Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów Citibank

Pożyczka bez prowizji i wszystko się układa. Poznaj atrakcyjną ofertę dla nowych klientów Citibank. Zakładając konto, możesz uzyskać nawet 150 000 zł na okres kredytowania do 24 miesięcy. Promocja jest ograniczona czasowo, więc nie zwlekaj i zapoznaj się z jej szczegółami!
Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów Citibank
Citi Handlowy - weź pożyczkę
Citi Handlowy

Citi Handlowy to bank, który powstał w wyniku połączenia Banku Handlowego i Citibank S.A. Fuzja najstarszego komercyjnego banku w Polsce z instytucją finansową o globalnym zasięgu stworzyła bank o niezwykle silnej pozycji na polskim rynku.

Weź pożyczkę Opinie o Citi Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • Brak prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 19 maja 2022 r.

Pożyczka gotówkowa z prowizją 0% dla nowych klientów Citibank

W ramach nowej promocji w Citi Banku Handlowym można uzyskać pożyczkę gotówkową od 1000 do 150 000 zł na okres od 9 do 24 miesięcy. Oprocentowanie zmienne w ofercie wynosi 8,49% z prowizją 0 zł. Aby z niej skorzystać, wystarczy:

  • Wybrać interesującą nas sumę pożyczki gotówkowej i czas kredytowania w kalkulatorze na stronie oferty
  • Wypełnić wniosek kredytowy online,
  • Potwierdzić swoją tożsamość za pomocą selfie i zdjęcia dowodu osobistego,
  • Załączyć dokument dochodowy i zatwierdzić wniosek kodem SMS,
  • Poczekać na decyzję: po otrzymaniu pożyczki otrzymasz SMS-a z potwierdzeniem.

Korzystając z promocji, klient otrzymuje dostęp do swojego osobistego konta Citibank oraz kredyt dostosowany do swoich potrzeb i zdolności kredytowej. Oferta obowiązuje do 19.05.2022 r.

Kredyty bez prowizji

Oferta pożyczki gotówkowej bez prowizji w Citi Bank Handlowy to szansa na tańszy kredyt dla nowych użytkowników banku. Jest to świetna okazja dla osób szukających dodatkowej gotówki, ale też niejedyna. Credit Agricole posiada w swojej ofercie kredyty gotówkowe do 20 000 zł bez prowizji na okres 60 miesięcy, z kolei mBank oferuje kredyt gotówkowy bez prowizji, jeżeli użyjemy specjalnego kodu promocyjnego. W ten sposób można skorzystać z oferowanego przez bank kredytu gotówkowego na 180 000 zł z okresem kredytowania do aż 120 miesięcy.`

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść