Do 1700 zł premii dla kont firmowych w Credit Agricole!

Otwarcie konta firmowego w Credit Agricole jest okazją do zyskania nawet 1700 zł, nie wspominając o rocznym zwolnieniu z opłat. Klienci mający już rachunek dla działalności gospodarczej również mają szansę na zdobycie premii, choć powalczą o maksymalnie 1000 zł. Jak skorzystać z okazji przygotowanej przez Credit Agricole?
Credit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
 • Do 700 zł za nowe konto firmowe
 • 500 zł za terminal
 • 500 zł za nową umowę kredytową
 • Roczne zwolnienie z opłat
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 marca 2022 roku

Promocja na konto firmowe w Credit Agricole

Zazwyczaj promocje dla przedsiębiorców, które dotyczą kont bankowych, ograniczają się do premii przyznawanych nowym klientom. Credit Agricole daje okazję na zarobek także dotychczasowym partnerom. Jedynym warunkiem jest, aby od startu promocji nie zamykać posiadanego już konta i zakładać go na nowo.

Szersza niż przy innych bankowych promocjach dla firm jest też grupa docelowa. Adresatami okazji Credit Agricole są bowiem nie tylko przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Szansę na zdobycie pieniędzy mają też właściciele spółek osobowych, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub rolniczą, a także wykonują wolne zawody. Dodatkowo na liście potencjalnych uczestników znajdują się jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej, ale posiadające zdolność prawną.

Proste 700 zł i darmowe konto dla firm od Credit Agricole

Najprostsze warunki do spełnienia mają osoby, które nie posiadają jeszcze konta firmowego w Credit Agricole. W ciągu 6 miesięcy zapracować mogą na 700 zł premii, co jest ewenementem wśród promocji bankowych dla firm.

Jak uzyskać 700 zł bazowej premii za nowe konto biznesowe w Credit Agricole?

 1. Do 31 marca 2022 roku zarejestrować się na stronie promocji https://kampanie.credit-agricole.pl/konto-firmowe-www-04-2021 i podpisać regulamin.
 2. Ściągnąć na smartfona aplikację CA24 Otwórz Konto Biznes i za jej pośrednictwem doprowadzić do podpisania umowy z Credit Agricole.
 3. Przez 6 miesięcy następujących po miesiącu, w którym podpisano umowę zapewnić przychody minimum 3000 zł miesięcznie.
 4. W tym samym okresie wykonać kartą debetową powiązaną z kontem transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł miesięcznie.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków premię 700 zł otrzymuje się w ciągu miesiąca. Założenie konta inną metodą niż przez aplikację CA24 Otwórz Konto Biznes powoduje obniżenie premii do 500 zł. Co istotne, bonus przelany przez bank na konto firmowe jest traktowany jako przychód, więc przedsiębiorca musi poinformować o nim Urząd Skarbowy i odprowadzić odpowiedni podatek.

Kolejne 1000 zł dla firm za terminal i kredyt dla firm w Credit Agricole

Oprócz premii za założenie konta i podstawową aktywność związaną z przychodami, banki przyznają przedsiębiorcom nagrody także za korzystanie z innych usług. W kwestii wysokości promocji, większy bonus do konta firmowego zapewnia tylko udział w promocji zorganizowanej przez Millennium Bank “1800 zł dla Twojej działalności gospodarczej”. Oba banki wymagają regularności w aktywnym korzystaniu z konta przez nawet pół roku. Nagroda jest jednak warta zaangażowania.

W Credit Agricole dodatkowe nagrody przyznawane są za dwie konkretne czynności:

 • Zawarcie za pośrednictwem Credit Agricole umowy o terminal płatniczy POS z firmą Elavon. Nowi klienci zapewniać muszą wpływy z terminala w wysokości co najmniej 500 zł przez 3 miesiące, a posiadający już wcześniej konto – przez 6 miesięcy. Bonus wynosił będzie 500 zł.
 • Skorzystanie z jednego z trzech produktów kredytowych: Kredyt Inwestycyjny, Pożyczka Biznes (kredyt obrotowy) lub Kredyt w Koncie Biznes (Overdraft). To opcja na kolejne 500 zł, chyba że klient prowadzi działalność pod numerem PKD 01. Wówczas nie może skorzystać z promocji na terminal, ale za kredyt otrzyma 1200 zł.

Od tych bonusów również należy odprowadzić podatek, z czego zwolnieni są wyłącznie rolnicy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×