Do 1500 zł w Programie Polecam Przekorzystnie Pekao

Program Polecam Przekorzystnie jest wśród promocji bankowych ewenementem z dwóch powodów. Po pierwsze, promocja Pekao jest skierowana do stałych klientów banku, a nie osób chcących otworzyć nowe konto. Po drugie, do zgarnięcia mamy aż 1500 zł. Co musimy zrobić, aby otrzymać maksymalną kwotę?
Bank Pekao
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 1500 zł za skuteczne polecanie usług Pekao
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2023 r.

Polecam Przekorzystnie to promocja dla stałych klientów Pekao

Program poleceń Pekao – Polecam Przekorzystnie został wydłużony na czas nieokreślony. To jedna z niewielu propozycji na rynku, która premiuje osoby przywiązane do usług danej instytucji. Zazwyczaj bonusy oferowane są klientom, którzy dopiero szukają konta bankowego. W 11 edycji programu Polecam Przekorzystnie może wziąć udział każda osoba, która posiada rachunek dla osób fizycznych (a więc także właścicieli Jednoosobowych Działalności Gospodarczych) w Pekao.

Co warte podkreślenia, nie trzeba przy tym korzystać z usług banku od dawna. W promocji mogą wziąć udział nawet ci klienci, którzy dopiero co otworzyli konto w Pekao. Do otrzymania nagrody wystarczy skuteczne polecenie jednego z rachunków podlegających promocji: Konto Przekorzystne dla młodych (50 zł), Konto Przekorzystne (100 zł), Konto Świat Premium (100 zł), Konto Przekorzystne Biznes (100 zł).

Jak działa program poleceń Pekao?

Aby polecić konto w Pekao, należy zapisać się do programu poleceń w bankowości elektronicznej lub przez aplikację bankowości mobilnej. Teoretycznie ma się na to nieokreślony czas, gdyż promocja trwa do odwołania. Oczywiście warto uruchomić pierwszy kamyczek lawiny znacznie wcześniej, aby nowy klient miał czas podpisać umowę i spokojnie otworzyć rachunek. Jeżeli zdecyduje się na Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium lub Konto Przekorzystne Biznes, premia dla niego wyniesie 100 zł, a w przypadku konta dla młodych – 50 zł. Maksymalnie odebrać można piętnaście bonusów, czyli nawet 1500 zł.

To jednak nie jedyne warunki, które pozwolą otrzymać 100 zł za każdego klienta, który założy konto z naszego polecenia! Osoba, która została namówiona do otwarcia rachunku w Pekao, wykonać musiała będzie kilka zadań związanych z aktywnością na rachunku. Warto dokładnie jej to wytłumaczyć!

Co muszą zrobić nowi klienci, aby obie strony otrzymały nagrodę?

Aby otrzymać 100 zł za polecenie nowemu klientowi usług Pekao, zarekomendowana osoba musi otworzyć rachunek w oddziale, na stronie internetowej banku lub poprzez aplikację mobilną PeoPay. Szczególnie ważne jest podanie w odpowiednim momencie kodu polecającego oraz wykazanie podstawowej aktywności. Co ciekawe, kodem polecenia jest 9 cyfrowy numer telefonu komórkowego klienta zarejestrowanego jako
Polecający, podany podczas przystąpienia do programu.

W ciągu każdego z trzech miesięcy następujących po miesiącu założenia konta, osoba polecona będzie musiała wykonać co najmniej pięć transakcje bezgotówkowe przy pomocy karty lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Osoba polecona również powinna zarejestrować się do programu poleceń, czyli:

  1. Zaakceptować regulamin programu poleceń.
  2. Wypełnić formularz przystąpienia do programu np. w serwisie internetowym Pekao24.
  3. Złożyć niezbędne oświadczenia i wyrazić wymagane zgody.

Co ważne! Program poleceń Pekao zapewnia nagrody dla obu stron! Taka sama premia zostanie przelana na konta polecanego i polecającego.

Co zyskasz otwierając konto w Pekao?

Promocja Polecam Przekorzystnie łączy się z innymi promocjami do konta osobistego Pekao! Aktualnie dostępna jest oferta „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł”. Zapoznaj się z warunkami promocji i sprawdź co dokładnie musisz zrobić.

To nie wszystko! Klient, który założy Konto Przekorzystne Biznes, może skorzystać z promocji dla firm i zyskać aż 2000 zł! Sprawdź warunki promocji dla przedsiębiorców w Banku Pekao!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Jarek

Ja założyłem konto w pekao przez pzu i z obiecanych 100 zlotych nie zobaczylem ani grosza zlozylem wniosek i totalna olewka konto mialo byc za darmo a trzeba płacić i na dodatek w moim przypadku jechać 70 km do mojego odziału żeby zamknąć konto. Kpina i oszustwo nie polecam nikomu…

Wiktoria

Mieć 1500 zeta, a nie mieć! Mega wysoka kwota, mega zachęta.

Maki
Ocena :
     

Jestem klientem Pekao od wielu lat i wiecie co? To jest Bank, który dba o swoich klientów- czego znakomitym dowodem jest choćby ta oto promocja, która skierowana jest do stałych klientów banku! Większość promocji bankowy wygląda tak, że dostajemy jakieś pieniądze typu 40-100 zł za to, że otwieramy konto! A tutaj? Możemy zgarnąć mega duże kwoty mimo, ze konto już mamy! Szacunek za to, że myślą też o stałych klientach banku, a nie wyłącznie nowych klientach!!! A o kase bardzo prosto- wystarczy, że polecimy komuś nasze konto i ta osoba z polecenia skorzysta! Za każdą taka osobę otrzymujemy 100 zł,… Czytaj więcej »

Nelly
Ocena :
     

WOW! oto najlepsza promocja tego roku! 1500 plnów to już jakaś konkretna kasa!!!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść