Co można zyskać w promocji?1500 zł za skuteczne polecanie usług Pekao rodzinie i znajomym
Do kiedy trwa promocja?Do 31 grudnia 2020 r.

Pekao prowadzi jedną z niewielu promocji bankowych dla stałych klientów

Do końca 2020 roku potrwa promocja Pekao, która kierowana jest do stałych klientów banku. To jedna z niewielu propozycji na rynku, które premiują osoby przywiązane do usług danej instytucji. Zazwyczaj bonusy oferowane są klientom, którzy dopiero szukają konta bankowego. W programie Polecam Przekorzystnie może wziąć tymczasem każda osoba, która posiada rachunek osobisty w Pekao.

Co warte podkreślenia, nie musimy być klientem Pekao od dawna. W promocji weźmiemy udział nawet wówczas, gdy otworzyliśmy konto wczoraj. Dlatego program poleceń chętnie łączony jest z innymi propozycjami od banku, pozwalając w łatwy sposób dostać nawet 250 zł za założenie w Pekao konta dla siebie i dziecka. To niezły argument, kiedy będziemy przekonywać członków rodziny lub znajomych do założenia konta w Pekao. Co zrobić, jeśli ulegną już naszym namowom?

Spójrzmy, jakie są warunki wzięcia udziału w promocji Pekao po naszej stronie

Aby polecić konto w Pekao, musimy zapisać się do programu poleceń na stronie internetowej promocji. Teoretycznie mamy na to czas do 31 grudnia, ale oczywiście powinniśmy zrobić to znacznie wcześniej, aby nowy klient miał czas podpisać umowę i spełnić pierwsze warunki stojące po jego stronie. Co tymczasem musimy zrobić my?

Oprócz przekazania znajomemu kodu polecającego (będzie nim nasz numer telefonu), do 31 stycznia 2021 r. musimy:

  1. Otrzymać jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł (może być nim przelew z naszego konta w innym banku, ale nie liczą się przelewy wewnętrzne pomiędzy własnymi kontami, uznania z kredytów i pożyczek oraz wpłaty gotówkowe).
  2. Zainstalować aplikację PeoPay i choć raz się do niej zalogować.
  3. Wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową przy pomocy karty lub aplikacji mobilnej PeoPay.

To jednak nie jedyne warunki, które pozwolą nam otrzymać do 26 lutego 2020 r. nagrodę 100 zł za każdego klienta, który założy z naszego polecenia konto (maksymalnie odbierzemy ich piętnaście, czyli 1500 zł). Analogiczne działania będzie musiała podjąć także osoba, którą namówiliśmy do otwarcia rachunku w Pekao.

Co zrobić musi nowy klient, abyśmy otrzymali od Pekao 1500 zł?

Jeżeli chcemy otrzymać 100 zł za polecenie nowemu klientowi usług Pekao, dana osoba w trakcie akcji Polecam Przekorzystnie musi otworzyć rachunek osobisty w oddziale, na stronie internetowej banku lub poprzez aplikację mobilną PeoPay. Ponadto istotne jest podanie w odpowiednim momencie kodu polecającego. Które produkty finansowe Pekao podlegają promocji?

Warto dodać, że założenie tego ostatniego konta daje otwierającemu rachunek szansę na zdobycie nawet 2500 zł. Oprócz 1500 zł za polecanie usług banku kolejnym osobom, do 1000 zł premii od Pekao przysługuje za założenie konta firmowego. To, co istotne jest dla nas, to jednak podstawowe warunki do spełnienia w programie Polecam Przekorzystnie. Te w przypadku osoby otwierającej rachunek z polecenia są identyczne jak u rekomendującego. Dopilnujmy zatem, aby osoba zakładająca konto zrobiła do końca stycznia dokładnie to samo co my!