Citi Handlowy to nowoczesny bank, który jest w stanie udzielić kredytu gotówkowego nawet przez internet i przez aplikację mobilną. Znajdziemy tu wszelkie produkty bankowe. Oprócz tradycyjnego kredytu Citi udziela m.in. kredytów hipotecznych i konsolidacyjnych. Warto też zainteresować się ofertą kart kredytowych i kont osobistych tej instytucji.

Citi Handlowy odznacza się innowacyjnością i rozwiązaniami dostosowanymi do indywidualnych oczekiwań klientów. Bank stawia na wysoką dostępność kanałami online i mobile, dzięki czemu przyciąga sporą rzeszę młodych i dynamicznych osób. W swojej ofercie Citi Handlowy posiada produkty kierowane zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i klientów instytucjonalnych.

Sprawdź szczegóły oferty
Cechy kredytu gotówkowego w Citi Bank
Czas wypłaty nawet w 30 minut
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ❌ – Citi Mobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne –  6,99%

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy

Sztandarową pozycją w ofercie banku jest pożyczka gotówkowa Citi Handlowy. Kredyt przeznaczony jest dla klienta indywidualnego. Każdy zainteresowany, który przejdzie pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej, może liczyć na maksymalnie 150 tys. zł. Najdłuższy dostępny okres kredytowania to 8 lat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu w Citi Handlowy S.A. jest na poziomie 11,36 proc. Bank z myślą o swoich klientach wprowadza też często promocje, nieustannie zwiększając konkurencyjność swoich pożyczek.

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,77%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 41 067,14 zł, oprocentowanie zmienne 7,99%, całkowity koszt pożyczki 9 067,14 zł (w tym: prowizja 1 760,00 zł, odsetki 7 307,14 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 684,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 711,14 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7 Kwietnia 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Ubezpieczenie kredytu w Citi Handlowy

Citi Handlowy oferuje wszystkim kredytobiorcom ubezpieczenie “Bezpieczne Raty”. Produkt jest dedykowany klientom ubiegającym się o kredyt gotówkowy. Stanowi zabezpieczenie dla was i waszych bliskich w obliczu nieprzewidzianych sytuacji, takich jak wypadek lub nagła utrata życia. Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej z Citi Handlowego da wam gwarancję asekuracji płynności finansowej waszej rodziny. Jest to produkt całkowicie dobrowolny i nie wpływa na decyzję o przyznaniu pożyczki.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Citi Handlowy?

Cały proces niezbędny do uzyskania pożyczki w banku Citi Handlowy odbywa się bez wychodzenia z domu. O kredyt możecie aplikować online. Poza danymi, które podacie w internetowym wniosku, bank będzie oczekiwał również zaświadczenia o zarobkach. Wzór dokumentu znajdziecie na stronie www banku. Dla waszej wygody, zamiast zaświadczenia, możecie dostarczyć też skan wyciągu z konta z wpływami pensji.

Od złożenia wniosku o kredyt w Citi Handlowy S.A. do jego rozpatrzenia i ostatecznej decyzji upływa zazwyczaj nie więcej niż 60 minut. Bank dokłada starań, by zminimalizować ilość uciążliwych formalności.

Sprawdź szczegóły oferty

Promocje kredytu gotówkowego w Citi Handlowy

Promocyjna pożyczka bez prowizji w Citi Handlowy to okazja, z której skorzystać mogą nowi klienci. Oznacza to, że pierwszy kredyt gotówkowy w Citi Handlowy, w wysokości od 1000 do 150 000 zł, na okres do 24 miesięcy, otrzymamy bez ponoszenia kosztów związanych z prowizją.

Promocje Citi Handlowy
Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów Citibank
8 sierpnia 2023 • 1 min czytania

Pożyczka bez prowizji dla klientów Citibank

Klienci Citibank otrzymają pierwszą bez prowizji! Poznaj szczegóły promocji!

Inne produkty w Citi Handlowym

Citi to bank z olbrzymim międzynarodowym doświadczeniem. Ten amerykański gigant jest w stanie zapewnić swoim klientom praktycznie każdy produkt finansowy. Mamy tu więc dostęp zarówno do różnego rodzaju kredytów, jak i kont bankowych, kart kredytowych, inwestowania, nawet ubezpieczeń i kantoru. Zobacz jak przedstawia się oferta Citi Handlowego.

Konto Osobiste CitiKonto

CitiKonto (dawniej Citi Priority), to najważniejszy rodzaj konta osobistego w Citi Banku. Rachunek jest zdobywcą licznych nagród branżowych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że to kompletny, jakościowy produkt. Co ciekawe, konto można otworzyć całkowicie online. Wystarczy zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz swojej twarzy.

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowym

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowym to propozycja finansowania nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym, oraz refinansowania kredytu mieszkaniowego z innego banku. Maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 1,6 mln złotych i 80 proc. wartości nieruchomości. Na korzyść hipoteki od Citi przemawia przede wszystkim szybkość banku. Wstępna analiza wniosku jest przeprowadzana już w 4 dni od złożenia wniosku, a decyzja kredytowa jest wydawana w 21 dni.

Konsolidacja w Citi Bank

W ofercie Citi Handlowego znajdziemy kredyt konsolidacyjny. To specjalny produkt kredytowy, który jest przeznaczony na spłatę innych zobowiązań. Konsolidację w tym banku można przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Wystarczy elektroniczny dokument potwierdzający dochody oraz zawarcie umowy przez telefon, internet lub kuriera.

Karty kredytowe od Citi Handlowy

W Citi Handlowym mamy do wyboru kilka kart kredytowych. Są to m.in. Citi Simplicity, BP Motokarta, PremierMiles oraz World Mastercard. Największą popularnością cieszy się Simplicity, która od lat zajmuje pierwsze miejsca w branżowych rankingach. Pozostałe z nich również stanowią dobry wybór, szczególnie jeżeli zbieramy punkty PAYBACK albo często podróżujemy.

Lokaty w Citi Handlowym

Citi Handlowy posiada w ofercie szeroką gamę produktów oszczędnościowych. Wśród nich znajdziemy lokaty. Lokaty w Citi to lokata terminowa o stałym oprocentowaniu oraz T-lokata terminowa. Dostępne są tu co najmniej 3 waluty, a okres oszczędzania waha się w przedziale od 1 tygodnia do nawet 2 lat.

Zobacz ofertę

Citi Bank – podsumowanie

Citi Handlowy oferuje kredyt gotówkowy do maksymalnej kwoty 150 000 złotych, z możliwością rozłożenia okresu kredytowania na maksymalnie 8 lat, czyli 96 miesięcy. Bardzo istotne jest to, że całość procesu wnioskowania można dopełnić online. Albo na stronie banku, albo z bankowości internetowej, czy też poprzez aplikację mobilną banku Citi Handlowy. Od rozpoczęcia składania wniosku, po akceptację warunków umowy – cały proces przebiega zdalnie. Citi Handlowy do tego bardzo szybko rozpatruje wnioski oraz wypłaca gotówkę. Nawet w ciągu kilku minut można uzyskać odpowiedź z banku, a chwilę później środki zasilą konto. Citi Handlowy posiada do tego bardzo proste warunki kredytowania, tak jak i sam wniosek jest nieskomplikowany. Bardzo istotnym aspektem kredytu gotówkowego w Citi Handlowym jest fakt, że nie trzeba przedkładać zaświadczenia o zarobkach. Bank weryfikuje zdolność kredytową w momencie weryfikacji danych osobowych klienta. Oferta Citi Handlowego wygląda ciekawie i warto jej się przyjrzeć, gdyż bank podchodzi do klientów w sposób indywidualny. Kredyt dostosowywany jest do potrzeb wnioskującego, przez co można uznać, że Citi Handlowy wyjątkowo dba o swoich klientów.

Citi Handlowy - zalety

  • Możliwość wnioskowania bez wychodzenia z domu,
  • Szybka decyzja,
  • Wysoka kwota pożyczki,
  • Długi okres kredytowania,
  • Brak konieczności dostarczenia zaświadczenia o zarobkach.

Citi Handlowy - wady

  • Brak kalkulatora kredytowego na stronie,
  • Wąska oferta kredytów gotówkowych.

Informacje o Citi Handlowy

Nazwa firmy

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Adres ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa
Telefon 801 32 2484
Adres e-mail listybh@citi.com
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek