W promocji Pekao dostaniemy do 2000 zł za założenie konta firmowego!

Zakładanie firmy wiąże się z wieloma kosztami. Pewną ulgę przynieść może świeżym przedsiębiorcom promocja Pekao dla nowych klientów. Premia na start za Konto Przekorzystne Biznes może w niektórych przypadkach sięgnąć nawet 2000 zł. Jak dostać taki bonus i zasłużyć przy okazji na roczne zwolnienie z opłat za konto? Niestety, w obecnej edycji otrzymanie korzystnej kwoty na start nie jest już takie proste.
Jak zgarnąć maksymalny bonus 2000 zł z nowym kontem firmowym Pekao?
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Do 2000 zł za nowe konto firmowe
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 sierpnia 2022 roku

Promocja na nowe Konto Przekorzystne Biznes w Pekao

Jedną z pierwszych formalności, o jakich pomyśleć powinna osoba zakładająca firmę, jest wybór konta bankowego. Chociaż w przypadku rachunków firmowych mamy do wyboru znacznie mniej atrakcyjnych promocji niż w przypadku kont osobistych, także świeżo upieczeni przedsiębiorcy liczyć mogą na zastrzyk gotówki za wybór określonego banku. Mniejsza liczba dostępnych akcji marketingowych rekompensowana jest wysokimi kwotami do uzyskania.

Ciekawą propozycję dla osób chcących założyć nowe konto biznesowe przygotował bank Pekao SA. O kwotę sięgającą nawet 2000 zł mogą powalczyć właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych. Wystarczy tylko, że dany przedsiębiorca nie posiadał w tym banku rachunku rozliczeniowego od 1 grudnia 2020 r. do 31 grudnia 2022 r. Zastrzeżenie to dotyczy wyłącznie kont firmowych.

Już samo otwarcie nowego konta firmowego równoznaczne jest ze zwolnieniem z opłat na 24 miesiące za jego prowadzenie, a także utrzymanie wydawanej do rachunku karty debetowej. Jakie warunki trzeba natomiast spełnić po przystąpieniu do wyścigu o bonus na start?

Przede wszystkim do 31 sierpnia 2022 roku należy podpisać z bankiem umowę na Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm oraz kartę debetową Visa Business lub Mastercard Business.

Jak zgarnąć maksymalny bonus 2000 zł z nowym kontem firmowym Pekao?

Cała nagroda – 2000 zł – została podzielona na 5 części. Niektóre można otrzymać łatwiej, inne wymagają stałej aktywności przez dłuższy czas i wysokiego zaangażowania.

Pierwsze 200 zł zapewni nam dokonanie pełnej rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej w CEIDG z wykorzystaniem profilu zaufanego dostępnego w świadczonej przez Bank usłudze bankowości elektronicznej Pekao24 / aplikacji PeoPay oraz zawarcie umowy Konta Przekorzystnego Biznes.

200 zł dodatkowy bonus dla aktywnych – w każdym z 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta należy:

  • wykonać przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł,
  • wykonać przelewy krajowe lub zagraniczne przez aplikację mobilną PeoPay, na łączną kwotę min. 1000 zł,
  • zrealizować transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł kartą debetową Mastercard lub aplikacją PeoPay.

400 zł za umowę o terminal płatniczy – należy zawrzeć z bankiem umowę o terminal płatniczy, a następnie przez 6 kolejnych miesięcy po otwarciu konta firmowego, przyjąć w nim płatności na kwotę min. 1 000 zł miesięcznie.

600 zł za zawarcie pierwszej umowy o kredyt z gwarancją lub o leasing z Pekao Leasing lub faktoring z Pekao Faktoring.

Do 600 zł – zwrot 3% od łącznej wartości miesięcznych transakcji bezgotówkowych, pod warunkiem zrealizowania transakcji min. 500 zł miesięcznie. Miesięczna kwota zwrotu nie może przekroczyć 100 zł miesięcznie. Bonus można odebrać przez 6 kolejnych miesięcy od zawarcia umowy Konta Przekorzystnego Biznes.

Czy inne banki oferują lepsze promocje dla firm?

Jeśli rozważasz założenie działalności gospodarczej i szukasz banku, w którym otrzymasz najlepsze warunki, warto rozważyć kilka opcji. Podobną promocję, na nieco odmiennych warunkach proponuje bank Millennium. W promocji „1800 zł dla Twojej działalności gospodarczej”, możesz uzyskać znacznie więcej, a warunki są stosunkowo prostsze!

Jeszcze inną promocję dla klientów biznesowych proponuje Alior Bank. W ramach oferty Alior można uzyskać do 1500 zł, z tym że otrzymanie pełnej kwoty premiowej wymaga stałej aktywności przez cały rok! Miesięcznie w ramach oferty „1500 zł dla firm”, można zarobić maksymalnie 125 zł. Premia jest znacznie mniejsza, jednak samo konto dla firm w Alior jest warte zainteresowania. Sprawdź i porównaj różne opcje!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Michal

Zdecydowanie zabawne są te chwytliwe hasła zyskaj 1100 zł… a tak naprawde to moze uda ci sie zyskac 300 zł, ale tego tez nie obiecujemy:P Ale na 1100 to nawet nie licz jako startujacy przedsiebiorca.

Wika
Ocena :
     

Pekao wie o co chodzi w promocjach! Super oferta i na pewno warto z takiej oferty skorzystać!

Przemek
Ocena :
     

To się nazywa fart! Jestem szczęśliwym posiadaczem konta w Pekao (i swoja drogą bardzo polecam ten bank- jest na serio super)! i niebawem otwieram mała działalność więc będę potrzebowali służbowego konta- jaki fart, że akurat teraz wjechała promocja- to zdecydowanie ułatwi mi decyzję- w którym banku zakładam firmowe konto!
Niestety nie mam szans na pełnego tysiaka, ale może chociaż 3 stówki wpadną:)

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść