Po 100 zł w programie poleceń PKO BP dostaną obie strony

Za polecenie znajomemu lub członkowi rodziny konta w PKO BP otrzymamy 100 zł. Na taką samą kwotę liczyć może osoba otwierająca rachunek. W przypadku zwyczajnych kont osobistych trudno znaleźć na rynku bardziej dochodowy program poleceń, przynajmniej dla rekomendujących. Warunki uzyskania premii również są łatwe do spełnienia.
Do kogo skierowany jest program poleceń PKO BP?
PKP Bank Polski

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
 • 100 zł za polecenie konta
 • 100 zł za nowe konto z polecenia
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 grudnia 2021 roku

Do kogo skierowany jest program poleceń PKO BP?

Kiedy zastanawiamy się, jakie konto bankowe wybrać, o rekomendację poprosić możemy znajomych. Jeśli ich bank prowadzi program poleceń, wybranie określonego rachunku wiązało będzie się z premią, przyznawaną najczęściej obu stronom. Dokładnie tak samo jest w przypadku najnowszej propozycji PKO BP.

Rekomendacji udzielać mogą klienci banku, którzy posiadają w PKO BP rachunek osobisty lub firmowy (dla jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki cywilnej) od co najmniej 90 dni. Konto z polecenia w ramach promocji założą zaś te osoby, które nie miały otwartego Konta za Zero po 13 października 2018 roku. To przejrzyste i oczywiste warunki.

Jak wygenerować kod poleceń w PKO BP?

Do zadań dotychczasowych klientów banków, chcących wziąć udział w obecnej edycji programu poleceń PKO BP, należy wyłącznie wygenerowanie kodu. Premia w wysokości 100 zł przyznana zostanie im wówczas, gdy polecony wypełni zadania związane z aktywnością na nowo założonym koncie. Aby do tego doszło, należy zarejestrować się na specjalnej stronie przygotowanej przez bank.

W celu uzyskania kodu poleceń należy:

 1. Do 30 grudnia 2021 roku wejść na stronę http://www.polecam.pkobp.pl/
 2. Kliknąć przycisk „Zarejestruj się”.
 3. Wypełnić formularz rejestracyjny.
 4. Wyrazić wymagane zgody.
 5. Rozesłać otrzymany kod rekomendacyjny w świat.

Premia za polecenie trafi na konto najpóźniej w drugiej połowie marca 2022 roku, ponieważ czas na wypłatę bonusu liczony jest przez bank nie od miesiąca wykonania zadań, lecz zakończenia obecnej edycji promocji. Takich bonusów odebrać można maksymalnie 10, zatem do zgarnięcia jest nawet 1000 zł. Wszelkie podatki opłacone zostaną przez bank.

Jak założyć nowe konto PKO BP z polecenia?

Zadań stojących przed nowym klientom jest w programie PKO BP znacznie więcej. To nie tylko założenie konta za pośrednictwem strony promocji i wpisanie kodu, ale także wykonanie transakcji potwierdzających użytkowanie konta. Na szczęście zadania te nie wymagają wielkich nakładów pieniężnych ani zapewniania stałych wpływów wynagrodzenia.

Co konkretnie trzeba zrobić, aby otrzymać 100 zł za założenie konta w PKO BP?

 1. Do 30 grudnia 2021 roku złożyć wniosek o Konto za Zero za pośrednictwem strony www.polecam.pkobp.pl, wpisując kod poleceń otrzymany od obecnego klienta banku.
 2. W tym samym terminie podpisać umowę.
 3. W ciągu 30 dni od podpisania umowy albo wydać 500 zł przy pomocy karty i BLIK, albo zrobić po 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz BLIK.

Również osoba polecana na nagrodę poczeka maksymalnie do grudnia i nie zapłaci od niej podatku. Niestety, promocja ta nie łączy się z innymi akcjami PKO BP, więc dla nowego klienta nie jest tak atrakcyjna jak analogiczne akcje konkurencji. U nich za założenie konta z polecenia możemy liczyć także na zgarnięcie bonusu na start.

Na jakie premie za polecanie kont liczyć możemy w innych bankach?

Program poleceń PKO BP nie jest jedyną tego typu promocją dostępną na rynku. Chociaż wyróżnia się wysokością premii, nie zawsze będzie prosto przekonać znajomych lub członków rodziny do założenia konta. Niektóre okazje bankowe pozwalają bowiem łączyć wpisanie kodu rekomendacyjnego z innymi bonusami. Jak działa to w innych instytucjach?

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Piotrek

Super bo obie strony czerpią korzyści!!! To sie nazywa fair oferta.

Zenek

W końcu rozsądne podejście do programu poleceń! Nie tylko polecający dostaje kasę, za polecenie, ale i polecany! Extra!!!

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×