Citi Handlowy odznacza się innowacyjnością i rozwiązaniami dostosowanymi do indywidualnych oczekiwań klientów. Bank stawia na wysoką dostępność kanałami online i mobile, dzięki czemu przyciąga sporą rzeszę młodych i dynamicznych osób. W swojej ofercie Citi Handlowy posiada produkty kierowane zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i klientów instytucjonalnych.

Sprawdź szczegóły oferty

Citi Handlowy – oferta kredytu

Kredyt w Citi Handlowy dostosowany jest do różnorodnej grupy odbiorców. Odpowiednią ofertę znajdą w banku klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Również korporacje widzą w instytucji potencjalne źródło zewnętrznego finansowania. Citi Handlowy przygotował także ofertę dla bardziej wymagających klientów indywidualnych, dla których stworzył szereg usług pod szyldem Citigold Private Client.

Maksymalna kwota kredytu Citi Handlowy wynosi aż 150 tys. zł, a cały proces wnioskowania odbywa się bez wychodzenia z domu. Citi Handlowy dostosowuje się do oczekiwań nowoczesnych klientów, dlatego minimalizuje formalności, co owocuje krótkim okresem przetwarzania wniosków.

Citi Handlowy pożyczka gotówkowa

Sztandarową pozycją w ofercie banku jest pożyczka gotówkowa Citi Handlowy. Kredyt przeznaczony jest dla klienta indywidualnego. Każdy zainteresowany, który przejdzie pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej, może liczyć na maksymalnie 150 tys. zł. Najdłuższy dostępny okres kredytowania to 10 lat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu w Citi Handlowy S.A. jest na poziomie 9,32 proc. Bank z myślą o swoich klientach wprowadza też często promocje, nieustannie zwiększając konkurencyjność swoich pożyczek.

Citi gotówka czyli pożyczka z karty kredytowej – jak to działa?

Alternatywą dla kredytu gotówkowego jest pożyczka z karty kredytowej. Jedną z takich ofert jest propozycja banku Citi Handlowy. Posiadacze karty kredytowych Citi mogą wziąć pożyczkę z limitu karty w wysokości od 500 zł do sumy, która jest ich limitem karty. Ten ustalany jest indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej.

Żeby zmienić limit karty kredytowej w pożyczkę (alternatywę kredytu gotówkowego), wystarczy wejść na stronę banku, zalogować się na swoje konto i kliknąć w odpowiedni przycisk (“Pożyczka z Karty”). Potem wystarczy już tylko wybrać kwotę (nie może być większa niż niewykorzystany limit kredytowy), liczbę rat (maks. 60) i wybrać rachunek, na który mają zostać przelane pieniądze. W ten sposób bez żadnych wniosków i formalności można szybko zdobyć dodatkowe środki.

Raty, które należy spłacać co miesiąc są później widoczne na wyciągu z karty kredytowej i uwzględnione w kwocie minimalnej wymaganej do spłaty. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 16,80 proc. Limit kredytowy odnawia się z każdą dokonaną spłatą. To dobra alternatywa dla kredytu gotówkowego, bo gotówka jest dostępna natychmiast.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Citi Handlowy?

Cały proces niezbędny do uzyskania pożyczki w banku Citi Handlowy odbywa się bez wychodzenia z domu. O kredyt możecie aplikować online. Poza danymi, które podacie w internetowym wniosku, bank będzie oczekiwał również zaświadczenia o zarobkach. Wzór dokumentu znajdziecie na stronie www banku. Dla waszej wygody, zamiast zaświadczenia, możecie dostarczyć też skan wyciągu z konta z wpływami pensji.

Od złożenia wniosku o kredyt w Citi Handlowy S.A. do jego rozpatrzenia i ostatecznej decyzji nie upływa często więcej niż 60 minut. Bank dokłada starań, by minimalizować ilość uciążliwych formalności.

Ubezpieczenie kredytu w Citi Handlowy

Citi Handlowy oferuje wszystkim kredytobiorcom ubezpieczenie “Bezpieczne Raty”. Produkt jest dedykowany klientom ubiegającym się o kredyt gotówkowy. Stanowi zabezpieczenie dla was i waszych bliskich w obliczu nieprzewidzianych sytuacji, takich jak wypadek lub nagła utrata życia. Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej z Citi Handlowego da wam gwarancję asekuracji płynności finansowej waszej rodziny. Jest to produkt całkowicie dobrowolny i nie wpływa na decyzję o przyznaniu pożyczki.

Sprawdź szczegóły oferty

 

Citi Bank – podsumowanie