W Alior Banku za nowe konto dla firm 300 zł premii i 1500 zł rocznych zwrotów!

Promocje bankowe nie omijają przedsiębiorców. Alior Bank oferuje nowym klientom biznesowym do 1500 zł za założenie iKonta Biznes. Dla świeżo upieczonych właścicieli firm jest to świetna okazja, aby zyskać dodatkową gotówkę na rozruch działalności gospodarczej w pierwszym roku prowadzenia własnej firmy. Jak skorzystać z promocji?
Kto może ubiegać się o pieniądze za korzystanie z iKonta Biznes?
Alior Bank S.A.

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
 • 300 zł za nowe konto
 • Do 1500 zł za aktywne korzystanie z iKonta Biznes
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 13 września 2021 roku

Kto może ubiegać się o pieniądze za korzystanie z iKonta Biznes?

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą korzystać z podstawowego konta bankowego, którego używają też do celów prywatnych. Znacznie lepszym pomysłem jest jednak otwarcie rachunku przeznaczonego wyłącznie do działań związanych z firmą. Oddzielenie wydatków osobistych od służbowych to podstawowa zasada higieny finansowej dla przedsiębiorców, ale niezłą zachętą są też promocje bankowe dla klientów biznesowych.

Jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na rynku stanowi obecnie promocja Alior Banku. Jest ona kierowana do osób, które nie posiadały produktów finansowych tej instytucji kierowanych do przedsiębiorców po 26 lipca 2020 roku. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby wziąć udział w akcji nawet wtedy, gdy dopiero co otworzyliśmy w promocji Aliora konto osobiste. Chociaż na uzyskanie pełnego bonusu nie ma co liczyć większość świeżo założonych działalności, nawet początkujący biznesmeni z łatwością zasłużą na kilkaset złotych.

Za co otrzymamy premię w promocji Aliora dla klientów biznesowych?

Podstawowa premia w wysokości 300 zł jest do uzyskania wyjątkowo prosta, szczególnie biorąc pod uwagę spore wymogi konkurencyjnych banków w promocjach na konta firmowe. Co należy zrobić, aby otrzymać od Alior Banku te pieniądze?

 1. Do 13 września 2021 roku zarejestrować się do promocji i złożyć wniosek o konto na stronie https://aliorbank11.zgarnijpremie.pl/
 2. W ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku dopełnić formalności związanych z podpisaniem umowy.
 3. W ciągu 60 dni od otwarcia konta zapewnić łączne wpływy w wysokości 500 zł.

Informacja o spełnieniu warunków promocji zostanie przesłana najpóźniej do końca 2021 roku, a w ciągu kolejnych dwóch tygodni premia trafi na konto przedsiębiorcy. Trzeba koniecznie pamiętać, aby przelew od Alior Banku ująć w przychodach firmy na potrzeby rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

Taka sama zasada dotyczy premii, które otrzymuje się przez pierwszy rok korzystania z iKonta Biznes. Za regularne wykonywanie określonych zadań możemy zarobić różne kwoty, otrzymując maksymalnie 125 zł pod koniec kolejnego miesiąca po tym, w którym spełnione zostały określone warunki. Za co i jakie kwoty może zarobić nowy klient biznesowy Alior Banku?

 • Przelew do ZUS na kwotę minimum 500 zł lub przelew do Urzędu Skarbowego opiewający na co najmniej 500 zł, wyłączając przelewy natychmiastowe oraz zlecenia stałe – premia 20 zł.
 • Zrealizowanie i rozliczenie transakcji kartą wydaną do konta na minimum 2000 zł – premia 25 zł.
 • Dokonanie co najmniej 1 przelewu SEPA na kwotę minimum 100 euro – premia 10 zł.
 • Skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku – jednorazowa premia 10 zł.
 • Skorzystanie z usługi Autodealing przy wymianie walutowej na łączną kwotę min. 5000 jednostek waluty obcej lub wykonanie takiego samego przewalutowania pomiędzy rachunkami własnymi – premia 25 zł.
 • Wykonanie w miesiącu minimum trzech przelewów zagranicznych lub przelewów w walucie obcej w kraju – premia 15 zł.
 • Średniomiesięczne saldo – premia 5 zł za saldo powyżej 10 000 do 50 000 albo premia 10 zł za saldo powyżej 50 000 do 100 000 albo premia 20 zł za saldo powyżej 100 000.

Na jaki bonus liczyć możemy tak naprawdę w promocji Alior Banku „1500 zł dla firm”?

Większość przedsiębiorców nie powinna mieć problemu ze spełnieniem pierwszych dwóch punktów. Za “pewne” można więc uznać dwanaście premii po 45 zł, a dodatkowo 300 zł premii za zapewnienie łącznych wpływów na określoną kwotę. Jako kwotę referencyjną wobec pozostałych promocji dla przedsiębiorców przyjmujemy zatem łącznie 840 zł. Czy jest to kwota konkurencyjna?

Tylko nieco trudniej (potrzebne są comiesięczne wpływy na konto rzędu 3000 zł) będzie uzyskać 700 zł z promocji na nowe konto firmowe w Credit Agricole, jednak tam praca na premię potrwa zaledwie pół roku. Na tle propozycji CA oraz Aliora znacznie słabiej wypada więc promocja dla przedsiębiorców w Pekao czy okazja dla nowych firm w Millennium. Tam premię otrzymamy znacznie szybciej, ale będzie ona też dużo mniejsza.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Michał

Teraz w tej promocji jest aż 1750 zł do zgarnięcia do 31 grudnia 2020.

JANEK

Bardzo dobra promocja Alior Bank.
1500 zł to bardzo dużo pieniędzy- szkoda tylko, że małe są szanse na zgarniecie tak wysokiej kwoty!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×