Citi Bank – Kredyt gotówkowy Nasza ocena 7 /10

Citi Handlowy - opinie

2.17 z 5 Na podstawie 11 opinii
(11 opinie o Citi Handlowy)

Maksymalna kwota pożyczki: 120000 zł

Citi Handlowy to bank, który powstał w wyniku połączenia Banku Handlowego i Citibank S.A. Fuzja najstarszego komercyjnego banku w Polsce z instytucją finansową o globalnym zasięgu stworzyła bank o niezwykle silnej pozycji na polskim rynku.

Porównaj

Citi Handlowy odznacza się innowacyjnością i rozwiązaniami dostosowanymi do indywidualnych oczekiwań klientów. Bank stawia na wysoką dostępność kanałami online i mobile, dzięki czemu przyciąga sporą rzeszę młodych i dynamicznych osób. W swojej ofercie Citi Handlowy posiada produkty kierowane zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i klientów instytucjonalnych.

Sprawdź szczegóły oferty

Citi Handlowy – oferta kredytu

Kredyt w Citi Handlowy dostosowany jest do różnorodnej grupy odbiorców. Odpowiednią ofertę znajdą w banku klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Również korporacje widzą w instytucji potencjalne źródło zewnętrznego finansowania. Citi Handlowy przygotował także ofertę dla bardziej wymagających klientów indywidualnych, dla których stworzył szereg usług pod szyldem Citigold Private Client.

Maksymalna kwota kredytu Citi Handlowy wynosi aż 150 tys. zł, a cały proces wnioskowania odbywa się bez wychodzenia z domu. Citi Handlowy dostosowuje się do oczekiwań nowoczesnych klientów, dlatego minimalizuje formalności, co owocuje krótkim okresem przetwarzania wniosków.

Citi Handlowy pożyczka gotówkowa

Sztandarową pozycją w ofercie banku jest pożyczka gotówkowa Citi Handlowy. Kredyt przeznaczony jest dla klienta indywidualnego. Każdy zainteresowany, który przejdzie pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej, może liczyć na maksymalnie 150 tys. zł. Najdłuższy dostępny okres kredytowania to 10 lat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu w Citi Handlowy S.A. jest na poziomie 9,32 proc. Bank z myślą o swoich klientach wprowadza też często promocje, nieustannie zwiększając konkurencyjność swoich pożyczek.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Citi Handlowy?

Cały proces niezbędny do uzyskania pożyczki w banku Citi Handlowy odbywa się bez wychodzenia z domu. O kredyt możecie aplikować online. Poza danymi, które podacie w internetowym wniosku, bank będzie oczekiwał również zaświadczenia o zarobkach. Wzór dokumentu znajdziecie na stronie www banku. Dla waszej wygody, zamiast zaświadczenia, możecie dostarczyć też skan wyciągu z konta z wpływami pensji.

Od złożenia wniosku o kredyt w Citi Handlowy S.A. do jego rozpatrzenia i ostatecznej decyzji nie upływa często więcej niż 60 minut. Bank dokłada starań, by minimalizować ilość uciążliwych formalności.

Ubezpieczenie kredytu w Citi Handlowy

Citi Handlowy oferuje wszystkim kredytobiorcom ubezpieczenie “Bezpieczne Raty”. Produkt jest dedykowany klientom ubiegającym się o kredyt gotówkowy. Stanowi zabezpieczenie dla was i waszych bliskich w obliczu nieprzewidzianych sytuacji, takich jak wypadek lub nagła utrata życia. Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej z Citi Handlowego da wam gwarancję asekuracji płynności finansowej waszej rodziny. Jest to produkt całkowicie dobrowolny i nie wpływa na decyzję o przyznaniu pożyczki.

Sprawdź szczegóły oferty

Citi Bank – Podsumowanie

Zalety

 • Możliwość wnioskowania bez wychodzenia z domu
 • Szybka decyzja
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Długi okres kredytowania
 • Brak konieczności dostarczenia zaświadczenia o zarobkach

Wady

 • Brak kalkulatora kredytowego na stronie
 • Wąska oferta kredytów gotówkowych

Adres

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa

citibank.pl

Kod SWIFT: CITIPLPX

Infolinia

1 9009
801 32 2484

Dodaj opinię o Citi Handlowy

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Najgorszy i najdroższy bank. Zwykli naciągacze. Potem nie ma zmiłuj, będą na Was zarabiać krocie a Wy będziecie rwać włosy z głowy.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 5 / 5.00

  Bardzo szybka sprawna obsługa. Wszystko jest załatwiane telefonicznie.Byłam tylko raz w placówce podpisać umowę, mili sympatyczni doradcy,zarówno na infolinii jak i w placówce.
  Pieniądze na koncie w tym samym dniu po podpisaniu umowy.Bardzo dobra strona jeśli chodzi o sprawdzanie transakcji płatniczych kartą,wiele banków mogłoby się uczyć og City obsługi klientów.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  Najgorszy bank w Polsce.
  Jestem klientem citi bank od paru lat i posiadam wypłatę wysokości 7000pln netto. Niestety moja aplikacja o kartę kredytowa została odrzucona bez powodu i w odpowiedzi na reklamacje otrzymałem: Dziękujemy za zainteresowanie kartą kredytową Citibank.

  Z przykrością informuję, że obecnie nie możemy pozytywnie rozpatrzeć Pana Wniosku.
  Powodem odmownej decyzji jest niespełnienie obowiązujących kryteriów polityki kredytowej Banku.

  Informuję, że Bank rozpatrując wnioski o produkty kredytowe stosuje obowiązujący system procedur, kryteriów i zabezpieczeń. Czynniki te stanowią element polityki finansowej Banku, w związku z czym nie mogą być ujawniane.
  Powód nie może być ujawniony! Pseudo bank. Bank Citi bardzo działa w Stanach Zjednoczonych ale niestety w Polsce jest to kompletnie rozczarowanie. Konto które kosztuje bardzo drogo, polecam już bardziej Revolut czy N26.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 1 / 5.00

  Bardzo niemiła i niekompetentna obsługa. Odradzam!!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 2 / 5.00

  Niska kwota, raty wysokie. Nie polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 3 / 5.00

  Oferta jeszcze jak ja cie moge- ale obsługa? Kto zatrudnia takich buców?

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 2 / 5.00

  Byłam zbulwersowana tym jak traktuja klientów! Zero poszanowania dla czasu klienta. Czekasz na każdym etapie... czekasz, czekasz, czekasz- a na koniec możesz sie niedoczekać bo centrala Cie przyblokuje.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 4 / 5.00

  Mało formalności i szybka decyzja. Obsługa miła i profesjonalna. Dla mnie ok!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 2 / 5.00

  Chcesz kredyt? Spoko- najlepiej jak masz 40 lat i zarabiasz 30 tysięcy miesięcznie i to od 20 lat- wtedy nie ma problemu z przyznaniem kredytu! Wymagania takie, że nie wiem ile osob wtym kraju bedzie mogło wziąć u nich kredyt!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Proszę głupot nie opowiadać, jeśli nie masz zdolności to kredytu nie dostaniesz w żadnym banku. Ja przy zarobkach 3,500 otrzymałam bardzo dobrą ofertę, przemiłą obsługę i pieniądze na koncie w tym samym dniu.
   Nie wystarczy tylko dochód ale liczy się jescze historia kredytowa.

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 1 / 5.00

  Moja rada jest taka. Trzymajcie się z daleka od tego banku. Zawyżają oprocentowanie kredytów jak im się im tylko podoba. Pobierają opłaty za usługi, które we wszytskich bankach sa darmowe. Dużo informacji zatajają. Odradzam!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 2 / 5.00

  Bardzo wysokie oprocentowanie kredytu dlatego nie polecam. Sam bank też odradzam bo mają tam straszny syf.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Wiedza o kredytach

Instytucje finansowe oferują wiele rodzajów kredytów.
Rodzaje kredytów – co to jest kredyt i który wybrać?
Na rynku usług bankowych dostępnych jest wiele rodzajów kredytów. Który kredyt wybrać, kiedy chcemy zrobić remont, kupić mieszkanie albo rozpocząć własną działalność? Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych rodzajów kredytów udzielanych przez banki. Poznajmy typy kredytów.
Od sierpnia wszystkie banki muszą oferować podstawowy rachunek płatniczy
Podstawowy rachunek płatniczy, czyli darmowe konto bankowe
Od lipca 2018 roku banki powinny przestać kusić klientów ofertami kont za 0 zł. Wszystko dlatego, że będą miały obowiązek oferowania darmowych rachunków każdemu zainteresowanemu. Prawo do bezpłatnego konta zapewnia nowelizacja ustawy o usługach płatniczych, wymuszona przez unijną dyrektywę PAD.
Kalkulator wydatków ślubnych pozwala oszacować koszty wesela i ewentualną wysokość pożyczki.
Kredyt na wesele – przekonaj się, że nie jest błędem!
Kredyt na wesele? Wiele osób odradza Młodej Parze takie posunięcie. A to wcale nie jest złe rozwiązanie na pokrycie wydatków ślubnych. Mądre pożyczanie będzie wsparciem naszego budżetu i nie zamieni przygotowań w weselny koszmar. Sprawdź, jak i dlaczego warto wziąć pożyczkę na wesele.
Kredyty dla wolnych zawodów i freelancerów
Kredyt dla wolnych zawodów – czy łatwiej go uzyskać?
Wykonywanie wolnego zawodu wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Czy automatycznie oznacza to lepsze traktowanie przez banki? Przekonaj się, kto może ubiegać się o kredyt dla profesjonalisty i z jakimi korzyściami może się to wiązać.
Kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach z Kartą Dużej Rodziny
Co to jest kredyt hipoteczny?
W kraju nad Wisłą spłaca się ponad 2 mln kredytów hipotecznych. Większość z nich jest w złotówkach. Zabezpieczeniem kredytu jest kupiona nieruchomość. Czym jest i kto może się starać o kredyt hipoteczny?
Co zrobić w sytuacji, gdy podamy błędny numer rachunku odbiorcy
Błędny przelew bankowy – jak odzyskać pieniądze?
Pan Mariusz płacąc ratę pożyczki pomylił rachunki bankowe i wysłał pieniądze osobie trzeciej. Niestety środki zostały zaksięgowane i na anulowanie transakcji było za późno. Jak postępować w takiej sytuacji? Zapraszamy do lektury!