Otwórz nowe konto w Pekao i zgarnij 200 zł!

Bank Pekao lekko zmienia zasady i aktualizuje promocję dotyczącą konta na selfie! W ramach oferty „Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A.” możesz otrzymać 200 zł nagrody za spełnienie kilku prostych zadań! Warunki oferty specjalnej są banalnie proste! Sprawdź co dokładnie musisz zrobić i skorzystaj już teraz!
Bank Pekao
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
 • 200 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 16 sierpnia 2023 roku

Co można uzyskać w promocji nowego Konta Przekorzystnego?

Pekao startuje z nową wersją promocji konta osobistego – „Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A.”! Wystarczy otworzyć konto osobiste przez Internet do 16 sierpnia 2023 roku: na selfie w aplikacji PeoPay lub online na stronie banku i zamówić kartę do konta. Następnie wypełnić proste warunki aktywności na koncie, aby otrzymać 200 zł za darmo! Z okazji może skorzystać każda osoba, która ukończyła 18 lat!

Warunki skorzystania z promocji konta Pekao

Z oferty promocyjnej Konta Przekorzystnego Banku Pekao, mogą skorzystać osoby , które:

 • mają ukończone 18 lat,
 • mają obywatelstwo polskie i mieszkają w Polsce,
 • mają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • nie są pracownikami banku Pekao,
 • od 1.01.2021 r. do 15.05.2023 r. nie posiadali, ani niewspółposiadali rachunku płatniczego w banku Pekao,
 • na dzień przystąpienia do promocji, nie posiadają w Pekao żadnego produktu
  kredytowego.

Co dokładnie zrobić aby otrzymać 200 zł od Pekao S.A.?

 • W okresie od 16.05.2023 r. do 16.08.2023 r. otwórz Konto Przekorzystne lub Kont Świat Premium za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub poprzez aplikację mobilną PeoPay, na selfie.
 • Złóż oświadczenie uczestnika promocji, zaakceptują regulamin i wymagane zgody – wszystko to zrobisz składając wniosek o otwarcie konta, wystarczy zaznaczyć odpowiednie zgody.

Za samo otwarcie konta na selfie lub online w Pekao otrzymasz 50 zł!

Po zawarciu umowy o otwarcie konta w Pekao konieczne będzie zrealizowanie warunków, które zapewnią drugą część nagrody – 150 zł. Ta jest podzielona na 3 części po 50 zł, które jest przyznawane za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunek aktywności.

W każdym z trzech miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji, należy:

 • wykonać min. 5 transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub aplikacją mobilną PeoPay,
 • min. raz w miesiącu zalogować się do aplikacji banku Pekao.

Nagrody za poszczególne miesiące są wypłacane niezależnie od siebie. Klient zostanie wynagrodzony jedynie za te miesiące z trzech, w których zrealizował warunki.

Kto jeszcze nagradza za konto na selfie?

Coraz więcej banków umożliwia otwarcie konta na selfie, a Pekao nie jest jedynym, który nagradza za otwarcie nowego konta onlinie. Taką promocję oferuje m.in. mBank w ramach oferty „eKonto osobiste plus premia – edycja VI”. Zakładając konto w ten sposób dodatkowo uzyskamy 150 zł, a spełniając wszystkie warunki w ramach promocji łącznie możesz otrzymać nawet 450 zł!

Można się spodziewać, że coraz więcej banków będzie oferowało podobne promocje. Wykorzystanie aparatu w smartfonie jest alternatywą do przeprowadzenia weryfikacji klienta i ciekawym urozmaiceniem procesu wnioskowania.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść