W Alior Banku za nowe konto dla firm 1500 zł w rocznych zwrotach!

Promocje bankowe nie omijają przedsiębiorców. Alior Bank oferuje nowym klientom biznesowym do 1500 zł za założenie iKonta Biznes. Dla świeżo upieczonych właścicieli firm jest to świetna okazja, aby zyskać dodatkową gotówkę na rozruch działalności gospodarczej w pierwszym roku prowadzenia własnej firmy. Jak skorzystać z promocji?
Alior
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - weź pożyczkę
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 1500 zł za aktywne korzystanie z iKonta Biznes
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Promocja na iKonto Biznes w Alior Banku

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą korzystać z podstawowego konta bankowego, którego używają też do celów prywatnych. Znacznie lepszym pomysłem jest jednak otwarcie rachunku przeznaczonego wyłącznie do działań związanych z firmą. Oddzielenie wydatków osobistych od służbowych to podstawowa zasada higieny finansowej dla przedsiębiorców, ale niezłą zachętą są też promocje bankowe dla klientów biznesowych.

Jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na rynku stanowi obecnie promocja Alior Banku. Jest ona kierowana do osób, które nie posiadały produktów finansowych tej instytucji kierowanych do przedsiębiorców przed dniem przystąpienia do promocji. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby wziąć udział w akcji nawet wtedy, gdy dopiero co otworzyliśmy w promocji Aliora konto osobiste. Wykluczeni są za to uczestnicy którejkolwiek edycji programu “1500 zł dla firm”.

Chociaż na uzyskanie pełnego bonusu nie ma co liczyć większość świeżo założonych działalności, nawet początkujący biznesmeni z łatwością zasłużą na kilkaset złotych.

Premie od Aliora za konto dla firm

Niestety, w obecnej edycji promocji Aliora nie ma mowy o jednej podstawowej premii. Za regularne wykonywanie określonych zadań możemy zarobić różne kwoty, otrzymując maksymalnie 125 zł pod koniec kolejnego miesiąca po tym, w którym spełnione zostały określone warunki. Warunkiem do uzyskania wypracowanej premii są 4 transakcje bezgotówkowe kartą debetową miesięcznie.

Za co i jakie kwoty może zarobić nowy posiadacz konta dla firm w Alior Banku?

  • Przelew do ZUS na kwotę minimum 500 zł lub przelew do Urzędu Skarbowego opiewający na co najmniej 500 zł, wyłączając przelewy natychmiastowe oraz zlecenia stałe – premia 20 zł.
  • Zrealizowanie i rozliczenie transakcji kartą wydaną do konta na minimum 2000 zł – premia 25 zł.
  • Dokonanie co najmniej 1 przelewu SEPA na kwotę minimum 100 euro – premia 10 zł.
  • Skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku – jednorazowa premia 10 zł.
  • Skorzystanie z usługi Autodealing przy wymianie walutowej na łączną kwotę min. 5000 jednostek waluty obcej lub wykonanie takiego samego przewalutowania pomiędzy rachunkami własnymi – premia 25 zł.
  • Wykonanie w miesiącu minimum trzech przelewów zagranicznych lub przelewów w walucie obcej w kraju – premia 15 zł.
  • Średniomiesięczne saldo – premia 5 zł za saldo powyżej 10 000 do 50 000 albo premia 10 zł za saldo powyżej 50 000 do 100 000 albo premia 20 zł za saldo powyżej 100 000.

Ile faktycznie przedsiębiorca zarobi za założenie iKonta Biznes?

Większość przedsiębiorców nie powinna mieć problemu ze spełnieniem pierwszych dwóch punktów. Za pewne można więc uznać dwanaście premii po 45 zł, więc jako kwotę referencyjną wobec pozostałych promocji dla przedsiębiorców przyjmujemy łącznie 540 zł. Czy jest to kwota konkurencyjna wobec innych promocji bankowych dla firm?

Tylko nieco trudniej (potrzebne są comiesięczne wpływy na konto rzędu 3000 zł) będzie uzyskać 700 zł z promocji na nowe konto firmowe w Credit Agricole, jednak tam praca na premię potrwa zaledwie pół roku. Jeszcze inną propozycję daje bank Millennium przedstawiając ofertę 1800 zł dla Twojej działalności gospodarczej. Tu premia jest podzielona na 3 części, których wysokość zależy od zaangażowania użytkownika w realizowaniu określonych warunków.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Michał

Teraz w tej promocji jest aż 1750 zł do zgarnięcia do 31 grudnia 2020.

JANEK

Bardzo dobra promocja Alior Bank.
1500 zł to bardzo dużo pieniędzy- szkoda tylko, że małe są szanse na zgarniecie tak wysokiej kwoty!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść