Do 500 zł w programie poleceń Credit Agricole

Programy poleceń należą w kilku bankach do stałego repertuaru promocji. Tak jest chociażby w Credit Agricole, gdzie od dłuższego czasu zyskać można bonus za rekomendację usług CA znajomym i rodzinie. Program poleceń Credit Agricole pozwala zdobyć 5 premii po 100 zł każda, co u najskuteczniejszych klientów przełoży się na nawet 500 zł!
Kto i komu poleci nowe konto w Credit Agricole?
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • 5 premii po 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 lipca 2023 roku

Kto i komu poleci nowe konto w Credit Agricole?

Jednym z najpopularniejszych sposobów na wybór konkretnego konta bankowego jest skorzystanie z oferty instytucji, w której rachunek mają już członkowie rodziny i znajomi. Dzięki programom poleceń dotychczasowi klienci za polecenie usług banku otrzymać mogą dodatkowo premię. Jak wysoką?

W Credit Agricole bonus wynosi 100 zł i przyznawany jest tylko polecającym. W piątej edycji „Do 500 zł dla Ciebie w Programie Poleceń” mogą wziąć udział posiadacze Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie MOVE lub Konta dla Ciebie VIP. A kto może otworzyć jeden z takich rachunków z rekomendacji? Oprócz kryteriów potrzebnych do założenia konta bankowego w Credit Agricole istnieje tylko jedno poważne zastrzeżenie. Premii nie otrzyma się za osoby, które miały jakiekolwiek konto osobiste w CA po 31 grudnia 2020 roku.

Jak zapisać się do programu poleceń Credit Agricole?

Program poleceń Credit Agricole stawia przed dotychczasowymi klientami wyzwania, których nie uświadczymy w analogicznych promocjach konkurencji. Po pierwsze, kodu polecającego nie da się otrzymać online. Po drugie, zaproszony klient nie może liczyć ani na żadną bonifikatę, ani na uzyskanie 500 zł za płatności w trwającej właśnie promocji na nowe konto Credit Agricole. W praktyce uzyskanie premii może być zatem mocno utrudnione.

Aby zarejestrować się do programu poleceń Credit Agricole, należy:

  1. Do 31 lipca 2023 roku udać się do placówki Credit Agricole lub zadzwonić na infolinię CA24.
  2. Podać numer konta, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.
  3. Poczekać na otrzymanie kodu poleceń wysyłanego zarówno SMS-em, jak i mailem.

Kod polecający przekazywać można za pośrednictwem dowolnych kanałów: internetowo, telefonicznie, a nawet ustnie. Premia w wysokości 100 zł przesłana zostanie na konto do końca miesiąca następującego po okresie, w którym polecany spełnił wszystkie warunki programu. Od kwoty tej zostanie naliczony podatek, ale jego zapłatą zajmuje się bank.

Co powinna zrobić osoba zakładająca rachunek CA z rekomendacji?

Samo polecenie konta nie wystarczy do zdobycia nagrody. Credit Agricole wymaga, aby oprócz jego założenia rekomendowany wykazał również podstawową aktywność na rachunku. Co konkretnie należy zrobić?

  1. Do 31 lipca 2023 roku złożyć wniosek o konto oraz kartę debetową w Credit Agricole, podając we wniosku kod polecający.
  2. W ciągu miesiąca od złożenia wniosku dopełnić wszystkich formalności związanych z otwarciem konta.
  3. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zapewnić łączne wpływy minimum 300 zł (ale nie można wysyłać ich samemu sobie, nawet z innych banków).

Programy poleceń w innych bankach

Niestety, polecony sam nic na tym nie zarobi. Dla rekomendującego konto jest to kiepska wiadomość, ponieważ wymaga od nowego klienta pewnej dozy altruizmu.

Znacznie lepiej rozwiązane jest to u konkurencji, gdzie wykonanie podobnych zadań wiąże się z premią powiększającą bonus z założenie konta. Wysokość nagrody zależy od banku, rodzaju konta oraz promocji towarzyszących. Otrzymać można na przykład:

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Jakub

ja wiem, że hasło musi być takie, że klient sie zainteresuje i 500 zł do zgarniecia brzmi lepiej niz 50 zł za polecenie, ale prawda jest taka, że jak nam sie uda jednej osobie polecic konto to i tak bedzie sukces.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść