Do 2400 zł premii dla kont firmowych w Credit Agricole!

Otwarcie konta firmowego w Credit Agricole jest okazją do zyskania nawet 2400 zł, nie wspominając o rocznym zwolnieniu z opłat. Klienci mający już rachunek dla działalności gospodarczej również mają szansę na zdobycie premii, choć powalczą o maksymalnie 1000 zł. Jak skorzystać z okazji przygotowanej przez Credit Agricole?
Credit Agriole
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
 • Darmowe przelewy
 • Brak opłat za prowadzenie konta
 • 2400 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 czerwca 2023 roku

Otwórz Konto Biznes w Credit Agricole i zgarnij nagrodę!

Credit Agricole wystartował z nową promocją „Nawet 2400 zł premii z Kontem Biznes”! Jest to oferta specjalna konta firmowego, kierowana do nowych klientów biznesowych, przedsiębiorców różnych sektorów. Konto Biznes w promocji mogą założyć również aktualni klienci, którzy na dzień 31.12.2022 r. nie posiadali konta firmowego Credit Agricole.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy otworzyć Konto Biznes z kartą debetową, spełnić proste warunki i aktywnie korzystać z funkcji konta. Spełniając określone przez bank warunki masz szansę na 2400 zł, podzielone na części z oddzielnymi zadaniami. Przedstawiamy wymagania, bonus i tłumaczymy jak je wywalczyć z kontem na firmę.

Warunki i bonusy premii promocyjnego Konta Biznes

Aby wziąć udział w promocji Konta Biznes, należy do 30 czerwca 2023 r.:

 • Złożyć wniosek o otwarcie Konta Solista, Konta Sonata lub Konta Symfonia w Credit Agricole,
 • podpisać umowę konta wraz z kartą debetową,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych,
 • aktywować dostęp do przynajmniej jednego z serwisów: CA24 eBank, CA24 Mobile,
 • podpisać dokument „Potwierdzenie przystąpienia do promocji”.

„Nawet 2400 zł premii z Kontem Biznes” to wyjątkowa promocja, która zapewnia trzy podstawowe bonusy już w chwili otwarcia konta:

 • Zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku bieżącego na 12 miesięcy.
 • Zwolnienie z opłaty za przelewy Elixir (w tym do ZUS/US oraz Split Payment) zlecone w CA24 eBank i CA24 Mobile przez 12 miesięcy od kolejnego miesiąca po dniu otwarcia konta.
 • Możliwość zgarnięcia do nawet 2400 zł premii.

Jak wspominamy 2400 zł można uzyskać wykonując określone zadania. Przedstawiamy co musisz zrobić, żeby zgarnąć konkretny bonus:

 • 100 zł – Otwórz Konto Biznes w aplikacji mobilnej CA24, a dodatkowo i w ciągu pierwszego miesiąca od otwarcia konta, wpłać na rachunek minimum 500 zł.
 • 300 zł – Rób przelewy do ZUS i US od kolejnego miesiąca od otwarcia konta, co miesiąc przez rok, a otrzymasz 25 zł co miesiąc
 • 1500 zł – Korzystaj z możliwości zwrotu za transakcje zrealizowane kartą płatniczą do Konta Biznes. Miesięcznie masz szansę na uzyskanie bonusu 125 zł – 3% od każdej transakcji zrealizowanej w miesiącu do wyznaczonego limitu. Na zebranie bonusu nowy klient ma 12 miesięcy kalendarzowych, od kolejnego miesiąca po otwarciu konta.
 • 500 zł – W przeciągu roku od otwarcia rachunku zawrzyj umowę o terminal płatniczy Elavon, a po otrzymaniu terminala zapewnić wpływy na konto przez POS na kwotę 500 zł miesięcznie, przez 3 miesiące po zawarciu umowy o terminal kart płatniczych.

 

Oferty konta dla firm w innych bankach

Banki w Polsce oferują bardzo ciekawe promocje konto dla przedsiębiorców. Skorzystanie z takiej oferty może być bardzo istotną pomocą w odzyskaniu części poniesionych kosztów, które z pewnością przydadzą się młodym biznesmenom.

Aktualnie godną konkurencją dla Credit Agricole jest propozycja konta w Banku Millennium: 2 lata bez kosztów prowadzenia konta i 2500 zł do uzyskania w ramach bonusów. Sprawdź ofertę Nawet 2500 zł z kontem firmowym.

Alior Bank, posiada stałą ofertę promocyjną, która obowiązuje do odwołania. Oferta umożliwia zarobienie mniejszej sumy, bo 1500 zł. W tym przypadku zysk klienta zależy bezpośrednio od jego aktywności, a 1500 to kwota, którą można uzyskać w przeciągu roku. Co dokładnie należy zrobić? Sprawdź za co nagradza Alior Bank w promocji “1500 zł dla firm”.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść