Alior Bank – Kredyt gotówkowy Nasza ocena 8 /10

Alior Bank - opinie

2.67 z 5 Na podstawie 56 opinii
(56 opinie o Alior Bank)

Maksymalna kwota pożyczki: 200000 zł

Alior Bank to instytucja, która na rynku pożyczkowym działa już bardzo długo. Warto zaznaczyć, że firma w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrała konkurs Retail Bankier International na Najlepszy Europejski Bank Detaliczny roku 2014. Alior Bank cieszy się uznaniem, a jego wyjątkowa oferta pożyczkowa przyciąga wielu klientów. Departamenty Centrali Alior Banku mieszczą się obecnie w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Porównaj

Produkty Alior Banku są dostępne na rynku finansowym od 2008 roku. Dzięki temu, że od czerwca roku 2012 możemy korzystać zarówno z internetowego, jak i mobilnego oddziału Alior Sync, produkty oferowane przez bank są dostępne dla każdego. Alior Sync przeszedł małą metamorfozę. W 2010 roku na mocy współpracy z operatorem sieci komórkowej T-mobile, zmienił się w T-mobile Usługi Bankowe. Czerwiec 2015 przyniósł połączenie Alior Bank z Meritum Bank.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku

Alior Bank – oferta banku

W ofercie Alior Bank możemy znaleźć zarówno pożyczki ratalne, jak i kredyty. Wśród nich należy wyróżnić kredyt konsolidacyjny, który pozwala zadłużonym na swobodną spłatę zaległości. Dużą uwagę skupia na sobie także kredyt hipoteczny. Już nieraz pozwolił klientom banku na zakup wymarzonego lokum. W ofercie pożyczkodawcy znajduje się także kredyt gotówkowy, który jest najczęściej wybieraną formą kredytowania.

Alior Bank to nie tylko finanse. Bank w swoim asortymencie posiada także lokaty odnawialne z wysokim oprocentowaniem oraz możliwość założenia rachunku osobistego lub oszczędnościowego. Usługodawca zapewnia także możliwość ubezpieczenia. Istnieją cztery wartościowe pakiety polisy. Warto zapoznać się z ofertą każdego z nich i wybrać ubezpieczenie dostosowane do własnych potrzeb i finansowych możliwości.

Kredyt gotówkowy w Alior Bank

Bank, którego prezesem zarządu jest Katarzyna Sułkowska, kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. Kredyt gotówkowy oferowany przez pożyczkodawcę sięga kwoty nawet 200 000 zł. Okres kredytowania sięga 4 lat, a prowizja wynosi 0 proc. Dzięki skorzystaniu z usługi ubezpieczenia na życie, możemy liczyć na komfortowe warunki spłaty pożyczki. Warto zaznaczyć, że RRSO pożyczki gotówkowej w Alior Bank wynosi 17,74 proc.

Jak wziąć pożyczkę gotówkową w Alior Bank?

Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy lub udamy się do jednego z licznych oddziałów i wypełnimy wniosek. Ważne, aby podać w nim wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Pożyczkodawca sprawdzi ich wiarygodność np. za pomocą opłaty weryfikacyjnej. Należy pamiętać, aby wskazać poprawną kwotę kredytu oraz interesujący nas okres spłaty. Powinny być one dopasowane do naszych finansowych możliwości. Jeśli pożyczkodawca stwierdzi, że wnioskujemy o zbyt wiele i możemy mieć trudności w spłacie zadłużenia, dopasuje do naszej zdolności kredytowej najbardziej korzystną ofertę. Gdy tylko pożyczkodawca rozpatrzy nasz wniosek, dostaniemy odpowiedź. Ważne jest to, że informację o decyzji kredytowej otrzymamy bez względu na to, czy będzie ona pozytywna, czy negatywna.

Produkty towarzyszące ofercie kredytowej w Alior Bank

Alior Bank do każdego produktu ze swojego asortymentu proponuje ofertę dodatkową. Dla kredytu gotówkowego jest to konto osobiste na wyjątkowych warunkach czy limit odnawialny w rachunku. Czym jest limit odnawialny? To dodatkowe środki, które pozostają na naszym rachunku. Możemy ich użyć mając nieprzewidziany wydatek. Warto pamiętać, że wysokość limitu dostosowana jest do naszych potrzeb i ustalana jest indywidualnie.

Limit odnawialny na koncie posiada stałe oprocentowanie. Naliczane jest od faktycznie wykorzystanej kwoty limitu. O tę ofertę mogą wnioskować wszyscy ci, którzy ukończyli 22 rok życia oraz posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Alior Banku. Pamiętajmy, że każdy wpływ na konto zmniejsza zadłużenie u pożyczkodawcy.

Alior Bank – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Minimum formalności
 • Możliwość wyboru dnia spłaty pożyczki
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Prowizja 0 proc.

Wady

 • Wysokie RRSO – 17,74 proc.

 

Kod SWIFT: ALBPPLPW

Alior Bank S.A.

Łopuszańska 38d
Warszawa, Mazowieckie 02-232
Polska
Telefon: 19 502

 

Gwarancja najniższej Raty kredytu gotówkowego w Alior bank

Opinie klientów o Alior Bank

Rated 2.67 out of 5 stars
56 opinii

Dodaj opinię o Alior Bank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Sytuacja staje się kuriozalna nie do zniesienia!!! Jestem długoletnim klientem tego banku i mam już dość stania w kolejkach w celu wypłaty walut!!! Bank nie powiadamia swych klientów o remontach placówek, ma ich nieuzwyczajnianej głęboko w d.... . Dziś w Poznaniu straciłem 2 godziny, jeden oddział zamknięty więc poszedłem pieszo do drugiego 1.7km - a tam czekanie na dwie godziny - tylko dwóch kasjerów, niestety nie mogłem tyle czekać i nie wypłaciłem pieniędzy, będę musiał wymienić w kantorze - pier.... zatem taki bank który mnie olewa.
  ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEGO BANKU!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Nie zasługują nawet na 1 gwiazdkę. Ten Bank to porażka.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 4 / 5.00

  Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Podajemy pożyczkę z 2% stopą procentową, od 3 000,00 € do 15 000 000 €, czas trwania od 1 roku do 20 lat. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami pod adresem (comprehensiveloanservices007@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

  * Kredyty komercyjne.
  *Pożyczki osobiste.
  * Pożyczki biznesowe.
  * Pożyczki inwestycyjne.
  * Kredyty rozwojowe.
  * Pożyczki na zakup.
  * Kredyty budowlane.
  * Pożyczki dla firm i wiele innych:

  Z poważaniem
  Pan Carter Collins

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 1 / 5.00

  W wielu bankach miałem rachunki ale ten był najbeznadziejniejszy. Na szczęście zakończyłem z nimi współpracę. Mnóstwo mikropłatności za czynności bankowe które w większości banków są za darmo. Obsługa klienta na najniższym możliwym poziomie.
  Zalecam unikać!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 1 / 5.00

  Dzień dobry.
  Bank Alior Bank działa mało profesjonalnie. Wydają duże pieniądze na reklamy wprowadzające w błąd klientów jaki to cudowny Bank :(.
  Jestem posiadaczem Kredytu w walucie Polskiej.
  Bank Przesyła do klientów informację SMS z przypomnieniem nadchodzącej spłaty raty kredytu o treści: "AliorBank: Przypominamy, że termin płatności najbliższej raty, wynikającej nr Bxxx466 upływa 2018-11-12. Kwota raty 618.89 PLN. Prosimy o terminowe uregulowanie należności.????????????"
  Wszystko ok, treść zrozumiała, po co 12 znaków interpunkcyjnych ????????????.
  Dziwne zachowanie banku który reklamuje się jako cudowny i wychodzący na przeciw klientom.
  Na złożoną reklamację Bank nie ma nic sobie do zarzucenie nie widzi podstaw do żadnych roszczeń. Wystarczy że kredytobiorca nie opłaci kredytu to rzucą Ci się do gardła. Bank AliorBank to słaby bank, organizacja korporacyjna. nie warto z Nim mieć nic do czynienia.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Do dziś żaluje kredytu zaciągniętego w Alior Banku, polecanego w funtach brytyjskich. Błędem bylo zaciągnięcie kredytu w funtach a i w ogóle kredytu w Alior Banku! Ludzie strzeżcie się tego beznadziejnego banku, bo po nocach mi sie śni! Obsługa beznadziejna, ludzie z epoki kamienia łupanego, totalny brak frofesjonalizmu, brak pomocy z każdej strony, nie idzie nic z takimi załatwić Poprawna Polska biurokracja, tłumaczenia, Nie można nic załatwić bo zamiast pomóc klientowi utrudniali na kazdym poziomie. Nie poleam załatwiania kredytu w małych miejscowosciach w Alior Banku, totalni kretyni tam obsługują. Ten bank to czysta lihwa, niedługo nikt tam nie weżmie kredytu!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 1 / 5.00

  Dwa tygodnie od godziny 8:10 do godziny 16 otrzymywałem telefony od konsultantów alior banku. Za każdym razem ten sam scenariusz "Dzień dobry, nazywam się xyxyxyxyxyx, dzwonie z alior banku - czy rozmawiam z Andrzejem Marchwińskim" -> "tak, słucham?" -> "proszę o podanie daty urodzenia"... 🤔 Już pomijając temat RODO, ochrony danych osobowych i normalna kulturę, która nakazuje zapytanie czy klient w danym momencie może rozmawiać... Za każdym razem nie trafia do waszych "konsultantów" ze dzwoni na numer firmowy, jeden z podanych... (ale po tym zachowaniu, nie zamierzam aktualizować numeru!!), nie dociera ze skoro jestem w pracy, nie chce teraz rozmawiać bo jestem zajęty (co spotkało się z ciekawa reakcja "konsultanta", który oświadczył "ale my z Panem chcemy rozmawiać" 😊myślałem że się zgrywa, ale on poważnie brnął z uwagami typu "ale przecież telefon służy do dzwonienia"... Słodziak!), nie dociera że przez cały ten czas proszę o kontakt milowy... 16 dnia otrzymuje upragniona wiadomość, z której dowiaduje się ze na koncie jest ujemne saldo, w wysokości 6zl. 🤣 Jeśli to są metody, żeby poinformować klienta o takim zadłużeniu, co by było w przypadku 50zl, albo o zgrozo 100zl...?
  Alior Bank SA Radził bym poinformować konsultantów, że jeśli po tym jak się przedstawili i poinformowali klienta ze rozmowa jest nagrywana, klient odpowiada "Dzień dobry, ja również nagrywam rozmowę z Panem", "smieszkowanie" nie jest najlepszym pomysłem...
  a po "Przypominam Panu ze rozmowa jest nagrywana - czy to jest oficjalne stanowisko alior banku" - stara się wybrnąć "...nie wyrażałem zgody na nagrywanie!" :) Jeśli nie wyraża zgody, może się rozłączyć! ;)

  Pozdrawiam Serdecznie.

  Ps. W sprawie uciążliwych sms`ow, wysyłanych na nie ten numer, już sam sobie poradziłem - zablokowałem Państwa w telefonie firmowym. 😉

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Nie polecam! Spłacam im raty już od roku i Uwaga! RAZ zdarzyło mi się spóźnić z wpłatą o 2 DNI i przez te 2 dni wydzwaniają z banku, windykacji.. po prostu chore.. zaszczują telefonami normalnego człowieka!!

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 5 / 5.00

  Najlepszy!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 2 / 5.00

  Kogo oni zatrudniają? Fatalna obsługa!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 1 / 5.00

  Dramat i jeszcze raz dramat zablokowano mi środki na koncie widząc że w tytule przelewu wyraźnie jest napisane że są to alimenty.Po tygodniu doniosła wyrok z sądu potwierdzający że zatrzymane pieniądze faktycznie są dziecka zaznaczę że aby dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem trzeba wziąć urlop i przesiedzieć z tel cały dzień wracając do tematu pani w Zamościu przyjęła wyrok i zapewniła że jeszcze tego dnia środki wrócą na konto ale minęło 2 dni i niestety.Cudem udało mi się dodzwonić na infolinię ale proszę mi uwierzyć że tak mnie potraktowano nie życzę nikomu po czym arogancka pani poprostu z bezradności mi nawrzucala nie chcąc mi podać swojego nazwiska zakończyła rozmowę.A tak ładnie się bank reklamuje ale ta kultura gdzieś im po drodze się zgubila i to bardzo.Prosże to dziadostwo omijać z daleka miałam już konta w innych bankach ale z takim chamstwie jeszcze się nie spotkałam.Zaznaczę że nadal nie zalatwilam mojej sprawy i czekam do poniedziałku aby pójść znowu osobiście do oddziału w Zamościu.

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 1 / 5.00

  Przy kwocie kredytu 1600 zł 800 zł prowizji masakra najgorszy bank z możliwych jedyne pocieszenie że nie ja będę spłacać ten kredyt dla porównania mam osobiście wzięty kredyty w moim banku na 10 tysięcy raty tak samo na 3 lata i prowizja 500 zł czysta paranoja co te banki wyrabiaja

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 1 / 5.00

  tak gównianej obsługi jak w aliorze dawno nie doświadczyłem

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 1 / 5.00

  zdecydowanie nie polecam! mam kredyt w aliorku i to co sie potem dzieje jest żałosne. ten bank potrafi przed uplywem terminu platnosci raty w danym miesiacu pisac sms w ktorym dowiaduje sie ze jesli nie zaplace raty to mi obniza wartosc mojej karty kredytowej! (powtarzam:nie minal moj termin raty do splaty!!!), inna sytuacja jaka mnie spotkala to telefon, rowniez tydzien przed terminem raty, gdzie dzwoni do mnie baba i pyta sie czy ja rate zaplace.... ja rozumiem gdybym nie placil, spoznial sie etc....ale w moim przypadku takiej sytuacji nie bylo. a dzis np probuje zrobic przelew i nie moge dostac sie do bankowosci i tej internetowej i mobilnej. dzwonie wiec i dowiaduje sie ze prowadzone sa jakies prace z systemem i trwa to juz kilka godzin i bedzie jeszcze trawalo kilka nastepnych. spytalem dlaczego mnie czy tez innych klientow tego banku nie poinformowano w zaden sposob, uslyszalem tylko serie przepraszamy, przepraszamy. a przelewu jak niemoge zrobic tak nie zrobie. z banku rezygnuje, kredyt przeniose do innego.

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 1 / 5.00

  Niektóre komentarze wychwalające Alior wyglądają jakoś podejrzanie... Ok - apke mają dobrą, ale nie dla apki człowiek otwiera konto w banku, a tym bardziej bierze kredyt. Mam łóżko na raty w Aliorze i kilka dni po terminie zaczęła mnie dosłownie napastować firma windykacyjna w kolejnym miesiącu w dniu płacenia raty już do mnie zadzwonili, bo jeszcze przelew nie przyszedł 😂 Jeżeli chodzi o ofertę to też nie powala na kolana, a argument w stylu "jestem starszą osobą, a tam dobrze tłumaczą" jest conajmniej śmieszny, bo w każdym "poważnym" banku Ci ludzie którzy pracujapracują w placówkach od tego są, poza tym jeden doradca może ok, a drugi liczy tylko na przemiał. Zawsze trzeba czytać umowy, nie ważne ile ma się lat..

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  Najlepszy bank i najlepsza oferta kredytowa.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 5 / 5.00

  Nowa apka mobilna jest bardzo praktyczna, intuicyjna i genialnie zaprojektowana.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 5 / 5.00

  Mam 60 lat i średnio rozumiem te wszystkie finansowe zwroty. Chciałem założyć lokatę dla wnuka i naprawdę, bardzo ładnie mnie potraktowali i łopatologicznie pani wytłumaczyła wszystkie zasady współpracy.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 5 / 5.00

  Chapeau bas za nową aplikację mobilną. Lepiej nie można było tego zrobić, a przynajmniej będą obecnie w 3 bankach, aliorowski zdecydowanie wyprzedza konkurencję.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 1 / 5.00

  Ten bank oszukuje uczciwych klientów, płaciłam raty z 2-tygodniowym wyprzedzeniem i otrzymałam powiadomienie o zaległości z żądaniem zapłaty karnych odsetek. Tylko chyba w Alior mając nadpłatę można mieć niedopłatę. Takie cuda tylko w Alior

  Czy ta opinia była pomocna? 11 z 12 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • W alior banku nadpłacając ratę skraca się okres kredytowania... warto czytać umowę. Aby nadpłacić najbliższą ratę trzeba wcześniej uprzedzić bank np. Telefonicznie

   Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Wiedza o kredytach

Instytucje finansowe oferują wiele rodzajów kredytów.
Rodzaje kredytów – co to jest kredyt i który wybrać?
Na rynku usług bankowych dostępnych jest wiele rodzajów kredytów. Który kredyt wybrać, kiedy chcemy zrobić remont, kupić mieszkanie albo rozpocząć własną działalność? Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych rodzajów kredytów udzielanych przez banki. Poznajmy typy kredytów.
Od sierpnia wszystkie banki muszą oferować podstawowy rachunek płatniczy
Podstawowy rachunek płatniczy, czyli darmowe konto bankowe
Od lipca 2018 roku banki powinny przestać kusić klientów ofertami kont za 0 zł. Wszystko dlatego, że będą miały obowiązek oferowania darmowych rachunków każdemu zainteresowanemu. Prawo do bezpłatnego konta zapewnia nowelizacja ustawy o usługach płatniczych, wymuszona przez unijną dyrektywę PAD.
Kalkulator wydatków ślubnych pozwala oszacować koszty wesela i ewentualną wysokość pożyczki.
Kredyt na wesele – przekonaj się, że nie jest błędem!
Kredyt na wesele? Wiele osób odradza Młodej Parze takie posunięcie. A to wcale nie jest złe rozwiązanie na pokrycie wydatków ślubnych. Mądre pożyczanie będzie wsparciem naszego budżetu i nie zamieni przygotowań w weselny koszmar. Sprawdź, jak i dlaczego warto wziąć pożyczkę na wesele.
Kredyty dla wolnych zawodów i freelancerów
Kredyt dla wolnych zawodów – czy łatwiej go uzyskać?
Wykonywanie wolnego zawodu wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Czy automatycznie oznacza to lepsze traktowanie przez banki? Przekonaj się, kto może ubiegać się o kredyt dla profesjonalisty i z jakimi korzyściami może się to wiązać.
Kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach z Kartą Dużej Rodziny
Co to jest kredyt hipoteczny?
W kraju nad Wisłą spłaca się ponad 2 mln kredytów hipotecznych. Większość z nich jest w złotówkach. Zabezpieczeniem kredytu jest kupiona nieruchomość. Czym jest i kto może się starać o kredyt hipoteczny?
Co zrobić w sytuacji, gdy podamy błędny numer rachunku odbiorcy
Błędny przelew bankowy – jak odzyskać pieniądze?
Pan Mariusz płacąc ratę pożyczki pomylił rachunki bankowe i wysłał pieniądze osobie trzeciej. Niestety środki zostały zaksięgowane i na anulowanie transakcji było za późno. Jak postępować w takiej sytuacji? Zapraszamy do lektury!