W promocji Pekao wciąż otrzymamy do 1500 zł w Polecam Przekorzystnie. Co musimy zrobić?

Program Polecam Przekorzystnie jest wśród promocji bankowych ewenementem z dwóch powodów. Po pierwsze, promocja Pekao jest kierowana do stałych klientów banku, a nie osób chcących otworzyć nowe konto. Po drugie, do zgarnięcia mamy aż 1500 zł. Co musimy zrobić, aby otrzymać maksymalną kwotę?
Pekao prowadzi jedną z niewielu promocji bankowych dla stałych klientów
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 1500 zł za skuteczne polecanie usług Pekao rodzinie i znajomym
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2021 roku

Polecam Przekorzystnie to promocja dla stałych klientów Pekao

Do końca IV kwartału 2021 roku potrwa promocja Pekao, która kierowana jest do stałych klientów banku. To jedna z niewielu propozycji na rynku, która premiuje osoby przywiązane do usług danej instytucji. Zazwyczaj bonusy oferowane są klientom, którzy dopiero szukają konta bankowego. W 6. już edycji programu Polecam Przekorzystnie może wziąć udział każda osoba, która posiada rachunek dla osób fizycznych (a więc także właścicieli Jednoosobowych Działalności Gospodarczych) w Pekao.

Co warte podkreślenia, nie trzeba przy tym korzystać z usług banku od dawna. W promocji mogą wziąć udział nawet ci klienci, którzy dopiero co otworzyli konto w Pekao. Do otrzymania nagrody wystarczy skuteczne polecenie komuś jednego z rachunków podlegających promocji: Konto Przekorzystne dla młodych (50 zł), Konto Przekorzystne (100 zł), Konto Świat Premium (100 zł), Konto Przekorzystne Biznes (100 zł).

Jak działa program poleceń Pekao?

Aby polecić konto w Pekao, należy zapisać się do programu poleceń na stronie internetowej promocji https://www.pekao.com.pl/mgm/ Teoretycznie ma się na to czas do 31 grudnia, ale oczywiście warto uruchomić pierwszy kamyczek lawiny znacznie wcześniej, aby nowy klient miał czas podpisać umowę i spokojnie otworzyć rachunek. Jeżeli zdecyduje się na Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium lub Konto Przekorzystne Biznes, premia dla niego wyniesie 100 zł, a w przypadku konta dla młodych – 50 zł.

To jednak nie jedyne warunki, które pozwolą otrzymać 100 zł za każdego klienta, który założy konto z polecenia (maksymalnie odebrać można piętnaście bonusów, czyli 1500 zł). Osoba, która została namówiona do otwarcia rachunku w Pekao, wykonać musiała będzie kilka zadań związanych z aktywnością na rachunku. Warto dokładnie jej to wytłumaczyć!

Co muszą zrobić nowi klienci, abyśmy otrzymali od Pekao do 1500 zł?

Aby otrzymać 100 zł za polecenie nowemu klientowi usług Pekao, zarekomendowana osoba do 31 grudnia 2021 roku musi otworzyć rachunek w oddziale, na stronie internetowej banku lub poprzez aplikację mobilną PeoPay. Ponadto istotne jest podanie w odpowiednim momencie kodu polecającego oraz wykazanie podstawowej aktywności. W ciągu każdego z trzech miesięcy następujących po miesiącu założenia konta, polecony będzie musiał:

  1. Otrzymać jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł (może być nim przelew z konta polecającego w innym banku, ale nie liczą się przelewy wewnętrzne pomiędzy własnymi kontami, uznania z kredytów i pożyczek oraz wpłaty gotówkowe).
  2. Wykonać co najmniej cztery transakcje bezgotówkowe przy pomocy karty lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Można założyć, że będzie do tego skłonny przede wszystkim ze względu na fakt, że sam również otrzyma identyczną nagrodę jak polecający.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Jarek

Ja założyłem konto w pekao przez pzu i z obiecanych 100 zlotych nie zobaczylem ani grosza zlozylem wniosek i totalna olewka konto mialo byc za darmo a trzeba płacić i na dodatek w moim przypadku jechać 70 km do mojego odziału żeby zamknąć konto. Kpina i oszustwo nie polecam nikomu…

Wiktoria

Mieć 1500 zeta, a nie mieć! Mega wysoka kwota, mega zachęta.

Maki
Ocena :
     

Jestem klientem Pekao od wielu lat i wiecie co? To jest Bank, który dba o swoich klientów- czego znakomitym dowodem jest choćby ta oto promocja, która skierowana jest do stałych klientów banku! Większość promocji bankowy wygląda tak, że dostajemy jakieś pieniądze typu 40-100 zł za to, że otwieramy konto! A tutaj? Możemy zgarnąć mega duże kwoty mimo, ze konto już mamy! Szacunek za to, że myślą też o stałych klientach banku, a nie wyłącznie nowych klientach!!! A o kase bardzo prosto- wystarczy, że polecimy komuś nasze konto i ta osoba z polecenia skorzysta! Za każdą taka osobę otrzymujemy 100 zł,… Czytaj więcej »

Nelly
Ocena :
     

WOW! oto najlepsza promocja tego roku! 1500 plnów to już jakaś konkretna kasa!!!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×