Poznaj ofertę Alior Banku i wybierz jakże korzystny kredyt gotówkowy! Wnioskując o kredyt w tym banku może uzyskać nawet 200 000 zł, rozłożonych na dogodne 120 rat. Sprawdź ciekawą ofertę innych rodzajów kredytów oraz produktów bankowych dostępnych w Alior i rozpocznij współpracę z bankiem już dzisiaj!

Alior Bank to instytucja, która na rynku finansowym działa już bardzo długo. Warto zaznaczyć, że firma w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrała konkurs Retail Banker International na Najlepszy Europejski Bank Detaliczny roku 2014. Alior Bank cieszy się uznaniem, a jego wyjątkowa oferta kredytowa przyciąga wielu klientów. Departamenty Centrali Alior Banku mieszczą się obecnie w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Alior Bank działa aktywnie na rynku finansowym od 2008 roku. W tym czasie zaskarbił sobie zaufanie wielu zadowolonych klientów. Bank posiada rozbudowaną ofertę kredytową i usługową, w tym bogatą propozycję pakietów ubezpieczeń. Każdy klient znajdzie propozycję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Alior Bank oferuje stały dostęp do bankowości online, możliwy za pomocą serwisu internetowego oraz aplikacji Alior Mobile. Za pomocą bankowości internetowej bez problemu podejmiemy kredyt w kilka minut.

Zobacz ofertę
Cechy kredytu gotówkowego w Alior Bank
Czas wypłaty jeden dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – Alior Mobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 7,19%

Kredyt gotówkowy w Alior Bank

Kredyt gotówkowy pod nazwą Pożyczka Internetowa oferowany przez Alior Bank, sięga kwoty nawet 200 000 zł. Okres kredytowania wynosi 10 lat, a prowizja to jedyne 3 proc. dla kwot powyżej 100 000 zł. Do kredytu powyżej kwoty 70 000 zł konieczne jest skorzystanie z ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i NWW.

Dzięki skorzystaniu z usługi ubezpieczenia na życie, możemy liczyć na komfortowe warunki spłaty pożyczki. Pożyczkę Internetową można otrzymać całkowicie przez Internet, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Internetowej wynosi 9,04%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 19 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 23 138,23 zł; oprocentowanie zmienne: 8,69%; całkowity koszt pożyczki: 4038,23 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 4038,23 zł; 54 miesięczne raty, w tym 53 równe raty w wysokości 428,49 zł, ostatnia rata: 428,26 zł. Kalkulacja została dokonana na 3.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Porównanie oferty kredytów gotówkowych dostępnych w Alior Bank

Alior Bank proponuje kilka różnych kredytów gotówkowych, dzięki czemu każdy klient znajdzie ofertę idealnie dopasowaną do swoich oczekiwań. Wśród kredytów gotówkowych dostępnych w Alior znajdziemy: Pożyczka internetowa, e-Pożyczkę, Pożyczkę na klik, Pożyczka z Mikrokosztami. Poniżej prezentujemy porównanie cech danych produktów.

Nazwa produktu Pożyczka internetowa e-Pożyczkę Pożyczkę na klik Pożyczka z Mikrokosztami
Kwota pożyczki do 200 000 zł do 70 000 zł do 5000 zł 70 000 zł
Okres spłaty 3 – 120 mies. 3 – 120 mies. 3 – 120 mies. 4 -5 lat
Czas wypłaty jeden dzień roboczy w dniu złożenia wniosku w dniu złożenia wniosku jeden dzień roboczy
Metody wnioskowania online online, telefonicznie lub w oddziale,

umowa pożyczki do 5000 zł podpisywana zdalnie, powyżej tej kwoty przez telefon

online online, telefonicznie lub w placówce banku
Najważniejsza zaleta wysoka kwota kredytu szybka pożyczka przez Internet pożyczka bez zaświadczeń niski koszt kredytu, 6 zł za każdy pożyczony 1000 zł

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Alior Bank?

Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową Alior Banku i wypełnimy wniosek, określimy potrzebną kwotę oraz czas kredytowania. Ważne, aby podać w nim dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Następnie należy poczekać na telefon kontaktowy pracownika Alior Banku. Jeśli pojawi się taka potrzeba, bank może zażądać identyfikacji przy pomocy aparatu w telefonie. Pracownik poprosi nas o wykonanie zdjęć dowodu osobistego i nagranie kamerą, tego jak wykonujemy kilka prostych poleceń.

Jeśli pożyczkodawca stwierdzi, że wnioskujemy o zbyt wysoką kwotę i możemy mieć trudności w spłacie zadłużenia, dopasuje do naszej zdolności kredytowej najbardziej korzystną ofertę. Gdy tylko pożyczkodawca rozpatrzy nasz wniosek, dostaniemy odpowiedź. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, umowa zostanie podpisana zdalnie, a bank przeleje kwotę kredytu na wskazane konto.

Sprawdź warunki kredytu

Promocje pożyczki gotówkowej w Alior Bank

Kredyt odroczony w Alior bank to szansa na uzyskanie nawet 150 000 zł  na okres od 6 do 96 miesięcy bez ponoszenia kosztów prowizji przygotowawczej. Spłata promocyjnego kredytu rozpoczyna się dopiero trzy miesiące po podpisaniu umowy.

Promocje Alior Bank
Otrzymaj pieniądze, zacznij spłatę za trzy miesiące
10 listopada 2022 • 2 min czytania

Kredyt z odroczoną spłatą w Alior Bank

Alior bank udostępnia obecnie kredyty z odroczoną spłatą. Nowa oferta będzie aktywna do odwołania, ma jednak charakter tymczasowy.

Alior Bank przygotował wyjątkową promocję „Ekopożyczka IV”. To co wyróżnia ofertę na tle konkurencji to fakt, że finansowanie może być przeznaczone wyłącznie na zakup samochodu osobowego z napędem elektrycznym lub hybrydowym plug-in. Co możemy zyskać? Oprocentowanie 0% przez cały okres kredytowania!

Inne produkty finansowe w Alior Bank

Alior jest dużym bankiem, bez problemu znajdziemy w nim więc wiele różnych produktów finansowych. Mamy tu dostęp do produktów dla klientów indywidualnych, mikrofirm, korporacji, private banking czy biura maklerskiego. Wśród produktów, które nas interesują, czyli dla osób prywatnych, możemy znaleźć propozycje oszczędnościowe, inwestycyjne, kredyty konsolidacyjne, hipoteczne, karty kredytowe i wiele innych. Zobacz jak wygląda oferta Alior Bank:

Konto Jakże Osobiste

Jedno z głównych kont osobistych w ofercie Alior Bank, Konto Jakże Osobiste, to wyjątkowo elastyczna propozycja. W ramach konta możemy wybrać dwie darmowe korzyści. Kolejne kosztują już 3,50 zł. Wśród korzyści można znaleźć m.in. brak kosztów przewalutowania, darmowe wypłaty z bankomatów, czy bezodsetkową linię kredytową na 10 dni. Zaletą rachunku jest też to, że można go założyć przez VideoSelfie – bez ręcznego podpisywania umowy!

Kredyt hipoteczny w Alior Bank

W Alior Bank możemy otrzymać kredyt hipoteczny Megahipoteka. Czas spłaty tego kredytu wynosi nawet 30 lat. RRSO wynosi zaledwie 5,95 proc. Zaletą hipoteki w Alior jest możliwość zawieszenia kredytu aż na 6 miesięcy w roku. Dodatkowo ten kredyt można zaciągnąć nie tylko w PLN, ale również w EUR i USD. Warunkiem jest, by nasze wynagrodzenie było wypłacane w jednej z tych walut.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank

Alior Bank proponuje wygodną konsolidację dowolnych pożyczek i kredytów. Co istotne, nie pobiera za taką usługę żadnej prowizji. Spłata jednego kredytu zamiast kilku jest nie tylko wygodna, ale może być też opłacalna, gdyż RRSO konsolidacji w Alior Bank wynosi zaledwie 10,43 proc. Kwota, którą możemy pożyczyć w takiej formule waha się zakresie od 30 000 do 200 000 zł, a czas spłaty wynosi do 10 lat.

Karta kredytowa w Alior Bank

Dwie główne karty kredytowe w Alior Banku to Mastercard OK! oraz Mastercard® TU i TAM. Pierwsza z nich jest przeznaczona do ogólnego użytku, a druga do płatności zagranicznych. Z tego powodu na Mastercard OK! dostaniemy zwrot 300 zł za płatności bezgotówkowe w wybranych sklepach, a na TU i TAM dostaniemy 300 zł zwrotu za płatności kartą w walutach obcych.

Lokata w Alior Bank

Lokatę w Alior Bank założymy w dowolnej placówce banku, przez telefon, lub w bankowości internetowej. Charakteryzuje ją niska kwota minimalna depozytu, która wynosi już 1000 zł lub 200 USD. Do wyboru dostajemy tu dwa rodzaje lokaty: odnawialną i nieodnawialną. Jak nazwa wskazuje, lokata odnawialna samoczynnie przedłuży się, natomiast nieodnawialna nie.

Weź kredyt

Alior Bank – podsumowanie

Dzięki kredytowi gotówkowemu w Alior Banku można uzyskać nawet 200 000 złotych środków z możliwością rozłożenia spłaty na 120 rat, co daje 10 lat okresu kredytowania. Kredyt gotówkowy w Alior Bank to bardzo prosty wniosek, który można wypełnić online w bankowości internetowej, w aplikacji mobilnej, lub złożyć w oddziale banku. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wniosek jest niezwykle prosty i wymaga bardzo niewielu informacji o wnioskującym. Warto jednak pamiętać, że dla kredytu powyżej 70 000 złotych, Alior Bank wymaga wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, co niestety podniesie koszty. Alior Bank jednak rzetelnie podchodzi do sprawy kredytów i podaje wszystkie koszty w trakcie procesu wnioskowania. W ten sposób wiadomo, że prowizje w Alior Banku to około 3%. Weryfikacja wniosków nie trwa długo i dość szybko można cieszyć się z wypłaty środków. Kredyt gotówkowy w Alior Bank to na pewno oferta warta sprawdzenia.

Alior Bank - zalety

  • Wysoka kwota kredytu,
  • Minimum formalności,
  • Szybka decyzja pożyczkowa,
  • Prowizja min. 3 proc.

Alior Bank - wady

  • Obowiązkowe ubezpieczenie kredytu powyżej 70 000 zł.

Informacje o Alior Bank

Nazwa firmy

Alior Bank Spółka Akcyjna

Adres ul. Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa
Telefon 19 502
Adres e-mail kontakt@alior.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 00:00 - 24:00
Weekend: 00:00 - 24:00
Wniosek Wypełnij wniosek