W promocji Pekao dostaniemy do 2000 zł za założenie konta firmowego!

Zakładanie firmy wiąże się z wieloma kosztami. Pewną ulgę przynieść może świeżym przedsiębiorcom promocja Pekao dla nowych klientów. Premia na start za Konto Przekorzystne Biznes może w niektórych przypadkach sięgnąć nawet 2000 zł. Jak dostać taki bonus i zasłużyć przy okazji na roczne zwolnienie z opłat za konto? Niestety, w obecnej edycji otrzymanie korzystnej kwoty na start nie jest już takie proste.
Jak zgarnąć maksymalny bonus 2000 zł z nowym kontem firmowym Pekao?
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Do 2000 zł za nowe konto firmowe
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 lutego 2023 roku

Promocja na nowe Konto Przekorzystne Biznes w Pekao

Jedną z pierwszych formalności, o jakich pomyśleć powinna osoba zakładająca firmę, jest wybór konta bankowego. Chociaż w przypadku rachunków firmowych mamy do wyboru znacznie mniej atrakcyjnych promocji niż w przypadku kont osobistych, także świeżo upieczeni przedsiębiorcy liczyć mogą na zastrzyk gotówki za wybór określonego banku. Mniejsza liczba dostępnych akcji marketingowych rekompensowana jest wysokimi kwotami do uzyskania.

Ciekawą propozycję dla osób chcących założyć nowe konto biznesowe przygotował bank Pekao SA. O kwotę sięgającą nawet 2000 zł mogą powalczyć właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych. Z promocji wyłączone są firmy, które na dzień 31 sierpnia 2022 r. posiadały aktywne Konto Przekorzystne Biznes lub inny rachunek firmowy w Pekao.

Jak zgarnąć maksymalny bonus 2000 zł z nowym kontem firmowym Pekao?

Już samo otwarcie nowego konta firmowego równoznaczne jest ze zwolnieniem z opłat na 24 miesiące za jego prowadzenie, a także utrzymanie wydawanej do rachunku karty debetowej. Jakie warunki trzeba natomiast spełnić po przystąpieniu do wyścigu o bonus na start?

  1. Do 23 lutego 2023 roku należy podpisać z bankiem umowę na Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm oraz kartę debetową Mastercard Business.
  2. Wyraź wszystkie wymagane zgody oraz regulamin promocji.
  3. Przez 6 miesięcy po otwarciu konta, w każdym miesiącu wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł z rachunku otwartego w ramach promocji.
  4. Korzystaj z możliwości zgarnięcia 2000 zł w ramach bonusu za wykonanie konkretnych zadań.

Za aktywne płacenie kartą do konta firmowego! Do 600 zł (max. 100 zł miesięcznie) w ramach zwrotu 10% z transakcji kartą debetową wydaną do konta, otwartego w ramach niniejszej promocji.

Za terminal płatniczy i regularne przyjmowanie płatności! Do 600 zł za umowę o terminal płatniczy i transakcje na min. 500 zł miesięcznie.

Za zawarcie umowy o kredyt lub leasing! Do 800 zł za zawarcie pierwszej umowy o:
kredyt z gwarancją, leasing z Pekao Leasing lub faktoring z Pekao Faktoring.

Łącznie 2000 zł za aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego Biznes oraz z usług Banku Pekao!

Czy inne banki oferują lepsze promocje dla firm?

Jeśli rozważasz założenie działalności gospodarczej i szukasz banku, w którym otrzymasz najlepsze warunki, warto rozważyć kilka opcji. Podobną promocję, na nieco odmiennych warunkach proponuje bank Millennium. W promocji „2000 zł dla Twojej działalności gospodarczej” , możesz uzyskać tyle samo, na równie prostych warunkach!

Jeszcze inną promocję dla klientów biznesowych proponuje Alior Bank. W ramach oferty można uzyskać do 1500 zł, z tym że otrzymanie pełnej kwoty premiowej wymaga stałej aktywności przez cały rok! Miesięcznie w ramach oferty Alior Bank „1500 zł dla firm”, można zarobić maksymalnie 125 zł. Premia jest znacznie mniejsza, jednak samo konto dla firm w Alior jest warte zainteresowania. Sprawdź i porównaj różne opcje!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Michal

Zdecydowanie zabawne są te chwytliwe hasła zyskaj 1100 zł… a tak naprawde to moze uda ci sie zyskac 300 zł, ale tego tez nie obiecujemy:P Ale na 1100 to nawet nie licz jako startujacy przedsiebiorca.

Wika
Ocena :
     

Pekao wie o co chodzi w promocjach! Super oferta i na pewno warto z takiej oferty skorzystać!

Przemek
Ocena :
     

To się nazywa fart! Jestem szczęśliwym posiadaczem konta w Pekao (i swoja drogą bardzo polecam ten bank- jest na serio super)! i niebawem otwieram mała działalność więc będę potrzebowali służbowego konta- jaki fart, że akurat teraz wjechała promocja- to zdecydowanie ułatwi mi decyzję- w którym banku zakładam firmowe konto!
Niestety nie mam szans na pełnego tysiaka, ale może chociaż 3 stówki wpadną:)

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść