Co można zyskać w promocji?1500 zł za skuteczne polecanie usług Pekao rodzinie i znajomym
Do kiedy trwa promocja?Do 31 marca 2021 roku

Pekao prowadzi jedną z niewielu promocji bankowych dla stałych klientów

Do końca I kwartału 2021 roku potrwa promocja Pekao, która kierowana jest do stałych klientów banku. To jedna z niewielu propozycji na rynku, które premiują osoby przywiązane do usług danej instytucji. Zazwyczaj bonusy oferowane są klientom, którzy dopiero szukają konta bankowego.

W IV już edycji programu Polecam Przekorzystnie może wziąć tymczasem każda osoba, która posiada rachunek dla osób fizycznych (a więc także właścicieli Jednoosobowych Działalności Gospodarczych) w Pekao. Co warte podkreślenia, nie trzeba przy tym korzystać z usług banku od dawna. W promocji mogą wziąć udział nawet ci klienci, którzy dopiero co otworzyli konto w Pekao.

Spójrzmy, jakie są warunki wzięcia udziału w promocji Pekao po naszej stronie

Aby polecić konto w Pekao, należy zapisać się do programu poleceń na stronie internetowej promocji https://www.pekao.com.pl/mgm/ Teoretycznie ma się na to czas do 31 marca, ale oczywiście warto uruchomić pierwszy kamyczek lawiny znacznie wcześniej, aby nowy klient miał czas podpisać umowę i spokojnie otworzyć rachunek. Co tymczasem musi zrobić polecający po tym, gdy skutecznie zachęci znajomego lub członka rodziny do wzięcia udziału w promocji?

Oprócz przekazania znajomemu kodu polecającego (będzie nim numer telefonu polecającego zapisanego do programu), do 30 kwietnia 2021 roku trzeba:

  1. Otrzymać jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł (może być nim przelew z konta polecającego w innym banku, ale nie liczą się przelewy wewnętrzne pomiędzy własnymi kontami, uznania z kredytów i pożyczek oraz wpłaty gotówkowe).
  2. Zainstalować aplikację PeoPay i choć raz się do niej zalogować.
  3. Wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową przy pomocy karty lub aplikacji mobilnej PeoPay.

To jednak nie jedyne warunki, które pozwolą otrzymać do 31 maja 2020 roku nagrodę 100 zł za każdego klienta, który założy konto z polecenia (maksymalnie odebrać można piętnaście bonusów, czyli 1500 zł). Analogiczne działania będzie musiała podjąć także osoba, która została namówiona do otwarcia rachunku w Pekao.

Co zrobić musi nowy klient, abyśmy otrzymali od Pekao 1500 zł?

Aby otrzymać 100 zł za polecenie nowemu klientowi usług Pekao, zarekomendowana osoba do 31 marca 2021 roku musi otworzyć rachunek w oddziale, na stronie internetowej banku lub poprzez aplikację mobilną PeoPay. Ponadto istotne jest podanie w odpowiednim momencie kodu polecającego. Które produkty finansowe Pekao podlegają promocji?

Polecany klient musi wykonać do 31 kwietnia 2021 roku dokładnie takie same zadania jak polecający. Poświadczą one o aktywnym korzystaniu z konta. Niestety, nie będzie miał do tego zachęty w postaci własnego bonusu, gdyż w przeciwieństwie do wielu innych programów poleceń promocja Pekao nagradza wyłącznie rekomendującego.

Nie oznacza to całkowitego braku solidnych argumentów przemawiających za rekomendacją. Za takie uznać należy dwie niezłe okazje, które bank oferuje do końca marca: łatwe 150 zł za założenie konta osobistego w Pekao oraz sięgająca 1100 zł pula nagród za otworzenie rachunku biznesowego.