Otwórz konto na selfie w Pekao i zgarnij 200 zł!

Bank Pekao przygotował nowe promocje dla klientów, którzy chcą otworzyć Konto Przekorzystne! Oferty “Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł" oraz „8% na Koncie Oszczędnościowym” są skierowane do wszystkich klientów powyżej 18 roku życia! Sprawdź co możesz zyskać zakładając konto w Pekao!
Bank Pekao
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł
  • Oprocentowanie 8% na koncie oszczędnościowym
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 9 stycznia 2023 roku

Co można uzyskać w promocji nowego Konta Przekorzystnego?

Bank Pekao wystartowało z piątą edycją promocji “Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł”! Jak wskazuje sama nazwa promocji zadanie jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć konto osobiste do 9 stycznia 2023 roku i spełnić jeden warunek, aby otrzymać 200 zł za darmo! Z okazji może skorzystać każda osoba, która ukończyła 18 lat.

Do promocji głównej, bank Pekao przygotował promocję dodatkową – „Promocja 8% na Koncie Oszczędnościowym”. Umożliwia korzystanie z atrakcyjnego oprocentowania 8% na rachunku oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres pół roku, od dnia otwarcia Konta Oszczędnościowego. Z tej oferty mogą skorzystać wszyscy nowi klienci.

Warunki skorzystania z promocji konta Pekao

„Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” to piąta edycja prostej promocji. Mogą do niej przystąpić klienci, którzy:

  • od 1.01.2020 r. do 30.11.2022 r. nie posiadali, ani niewspółposiadali rachunku płatniczego w banku Pekao,
  • w okresie 1.12.2022 r. do 9.01.2023 r. podpiszesz umowę o otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub poprzez aplikację mobilną PeoPay (mobilnie) tj. na selfie,
  • złożą oświadczenie Uczestnika Promocji, zaakceptują regulamin i wymagane zgody – wszystko to zrobisz składając wniosek o otwarcie konta.

Za samo otwarcie konta w Pekao otrzymamy 50 zł!

Po zawarciu umowy o otwarcie konta w Pekao konieczne będzie zrealizowanie warunków, które zapewnią drugą część nagrody – 150 zł. Ta jest podzielona na 3 części po 50 zł, które jest przyznawane za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunek aktywności.

W każdym z trzech miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji, należy:

  • wykonać min. 5 transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub aplikacją mobilną PeoPay,
  • min. raz w miesiącu zalogować się do aplikacji banku Pekao.

Nagrody za poszczególne miesiące są wypłacane niezależnie od siebie. Klient zostanie wynagrodzony jedynie za te miesiące z trzech, w których zrealizował warunki.

Warunki promocji 8% na Koncie Oszczędnościowym

Otwierając konto w promocji można skorzystać z promocji dodatkowej i zyskać atrakcyjne oprocentowanie na koncie dodatkowym przez 6 miesięcy.

Z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym można skorzystać od pierwszego dnia otwarcia konta osobistego lub w terminie do 5 dni roboczych od zawarcia umowy. Każda osoba, która otworzy rachunek oszczędnościowy w ramach tej promocji, przez okres 183 dni oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym w skali roku wyniesie 8%.

Oprocentowanie promocyjne jest naliczane do wysokości kwoty 100 000 zł w przypadku Konta Oszczędnościowego i do 400 000 przy Koncie Oszczędnościowym Premium. Po zakończeniu promocji oprocentowanie zostanie przywrócone do poziomu zgodnego z obowiązującą umową tego rachunku.

Kto jeszcze nagradza za konto na selfie?

Coraz więcej banków umożliwia otwarcie konta na selfie. Podobnie coraz częściej banki oferują nagrody za skorzystanie z tej metody zakładania rachunku osobistego! Taką promocję oferuje m.in. mBank w ramach oferty „eKonto osobiste plus premia – edycja V”. Zakładając konto w ten sposób dodatkowo uzyskamy 150 zł, a spełniając wszystkie warunki w ramach promocji łącznie możesz otrzymać nawet 450 zł!

Można się spodziewać, że coraz więcej banków będzie oferowało podobne promocje. Wykorzystanie aparatu w smartfonie jest alternatywą do przeprowadzenia weryfikacji klienta i ciekawym urozmaiceniem procesu wnioskowania.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść