Otwórz konto w Pekao i skorzystaj z aż trzech promocji!

Bank Pekao przygotował nowe promocje dla klientów, którzy chcą otworzyć Konto Przekorzystne! Dwie promocje są skierowane do młodych osób w wieku od 18 do 26 lat. Ci powyżej 26 roku życia mogą skorzystać z dodatkowej promocji! Warunki i korzyści każdej promocji opisujemy poniżej! Sprawdź co możesz zyskać zakładając konto w Pekao!
Warunki skorzystania z promocji Pekao
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
 • 100 zł
 • Oprocentowanie 2,5% na koncie oszczędnościowym
 • Brak opłat za obsługę karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce przez 2 lata (tylko dla klientów powyżej 26 roku życia)
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 marca 2022 roku

Jedno konto – trzy promocje! Co można uzyskać z Kontem Przekorzystnym?

Bank Pekao przygotował promocję “Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 100 zł”! Jak wskazuje sama nazwa promocji zadanie jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć konto osobiste do końca marca 2022 roku, by otrzymać 100 zł za darmo! Z okazji może skorzystać każda osoba, która ukończyła 18 lat.

Do promocji głównej, bank Pekao przygotował dwie promocje dodatkowe. Są to „Promocja 2,50% na Koncie Oszczędnościowym” oraz „Zwolnienie z opłaty za obsługę karty Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego oraz za wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce”.

Pierwsza umożliwia skorzystanie z atrakcyjnego oprocentowania 2,50% na rachunku oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 183 dni, od dnia otwarcia Konta Oszczędnościowego. Z tej oferty mogą skorzystać wszyscy nowi klienci od 18 roku życia.

Druga promocja – zwolnienie z opłat za obsługę karty i wypłaty z bankomatów na terenie całego kraju. Niestety ta promocja jest zarezerwowana tylko dla klientów powyżej 26 roku życia. Zwolnienie z opłat obowiązuje przez okres 24 miesięcy.

Warunki skorzystania z promocji Pekao

”Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 100 zł” to prosta promocja. Mogą do niej przystąpić klienci, którzy:

 • od 1.01.2019 r. do 21.12.2021 r. nie posiadali, ani niewspółposiadali rachunku płatniczego w banku Pekao,
 • w okresie od 22.12.2021 r. do 31.03.2022 r. podpiszesz umowę o otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub poprzez aplikację mobilną PeoPay (mobilnie) tj. na selfie,
 • złożą oświadczenie Uczestnika Promocji, zaakceptują regulamin i wymagane zgody – wszystko to zrobisz składając wniosek o otwarcie konta.

Po zawarciu umowy o otwarcie konta w Pekao konieczne będzie zrealizowanie warunków, które zapewnią nagrodę. Przez okres trzech miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji, należy:

 • zapewnić co najmniej jeden wpływ na kwotę min. 500 zł,
 • wykonać min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub aplikacją mobilną PeoPay.

Warunki promocji 2,50% na Koncie Oszczędnościowym

Z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym można skorzystać od pierwszego dnia otwarcia konta osobistego lub w terminie do 5 dni roboczych od zawarcia umowy. Każda osoba, która otworzy rachunek oszczędnościowy w ramach tej promocji, przez okres 183 dni oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym w skali roku wyniesie 2,5%. Oprocentowanie promocyjne jest naliczane do wysokości kwoty 20 000 zł, a po zakończeniu promocji zostanie przywrócone do poziomu zgodnego z obowiązującą umową tego rachunku.

Warunki promocji zwolnienia z opłat

Jedynym dodatkowym warunkiem do skorzystania z promocji „Zwolnienie z opłaty za obsługę karty Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego oraz za wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce” jest wiek klienta. Z promocji może skorzystać każda osoba, która ukończyła 26 lat i spełnia warunki konieczne do zawarcia umowy o otwarcie rachunku osobistego w Banku Pekao.

W ramach promocji, jej uczestnicy uzyskają zwolnienie z opłat przez okres dwóch lat (24 miesiące) od dnia zawarcia umowy o Konto Przekorzystne wraz z Kartą debetową Mastercard Debit FX dotyczących:

 • obsługi karty debetowej,
 • wypłaty gotówki kartą debetową ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Kto jeszcze nagradza za konto na selfie?

Coraz więcej banków umożliwia otwarcie konta na selfie. Podobnie coraz częściej banki oferują nagrody za skorzystanie z tej metody zakładania rachunku osobistego! Taką promocję oferuje m.in. mBank w ramach oferty „eKonto osobiste plus premia – edycja II”. Zakładając konto w ten sposób dodatkowo uzyskamy 50 zł!

Można się spodziewać, że coraz więcej banków będzie oferowało podobne promocje. Wykorzystanie aparatu w smartfonie jest alternatywą do przeprowadzenia weryfikacji klienta i ciekawym urozmaiceniem procesu wnioskowania.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×