Do 20% niższa prowizja pożyczki gotówkowej PKO BP z kodem RATA!

Promocyjny kod obniża prowizję za pożyczkę gotówkową w PKO BP nawet do 20%. Ostateczna wartość obniżki zależała będzie od kredytowanej kwoty. Skorzystać z niego mogą wszystkie osoby, które składają wniosek o pożyczkę. Olbrzymim plusem jest też brak ustalonej w promocji liczby rat czy dodatkowych usług. Jak skorzystać z tej okazji?
PKO BP
PKO BP - weź pożyczkę
PKO BP

Bank PKO BP przez blisko sto lat swojej działalności zapracował na zaufanie klientów z całej Polski. Jest instytucją wiarygodną i dbającą o bezpieczeństwo powierzonych mu środków. Ponadto finansuje potrzeby i marzenia swoich klientów. Pomimo swego wieloletniego stażu potrafi połączyć zamiłowanie do tradycji z najnowszymi technologiami, w które chętnie inwestuje.

Weź pożyczkę Opinie o PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • Do -20% prowizji przy pożyczce gotówkowej
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Promocja dla każdego klienta ze zdolnością kredytową

Zwracając się do banku po kredyt gotówkowy, zazwyczaj możemy liczyć na atrakcyjniejsze warunki niż w przypadku firm pożyczkowych. Mimo to prowizje za udzielenie finansowania potrafią sięgać nawet kilkunastu procent. Tak właśnie jest w przypadku pożyczki gotówkowej PKO BP, za którą prowizja wynieść może bazowo nawet 15%. Opłaty tej w bardzo prosty sposób można jednak uniknąć.

Kod promocyjny wpisać mogą we wniosek wszyscy wnioskodawcy, którzy ubiegają się o kredyt gotówkowy w PKO BP. Warunkiem jest jednak posiadanie dostępu do bankowości elektronicznej iPKO lub aplikacji IKO, czyli posiadanie tam konta. Jest to więc oferta dla klientów korzystających już z oferty kredytowej banku, ponieważ w promocji na pierwszą pożyczkę w PKO BP obniżka prowizji jest jeszcze większa. Do uzyskania finansowania będzie oczywiście potrzebna odpowiednia zdolność kredytowa, ale jej udowodnienie dzięki automatycznemu sprawdzaniu wpływów na rachunek osobisty nie powinno być problemem.

Wpisz kod promocyjny i zyskaj niższą prowizję na pożyczkę w PKO BP

Uzyskanie niższej prowizji na pożyczkę gotówkową w PKO BP nie jest trudne. Wystarczy tylko wpisać we wniosku odpowiedni kod promocyjny. Oznacza to jednak, że trzeba będzie wypełnić go w systemie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej. Osoby, które preferują staranie się o kredyt w placówce bankowej i osobiste podpisanie umowy, nie skorzystają niestety z oferty.

Aby skorzystać z kodu promocyjnego na pożyczkę w PKO BP, należy:

  1. Zalogować się do bankowości elektronicznej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.
  2. Przejść do wniosku i ustalić interesującą nas kwotę oraz okres kredytowania.
  3. W odpowiednim polu wpisać kod promocyjny RATA.
  4. Poczekać na przyznanie pozytywnej decyzji kredytowej ze zmniejszoną prowizją.

Wysokość zniżki zależy od kwoty, którą klient chce uzyskać. Przyjmując wyjściową prowizję na poziomie 14,99%, bank oferuje zniżki:

  • -10% dla pożyczek od 12 000 zł do 19 999 zł,
  • -15% dla pożyczek od 20 000 zł do 49 999 zł,
  • -20% dla pożyczek od 50 000 zł.

W promocjach innych banków można obniżyć prowizję nawet do 0 zł

Promocja PKO BP z kodem RATA jest przeznaczona przede wszystkim dla osób, którym koniecznie zależy na wzięciu pożyczki gotówkowej właśnie w tym banku. Może być to spowodowane przede wszystkim chęcią ominięcia procedur związanych z udowadnianiem stałych dochodów, jeżeli regularnie otrzymuje się przelewy na posiadany w PKO BP rachunek osobisty. Jaką oszczędność oznaczać może wpisanie tego kodu?

Zaciągając dług w wysokości 20 000 zł na 48 miesięcy klient płacił będzie raty niższe o 15 zł. W perspektywie 4 lat oznacza to 720 zł oszczędności. Pojedyncza transza w wysokości 551 zł będzie jednak znacznie wyższa niż w promocji na bezpieczną pożyczkę w Banku Millennium, gdzie wykupienie ubezpieczenia oraz zapewnianie regularnych wpływów na konto osobiste oznaczało będzie dla takiej samej kwoty i okresu kredytowania 474,46 zł miesięcznie, a więc kilkadziesiąt złotych mniej.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść