Pierwsza pożyczka w PKO BP do 200 000 zł bez prowizji!

Promocja PKO BP sprawia, że pierwsza pożyczka gotówkowa zaciągana w tym banku nie jest obciążona prowizją. W ten sposób uzyskać można nawet 255 550 zł, rozkładając całe zadłużenie na maksymalnie 24 miesiące. Jako że instytucja ta potrafi naliczać nawet 14,99% prowizji, propozycja wydaje się bardzo kusząca. Jak z niej skorzystać?
PKO BP
PKO BP - weź pożyczkę
PKO BP

Bank PKO BP przez blisko sto lat swojej działalności zapracował na zaufanie klientów z całej Polski. Jest instytucją wiarygodną i dbającą o bezpieczeństwo powierzonych mu środków. Ponadto finansuje potrzeby i marzenia swoich klientów. Pomimo swego wieloletniego stażu potrafi połączyć zamiłowanie do tradycji z najnowszymi technologiami, w które chętnie inwestuje.

Weź pożyczkę Opinie o PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • Brak prowizji dla pożyczki gotówkowej
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Kto uzyska pożyczkę bez prowizji w PKO BP?

Chociaż uzyskanie finansowania z banku wymaga wpasowania się w bardziej restrykcyjne wymogi niż w przypadku firmy pożyczkowej, kredyty gotówkowe w bankach potrafią być bardzo drogie. Dzięki promocjom możliwe jest otrzymanie pożyczki na bardzo atrakcyjnych warunkach. Są one jednak okrojone do konkretnych grup odbiorców. Kto dokładnie skorzysta z okazji przygotowanej przez PKO BP?

Pożyczka gotówkowa bez prowizji oferowana jest przez PKO BP klientom, którzy nigdy nie korzystali z pożyczki lub kredytu gotówkowego w tym banku. Dotyczy to zarówno stałych klientów (oni otrzymają decyzję w pół minuty), jak i osób nieposiadających dotychczas żadnej relacji z PKO BP (zdalnie podpiszą umowę do 6 200 zł, tożsamość potwierdzając przelewem 1 zł). Oprócz standardowych wymogów wobec wnioskodawcy, związanych z pozytywną historią kredytową oraz zdolnością do zaciągania długów, to jedyny warunek skorzystania z pożyczki na preferencyjnych zasadach.

Jak skorzystać z pożyczkowej promocji dla nowych klientów?

W celu obniżenia prowizji za pożyczkę gotówkową w PKO BP do 0 zł nie trzeba wpisywać żadnych kodów promocyjnych ani wypełniać specjalnych formularzy. Wystarczy po prostu złożyć wniosek. Można zrobić to nie tylko na stronie banku, w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej, ale także osobiście w placówce, podczas wideorozmowy lub telefonicznie.

Aby otrzymać pożyczkę bez prowizji w PKO BP, należy:

  1. Złożyć wniosek o pierwszą pożyczkę w PKO BP.
  2. Wybrać kwotę do 200 000 zł i okres kredytowania sięgający maksymalnie 24 miesięcy.
  3. Poczekać na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Klienci posiadający rachunek osobisty w PKO BP i składający wniosek online mogą liczyć na przyznanie pożyczki gotówkowej nawet w 30 sekund. Nie mając konta w tym banku lub decydując się na wizytę w oddziale stacjonarnym, trzeba oczywiście nastawić się na dłuższą procedurę. Niski koszt kredytowania wydaje się jednak tego wart.

Jakie będą koszty pierwszej pożyczki gotówkowej w PKO BP?

Hasło „bez prowizji” brzmi atrakcyjnie.  Jak wygląda to w praktyce? Przykładowe koszty kredytu gotówkowego 20 000 zł rozłożonego na 24 miesiące znajdują się w tabelce:

Pożyczka Miesięczna rata Całkowity koszt pożyczki Całkowita kwota do spłaty
Bez prowizji 897 zł 1536 zł 21 536 zł
Bez prowizji z ubezpieczeniem 973 zł 3345 zł 23 345 zł
Z prowizją 1028 zł 4680 zł 24 680 zł
Z prowizją i ubezpieczeniem 1115 zł 6753 zł 26 753 zł

Na pożyczce o tych parametrach nowi klienci zaoszczędzą więc w stosunku do standardowej oferty ponad 3000 zł!

Bank PKO BP nie zapomina o swoich stałych klientach. W ofercie PKO znajdziemy promocję pozwalającą obniżyć koszt prowizji o 20%.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść