8
Nasza ocena: (skala 1-10)

Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - opłaty

Opłata za prowadzenie 0 zł
* 0 zł przy wpływach 1000 zł
Opłata za kartę 0 zł
* 0 zł przy 1 transakcjach
Płatności mobilne Tak
Załóż konto Porównaj

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Konto Dla Ciebie w Crédit Agricole może otworzyć każda osoba, która ukończyła 18 lat. Aby je założyć potrzebny jest dowód osobisty lub paszport i osobista wizyta w banku. Dla osób młodszych niż 18 lat bank proponuje Konto Dla Ciebie GO!, a dla osób w wieku 18-27 lat poleca konto dla Ciebie MOVE!. W ofercie istnieje także ustawowy Podstawowy Rachunek Płatniczy, ale umożliwia on właściwie tylko wpłatę i wypłatę środków z konta. Konto Dla Ciebie klasyfikowane jest rankingu kont osobistych.

Konto dla Ciebie w Crédit Agricole – porównianie z Kontem Dla Ciebie VIP

Konto Dla Ciebie VIP przeznaczone jest dla bardziej majętnych klientów. Aby prowadzić je za darmo należy zapewnić wpływy w wysokości 10 000 zł miesięcznie lub mieć 150 000 zł zgromadzone na rachunkach w Crédit Agricole. Jeśli nie dysponujemy takimi sumami, prowadzenie konta będzie kosztowało 40 zł miesięcznie. W zamian otrzymamy Mastercard Debit Platinum Wielowalutowa, dzięki której wypłacimy pieniądze za darmo na całym świecie.

Konto dla Ciebie w Crédit Agricole – promocja bankowa za przeniesienie z innego banku

Nawet 300 zł za przeniesienie konta to hojna promocja Crédit Agricole. Wystarczy upoważnić bank do przeniesienia konta, podpisać deklarację o przekazywaniu środków z wypłaty na nowe konto i przez 3 miesiące zapewnić wpływy na konto, w wysokości 1000 zł, czyli takiej samej kwoty, jaka wymagana jest do prowadzenia darmowego rachunku i otrzymamy 100 zł. Jeśli zapewnimy wpłatę co najmniej 3000 zł miesięcznie otrzymamy premię w wysokości 300, a nie 100 zł.

Kolejną promocją Credit Agricole jest „Do 500 zł dla Ciebie w Programie Poleceń”. W promocji mogą wziąć udział posiadacze Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie MOVE lub Konta dla Ciebie VIP. Program pozwala zdobyć 5 bonusów, po 100 zł każdy.

Kolejną możliwością zarobku w Credit Agricole jest promocja  „200 zł za przelew wynagrodzenia II”. Jeśli zdecydujemy się na przekierowanie naszego wynagrodzenia na konto w Credit Agricole mamy szansę na otrzymanie bonusa w wysokości 200 zł.

Osób, które nie miały indywidualnego lub wspólnego Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji „Do 500 zł dla Ciebie II” od Credit Agricole. Jeśli zdecydujemy się na założenie konta  i spełnimy kilka prostych warunków mamy szansę na otrzymanie nawet 500 zł w zwrotach.

Promocja „50 zł KieszonkoweGO” od Credit Agricole to okazja dla nastolatków by zdobyć premię w wysokości 50 zł za założenie konta Dla Ciebie GO! Dodatkowo każdy klient banku w wieku od 13 do 18 lat może teraz wziąć udział w promocji „Program Poleceń Konta dla Ciebie GO! II” i za każde polecenie Konta dla Ciebie GO rówieśnikowi otrzymać 10 zł.

Podstawowe opłaty w Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Przy zaledwie 1000 zł miesięcznych wpływów prowadzenie Konta Dla Ciebie jest całkowicie darmowe. Przy okazji do konta możemy otworzyć darmowy Rachunek Oszczędzam z promocyjną stawką oprocentowania przez 3 miesiące w wysokości 1,5 proc.

Opłata za otwarcie konta
 • 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku
 • 7 zł lub 0 zł jeśli wpływy na konto przekraczają 1000 zł i wykona się jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie.
Oprocentowanie w skali rocznej
 • 0% lub 1,5% na promocyjnym Rachunku Oszczędzam

Opłaty za kartę, bankomaty i BLIK w Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

W Crédit Agricole dostaniemy od razu kartę typu wielowalutowego, czyli taką którą można płacić w złotówkach, euro, dolarach i funtach brytyjskich bez prowizji za przewalutowanie. Można wybrać spośród 100 wizerunków kart. Crédit Agricole obsługuje usługę cash back i płatności BLIKiem. Karta jest darmowa pod warunkiem dokonania 1000 zł płatności kartą lub BLIKIEM miesięcznie. W innym przypadku kosztuje 9 zł.

Rodzaj karty
 • Mastercard Debit Standard Wielowalutowa lub Visa Debit Wielowalutowa
Transakcje kartą
 • 0 zł
Wypłaty z bankomatów
 • 0 zł w placówce Banku, 5zł w pozostałych bankomatach lub 0 zł, jeśli wpływy na konto przekraczają 1000 zł i wykona się jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie
Wpłaty do wpłatomatów
 • 0 zł
Transakcje BLIK
 • 0 zł

Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - opłaty za przelewy

Zwykłe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne są oczywiście w Koncie Dla Ciebie darmowe. Bardziej skomplikowane usługi takie jak przelew SWIFT czy SEPA będą się wiązały z dodatkowymi kosztami.

Przelew internetowy
 • 0 zł
Przelew w placówce
 • 10 zł
Przelew ekspresowy
 • 7 zł przez internet, 15 zł telefonicznie
Przelew SWIFT
 • 0,25 %, min. 40 zł max. 250 zł
Przelew SEPA
 • 10 zł

Zalety i wady Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto w tym banku to bardzo dobry wybór jeśli posiadamy stałe źródło dochodu i chcemy wziąć np. kredyt gotówkowy w Crédit Agricole, lub często wyjeżdżamy za granicę. Dobrze prezentuje się też oferta ubezpieczeń banku, klub rabatowy, zwrot za rachunki i CAsaver. Jeśli mamy mniej niż 27 lat to lepiej pomyśleć nad kontem za 0 złdla Ciebie MOVE!, gdyż nie ma ono tak wysokich wymagań co do wpływów. Przed założeniem konta w CA warto sprawdzić jakie akualnie promocje proponuje ten bank.

Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zalety

 • Karta wielowalutowa - bez prowizji za przewalutowanie,
 • 100 wizerunków kart do wyboru,
 • 10 000 miejsc z rabatami do 55 proc. w ramach klubu rabatowego,
 • CAsaver - oszczędzanie przez automatyczne zaokrąglanie zakupów w górę,
 • Dedykowana aplikacja CA24 Mobile,
 • Integracja z BLIK,
 • Specjalna oferta dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
 • Darmowy Rachunek Oszczędzam,
 • 0 zł za przelewy przez internet,
 • 200 zł za przeniesienie konta z innego banku.

Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - wady

 • Konto i karta darmowe tylko przy wpływach od 1000 zł miesięcznie i jednej płatności kartą lub BLIK.
 • Drogie przelewy specjalistyczne i ekspresowe.
Promocje Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Opinie klientów o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

OcenaLiczba głosów
5★
75%
3
4★
25%
1
3★
0%
0
2★
0%
0
1★
0%
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Mati
Ocena :
     

Konto dla ciebie w credit agricole ma niekonczaca sie wrecz liste zalet.
Na poczatek- zaloeznei konta jest szybkie i darmowe, prowadzenie intuicyjne i nie wiaze sie z dodatkowymi kosztami, dodatkowo karty walutowe to mega zaleta bo nie sa nam doliczane koszta za przewalutowywanie! Dla mnie to jest bardzo korzystna oferta.

Danyś
Ocena :
     

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to jedno z lepszych kont na rynku. To co sprawiło, że się na nie zdecydowałem to fakt, że nie tylko samo konto jest darmowe ale również podpięte pod nie konto oszczędnościowe oraz konto walutowe, które jest darmowe oraz nie płaci się prowizji za przewalutowanie!

Maxi
Ocena :
     

Oferta banku Credit Agricole jest bardzo elastyczna. Bank oferuje trzy warianty kont: Konto dla Ciebie Go, Konto dla Ciebie Move oraz Konto dla Ciebie VIP- prowadzenie wszystkich tych kont jest darmowe, natomiast każde „kolejne” konto to dodatkowe benefity! Konto dla Ciebie Go to dobre konto na start, natomiast opcja VIP to full opcja z darmowymi wypłatami z bankomatów na całym świecie, darmowe karty wielowalutowe i inne fajerwerki! Co dość ważne- bank Agricole jest bankiem, który regularnie organizuje promocje! Więc jeśli ktoś rozważa założenie obecnie konta to polecam zapoznać się z tą promocją (...)

Mycha2
Ocena :
     

Fajna jest ta karta z darmowym przewalutowaniem

2021 © pozyczkaportal.pl

Złóż wniosek
Porównaj (0) ×