Citi Handlowy odznacza się innowacyjnością i rozwiązaniami dostosowanymi do indywidualnych oczekiwań klientów. Bank stawia na wysoką dostępność kanałami online i mobile, dzięki czemu przyciąga sporą rzeszę młodych i dynamicznych osób. W swojej ofercie Citi Handlowy posiada produkty kierowane zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i klientów instytucjonalnych.

Sprawdź szczegóły oferty

Cechy kredytu gotówkowego w Citi Bank
Czas wypłaty nawet w 30 minut
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ❌ – Citi Mobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne –  6,99%

Citi Handlowy – oferta kredytu

Kredyt w Citi Handlowy dostosowany jest do różnorodnej grupy odbiorców. Odpowiednią ofertę znajdą w banku klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Również korporacje widzą w instytucji potencjalne źródło zewnętrznego finansowania. Citi Handlowy przygotował także ofertę dla bardziej wymagających klientów indywidualnych, dla których stworzył szereg usług pod szyldem Citigold Private Client.

Maksymalna kwota kredytu Citi Handlowy wynosi aż 150 tys. zł, a cały proces wnioskowania odbywa się bez wychodzenia z domu. Citi Handlowy dostosowuje się do oczekiwań nowoczesnych klientów, dlatego minimalizuje formalności, co owocuje krótkim okresem przetwarzania wniosków.

Citi Handlowy pożyczka gotówkowa

Sztandarową pozycją w ofercie banku jest pożyczka gotówkowa Citi Handlowy. Kredyt przeznaczony jest dla klienta indywidualnego. Każdy zainteresowany, który przejdzie pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej, może liczyć na maksymalnie 150 tys. zł. Najdłuższy dostępny okres kredytowania to 10 lat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu w Citi Handlowy S.A. jest na poziomie 10,19 proc. Bank z myślą o swoich klientach wprowadza też często promocje, nieustannie zwiększając konkurencyjność swoich pożyczek.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Citi Handlowy?

Cały proces niezbędny do uzyskania pożyczki w banku Citi Handlowy odbywa się bez wychodzenia z domu. O kredyt możecie aplikować online. Poza danymi, które podacie w internetowym wniosku, bank będzie oczekiwał również zaświadczenia o zarobkach. Wzór dokumentu znajdziecie na stronie www banku. Dla waszej wygody, zamiast zaświadczenia, możecie dostarczyć też skan wyciągu z konta z wpływami pensji.

Od złożenia wniosku o kredyt w Citi Handlowy S.A. do jego rozpatrzenia i ostatecznej decyzji upływa zazwyczaj nie więcej niż 60 minut. Bank dokłada starań, by zminimalizować ilość uciążliwych formalności.

Ubezpieczenie kredytu w Citi Handlowy

Citi Handlowy oferuje wszystkim kredytobiorcom ubezpieczenie “Bezpieczne Raty”. Produkt jest dedykowany klientom ubiegającym się o kredyt gotówkowy. Stanowi zabezpieczenie dla was i waszych bliskich w obliczu nieprzewidzianych sytuacji, takich jak wypadek lub nagła utrata życia. Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej z Citi Handlowego da wam gwarancję asekuracji płynności finansowej waszej rodziny. Jest to produkt całkowicie dobrowolny i nie wpływa na decyzję o przyznaniu pożyczki.

Sprawdź szczegóły oferty

Inne produkty w Citi Handlowym

Citi to bank z olbrzymim międzynarodowym doświadczeniem. Ten amerykański gigant jest w stanie zapewnić swoim klientom praktycznie każdy produkt finansowy. Mamy tu więc dostęp zarówno do różnego rodzaju kredytów, jak i kont bankowych, kart kredytowych, inwestowania, nawet ubezpieczeń i kantoru. Zobacz jak przedstawia się oferta Citi Handlowego.

Konto Osobiste CitiKonto

CitiKonto (dawniej Citi Priority), to najważniejszy rodzaj konta osobistego w Citi Banku. Rachunek jest zdobywcą licznych nagród branżowych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że to kompletny, jakościowy produkt. Co ciekawe, konto można otworzyć całkowicie online. Wystarczy zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz swojej twarzy.

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowym

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowym to propozycja finansowania nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym, oraz refinansowania kredytu mieszkaniowego z innego banku. Maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 1,6 mln złotych i 80 proc. wartości nieruchomości. Na korzyść hipoteki od Citi przemawia przede wszystkim szybkość banku. Wstępna analiza wniosku jest przeprowadzana już w 4 dni od złożenia wniosku, a decyzja kredytowa jest wydawana w 21 dni.

Konsolidacja w Citi Bank

W ofercie Citi Handlowego znajdziemy kredyt konsolidacyjny. To specjalny produkt kredytowy, który jest przeznaczony na spłatę innych zobowiązań. Konsolidację w tym banku można przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Wystarczy elektroniczny dokument potwierdzający dochody oraz zawarcie umowy przez telefon, internet lub kuriera.

Karty kredytowe od Citi Handlowy

W Citi Handlowym mamy do wyboru kilka kart kredytowych. Są to m.in. Citi Simplicity, BP Motokarta, PremierMiles oraz World Mastercard. Największą popularnością cieszy się Simplicity, która od lat zajmuje pierwsze miejsca w branżowych rankingach. Pozostałe z nich również stanowią dobry wybór, szczególnie jeżeli zbieramy punkty PAYBACK albo często podróżujemy.

Lokaty w Citi Handlowym

Citi Handlowy posiada w ofercie szeroką gamę produktów oszczędnościowych. Wśród nich znajdziemy lokaty. Lokaty w Citi to lokata terminowa o stałym oprocentowaniu oraz T-lokata terminowa. Dostępne są tu co najmniej 3 waluty, a okres oszczędzania waha się w przedziale od 1 tygodnia do nawet 2 lat.

Zobacz ofertę

Citi Bank – podsumowanie