Nawet 1500 zł w Programie Poleceń PKO BP!

Za polecenie znajomemu lub członkowi rodziny konta w PKO BP otrzymamy od 50 do nawet 200 zł. Na taką samą kwotę liczyć może osoba otwierająca rachunek. W przypadku zwyczajnych kont osobistych trudno znaleźć na rynku bardziej dochodowy program poleceń, przynajmniej dla rekomendujących. Warunki uzyskania premii również są łatwe do spełnienia.
Jak założyć nowe konto PKO BP z polecenia?
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
 • 50 zł za polecenie Konta dla Młodych max. 500 zł
 • 50 zł za polecenie Konta Dziecka max. 500 zł
 • 100 zł za polecenie Konta za Zero lub Konta bez Granic max. 1000 zł
 • 200 zł za polecenie Konta Aurum lub Konta Platinium II max. 2000 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 czerwca 2023 roku

Do kogo skierowany jest program poleceń PKO BP?

PKO Bank Polski wraca z IX edycja Programu Poleceń! Szukasz sposobu na zarabianie na bankach? Program Poleceń PKO to dobry sposób! Za skuteczne polecenie Konta za Zero lub Konta bez Granic 10 osobom możesz uzyskać aż 1000 zł, dodatkowo polecenie Konta dla Młodych takiej samej liczbie osób, może przynieść 500 zł! Co więcej, osoby, które otworzą konto z Twojego polecenia również otrzymają nagrodę po spełnieniu warunków!

Rekomendacji udzielać mogą klienci banku, którzy posiadają w PKO BP rachunek osobisty lub firmowy (dla jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki cywilnej) od co najmniej 90 dni. Konto z polecenia w ramach promocji założą zaś te osoby, które nie miały otwartego żadnego z produktów: PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic, Konto Aurum, Konto Platinium II. To przejrzyste i oczywiste warunki.

Jak wygenerować kod poleceń w PKO BP?

Do zadań dotychczasowych klientów banków, chcących wziąć udział w obecnej edycji programu poleceń PKO BP, należy wyłącznie wygenerowanie kodu. Wysokość premii jest uzależniona od rodzaju konta jakie polecimy. Jak prezentuje się szansa na zysk?

 • Polecając konta PKO Konto za Zero lub PKO Konto bez Granic otrzymamy 100 zł – maksymalnie 1000 zł za 10 skutecznie poleconych klientów.
 • Polecając PKO Konto dla Młodych otrzymamy 50 zł – maksymalnie 500 zł za 10 skutecznie poleconych klientów.

Więcej, bo dodatkowe 500 zł, można uzyskać polecając PKO Konto Dziecka. Za każde udane polecenie otrzymamy 50 zł – maksymalnie 500 zł za 10 skutecznie poleconych klientów. Polecanie konta dla dziecka innym rodzicom, jest możliwe pod warunkiem, że sami posiadamy takie konto dla naszych podopiecznych

Klienci Bankowości Osobistej PKO mogą uzyskać jeszcze więcej, bo aż 2000 zł dodatkowo za 10 skutecznie poleconych klientów bankowości premium! Za polecenie pojedynczego Konta Aurum lub Konta Platinium II otrzymamy 200 zł.

Premia w wysokości zostanie przyznana, gdy polecony klient wypełni zadania związane z aktywnością na nowo założonym koncie. Aby do tego doszło, należy zarejestrować się na specjalnej stronie przygotowanej przez bank.

W celu uzyskania kodu poleceń należy:

 1. Do 30 czerwca 2023 roku wejść na stronę promocji Programu Poleceń
 2. Kliknąć przycisk „Zarejestruj się”.
 3. Wypełnić formularz rejestracyjny.
 4. Wyrazić wymagane zgody.
 5. Rozesłać otrzymany kod rekomendacyjny w świat.

Jak założyć nowe konto PKO BP z polecenia?

Zadań stojących przed nowym klientem jest w programie PKO BP znacznie więcej. To nie tylko założenie konta za pośrednictwem strony promocji i wpisanie kodu, ale także wykonanie transakcji potwierdzających użytkowanie konta. Na szczęście zadania te nie wymagają wielkich nakładów pieniężnych ani zapewniania stałych wpływów wynagrodzenia.

Co konkretnie trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę za założenie konta z wykorzystaniem programu poleceń w PKO BP?

 1. Do 30 czerwca 2023 roku złożyć wniosek o otwarcie wybranego konta za pośrednictwem strony promocji, wpisując kod poleceń otrzymany od obecnego klienta banku.
 2. W tym samym terminie podpisać umowę.
 3. W ciągu 30 dni od podpisania umowy albo wydać 200 zł (Konto dla Młodych) lub 500 zł (Konto za Zero) lub 1000 zł (Konto bez Granic i Konto Aurum) lub 1500 zł (Konto Platinium II) przy pomocy karty i BLIK, albo zrobić po 3 transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą oraz BLIK.

Zależnie od rodzaju otwartego rachunku, na nowo otwarte konto po spełnieniu warunków zostanie przelane:

 • 50 zł za Konto dla Młodych,
 • 100 zł za Konto za Zero,
 • 150 zł za Konto bez Granic,
 • 200 zł za Konto Aurum,
 • 250 zł za Konto Platinium II.

Niestety, promocja ta nie łączy się z innymi akcjami PKO BP, więc dla nowego klienta nie jest tak atrakcyjna jak analogiczne akcje konkurencji. U nich za założenie konta z polecenia możemy liczyć także na zgarnięcie bonusu na start.

Na jakie premie za polecanie kont liczyć możemy w innych bankach?

Program poleceń PKO BP nie jest jedyną tego typu promocją dostępną na rynku. Chociaż wyróżnia się wysokością premii, nie zawsze będzie prosto przekonać znajomych lub członków rodziny do założenia konta. Niektóre okazje bankowe pozwalają bowiem łączyć wpisanie kodu rekomendacyjnego z innymi bonusami. Jak działa to w innych instytucjach?

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Lolek

super. tylko pozytywne opinie są tu akceptowane

Piotrek

Super bo obie strony czerpią korzyści!!! To sie nazywa fair oferta.

Zenek

W końcu rozsądne podejście do programu poleceń! Nie tylko polecający dostaje kasę, za polecenie, ale i polecany! Extra!!!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść