Alior Bank – Kredyt gotówkowy Nasza ocena 8 /10

Alior Bank - opinie

2.72 z 5 Na podstawie 31 opinii
(31 opinie o Alior Bank)

Maksymalna kwota pożyczki: 150000 zł

Alior Bank to uniwersalna instytucja finansowa, która stawia na innowację – w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrał konkurs Retail Bankier International na Najlepszy europejski bank detaliczny 2014.

Złóż Wniosek

Porównaj

Alior Bank działa od 2008 roku. W czerwcu 2012 roku uruchomiono internetowy i mobilny oddział Alior Sync, który dwa lata później zmienił się – na mocy współpracy z operatorem komórkowym T-Mobile, w T-Mobile Usługi Bankowe. W czerwcu 2015 roku Alior Bank połączył się z Meritum Bankiem.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku

Alior Bank – oferta kredytu

Bank z Wojciechem Sobierajem na czele, kieruje swoją ofertę produktów bankowych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Prawie 3 mln grono klientów indywidualnych oraz 126 tys. firm może korzystać z rozbudowanej sieci placówek Aliora – ponad 1000 oddziałów, a także ma dostęp do produktów banku w ponad 780 punktach sprzedaży T-Mobile. Alior prowadzi też bankowość internetową i mobilną. W banku otworzymy konto oszczędnościowe lub oszczędnościowo-rozliczeniowe, lokatę terminową, dostaniemy karty, a także uruchomimy limity odnawialne w koncie, kredyty gotówkowe, inwestycyjne (dla firm) oraz hipoteczne i pożyczki. Bank prowadzi również kantor online.

Kredyt gotówkowy w Alior Bank do 150 tys. zł

Alior Bank oferuje pożyczkę od 500 zł do 150 tys. zł, której spłatę można rozłożyć na minimum 3 miesiące, a maksymalnie na 10 lat (120 rat). Możemy wybrać raty malejące lub równe. Bank akceptuje różne formy zatrudnienia – zarówno umowę o pracę, umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Do zaciągnięcia zobowiązania niezbędne będzie przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu i o uzyskiwanych dochodach. Jeśli nie mamy odpowiedniej zdolności kredytowej, to w Aliorze możemy wnioskować o kredyt wraz z osobą, która nie jest z nami spokrewniona. Wybierając odpowiedniego współkredytobiorcę, czyli osobę z dobrą historią i zdolnością kredytową, możemy starać się o wyższą kwotę zobowiązania. Co więcej, ubieganie się o dodatkowy zastrzyk pieniędzy, nie wiąże się z obowiązkiem otwarcia konta osobistego. Bank nie pobiera też opłat za przelanie kredytu na rachunek w innym banku czy SKOK-u. Również wcześniejsza spłata zobowiązania nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wniosek o kredyt gotówkowy możemy złożyć osobiście w oddziale banku lub przez stronę internetową. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, środki na naszym koncie pojawią się w ciągu 1 dnia. Alior Bank umożliwia też pożyczenie do 4 tys. zł na podstawie oświadczenia o dochodach – wystarczy okazać wyciąg z konta, na które przychodzi comiesięczna pensja.

Alior Bank – Podsumowanie

Zalety

 • Brak konieczności otwierania konta osobistego
 • Długi okres kredytowania
 • Wysoka kwota kredytu
 • Możliwość wzięcia kredytu z osobą niespokrewnioną
 • Szybki proces decyzyjny
 • Akceptacja różnych form zatrudnienia

Wady

 • Wysokie RRSO

Adres

Alior Bank Spółka Akcyjna
ul. Łopuszańska 38d
02-232 Warszawa

Kod SWIFT: ALBPPLPW

Infolinia Alior Banku

19 502
12 370 7000

Gwarancja najniższej Raty kredytu gotówkowego w Alior bank

Opinie klientów o Alior Bank

Rated 2.72 out of 5 stars
31 opinii

Dodaj opinię o Alior Bank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Dla mnie najgorszy Bank z jakim kiedykolwiek przyszło mi współpracować.Nie szanują klienta i za nie spłaconą 6 dni po terminie ratę kredytu przekazują zadłużenie do firmy windykacyjnej zewnętrznej . Bank nawet nie potrafi zadzwonić do klienta i zapytać poinformować co się stało , że rata nie została spłacona tylko od razu przekazuje firmie windykacyjnej na co zaznaczam ma czas. Z wielkiej oszczędności lub niechęci pracowników nawet nowego harmonogramu spłaty kredytu nie potrafią wysłać Bank z Wiejską przepraszam Wyższą Kulturą Bankowości.Co to za traktowanie klienta za 238 zł nie spłaconego w terminie dokładnie po 6 dniach kredytu stajesz się dłużnikiem i wpisują cię do rejestru BIG. ODRADZAM ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ROZPOCZNIECIE WSPÓŁPRACĘ Z TYM BANKIEM !!!!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Dla mnie najgorszy Bank z jakim kiedykolwiek przyszło mi współpracować.Nie szanują klienta i za nie spłaconą 6 dni po terminie ratę kredytu przekazują zadłużenie do firmy windykacyjnej zewnętrznej . Bank nawet nie potrafi zadzwonić do klienta i zapytać poinformować co się stało , że rata nie została spłacona tylko od razu przekazuje firmie windykacyjnej na co zaznaczam ma czas. Z wielkiej oszczędności lub niechęci pracowników nawet nowego harmonogramu spłaty kredytu nie potrafią wysłać Bank z Wiejską przepraszam Wyższą Kulturą Bankowości.Co to za traktowanie klienta za 238 zł nie spłaconego w terminie dokładnie po 6 dniach kredytu stajesz się dłużnikiem i wpisują cię do rejestru BIG. ODRADZAM ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ROZPOCZNIECIE WSPÓŁPRACĘ Z TYM BANKIEM !!!!!!! Nawet jedna gwiazdka to za dużo, ale nie ma innej opcji dodania opinii.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 5 / 5.00

  Świetny bank- mam u nich konto od lat i uważam, że maja najlepsza oferte. Odziały czyste, miła obsługa- więc jak potrzebny mi był kredyt to bez długiego zastanawinia sie wybrałam właśnie ich i nie żałuje- super warunki, a wszystko odbywa się szybko i sprawnie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Alior Bank w Żurominie nie polecam omijac z daleka ,
  obsługa nie fachowa , nie informuje dokładnie o swojej ofercje ,
  liczą tylko na pozyskanie klienta , a ty sie póżniej martw jak dokładnie nie zapoznasz się z regulaminem i o opłatach , jak sie nie dopytasz dokładnie od A do Z co i jak ,
  to cie nie poinformują o kruczkach banku ,
  a pużnoiej musisz płacic ,
  W BOK niekompetentne pracują osoby , nie mozna otrzymac konkretnej odpowiedzi i jesteś odsyłany do kogo innego ktury znowu odsyła do kogo innego i umywają ręce a ty sie martw ,
  NIGDY WIECEJ NIE CHCE MNIEC DOCZYNIENIA Z TYM BANKIEM ,

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  Uwaga! Ostrzegam potencjalnych klientów Alior Banku.

  Na przełomie sierpnia i września 2017 r. włamano się na moje konto PayPal i poprzez zarejestrowaną tam kartę bankową wykonano szereg nieautoryzowanych operacji.
  W momencie, gdy to zauważyłem, natychmiast zgłosiłem ten fakt na infolinię i do oddziału banku w celu wstrzymania przekazywania pieniędzy na konta złodzieja.
  Niestety, bank nie wycofał kwot zablokowanych przez operatora karty, a na moim wyciągu z konta z biegiem czasu pojawiały się kolejne pobrane kwoty.
  W odpowiedzi na moją reklamację oraz dostarczenie zaświadczenia z policji o zgłoszeniu przestępstwa, bank nie wykonał żadnych kroków w celu zatrzymania nieautoryzowanych operacji do ich dalszego wyjaśnienia.

  Działanie to jest sprzeczne z istotnymi zasadami działalności bankowej, a zarazem neguje podstawę wiarygodności banku, który powinien gwarantować klientowi ochronę i bezpieczeństwo powierzonych środków pieniężnych.

  Kolejne pisma do banku nie dają żadnych rezultatów, brak odpowiedzi na zadane pytania, czy moje prośby o wyjaśnienia - sprawa prawdopodobnie skończy się w sądzie.
  Ostrzegam przed korzystaniem z tej "wyższej kultury" - w momencie, gdy jest problem bank odwraca się do klienta plecami.

  Nr mojej ostatniej reklamacji 386987.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  darujece sobie branie rat przez allegro z aliora – nie doczekacie sie reakcji, bledy techniczne z akceptacja wniosku, polecam wybrac inne podmioty – sa jeszcze dwa w allegro

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  TRAGEDIA!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 1 / 5.00

  Nie polecam. Kupiłem sprzęt RTV na raty za pośrednictwem tego banku. Widać pracownicy sklepu mają jakąś "umowe" z bankiem, bo potrafią zamotać klienta. Sprzęt który w rzeczywistości kosztował 2800, całkowity koszt do spłaty 5700zł? Nie normalne. Z tego co się dowiedziałem nie byłem jedyny, na szczęście Ja w porę się zorientowałem i skorzystałem z 14-sto dniowego okresu rezygnacji. Omijać szerokim łukiem ten bank jak i sklepy, które oferują kredyt za pośrednictwem tego banku!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  PORAŻKA! OMIJAĆ TEN PSEUDOBANK SZEROKIM ŁUKIEM. FATALNE WARUNKI JAK I OBSŁUGA KLIENTA. ZAMYKANIE KONTA CIĄGNIE SIĘ MIESIĄCAMI. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  Samo zło

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Świetny bank, świetna oferta zarówno jeśłi chidzi o konto jak i kredyt i dla klientów indywidulanych i firm. Dla mnie bank numer 1 w Polsce.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  Odniosę się tylko do oddziału banku Alior w Gliwicach przy ulicy Jagiellońskiej. Nie polecam. Klient jest intruzem, no chyba, że po kredyt.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 1 / 5.00

  Beznadziejny bank. Proszę uważnie czytać dokumenty na podpisanie przez pracowników. Oszukują na prowizjach

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  Zdecydowanie odradzam wszelkie kontakty z tym bankiem. Wyższa kultura chamowości !

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Jeden z najlepszych bankow na rynku. Super oferta na konto, więc jak potrzebiwałem małego kredytu to też zdecydowałem sie na wziecie go właśnie w aliorze.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 1 / 5.00

  Po kilkanaście razy w miesiącu dostaję informacje z banku w którym mam przypominane o zbliżającym się terminie płatności. Termin ten przypada na dzień 29 każdego miesiąca. Nigdy nie przekroczyłam tego terminu, a od 23 każdego miesiąca zaczyna się wręcz nękanie sms. Mało tego, w sms jest podana konkretna kwota, wpłacam tę kwotę, a po kilku dniach przychodzi sms że mam niedopłatę, i tak jest od kilku miesięcy. Jeszcze jakby tego było mało odbieram telefony z informacją że mam niedopłatę w wysokości np. 6,00 zł, i teraz zaraz mam to uregulować. Na moje zwrócenie uwagi co do ilości wysyłanych wiadomości konsultant powiedział że w systemie jest tylko jedna informacja że dostałam sms z przypomnieniem. Takie traktowanie klienta to dla mnie jakaś ironia. Nie interesuje mnie tłumaczenie że za sms odpowiada system, ponieważ nad systemem panuje człowiek. Uważam że jestem dobrym klientem, ponieważ pożyczkę swoją spłacam w terminie a właściwie przed terminem. Nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 1 / 5.00

  Witam
  wzięłam w Alior Banku kredyt ratalny, termin płatności miałam na 14 każdego miesiąca. od pierwszej raty kredyt spłacałam z DWU TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM !!!! Po 3 miesiącach otrzymałam informację że Alior Bank przekazał mój kredyt Firmie windykacyjnej i wpisał mnie do BIK. Skontaktowałam się z firmą windykacyjną i otrzymałam informację że nie płacę rat w wymaganym terminie!! przez co mam zaległe raty. Wg Pani płacą ratę 21.05 (ponad dwa tygodnie przed terminem - termin raty przypadał na 14.06) powinnam jeszcze raz uregulować ratę 14.06.
  Pani w Banku poinformowała mnie że zmieniły się przepisy tylko Bank mnie nie poinformował !!!
  Suma sumarum za przedterminową spłatę rat kredytu jestem w windykacji i w BIK. NIGDY WIECEJ ALIOR, KULTURA WYŻSZEJ BANKOWOŚCI ZAMIENIŁA SIĘ W NIŻSZĄ> Sprawę pozostawiam instytucjom mających kontrolę nad działaniami banku.

  Czy ta opinia była pomocna? 10 z 11 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • ALIOR TO WYŻSZA KULTURA WALENIA W HOOJA... PSEUDOBANKI TYLE, ZŁODZIEJE I OSZUŚCI.

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 1 / 5.00

  Ten bank to jakaś kpina. Byłam w BPH i nie było żadnych problemów, od kiedy Alior go przejął tylko same problemy. Począwszy od jakiś pobieranych opłat, których wcześniej w BPH nie było przez zablokowanie karty kredytowej nie wiadomo z jakiego powodu bo środki są. Z infolinią nie można się dogadać przełączają od jednego do drugiego , tylko spychoterapia a o weryfikacji już nie wspomnę niedługo o intymne wymiary będą pytać. Chcąc załatwić sprawę w oddziale, pomijając tę głupią infolinię, dowiaduję się że są czynne tylko w tygodniu. Nie mam możliwości załatwienia tego w tygodniu zostaje sobota ale w całym Poznaniu żadna placówka nie jest czynna. Kpina i żenada takie jest podejście Alior Banku do klienta.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Obsluga klienta super. Kiedy nie dzowniłem an infolinie to bardzo kompetentna osoba udzielała mi odpowiedzi na wsyztskie pytania! Konto rewelacyjne więc na kredyt też sie zdecyowałam u nich! To była dobra decyzja!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 4 / 5.00

  Konto mam u nich od lat, jak potrzebiwałem kredytu to sprawdziłem ich oferte i musze powiedziec, ze jest duzo lepiej niz u konkurencji. Super

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Ferratum Money - pożyczka na raty

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.34 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.41 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.34 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.25 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.45 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  3.99 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.13 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.09 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.34 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Credit Credit
  2.65 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wonga WONGA
  3.89 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Ferratum Money Ferratum Money
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł