Do 1700 zł premii dla kont firmowych w Credit Agricole!

Otwarcie konta firmowego w Credit Agricole jest okazją do zyskania nawet 1700 zł, nie wspominając o rocznym zwolnieniu z opłat. Klienci mający już rachunek dla działalności gospodarczej również mają szansę na zdobycie premii, choć powalczą o maksymalnie 1000 zł. Jak skorzystać z okazji przygotowanej przez Credit Agricole?
Credit Agriole
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
 • Do 700 zł za nowe konto firmowe
 • 500 zł za terminal
 • 500 zł za nową umowę kredytową
 • Roczne zwolnienie z opłat
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 grudnia 2022 roku

Promocja na konto firmowe w Credit Agricole

Zazwyczaj promocje dla przedsiębiorców, które dotyczą kont bankowych, ograniczają się do premii przyznawanych nowym klientom. Credit Agricole daje okazję na zarobek także dotychczasowym partnerom. Z oferty „Konto Biznes + PREMIA do 1700 zł”, jedynym warunkiem jest aby od startu promocji nie zamykać posiadanego już konta i zakładać go na nowo.

Z promocji może skorzystać każdy klient biznesowy, który posiada konto od 31 marca 2022 roku. Co ważne promocją może być objęte wyłącznie jedno Konto Biznes, niezależnie od ilości posiadaczy lub współposiadaczy konta oraz od liczby Kont Biznes prowadzonych dla tego samego klienta.

1700 zł premii dla nowego klienta Konta Biznesowego Credit Agricole

Najprostsze warunki do spełnienia mają osoby, które nie posiadają jeszcze Konta firmowego Biznes w Credit Agricole. W ciągu 6 miesięcy zapracować mogą na 1700 zł premii, co jest ewenementem wśród promocji bankowych dla firm.

Pierwszym warunkiem jest zarejestrowanie się na stronie promocji i podpisanie regulaminu do do 31 grudnia 2022 roku. Nagrody są podzielone na kilka części, które są przyznawane za zrealizowanie konkretnych warunków. Ile można dostać za poszczególne zadania i co dokładnie trzeba zrobić?

 • 100 zł – można uzyskać jeżeli otworzysz konto w aplikacji mobilną CA24, jednak nagroda zostanie wypłacona pod warunkiem utrzymania wpływów na konto w wysokości 3000 zł przez 6 miesięcy od założenia konta.
 • 100 zł – do końca następnego miesiąca po założeniu konta wpłacisz na konto na kwotę min. 300 zł.
 • 500 zł – za aktywny korzystanie z konta Konta Biznes i karty płatniczej; jako aktywność należy rozumieć, że przez następne 6 miesięcy zapewnisz wpływy min. 3000 zł i wykonasz płatności kartą na min. 300 zł.
 • 500 zł – w przeciągu 2 miesięcy od otwarcia rachunku zawrzeć umowę o terminal płatniczy Elavon, a po otrzymaniu terminala zapewnić wpływy na konto przez POS na kwotę 500 zł miesięcznie, przez 3 miesiące po zawarciu umowy o terminal kart płatniczych.
 • 500 zł – w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta firmowego w Credit Agricole zawrzyj umowę kredytową o kredyt inwestycyjny, Kredyt w Koncie Biznes lub kredyt obrotowy – Pożyczka Biznes.

Co istotne, bonus przelany przez bank na konto firmowe jest traktowany jako przychód, więc przedsiębiorca musi poinformować o nim Urząd Skarbowy i odprowadzić odpowiedni podatek.

Ile może zarobić aktualny klient Konta Biznes w Credit Agricole?

Klient biznesowy posiadający Konto Biznes w Credit Agricole również może skorzystać z promocji „Konto Biznes + PREMIA do 1700 zł”. Nagroda jest mniejsza niż dla nowych klientów, jednak wciąż warta uwagi. Można tu uzyskać 1000 zł korzystając z produktów dodatkowych.

Co należy zrobić aby otrzymać dwa razy po 500 zł?

 • 500 zł – można otrzymać premię, jeśli nie masz aktywnej umowy o terminal płatniczy z firmą Elavon, możesz ją zawrzeć za pośrednictwem banku. Dodatkowo należy zapewnić wpływy na konto przez POS na kwotę min. 500 zł przez okres 6 miesięcy.

 • 500 zł – nagroda zostanie wypłacona, jeśli zawrzemy umowę o kredyt inwestycyjny, obrotowy lub kredyt w koncie Biznes.

Promocyjne oferty dla firm w innych bankach – kto da więcej?

W kwestii wysokości promocji, większy bonus do konta firmowego zapewnia tylko udział w Alior Bank w ofercie “1500 zł dla firm”.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść