Produkty Alior Banku są dostępne na rynku finansowym od 2008 roku. Dzięki temu, że od czerwca roku 2012 możemy korzystać zarówno z internetowego, jak i mobilnego oddziału Alior Sync, produkty oferowane przez bank są dostępne dla każdego. Alior Sync przeszedł małą metamorfozę. W 2010 roku na mocy współpracy z operatorem sieci komórkowej T-mobile, zmienił się w T-mobile Usługi Bankowe. Czerwiec 2015 przyniósł połączenie Alior Bank z Meritum Bank.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku

Alior Bank – oferta banku

W ofercie Alior Bank możemy znaleźć zarówno pożyczki ratalne, jak i kredyty. Wśród nich należy wyróżnić kredyt konsolidacyjny, który pozwala zadłużonym na swobodną spłatę zaległości. Dużą uwagę skupia na sobie także kredyt hipoteczny. Już nieraz pozwolił klientom banku na zakup wymarzonego lokum. W ofercie pożyczkodawcy znajduje się także kredyt gotówkowy pod nazwą Pożyczka Nietypowa, który jest najczęściej wybieraną formą kredytowania.

Alior Bank to nie tylko finanse. Bank w swoim asortymencie posiada także lokaty odnawialne z wysokim oprocentowaniem oraz możliwość założenia rachunku osobistego lub oszczędnościowego. Usługodawca zapewnia także możliwość ubezpieczenia. Istnieje dziewięć wartościowych pakietów polisy. Warto zapoznać się z ofertą każdego z nich i wybrać ubezpieczenie dostosowane do własnych potrzeb i finansowych możliwości.

Kredyt gotówkowy w Alior Bank

Kredyt gotówkowy pod nazwą Pożyczka Nietypowa oferowany przez pożyczkodawcę, sięga kwoty nawet 180 000 zł. Okres kredytowania wynosi 8 lat, a prowizja to min. 7 proc. dla kwot powyżej 100 000 zł. Dzięki skorzystaniu z usługi ubezpieczenia na życie, możemy liczyć na komfortowe warunki spłaty pożyczki. Warto zaznaczyć, że RRSO pożyczki gotówkowej w Alior Bank wynosi 12,79 proc.

Jak wziąć pożyczkę gotówkową w Alior Bank?

Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy lub udamy się do jednego z licznych oddziałów i wypełnimy wniosek. Ważne, aby podać w nim wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Pożyczkodawca sprawdzi ich wiarygodność np. za pomocą opłaty weryfikacyjnej. Należy pamiętać, aby wskazać poprawną kwotę kredytu oraz interesujący nas okres spłaty. Powinny być one dopasowane do naszych finansowych możliwości. Jeśli pożyczkodawca stwierdzi, że wnioskujemy o zbyt wiele i możemy mieć trudności w spłacie zadłużenia, dopasuje do naszej zdolności kredytowej najbardziej korzystną ofertę. Gdy tylko pożyczkodawca rozpatrzy nasz wniosek, dostaniemy odpowiedź. Ważne jest to, że informację o decyzji kredytowej otrzymamy bez względu na to, czy będzie ona pozytywna, czy negatywna.

Produkty towarzyszące ofercie kredytowej w Alior Bank

Alior Bank do każdego produktu ze swojego asortymentu proponuje ofertę dodatkową. Dla kredytu gotówkowego jest to konto osobiste na wyjątkowych warunkach czy limit odnawialny w rachunku. Czym jest limit odnawialny? To dodatkowe środki, które pozostają na naszym rachunku. Możemy ich użyć mając nieprzewidziany wydatek. Warto pamiętać, że wysokość limitu dostosowana jest do naszych potrzeb i ustalana jest indywidualnie.

Limit odnawialny na koncie posiada zmienne oprocentowanie. Naliczane jest od faktycznie wykorzystanej kwoty limitu. O tę ofertę mogą wnioskować wszyscy ci, którzy:

  • znajdują się w przedziale wiekowym od 22 do 80 lat,
  • posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Alior Banku,
  • uzyskują dochody na terytorium Polski.

Pamiętajmy, że każdy wpływ na konto zmniejsza zadłużenie u pożyczkodawcy.
Kredyt gotówkowy w Alior Banku

Alior Bank – podsumowanie