Alior Bank – Kredyt gotówkowy Nasza ocena 8 /10

Alior Bank - opinie

2.92 z 5 Na podstawie 36 opinii
(36 opinie o Alior Bank)

Maksymalna kwota pożyczki: 150000 zł

Alior Bank to uniwersalna instytucja finansowa, która stawia na innowację – w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrał konkurs Retail Bankier International na Najlepszy europejski bank detaliczny 2014.

Złóż Wniosek

Porównaj

Alior Bank działa od 2008 roku. W czerwcu 2012 roku uruchomiono internetowy i mobilny oddział Alior Sync, który dwa lata później zmienił się – na mocy współpracy z operatorem komórkowym T-Mobile, w T-Mobile Usługi Bankowe. W czerwcu 2015 roku Alior Bank połączył się z Meritum Bankiem.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku

Alior Bank – oferta kredytu

Bank z Wojciechem Sobierajem na czele, kieruje swoją ofertę produktów bankowych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Prawie 3 mln grono klientów indywidualnych oraz 126 tys. firm może korzystać z rozbudowanej sieci placówek Aliora – ponad 1000 oddziałów, a także ma dostęp do produktów banku w ponad 780 punktach sprzedaży T-Mobile. Alior prowadzi też bankowość internetową i mobilną. W banku otworzymy konto oszczędnościowe lub oszczędnościowo-rozliczeniowe, lokatę terminową, dostaniemy karty, a także uruchomimy limity odnawialne w koncie, kredyty gotówkowe, inwestycyjne (dla firm) oraz hipoteczne i pożyczki. Bank prowadzi również kantor online.

Kredyt gotówkowy w Alior Bank do 150 tys. zł

Alior Bank oferuje pożyczkę od 500 zł do 150 tys. zł, której spłatę można rozłożyć na minimum 3 miesiące, a maksymalnie na 10 lat (120 rat). Możemy wybrać raty malejące lub równe. Bank akceptuje różne formy zatrudnienia – zarówno umowę o pracę, umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Do zaciągnięcia zobowiązania niezbędne będzie przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu i o uzyskiwanych dochodach. Jeśli nie mamy odpowiedniej zdolności kredytowej, to w Aliorze możemy wnioskować o kredyt wraz z osobą, która nie jest z nami spokrewniona. Wybierając odpowiedniego współkredytobiorcę, czyli osobę z dobrą historią i zdolnością kredytową, możemy starać się o wyższą kwotę zobowiązania. Co więcej, ubieganie się o dodatkowy zastrzyk pieniędzy, nie wiąże się z obowiązkiem otwarcia konta osobistego. Bank nie pobiera też opłat za przelanie kredytu na rachunek w innym banku czy SKOK-u. Również wcześniejsza spłata zobowiązania nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wniosek o kredyt gotówkowy możemy złożyć osobiście w oddziale banku lub przez stronę internetową. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, środki na naszym koncie pojawią się w ciągu 1 dnia. Alior Bank umożliwia też pożyczenie do 4 tys. zł na podstawie oświadczenia o dochodach – wystarczy okazać wyciąg z konta, na które przychodzi comiesięczna pensja.

Alior Bank – Podsumowanie

Zalety

 • Brak konieczności otwierania konta osobistego
 • Długi okres kredytowania
 • Wysoka kwota kredytu
 • Możliwość wzięcia kredytu z osobą niespokrewnioną
 • Szybki proces decyzyjny
 • Akceptacja różnych form zatrudnienia

Wady

 • Wysokie RRSO

Adres

Alior Bank Spółka Akcyjna
ul. Łopuszańska 38d
02-232 Warszawa

Kod SWIFT: ALBPPLPW

Infolinia Alior Banku

19 502
12 370 7000

Gwarancja najniższej Raty kredytu gotówkowego w Alior bank

Opinie klientów o Alior Bank

Rated 2.92 out of 5 stars
36 opinii

Dodaj opinię o Alior Bank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Witam, najgorszy bank na świecie, mama wziela kredyt odsetki wysokie a przy szybszej spłacie nie musiala całosc z odstkami splacic nic nie odliczyli. Nie mowiac ze kredyt byl nie ubezpieczony

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 5 / 5.00

  Mam wrażenie, że w bezpieczniejszym banku jeszcze nie trzymałem gotówki. Przy większych kwotach konkretna weryfikacja.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 5 / 5.00

  Przeszedłem do Aliora 2 miesiące temu i wreszcie w placówce obsługują mnie szybko, sprawnie i bezboleśnie:)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 5 / 5.00

  Ostatnio bardzo mocno prą do przodu, zarówno z samą oferta jak i unowocześnianiem obsługi (mam tu na myśli głównie nową aplikację mobilną). Podoba mi się to.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 5 / 5.00

  Alior to bank numer jeden w polsce. Konto osobiste najlepsze na rynku, firmowe- rewelacja. Oferta kredytowa- super. MOJ BANK.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Dla mnie najgorszy Bank z jakim kiedykolwiek przyszło mi współpracować.Nie szanują klienta i za nie spłaconą 6 dni po terminie ratę kredytu przekazują zadłużenie do firmy windykacyjnej zewnętrznej . Bank nawet nie potrafi zadzwonić do klienta i zapytać poinformować co się stało , że rata nie została spłacona tylko od razu przekazuje firmie windykacyjnej na co zaznaczam ma czas. Z wielkiej oszczędności lub niechęci pracowników nawet nowego harmonogramu spłaty kredytu nie potrafią wysłać Bank z Wiejską przepraszam Wyższą Kulturą Bankowości.Co to za traktowanie klienta za 238 zł nie spłaconego w terminie dokładnie po 6 dniach kredytu stajesz się dłużnikiem i wpisują cię do rejestru BIG. ODRADZAM ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ROZPOCZNIECIE WSPÓŁPRACĘ Z TYM BANKIEM !!!!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Dla mnie najgorszy Bank z jakim kiedykolwiek przyszło mi współpracować.Nie szanują klienta i za nie spłaconą 6 dni po terminie ratę kredytu przekazują zadłużenie do firmy windykacyjnej zewnętrznej . Bank nawet nie potrafi zadzwonić do klienta i zapytać poinformować co się stało , że rata nie została spłacona tylko od razu przekazuje firmie windykacyjnej na co zaznaczam ma czas. Z wielkiej oszczędności lub niechęci pracowników nawet nowego harmonogramu spłaty kredytu nie potrafią wysłać Bank z Wiejską przepraszam Wyższą Kulturą Bankowości.Co to za traktowanie klienta za 238 zł nie spłaconego w terminie dokładnie po 6 dniach kredytu stajesz się dłużnikiem i wpisują cię do rejestru BIG. ODRADZAM ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ROZPOCZNIECIE WSPÓŁPRACĘ Z TYM BANKIEM !!!!!!! Nawet jedna gwiazdka to za dużo, ale nie ma innej opcji dodania opinii.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Świetny bank- mam u nich konto od lat i uważam, że maja najlepsza oferte. Odziały czyste, miła obsługa- więc jak potrzebny mi był kredyt to bez długiego zastanawinia sie wybrałam właśnie ich i nie żałuje- super warunki, a wszystko odbywa się szybko i sprawnie.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  Alior Bank w Żurominie nie polecam omijac z daleka ,
  obsługa nie fachowa , nie informuje dokładnie o swojej ofercje ,
  liczą tylko na pozyskanie klienta , a ty sie póżniej martw jak dokładnie nie zapoznasz się z regulaminem i o opłatach , jak sie nie dopytasz dokładnie od A do Z co i jak ,
  to cie nie poinformują o kruczkach banku ,
  a pużnoiej musisz płacic ,
  W BOK niekompetentne pracują osoby , nie mozna otrzymac konkretnej odpowiedzi i jesteś odsyłany do kogo innego ktury znowu odsyła do kogo innego i umywają ręce a ty sie martw ,
  NIGDY WIECEJ NIE CHCE MNIEC DOCZYNIENIA Z TYM BANKIEM ,

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  Uwaga! Ostrzegam potencjalnych klientów Alior Banku.

  Na przełomie sierpnia i września 2017 r. włamano się na moje konto PayPal i poprzez zarejestrowaną tam kartę bankową wykonano szereg nieautoryzowanych operacji.
  W momencie, gdy to zauważyłem, natychmiast zgłosiłem ten fakt na infolinię i do oddziału banku w celu wstrzymania przekazywania pieniędzy na konta złodzieja.
  Niestety, bank nie wycofał kwot zablokowanych przez operatora karty, a na moim wyciągu z konta z biegiem czasu pojawiały się kolejne pobrane kwoty.
  W odpowiedzi na moją reklamację oraz dostarczenie zaświadczenia z policji o zgłoszeniu przestępstwa, bank nie wykonał żadnych kroków w celu zatrzymania nieautoryzowanych operacji do ich dalszego wyjaśnienia.

  Działanie to jest sprzeczne z istotnymi zasadami działalności bankowej, a zarazem neguje podstawę wiarygodności banku, który powinien gwarantować klientowi ochronę i bezpieczeństwo powierzonych środków pieniężnych.

  Kolejne pisma do banku nie dają żadnych rezultatów, brak odpowiedzi na zadane pytania, czy moje prośby o wyjaśnienia - sprawa prawdopodobnie skończy się w sądzie.
  Ostrzegam przed korzystaniem z tej "wyższej kultury" - w momencie, gdy jest problem bank odwraca się do klienta plecami.

  Nr mojej ostatniej reklamacji 386987.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  darujece sobie branie rat przez allegro z aliora – nie doczekacie sie reakcji, bledy techniczne z akceptacja wniosku, polecam wybrac inne podmioty – sa jeszcze dwa w allegro

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  TRAGEDIA!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 1 / 5.00

  Nie polecam. Kupiłem sprzęt RTV na raty za pośrednictwem tego banku. Widać pracownicy sklepu mają jakąś "umowe" z bankiem, bo potrafią zamotać klienta. Sprzęt który w rzeczywistości kosztował 2800, całkowity koszt do spłaty 5700zł? Nie normalne. Z tego co się dowiedziałem nie byłem jedyny, na szczęście Ja w porę się zorientowałem i skorzystałem z 14-sto dniowego okresu rezygnacji. Omijać szerokim łukiem ten bank jak i sklepy, które oferują kredyt za pośrednictwem tego banku!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  PORAŻKA! OMIJAĆ TEN PSEUDOBANK SZEROKIM ŁUKIEM. FATALNE WARUNKI JAK I OBSŁUGA KLIENTA. ZAMYKANIE KONTA CIĄGNIE SIĘ MIESIĄCAMI. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 1 / 5.00

  Samo zło

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  Świetny bank, świetna oferta zarówno jeśłi chidzi o konto jak i kredyt i dla klientów indywidulanych i firm. Dla mnie bank numer 1 w Polsce.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 1 / 5.00

  Odniosę się tylko do oddziału banku Alior w Gliwicach przy ulicy Jagiellońskiej. Nie polecam. Klient jest intruzem, no chyba, że po kredyt.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 1 / 5.00

  Beznadziejny bank. Proszę uważnie czytać dokumenty na podpisanie przez pracowników. Oszukują na prowizjach

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 1 / 5.00

  Zdecydowanie odradzam wszelkie kontakty z tym bankiem. Wyższa kultura chamowości !

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  Jeden z najlepszych bankow na rynku. Super oferta na konto, więc jak potrzebiwałem małego kredytu to też zdecydowałem sie na wziecie go właśnie w aliorze.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.28 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.23 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.36 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.18 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.32 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.44 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.97 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.17 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.45 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.31 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Credit Credit
  2.61 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wonga WONGA
  3.84 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • Ferratum Money Ferratum Money
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł