Alior Bank – Kredyt gotówkowy Nasza ocena 8 /10

Alior Bank - opinie

3.32 z 5 Na podstawie 21 opinii
(21 opinie o Alior Bank)

Maksymalna kwota pożyczki: 150000 zł

Alior Bank to uniwersalna instytucja finansowa, która stawia na innowację – w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrał konkurs Retail Bankier International na Najlepszy europejski bank detaliczny 2014.

Złóż Wniosek

Porównaj

Alior Bank działa od 2008 roku. W czerwcu 2012 roku uruchomiono internetowy i mobilny oddział Alior Sync, który dwa lata później zmienił się – na mocy współpracy z operatorem komórkowym T-Mobile, w T-Mobile Usługi Bankowe. W czerwcu 2015 roku Alior Bank połączył się z Meritum Bankiem.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku

Alior Bank – oferta kredytu

Bank z Wojciechem Sobierajem na czele, kieruje swoją ofertę produktów bankowych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Prawie 3 mln grono klientów indywidualnych oraz 126 tys. firm może korzystać z rozbudowanej sieci placówek Aliora – ponad 1000 oddziałów, a także ma dostęp do produktów banku w ponad 780 punktach sprzedaży T-Mobile. Alior prowadzi też bankowość internetową i mobilną. W banku otworzymy konto oszczędnościowe lub oszczędnościowo-rozliczeniowe, lokatę terminową, dostaniemy karty, a także uruchomimy limity odnawialne w koncie, kredyty gotówkowe, inwestycyjne (dla firm) oraz hipoteczne i pożyczki. Bank prowadzi również kantor online.

Kredyt gotówkowy w Alior Bank do 150 tys. zł

Alior Bank oferuje pożyczkę od 500 zł do 150 tys. zł, której spłatę można rozłożyć na minimum 3 miesiące, a maksymalnie na 10 lat (120 rat). Możemy wybrać raty malejące lub równe. Bank akceptuje różne formy zatrudnienia – zarówno umowę o pracę, umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Do zaciągnięcia zobowiązania niezbędne będzie przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu i o uzyskiwanych dochodach. Jeśli nie mamy odpowiedniej zdolności kredytowej, to w Aliorze możemy wnioskować o kredyt wraz z osobą, która nie jest z nami spokrewniona. Wybierając odpowiedniego współkredytobiorcę, czyli osobę z dobrą historią i zdolnością kredytową, możemy starać się o wyższą kwotę zobowiązania. Co więcej, ubieganie się o dodatkowy zastrzyk pieniędzy, nie wiąże się z obowiązkiem otwarcia konta osobistego. Bank nie pobiera też opłat za przelanie kredytu na rachunek w innym banku czy SKOK-u. Również wcześniejsza spłata zobowiązania nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wniosek o kredyt gotówkowy możemy złożyć osobiście w oddziale banku lub przez stronę internetową. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, środki na naszym koncie pojawią się w ciągu 1 dnia. Alior Bank umożliwia też pożyczenie do 4 tys. zł na podstawie oświadczenia o dochodach – wystarczy okazać wyciąg z konta, na które przychodzi comiesięczna pensja.

Alior Bank – Podsumowanie

Zalety

 • Brak konieczności otwierania konta osobistego
 • Długi okres kredytowania
 • Wysoka kwota kredytu
 • Możliwość wzięcia kredytu z osobą niespokrewnioną
 • Szybki proces decyzyjny
 • Akceptacja różnych form zatrudnienia

Wady

 • Wysokie RRSO

Adres

Alior Bank Spółka Akcyjna
ul. Łopuszańska 38d
02-232 Warszawa

Kod SWIFT: ALBPPLPW

Infolinia Alior Banku

19 502
12 370 7000

Gwarancja najniższej Raty kredytu gotówkowego w Alior bank

Opinie klientów o Alior Bank

Rated 3.32 out of 5 stars
21 opinii

Dodaj opinię o Alior Bank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Świetny bank, świetna oferta zarówno jeśłi chidzi o konto jak i kredyt i dla klientów indywidulanych i firm. Dla mnie bank numer 1 w Polsce.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Odniosę się tylko do oddziału banku Alior w Gliwicach przy ulicy Jagiellońskiej. Nie polecam. Klient jest intruzem, no chyba, że po kredyt.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  Beznadziejny bank. Proszę uważnie czytać dokumenty na podpisanie przez pracowników. Oszukują na prowizjach

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Zdecydowanie odradzam wszelkie kontakty z tym bankiem. Wyższa kultura chamowości !

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 5 / 5.00

  Jeden z najlepszych bankow na rynku. Super oferta na konto, więc jak potrzebiwałem małego kredytu to też zdecydowałem sie na wziecie go właśnie w aliorze.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Po kilkanaście razy w miesiącu dostaję informacje z banku w którym mam przypominane o zbliżającym się terminie płatności. Termin ten przypada na dzień 29 każdego miesiąca. Nigdy nie przekroczyłam tego terminu, a od 23 każdego miesiąca zaczyna się wręcz nękanie sms. Mało tego, w sms jest podana konkretna kwota, wpłacam tę kwotę, a po kilku dniach przychodzi sms że mam niedopłatę, i tak jest od kilku miesięcy. Jeszcze jakby tego było mało odbieram telefony z informacją że mam niedopłatę w wysokości np. 6,00 zł, i teraz zaraz mam to uregulować. Na moje zwrócenie uwagi co do ilości wysyłanych wiadomości konsultant powiedział że w systemie jest tylko jedna informacja że dostałam sms z przypomnieniem. Takie traktowanie klienta to dla mnie jakaś ironia. Nie interesuje mnie tłumaczenie że za sms odpowiada system, ponieważ nad systemem panuje człowiek. Uważam że jestem dobrym klientem, ponieważ pożyczkę swoją spłacam w terminie a właściwie przed terminem. Nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Witam
  wzięłam w Alior Banku kredyt ratalny, termin płatności miałam na 14 każdego miesiąca. od pierwszej raty kredyt spłacałam z DWU TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM !!!! Po 3 miesiącach otrzymałam informację że Alior Bank przekazał mój kredyt Firmie windykacyjnej i wpisał mnie do BIK. Skontaktowałam się z firmą windykacyjną i otrzymałam informację że nie płacę rat w wymaganym terminie!! przez co mam zaległe raty. Wg Pani płacą ratę 21.05 (ponad dwa tygodnie przed terminem - termin raty przypadał na 14.06) powinnam jeszcze raz uregulować ratę 14.06.
  Pani w Banku poinformowała mnie że zmieniły się przepisy tylko Bank mnie nie poinformował !!!
  Suma sumarum za przedterminową spłatę rat kredytu jestem w windykacji i w BIK. NIGDY WIECEJ ALIOR, KULTURA WYŻSZEJ BANKOWOŚCI ZAMIENIŁA SIĘ W NIŻSZĄ> Sprawę pozostawiam instytucjom mających kontrolę nad działaniami banku.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 1 / 5.00

  Ten bank to jakaś kpina. Byłam w BPH i nie było żadnych problemów, od kiedy Alior go przejął tylko same problemy. Począwszy od jakiś pobieranych opłat, których wcześniej w BPH nie było przez zablokowanie karty kredytowej nie wiadomo z jakiego powodu bo środki są. Z infolinią nie można się dogadać przełączają od jednego do drugiego , tylko spychoterapia a o weryfikacji już nie wspomnę niedługo o intymne wymiary będą pytać. Chcąc załatwić sprawę w oddziale, pomijając tę głupią infolinię, dowiaduję się że są czynne tylko w tygodniu. Nie mam możliwości załatwienia tego w tygodniu zostaje sobota ale w całym Poznaniu żadna placówka nie jest czynna. Kpina i żenada takie jest podejście Alior Banku do klienta.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Obsluga klienta super. Kiedy nie dzowniłem an infolinie to bardzo kompetentna osoba udzielała mi odpowiedzi na wsyztskie pytania! Konto rewelacyjne więc na kredyt też sie zdecyowałam u nich! To była dobra decyzja!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 4 / 5.00

  Konto mam u nich od lat, jak potrzebiwałem kredytu to sprawdziłem ich oferte i musze powiedziec, ze jest duzo lepiej niz u konkurencji. Super

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  Alior Bank – to jakiś dramat !, żeruje na wszystkim, za wszystko bierze opłaty Np. Za linię kredytową – za uruchomienie, za wykorzystane środki za niewykorzystane środki, opłaty za utrzymanie, drogie oprocentowanie ! – szok ! Za spóźnienie 3 dniowe wylądowałem w BIK ! słownie za trzy dni opóźnienia kwoty 500zł – nie do wiary.
  Nie polecam absolutnie tego banku, na początku niby wszystko fajnie, później płacz i płać !!!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Jako że pełnię opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem, nie posiadam zatrudnienia a tylko coś w rodzaju "renty socjalnej" której żaden bank nie preferuje jako źródła dochodu. Był moment kiedy trzeba było coś zrobić aby kupić jakiś sprzęt AGD a pomocnej ręki nie było. Po poszukiwaniach w sieci i bardziej przez przypadek, trafiłem na PayU a potem odkryłem ofertę PayU-Raty w Alior Bank (kilka sklepów w sieci i całe Allegro). Ponad 3 lata takich zakupów w tej ofercie i spłacając raty bez żadnego opóźnienia (tutaj Alior w sprzedaży ratalnej przez internet jest bardzo elastyczny) poskutkowało tym, że zadzwonił do mnie pan z banku z propozycją kredytu gotówkowego. W czasie rozmowy z konsultantem oznajmiłem delikatnie panu w jaki sposób otrzymuje kredyt ratalny. Pan po drugiej stronie zdaje się załapał, bowiem odpowiedział mi że to jest nie jako promocyjny kredyt na dowód tylko i wyłącznie oraz, tu już moje gdybanie moja historia kredytowa w tym banku. Alior robi wrażenie że dba o swoich klientów i co jakiś czas robi promocję Uproszczonego Kredytu dla indywidualnych klientów. Dlatego polecam bank wszystkim, którzy pomimo czerpiąc korzyści z banku poczuwają się też do obowiązku terminowego spłacania kredytu.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 1 / 5.00

  Jeszcze żaden bank tak ze mną nie postąpił, nie polecam alior bank nikomu. Chciałem kredyt, zgromadziłem dokumenty, uzupełniłem dokumenty i doszło do pozytywnej decyzji i podpisanie umowy. Jutro powinny byc na koncie pieniądze i ! Po dwóch dniach telefon, ze wystąpił jakiś problem i bank wstrzymał wypłatę. Szok ! Po podpisaniu umowy . Za dwa trzy dni dzwoni pani, ze odwiesili wstrzymanie ale kredyt musi byc na nowych niestety gorszych warunkach 17% prowizji banku i oprocentowanie .. juz nie pamietam bo podziękowałem za rozmowę. Czujecie to ? Nie polecam nikomu ze szczerego serca, na moje to celowe zagranie aliora, niby juz dostajesz kasę nasz plany nagle nici, jesteś załamany aż tu nagle przychodzą z odsieczą z duzo gorszymi warunkami i weźmiesz. Masakra naprawdę jak najdalej od takich banków

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • To prawda umowę podpisywałam już dwa razy i ciągle chcą jakieś inne dokumenty.bardzo mi zależało na terminie ,jutro ostatni dzień.
   Aja dalej nic nie wiem.
   Pan owszem zadzwonił i weryfikował mnie dosłownie 1min.59 sek.po niecałych dwóch minutach stwierdził że coś mu sie nie zgadza(zresztą nic mi nie powiedział)

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Potrzebny jest mi kredyt więc wiadomo- pierwsze co robie to czytam opinie o kredytach na forach i portalach, blogach. kredyt w Alior ma świetne opinie. Klienci sa zadowoleni. No to i ja się na nich zdecydowałem i co? tez jestem zadowolony!

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 4 / 5.00

  Bank jest bardzo dobry. Bardzo! Mają świetna ofertę kont- sam mam u nich i służbowe i osobiste konto, jestem bardzo zadowolony- dlatego i na kredyt zdecydowałem się u nich- nie ukrywam- było to łatwiejsze bo konta mam tylko u nich wiec zmienijszylo to ilość formalności.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  Oferta totalna! Najlepsz oferta konta na rynku, kredytu i najmilsza obsługa na rynku! Jak bank to tylko alior- w każdej kategorii! Polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  Oddziały banków ładne i czyste, obsługa uśmiechnięta (przynajmniej w moim banku), bank ma super ofertę kont- sam mam u nich nie tylko prywatne konto ale i firmowe- jest to super rozwiązane- więc jak zdecydowaliśmy sie z małżonką na kredyt pierwszym bankiem, który sprawdziliśmy był alior i w po szybkim przejrzeniu wsyztskich ofert własnie na kredyt u nich się zdecydowaliśmy. zaproponowano nam super warunki i poki co jesteśmy bardzo zadowoleni!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Oferta najlepsza ze wszystkich na rynku! Od konta po kredyt. świetny bank, który polecam każdemu!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 2 / 5.00

  Odnosze czasami wrażenie, że jestem jedyną osobą, ktorej opinia o aliorze jest kiepska. Gubienie dokumentów. Problemy z tym co sie ustala a co jest w umowie dlatego polecam bardzo uważnie czytać te setki stron przed ich podpisaniem bo ja się na tym przejechałem kiedy się okazało się że ustalenia ustaleniami a to co zapisali sobie.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  alior to zdecydowanie najlepszy ze wszystkich bankow w polsce. ma super oferte jesli chodzi o konta dla firm i dla osob indywidualnych dlatego zarowno moja firm jak i ja sam mam u nich konto i jakpotrzebna byla mi kasa to dlugo sie nie zastanawialem w jakim banku wziac kredyt- niemal od razu poszedlem do aliora i to byla dobra decyzja. wszystkim polecam aliıor bank i ich oferte. raty sa niskie a kwoty kredytow wysokie i formanosci ograniczone do minimum.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Super Grosz - pożyczka na raty

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.32 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.42 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.34 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  3000 zł na 30 dni Maks. kwota: 7000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.28 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.33 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  4.03 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.09 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.05 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.09 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.53 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.14 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.20 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Wonga WONGA
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.35 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Credit Credit
  2.65 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł