Otwórz konto na selfie w Pekao i zgarnij 250 zł!

Bank Pekao lekko zmienia zasady i aktualizuje promocję konta na selfie! W ramach oferty “Przekorzystnie z Visa” możesz otrzymać 250 zł nagrody za spełnienie kilku prostych zadań! Warunki oferty specjalnej są banalnie proste! Sprawdź co dokładnie musisz zrobić i skorzystaj już teraz!
Bank Pekao
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
 • 250 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 15 maja 2023 roku

Co można uzyskać w promocji nowego Konta Przekorzystnego?

Pekao startuje z nową wersją promocji konta osobistego – “Przekorzystnie z Visa”! Wystarczy otworzyć konto osobiste do 15 maja 2023 roku, zamówić kartę Visa do konta i spełnić jeden warunek, aby otrzymać 250 zł za darmo! Z okazji może skorzystać każda osoba, która ukończyła 18 lat.

Warunki skorzystania z promocji konta Pekao

Z oferty promocyjnej Konta Przekorzystnego Banku Pekao, mogą skorzystać osoby , które:

 • mają ukończone 18 lat,
 • mają obywatelstwo polskie i mieszkają w Polsce,
 • mają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • nie są pracownikami banku Pekao,
 • od 1.01.2021 r. do 15.03.2023 r. nie posiadali, ani niewspółposiadali rachunku płatniczego w banku Pekao,
 • w okresie od 16.03.2023 r. do 15.05.2023 r. podpiszą umowę o otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub poprzez aplikację mobilną PeoPay (mobilnie) tj. na selfie,
 • złożą oświadczenie Uczestnika Promocji, zaakceptują regulamin i wymagane zgody – wszystko to zrobisz składając wniosek o otwarcie konta,
 • zamówią kartę Visa do konta osobistego!

Za samo otwarcie konta na selfie lub online w Pekao otrzymamy 100 zł = 50 zł na konto + 50 zł bon do wykorzystania z Żabce!

Po zawarciu umowy o otwarcie konta w Pekao konieczne będzie zrealizowanie warunków, które zapewnią drugą część nagrody – 150 zł. Ta jest podzielona na 3 części po 50 zł, które jest przyznawane za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunek aktywności.

W każdym z trzech miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji, należy:

 • wykonać min. 5 transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub aplikacją mobilną PeoPay,
 • min. raz w miesiącu zalogować się do aplikacji banku Pekao.
 • Nagrody za poszczególne miesiące są wypłacane niezależnie od siebie. Klient zostanie wynagrodzony jedynie za te miesiące z trzech, w których zrealizował warunki.

  Kto jeszcze nagradza za konto na selfie?

  Coraz więcej banków umożliwia otwarcie konta na selfie. Podobnie coraz częściej banki oferują nagrody za skorzystanie z tej metody zakładania rachunku osobistego! Taką promocję oferuje m.in. mBank w ramach oferty „eKonto osobiste plus premia – edycja V”. Zakładając konto w ten sposób dodatkowo uzyskamy 150 zł, a spełniając wszystkie warunki w ramach promocji łącznie możesz otrzymać nawet 450 zł!

  Można się spodziewać, że coraz więcej banków będzie oferowało podobne promocje. Wykorzystanie aparatu w smartfonie jest alternatywą do przeprowadzenia weryfikacji klienta i ciekawym urozmaiceniem procesu wnioskowania.

  Udostępnij

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Uwagi
  Zobacz wszystkie komentarze

  Newsletter

  Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

  Co w nim znajdziesz?

  Aktualności branżowe
  Co warto zobaczyć w branży
  Opinie ekspertów
  Praktyczne porady z zakresu finansów
  Porównaj (0) Wyczyść