Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów Citi Handlowego

Bankowe prowizje rosną z rok na rok. Nowi klienci Citi Handlowego mogą jednak liczyć na obniżenie kosztów związanych z udzieleniem pożyczki do zera. Pierwszy kredyt gotówkowy w tym banku udzielany jest bez prowizji. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać nawet 150 000 zł na maksymalnie 24 miesiące, nie płacąc przy tym za udzielenie pożyczki?
Kredyt gotówkowy Citi atrakcyjny szczególnie dla nowych klientów
Citi Bank - Kredyt gotówkowy

Citi Handlowy to bank, który powstał w wyniku połączenia Banku Handlowego i Citibank S.A. Fuzja najstarszego komercyjnego banku w Polsce z instytucją finansową o globalnym zasięgu stworzyła bank o niezwykle silnej pozycji na polskim rynku.

Weź pożyczkę Opinie o Citi Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • Brak prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 13 stycznia 2021 roku

Kredyt gotówkowy Citi atrakcyjny szczególnie dla nowych klientów

Większość klientów zdaje już sobie sprawę, że kredyty gotówkowe w bankach potrafią generować koszty równie duże, jak pożyczki zaciągane w firmach z sektora pozabankowego. Duży wpływ mają na to prowizje, jednak zdarzają się okazje, w których za sam fakt udostępnienia środków bank nie pobiera żadnej opłaty. Właśnie na to mogą liczyć nowi klienci Citi Handlowego. Wystarczy tylko, że nigdy wcześniej nie zaciągali kredytu w tym banku.

Pożyczka gotówkowa Citi nie wymaga posiadania konta osobistego w tym banku. Głównym kryterium branym pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosku jest zdolność kredytowa. Zależy od niej nie tylko decyzja o przyznaniu kredytu, ale również maksymalna wysokość zadłużenia. Podstawowymi dokumentami wymaganymi przez bank są: dowód osobisty, wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy z wpływem wynagrodzenia albo zaświadczenie o dochodzie wydane przez pracodawcę. Nie ma przy tym znaczenia forma zatrudnienia, ponieważ obok umowy o pracę liczą się także dochody z umowy o dzieło, umowy zlecenia, kontraktu zawodowego czy emerytury.

Pożyczka bez prowizji w Citi Handlowym

Kredyt gotówkowy Citi pozwala na uzyskanie od 1000 do 150 000 zł. Maksymalny okres kredytowania jest znacznie krótszy niż w pozostałych bankach, ponieważ wynosi 24 miesiące. Inne instytucje pożyczają tymczasem podobne kwoty nawet na 5-6 lat. Sporą zaletą pożyczki bez prowizji w Citi jest jednak całkowicie zdalny proces wnioskowania o pieniądze, włącznie z potwierdzaniem tożsamości.

Aby otrzymać promocyjną pożyczkę bez prowizji w Citi, należy:

  1. Wypełnić wniosek na stronie https://www.citibank.pl/kredyty/pozyczka-gotowkowa/online0-lp/?action=pstryk?prid=loans
  2. Potwierdzić swoją tożsamość za pomocą selfie i zdjęcia dowodu osobistego.
  3. Załączyć dokument dochodowy i zatwierdzić wniosek kodem SMS.
  4. Poczekać na SMS informujący o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Warto dodać, że oprócz braku prowizji atrakcyjne wydaje się także oprocentowanie. W przypadku pożyczki gotówkowej dla nowych klientów Citi wynosi ono obecnie (jest zmienne) 7,99% w skali roku. Wraz z krótkim procesem kredytowania obniża to koszty kredytu do poziomu, który może być nieosiągalny w wielu innych bankach. Czy jest to jednak najlepsza możliwa oferta?

Oszczędność na prowizji w Citi Handlowym może być spora, ale…

Citi Handlowy nie jest jedynym bankiem, który oferuje nowym klientom gotówkę bez pobierania opłaty za samo udzielenie kredytu. Podobne promocje opisywaliśmy w przypadku pożyczki powyżej 5000 zł w ING Banku Śląskim oraz pierwszej pożyczki do 200 000 zł w PKO BP. Jak wygląda porównanie tych trzech ofert na 18 listopada 2021 roku?

Bank Citi Handlowy ING Bank Śląski PKO BP
Kwota pożyczki 10 000 zł 10 000 zł 10 000 zł
Liczba rat 24 24 24
Wysokość raty 452 zł 445,37 zł 449 zł
Prowizja 0 zł 0 zł 0 zł
Kwota do spłaty 10 848 zł 10 689 zł 10 776 zł

Koszt pożyczki bez prowizji nie różni się znacząco w trzech porównywanych bankach. Oszczędność 150 zł może być jednak dobrym argumentem, aby przemyśleć zaciągnięcie kredytu nie w Citi Handlowym, lecz w ING Banku Śląskim. W takim przypadku trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ po 8 grudnia 2021 roku oprocentowanie powróci tam do standardowego poziomu 8,35%.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×