Kredyt z odroczoną spłatą w Alior Bank

Kredyt odroczony w Alior bank to szansa na uzyskanie nawet 150 000 zł bez obaw o trudności związane z obsługą rat zaraz po wykonaniu zakupów. Weź kredyt, wykorzystaj środki, a dopiero później zajmij się jego spłatą!
Otrzymaj pieniądze, zacznij spłatę za trzy miesiące
Alior Bank - weź pożyczkę
Alior Bank

Alior Bank to instytucja, która na rynku pożyczkowym działa już bardzo długo. Warto zaznaczyć, że firma w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrała konkurs Retail Bankier International na Najlepszy Europejski Bank Detaliczny roku 2014. Alior Bank cieszy się uznaniem, a jego wyjątkowa oferta pożyczkowa przyciąga wielu klientów. Departamenty Centrali Alior Banku mieszczą się obecnie w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Weź pożyczkę Opinie o Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt bez prowizji z odroczoną spłatą
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Otrzymaj pieniądze, zacznij spłatę za trzy miesiące

W najnowszej promocji Alior bank możesz otrzymać kredy na kwotę od 500 do 150 000 zł z okresem spłaty od 6 do 96 miesięcy. Dodatkowo spłata kredytu rozpoczyna się dopiero na trzy miesiące od podpisania umowy. Dzięki temu klienci mają czas na uporządkowanie swoich finansów i obsłużenie największych wydatków związanych z zakupem przed spłatą zobowiązania.

W ramach dodatkowej oferty, jeżeli zdecydujesz się na ubezpieczenie kredytu, nie będzie on objęty prowizją. Aby skorzystać z tej oferty należy zakupić ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie od utraty pracy i NNW w ofercie banku. Koszt prowizji bez ubezpieczenia wyniesie 6,9%. W przypadku kredytów na kwotę powyżej 70 000 zł ubezpieczenie jest obowiązkowe.

Jak skorzystać z odroczenia spłaty?

Specjalna oferta dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku. Aby skorzystać z oferty należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej oferty, po czym poczekać na telefon od konsultanta bankowego. Wraz z nim poznasz szczegóły promocji oraz dowiesz się jakie kwoty bank jest gotów ci udzielić. Wniosek o promocyjny kredyt można złożyć również podczas osobistej wizyty w oddziale Alior banku.

Kredyty bez prowizji w ofercie banków

Z uwagi na narastające stopy procentowe banki zaczynają zmniejszać koszta kredytów, by te wciąż były dostępne dla nowych klientów. Przykładem tego jest między innymi mBank, gdzie do 200 000 zł dostaniesz z połową prowizji. Na nieco niższą sumę, do 150 000 zł mogą liczyć nowi klienci Citibank biorący kredyt bez prowizji.. Oferta tego typu w PKO BP to nawet do 200 000 zł bez prowizji, choć tutaj wadą jest zauważalnie krótki okres kredytowania.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść