Program poleceń Credit Agricole da zarobić klientom do 500 zł

Programy poleceń należą w kilku bankach do stałego repertuaru promocji. Tak jest chociażby w Credit Agricole, gdzie od dłuższego czasu zyskać można bonus za rekomendację usług CA znajomym i rodzinie. Zdobyć można maksymalnie 10 premii po 50 zł każda, co u najskuteczniejszych klientów przełoży się na nawet 500 zł!
Co powinna zrobić osoba zakładająca rachunek CA z rekomendacji?
Credit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji? 10 premii po 50 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 31 marca 2021 roku

Komu można polecić nowe konto w Credit Agricole?

Jednym z najpopularniejszych sposobów na wybór konkretnego konta bankowego jest skorzystanie z oferty instytucji, w której rachunek mają już członkowie rodziny i znajomi. Dzięki programom poleceń dotychczasowi klienci za polecenie usług banku otrzymać mogą dodatkowo premię. Jak wysoką?

W Credit Agricole bonus wynosi 50 zł i przyznawany jest zarówno polecającemu, jak i polecanemu. Promocja kierowana jest ku posiadaczom Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie MOVE lub Konta dla Ciebie VIP. Co ciekawe, warunkowo polecać rachunek mogą również niepełnoletni właściciele Konta dla Ciebie GO!, ale tylko swoim rówieśnikom w wieku 13-18 lat.

Kto może założyć konto z rekomendacji? Oprócz kryteriów potrzebnych do założenia konta bankowego w Credit Agricole istnieje tylko jedno poważne zastrzeżenie. Premii nie otrzyma się za osoby, które w okresie ostatniego roku były posiadaczami jakiegokolwiek konta w banku. Ponadto otrzymają zaledwie 10 zł.

Jak zapisać się do programu poleceń Credit Agricole?

Korzystanie z programu poleceń Credit Agricole wymaga oczywiście rejestracji, podczas której otrzymuje się spersonalizowany kod polecający. Co zrobić, aby go otrzymać? W tym celu należy:

  1. Sprawdzić, czy nie cofnęło się wcześniej zgód na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
  2. Do 31.03.2021 r. zgłosić się do programu poleceń Credit Agricole w placówce banku, przez infolinię lub za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile.
  3. Poczekać na otrzymanie kodu poleceń wysyłanego zarówno SMS-em, jak i mailem.

Kod polecający przekazywać możemy za pośrednictwem dowolnych kanałów: internetowo, telefonicznie, a nawet ustnie. Premia w wysokości 50 zł przesłana zostanie na konto do końca miesiąca następującego po okresie, w którym polecany spełnił wszystkie warunki programu. Warto dodać, że procedura zgłaszania się w ten sposób dotyczy również osób, które brały udział we wcześniejszych edycjach.

Co powinna zrobić osoba zakładająca rachunek CA z rekomendacji?

Samo polecenie konta nie wystarczy do zdobycia nagrody. Credit Agricole wymaga, aby oprócz jego założenia rekomendowany wykazał również aktywność. Będzie z tym o tyle łatwiej, że pracuje również na swoją premię. Co musi zrobić po kolei, aby zasłużyć na bonus dla siebie i polecającego?

  1. Do 31.03.2021 r. złożyć wniosek o konto oraz kartę debetową w Credit Agricole.
  2. W ciągu miesiąca od złożenia wniosku dopełnić wszystkich formalności związanych z otwarciem konta.
  3. W każdym z trzech miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy zapewnić łączne wpływy na konto na kwotę minimum 500 zł (ale nie można wysyłać ich samemu sobie nawet z innych banków) albo wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 300 zł.

Nagroda wypłacana jest na takich samych warunkach jak dla polecającego. Warto wziąć pod uwagę fakt, że nie zostanie przyznana w przypadku wpisania kodu przy jednoczesnym korzystaniu z promocji na 460 zł za otwarcie konta Credit Agricole dla abonentów Canal+. To jednak niewielka szkoda, ponieważ otrzyma się wówczas kwotę 9 razy większą.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Jakub

ja wiem, że hasło musi być takie, że klient sie zainteresuje i 500 zł do zgarniecia brzmi lepiej niz 50 zł za polecenie, ale prawda jest taka, że jak nam sie uda jednej osobie polecic konto to i tak bedzie sukces.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×