Otwórz konto w Pekao i skorzystaj z aż trzech promocji!

Bank Pekao przygotował nowe promocje dla klientów, którzy chcą otworzyć Konto Przekorzystne! Dwie promocje są skierowane do młodych osób w wieku od 18 do 26 lat. Ci powyżej 26 roku życia mogą skorzystać z dodatkowej promocji! Warunki i korzyści każdej promocji opisujemy poniżej! Sprawdź co możesz zyskać zakładając konto w Pekao!
Bank Pekao
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł
  • Oprocentowanie 3,5% na koncie oszczędnościowym
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2022 roku

Jedno konto – trzy promocje! Co można uzyskać z Kontem Przekorzystnym?

Bank Pekao wystartowało z drugą edycją promocji “Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł”! Jak wskazuje sama nazwa promocji zadanie jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć konto osobiste do końca czerwca 2022 roku i spełnić jeden warunek, by otrzymać 200 zł za darmo! Z okazji może skorzystać każda osoba, która ukończyła 18 lat.

Do promocji głównej, bank Pekao przygotował promocję dodatkową – „Promocja 3,50% na Koncie Oszczędnościowym”. Umożliwia skorzystanie z atrakcyjnego oprocentowania 3,50% na rachunku oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 183 dni, od dnia otwarcia Konta Oszczędnościowego. Z tej oferty mogą skorzystać wszyscy nowi klienci.

Warunki skorzystania z promocji Pekao

”Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” to druga edycja prostej promocji. W tej edycji Bank Pekao podwyższył nagrodę za udział ze 100 na 200 zł! Mogą do niej przystąpić klienci, którzy:

  • od 1.01.2020 r. do 31.03.2022 r. nie posiadali, ani niewspółposiadali rachunku płatniczego w banku Pekao,
  • w okresie od 1.04.2022 r. do 30.06.2022 r. podpiszesz umowę o otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub poprzez aplikację mobilną PeoPay (mobilnie) tj. na selfie,
  • złożą oświadczenie Uczestnika Promocji, zaakceptują regulamin i wymagane zgody – wszystko to zrobisz składając wniosek o otwarcie konta.

Za samo otwarcie konta w Pekao otrzymamy 50 zł!

Po zawarciu umowy o otwarcie konta w Pekao konieczne będzie zrealizowanie warunków, które zapewnią drugą część nagrody – 150 zł. Przez okres trzech miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji, należy w każdym miesiącu, wykonać min. 5 transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub aplikacją mobilną PeoPay.

Jeżeli, nie wykonamy minimalnej liczby transakcji w miesiącu, kwota nagrody zostanie zmniejszona o 50 zł! Przykładowo. Jeżeli w maju i w czerwcu wykonamy po 5 płatności kartą debetową, a w lipcu tylko 4, otrzymamy tylko 100 zł!

Warunki promocji 3,50% na Koncie Oszczędnościowym

Z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym można skorzystać od pierwszego dnia otwarcia konta osobistego lub w terminie do 5 dni roboczych od zawarcia umowy. Każda osoba, która otworzy rachunek oszczędnościowy w ramach tej promocji, przez okres 183 dni oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym w skali roku wyniesie 3,5%. Oprocentowanie promocyjne jest naliczane do wysokości kwoty 100 000 zł w przypadku Konta Oszczędnościowego i do 400 000 przy Koncie Oszczędnościowym Premium. Po zakończeniu promocji oprocentowanie zostanie przywrócone do poziomu zgodnego z obowiązującą umową tego rachunku.

Kto jeszcze nagradza za konto na selfie?

Coraz więcej banków umożliwia otwarcie konta na selfie. Podobnie coraz częściej banki oferują nagrody za skorzystanie z tej metody zakładania rachunku osobistego! Taką promocję oferuje m.in. mBank w ramach oferty „eKonto osobiste plus premia – edycja II”. Zakładając konto w ten sposób dodatkowo uzyskamy 50 zł!

Można się spodziewać, że coraz więcej banków będzie oferowało podobne promocje. Wykorzystanie aparatu w smartfonie jest alternatywą do przeprowadzenia weryfikacji klienta i ciekawym urozmaiceniem procesu wnioskowania.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść