Alior Bank – Kredyt gotówkowy Nasza ocena 8 /10

Alior Bank - opinie

3.02 z 5 Na podstawie 42 opinii
(42 opinie o Alior Bank)

Maksymalna kwota pożyczki: 200000 zł

Alior Bank to instytucja, która na rynku pożyczkowym działa już bardzo długo. Warto zaznaczyć, że firma w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrała konkurs Retail Bankier International na Najlepszy Europejski Bank Detaliczny roku 2014. Alior Bank cieszy się uznaniem, a jego wyjątkowa oferta pożyczkowa przyciąga wielu klientów. Departamenty Centrali Alior Banku mieszczą się obecnie w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Złóż Wniosek

Porównaj

Produkty Alior Banku są dostępne na rynku finansowym od 2008 roku. Dzięki temu, że od czerwca roku 2012 możemy korzystać zarówno z internetowego, jak i mobilnego oddziału Alior Sync, produkty oferowane przez bank są dostępne dla każdego. Alior Sync przeszedł małą metamorfozę. W 2010 roku na mocy współpracy z operatorem sieci komórkowej T-mobile, zmienił się w T-mobile Usługi Bankowe. Czerwiec 2015 przyniósł połączenie Alior Bank z Meritum Bank.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku

Alior Bank – oferta banku

W ofercie Alior Bank możemy znaleźć zarówno pożyczki ratalne, jak i kredyty. Wśród nich należy wyróżnić kredyt konsolidacyjny, który pozwala zadłużonym na swobodną spłatę zaległości. Dużą uwagę skupia na sobie także kredyt hipoteczny. Już nieraz pozwolił klientom banku na zakup wymarzonego lokum. W ofercie pożyczkodawcy znajduje się także kredyt gotówkowy, który jest najczęściej wybieraną formą kredytowania.

Alior Bank to nie tylko finanse. Bank w swoim asortymencie posiada także lokaty odnawialne z wysokim oprocentowaniem oraz możliwość założenia rachunku osobistego lub oszczędnościowego. Usługodawca zapewnia także możliwość ubezpieczenia. Istnieją cztery wartościowe pakiety polisy. Warto zapoznać się z ofertą każdego z nich i wybrać ubezpieczenie dostosowane do własnych potrzeb i finansowych możliwości.

Kredyt gotówkowy w Alior Bank

Bank, którego prezesem zarządu jest Katarzyna Sułkowska, kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. Kredyt gotówkowy oferowany przez pożyczkodawcę sięga kwoty nawet 200 000 zł. Okres kredytowania sięga 4 lat, a prowizja wynosi 0 proc. Dzięki skorzystaniu z usługi ubezpieczenia na życie, możemy liczyć na komfortowe warunki spłaty pożyczki. Warto zaznaczyć, że RRSO pożyczki gotówkowej w Alior Bank wynosi 17,74 proc.

Jak wziąć pożyczkę gotówkową w Alior Bank?

Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy lub udamy się do jednego z licznych oddziałów i wypełnimy wniosek. Ważne, aby podać w nim wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Pożyczkodawca sprawdzi ich wiarygodność np. za pomocą opłaty weryfikacyjnej. Należy pamiętać, aby wskazać poprawną kwotę kredytu oraz interesujący nas okres spłaty. Powinny być one dopasowane do naszych finansowych możliwości. Jeśli pożyczkodawca stwierdzi, że wnioskujemy o zbyt wiele i możemy mieć trudności w spłacie zadłużenia, dopasuje do naszej zdolności kredytowej najbardziej korzystną ofertę. Gdy tylko pożyczkodawca rozpatrzy nasz wniosek, dostaniemy odpowiedź. Ważne jest to, że informację o decyzji kredytowej otrzymamy bez względu na to, czy będzie ona pozytywna, czy negatywna.

Produkty towarzyszące ofercie kredytowej w Alior Bank

Alior Bank do każdego produktu ze swojego asortymentu proponuje ofertę dodatkową. Dla kredytu gotówkowego jest to konto osobiste na wyjątkowych warunkach czy limit odnawialny w rachunku. Czym jest limit odnawialny? To dodatkowe środki, które pozostają na naszym rachunku. Możemy ich użyć mając nieprzewidziany wydatek. Warto pamiętać, że wysokość limitu dostosowana jest do naszych potrzeb i ustalana jest indywidualnie.

Limit odnawialny na koncie posiada stałe oprocentowanie. Naliczane jest od faktycznie wykorzystanej kwoty limitu. O tę ofertę mogą wnioskować wszyscy ci, którzy ukończyli 22 rok życia oraz posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Alior Banku. Pamiętajmy, że każdy wpływ na konto zmniejsza zadłużenie u pożyczkodawcy.

Alior Bank – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Minimum formalności
 • Możliwość wyboru dnia spłaty pożyczki
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Prowizja 0 proc.

Wady

 • Wysokie RRSO – 17,74 proc.

 

Kod SWIFT: ALBPPLPW

Alior Bank S.A.

Łopuszańska 38d
Warszawa, Mazowieckie 02-232
Polska
Telefon: 19 502

 

Gwarancja najniższej Raty kredytu gotówkowego w Alior bank

Opinie klientów o Alior Bank

Rated 3.02 out of 5 stars
42 opinie

Dodaj opinię o Alior Bank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Niektóre komentarze wychwalające Alior wyglądają jakoś podejrzanie... Ok - apke mają dobrą, ale nie dla apki człowiek otwiera konto w banku, a tym bardziej bierze kredyt. Mam łóżko na raty w Aliorze i kilka dni po terminie zaczęła mnie dosłownie napastować firma windykacyjna w kolejnym miesiącu w dniu płacenia raty już do mnie zadzwonili, bo jeszcze przelew nie przyszedł 😂 Jeżeli chodzi o ofertę to też nie powala na kolana, a argument w stylu "jestem starszą osobą, a tam dobrze tłumaczą" jest conajmniej śmieszny, bo w każdym "poważnym" banku Ci ludzie którzy pracujapracują w placówkach od tego są, poza tym jeden doradca może ok, a drugi liczy tylko na przemiał. Zawsze trzeba czytać umowy, nie ważne ile ma się lat..

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 5 / 5.00

  Najlepszy bank i najlepsza oferta kredytowa.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 5 / 5.00

  Nowa apka mobilna jest bardzo praktyczna, intuicyjna i genialnie zaprojektowana.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 5 / 5.00

  Mam 60 lat i średnio rozumiem te wszystkie finansowe zwroty. Chciałem założyć lokatę dla wnuka i naprawdę, bardzo ładnie mnie potraktowali i łopatologicznie pani wytłumaczyła wszystkie zasady współpracy.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 5 / 5.00

  Chapeau bas za nową aplikację mobilną. Lepiej nie można było tego zrobić, a przynajmniej będą obecnie w 3 bankach, aliorowski zdecydowanie wyprzedza konkurencję.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Ten bank oszukuje uczciwych klientów, płaciłam raty z 2-tygodniowym wyprzedzeniem i otrzymałam powiadomienie o zaległości z żądaniem zapłaty karnych odsetek. Tylko chyba w Alior mając nadpłatę można mieć niedopłatę. Takie cuda tylko w Alior

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Witam, najgorszy bank na świecie, mama wziela kredyt odsetki wysokie a przy szybszej spłacie nie musiala całosc z odstkami splacic nic nie odliczyli. Nie mowiac ze kredyt byl nie ubezpieczony

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Mam wrażenie, że w bezpieczniejszym banku jeszcze nie trzymałem gotówki. Przy większych kwotach konkretna weryfikacja.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Przeszedłem do Aliora 2 miesiące temu i wreszcie w placówce obsługują mnie szybko, sprawnie i bezboleśnie:)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 5 / 5.00

  Ostatnio bardzo mocno prą do przodu, zarówno z samą oferta jak i unowocześnianiem obsługi (mam tu na myśli głównie nową aplikację mobilną). Podoba mi się to.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Alior to bank numer jeden w polsce. Konto osobiste najlepsze na rynku, firmowe- rewelacja. Oferta kredytowa- super. MOJ BANK.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  Dla mnie najgorszy Bank z jakim kiedykolwiek przyszło mi współpracować.Nie szanują klienta i za nie spłaconą 6 dni po terminie ratę kredytu przekazują zadłużenie do firmy windykacyjnej zewnętrznej . Bank nawet nie potrafi zadzwonić do klienta i zapytać poinformować co się stało , że rata nie została spłacona tylko od razu przekazuje firmie windykacyjnej na co zaznaczam ma czas. Z wielkiej oszczędności lub niechęci pracowników nawet nowego harmonogramu spłaty kredytu nie potrafią wysłać Bank z Wiejską przepraszam Wyższą Kulturą Bankowości.Co to za traktowanie klienta za 238 zł nie spłaconego w terminie dokładnie po 6 dniach kredytu stajesz się dłużnikiem i wpisują cię do rejestru BIG. ODRADZAM ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ROZPOCZNIECIE WSPÓŁPRACĘ Z TYM BANKIEM !!!!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 1 / 5.00

  Dla mnie najgorszy Bank z jakim kiedykolwiek przyszło mi współpracować.Nie szanują klienta i za nie spłaconą 6 dni po terminie ratę kredytu przekazują zadłużenie do firmy windykacyjnej zewnętrznej . Bank nawet nie potrafi zadzwonić do klienta i zapytać poinformować co się stało , że rata nie została spłacona tylko od razu przekazuje firmie windykacyjnej na co zaznaczam ma czas. Z wielkiej oszczędności lub niechęci pracowników nawet nowego harmonogramu spłaty kredytu nie potrafią wysłać Bank z Wiejską przepraszam Wyższą Kulturą Bankowości.Co to za traktowanie klienta za 238 zł nie spłaconego w terminie dokładnie po 6 dniach kredytu stajesz się dłużnikiem i wpisują cię do rejestru BIG. ODRADZAM ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ROZPOCZNIECIE WSPÓŁPRACĘ Z TYM BANKIEM !!!!!!! Nawet jedna gwiazdka to za dużo, ale nie ma innej opcji dodania opinii.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Świetny bank- mam u nich konto od lat i uważam, że maja najlepsza oferte. Odziały czyste, miła obsługa- więc jak potrzebny mi był kredyt to bez długiego zastanawinia sie wybrałam właśnie ich i nie żałuje- super warunki, a wszystko odbywa się szybko i sprawnie.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 1 / 5.00

  Alior Bank w Żurominie nie polecam omijac z daleka ,
  obsługa nie fachowa , nie informuje dokładnie o swojej ofercje ,
  liczą tylko na pozyskanie klienta , a ty sie póżniej martw jak dokładnie nie zapoznasz się z regulaminem i o opłatach , jak sie nie dopytasz dokładnie od A do Z co i jak ,
  to cie nie poinformują o kruczkach banku ,
  a pużnoiej musisz płacic ,
  W BOK niekompetentne pracują osoby , nie mozna otrzymac konkretnej odpowiedzi i jesteś odsyłany do kogo innego ktury znowu odsyła do kogo innego i umywają ręce a ty sie martw ,
  NIGDY WIECEJ NIE CHCE MNIEC DOCZYNIENIA Z TYM BANKIEM ,

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 1 / 5.00

  Uwaga! Ostrzegam potencjalnych klientów Alior Banku.

  Na przełomie sierpnia i września 2017 r. włamano się na moje konto PayPal i poprzez zarejestrowaną tam kartę bankową wykonano szereg nieautoryzowanych operacji.
  W momencie, gdy to zauważyłem, natychmiast zgłosiłem ten fakt na infolinię i do oddziału banku w celu wstrzymania przekazywania pieniędzy na konta złodzieja.
  Niestety, bank nie wycofał kwot zablokowanych przez operatora karty, a na moim wyciągu z konta z biegiem czasu pojawiały się kolejne pobrane kwoty.
  W odpowiedzi na moją reklamację oraz dostarczenie zaświadczenia z policji o zgłoszeniu przestępstwa, bank nie wykonał żadnych kroków w celu zatrzymania nieautoryzowanych operacji do ich dalszego wyjaśnienia.

  Działanie to jest sprzeczne z istotnymi zasadami działalności bankowej, a zarazem neguje podstawę wiarygodności banku, który powinien gwarantować klientowi ochronę i bezpieczeństwo powierzonych środków pieniężnych.

  Kolejne pisma do banku nie dają żadnych rezultatów, brak odpowiedzi na zadane pytania, czy moje prośby o wyjaśnienia - sprawa prawdopodobnie skończy się w sądzie.
  Ostrzegam przed korzystaniem z tej "wyższej kultury" - w momencie, gdy jest problem bank odwraca się do klienta plecami.

  Nr mojej ostatniej reklamacji 386987.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 1 / 5.00

  darujece sobie branie rat przez allegro z aliora – nie doczekacie sie reakcji, bledy techniczne z akceptacja wniosku, polecam wybrac inne podmioty – sa jeszcze dwa w allegro

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 1 / 5.00

  TRAGEDIA!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 1 / 5.00

  Nie polecam. Kupiłem sprzęt RTV na raty za pośrednictwem tego banku. Widać pracownicy sklepu mają jakąś "umowe" z bankiem, bo potrafią zamotać klienta. Sprzęt który w rzeczywistości kosztował 2800, całkowity koszt do spłaty 5700zł? Nie normalne. Z tego co się dowiedziałem nie byłem jedyny, na szczęście Ja w porę się zorientowałem i skorzystałem z 14-sto dniowego okresu rezygnacji. Omijać szerokim łukiem ten bank jak i sklepy, które oferują kredyt za pośrednictwem tego banku!!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 1 / 5.00

  PORAŻKA! OMIJAĆ TEN PSEUDOBANK SZEROKIM ŁUKIEM. FATALNE WARUNKI JAK I OBSŁUGA KLIENTA. ZAMYKANIE KONTA CIĄGNIE SIĘ MIESIĄCAMI. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.37 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.30 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan Money Man na raty
  5.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.69 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Lendon LendOn
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.32 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.94 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.33 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.20 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.59 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wonga WONGA
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 20000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.95 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Lime Kredyt Lime Kredyt
  2.44 / 5.00
  Pierwsze 3250 zł gratis!
  Maks. kwota: 3300 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.60 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.26 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł