Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów Citibank

Pożyczka bez prowizji i wszystko gra! Poznaj atrakcyjną ofertę dla nowych klientów Citibank. Zakładając konto, możesz uzyskać nawet 150 000 zł na okres kredytowania do 36 miesięcy. Promocja jest ograniczona czasowo, więc nie zwlekaj i zapoznaj się z jej szczegółami!
Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów Citibank
Citi Handlowy - weź pożyczkę
Citi Handlowy

Citi Handlowy to bank, który powstał w wyniku połączenia Banku Handlowego i Citibank S.A. Fuzja najstarszego komercyjnego banku w Polsce z instytucją finansową o globalnym zasięgu stworzyła bank o niezwykle silnej pozycji na polskim rynku.

Weź pożyczkę Opinie o Citi Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • 0% prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 września 2022 r.

Pożyczka gotówkowa z prowizją 0% dla nowych klientów Citibank

W ramach nowej promocji w Citi Banku Handlowym można uzyskać pożyczkę gotówkową od 1000 do 150 000 zł na okres od 9 do 36 miesięcy. Oprocentowanie zmienne w ofercie wynosi 11,99% z prowizją 0 zł. Aby z niej skorzystać, wystarczy:

  • Wybrać interesującą nas sumę pożyczki gotówkowej i czas kredytowania w kalkulatorze na stronie oferty
  • Wypełnić wniosek kredytowy online,
  • Potwierdzić swoją tożsamość za pomocą selfie i zdjęcia dowodu osobistego,
  • Załączyć dokument dochodowy i zatwierdzić wniosek kodem SMS,
  • Poczekać na decyzję: po otrzymaniu pożyczki otrzymasz SMS-a z potwierdzeniem.

Korzystając z promocji, klient otrzymuje dostęp do swojego osobistego konta Citibank oraz kredyt dostosowany do swoich potrzeb i zdolności kredytowej. Oferta obowiązuje do 30.09.2022 r.

Kredyty bez prowizji

Oferta pożyczki gotówkowej bez prowizji w Citi Bank Handlowy to szansa na tańszy kredyt dla nowych użytkowników banku. Jest to świetna okazja dla osób szukających dodatkowej gotówki, ale też niejedyna. Bank Pocztowy posiada w swojej ofercie kredyty gotówkowe do 30 000 zł bez prowizji na okres 60 miesięcy, z kolei mBank oferuje kredyt gotówkowy bez prowizji, jeżeli użyjemy specjalnego kodu promocyjnego. W ten sposób można skorzystać z oferowanego przez bank kredytu gotówkowego na 180 000 zł z okresem kredytowania do aż 96 miesięcy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść