Pożyczka bez prowizji dla klientów Citibank

Kieruj się na marzenia z pożyczką gotówkową bez prowizji! Poznaj atrakcyjną ofertę dla klientów Citibank. Korzystając z oferty banku, możesz uzyskać nawet 150 000 zł na okres kredytowania do 60 miesięcy. Promocja jest ograniczona czasowo, więc nie zwlekaj i zapoznaj się z jej szczegółami!
Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów Citibank
Citi Handlowy - weź pożyczkę
Citi Handlowy

Citi Handlowy to bank, który powstał w wyniku połączenia Banku Handlowego i Citibank S.A. Fuzja najstarszego komercyjnego banku w Polsce z instytucją finansową o globalnym zasięgu stworzyła bank o niezwykle silnej pozycji na polskim rynku.

Weź pożyczkę Opinie o Citi Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • 0% prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2023 r.

Pożyczka gotówkowa z prowizją 0% dla wszystkich klientów Citibank

W ramach nowej promocji w Citi Banku Handlowym można uzyskać pożyczkę gotówkową od 1000 do 150 000 zł na okres od 9 do 60 miesięcy. Oprocentowanie zmienne w ofercie wynosi 11,99% z prowizją 0 zł. Aby z niej skorzystać, wystarczy:

  • Wybrać interesującą nas sumę pożyczki gotówkowej i czas kredytowania w kalkulatorze na stronie oferty,
  • Wypełnić wniosek kredytowy online,
  • Potwierdzić swoją tożsamość za pomocą selfie i zdjęcia dowodu osobistego,
  • Załączyć dokument dochodowy i zatwierdzić wniosek kodem SMS,
  • Poczekać na decyzję: po otrzymaniu pożyczki otrzymasz SMS-a z potwierdzeniem.

Korzystając z promocji, klient otrzymuje dostęp do swojego osobistego konta Citibank oraz kredyt dostosowany do swoich potrzeb i zdolności kredytowej.

Kredyty bez prowizji

Oferta pożyczki gotówkowej bez prowizji w Citi Bank Handlowy to szansa na tańszy kredyt dla nowych użytkowników banku. Jest to świetna okazja dla osób szukających dodatkowej gotówki, ale też niejedyna. mBank oferuje promocyjny kredyt gotówkowy ze zmniejszoną prowizją, jeżeli użyjemy specjalnego kodu promocyjnego. W ten sposób można skorzystać z oferowanego przez bank kredytu gotówkowego na 200 000 zł z okresem kredytowania do aż 96 miesięcy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść