W promocji Pekao dostaniemy do 2000 zł za założenie konta firmowego!

Zakładanie firmy wiąże się z wieloma kosztami. Pewną ulgę przynieść może świeżym przedsiębiorcom promocja Pekao dla nowych klientów. Premia na start za Konto Przekorzystne Biznes może w niektórych przypadkach sięgnąć nawet 2000 zł. Jak dostać taki bonus i zasłużyć przy okazji na roczne zwolnienie z opłat za konto? Niestety, w obecnej edycji otrzymanie korzystnej kwoty na start nie jest już takie proste.
Jak zgarnąć maksymalny bonus 2000 zł z nowym kontem firmowym Pekao?
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Do 2000 zł za nowe konto firmowe
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2023 roku

Promocja na nowe Konto Przekorzystne Biznes w Pekao

Jedną z pierwszych formalności, o jakich pomyśleć powinna osoba zakładająca firmę, jest wybór konta bankowego. Chociaż w przypadku rachunków firmowych mamy do wyboru znacznie mniej atrakcyjnych promocji niż w przypadku kont osobistych, także świeżo upieczeni przedsiębiorcy liczyć mogą na zastrzyk gotówki za wybór określonego banku. Mniejsza liczba dostępnych akcji marketingowych rekompensowana jest wysokimi kwotami do uzyskania.

Ciekawą propozycję dla osób chcących założyć nowe konto biznesowe przygotował bank Pekao SA. O kwotę sięgającą nawet 2000 zł mogą powalczyć właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych. Z promocji wyłączone są osoby, które w okresie od 1 stycznia 2023 r. do dnia skorzystania z promocji posiadały aktywne Konto Przekorzystne Biznes lub inny rachunek firmowy w Pekao.

Jak zgarnąć maksymalny bonus 2000 zł z nowym kontem firmowym Pekao?

Już samo otwarcie nowego konta firmowego równoznaczne jest ze zwolnieniem z opłat na 24 miesiące za jego prowadzenie, a także utrzymanie wydawanej do rachunku karty debetowej. Jakie warunki trzeba natomiast spełnić po przystąpieniu do wyścigu o bonus na start?

  1. Do 31 października 2023 roku należy podpisać z bankiem umowę na Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm oraz kartę debetową Mastercard Business.
  2. Wyraź wszystkie wymagane zgody oraz regulamin promocji.
  3. Przez 6 miesięcy po otwarciu konta, w każdym miesiącu wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 270 zł z rachunku otwartego w ramach promocji.
  4. Korzystaj z możliwości zgarnięcia 2000 zł w ramach bonusu za wykonanie konkretnych zadań.

200 zł za spełnienie warunków połączenia Pekao24 z Księgowością z Żubrem. Połącz bankowość internetową Pekao24 dla Firm z platformą księgową „Księgowość z Żubrem” poprzez zalogowanie do konta firmowego i pomyślne złożenie o założenie konta na platformie „Księgowość z Żubrem” wraz z połączeniem z Pekao24 dla Firm. Utrzymaj połączenie bankowości z księgowością Pekao przez okres 2 miesięcy.

Za aktywne płacenie kartą do konta firmowego! Do 600 zł (max. 100 zł miesięcznie) w ramach zwrotu 3% z transakcji kartą debetową wydaną do konta, otwartego w ramach niniejszej promocji. Premia będzie naliczana za transakcje w każdym kolejnym z 6 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu rachunku.

Za terminal płatniczy i regularne przyjmowanie płatności! Do 600 zł za umowę o terminal płatniczy i transakcje na min. 1000 zł miesięcznie.

Za zawarcie umowy o kredyt lub leasing! Do 600 zł za zawarcie pierwszej umowy o kredyt, leasing lub faktoring, w okresie do 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku:

  • kredyt z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego na kwotę min. 100 000 zł,
  • leasing z Pekao Leasing,
  • faktoring z Pekao Faktoring i otrzymanie minimum 2 uznań na rachunek Konto Przekorzystne Biznes z tytułu wykupu wierzytelności.

Łącznie możesz uzyskać 2000 zł za aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego Biznes oraz z usług Banku Pekao!

Czy inne banki oferują lepsze promocje dla firm?

Jeśli rozważasz założenie działalności gospodarczej i szukasz banku, w którym otrzymasz najlepsze warunki, warto rozważyć kilka opcji. Alior Bank proponuje ciekawą ofertę, w ramach dwóch możliwych do połączenia ofert można uzyskać do 3300 zł, z tym że otrzymanie pełnej kwoty premiowej wymaga stałej aktywności przez cały rok!

W ramach oferty specjalnej Alior Bank „1500 zł dla firm”, można zarobić maksymalnie 125 zł miesięcznie przez 12 miesięcy od założenia konta.

Dodatkowo, korzystając z zamówionej karty płatniczej w ramach oferty “Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2” możesz zyskać dodatkowe 1800 zł! Sprawdź i porównaj różne opcje!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
windows 11 lisans key

windows 11 lisans key

Michal

Zdecydowanie zabawne są te chwytliwe hasła zyskaj 1100 zł… a tak naprawde to moze uda ci sie zyskac 300 zł, ale tego tez nie obiecujemy:P Ale na 1100 to nawet nie licz jako startujacy przedsiebiorca.

Wika
Ocena :
     

Pekao wie o co chodzi w promocjach! Super oferta i na pewno warto z takiej oferty skorzystać!

Przemek
Ocena :
     

To się nazywa fart! Jestem szczęśliwym posiadaczem konta w Pekao (i swoja drogą bardzo polecam ten bank- jest na serio super)! i niebawem otwieram mała działalność więc będę potrzebowali służbowego konta- jaki fart, że akurat teraz wjechała promocja- to zdecydowanie ułatwi mi decyzję- w którym banku zakładam firmowe konto!
Niestety nie mam szans na pełnego tysiaka, ale może chociaż 3 stówki wpadną:)

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść