Polecaj konta Citi i zarób od 100 do 6000 zł!

Citi kontynuuje program poleceń i zwiększa nagrody za każde skuteczne polecenie klienta! Od teraz może zarobić od 100 do 6000 zł, za klienta, który otworzy konto z Twojego linku polecającego i spełni warunki promocji! Sprawdź co trzeba zrobić i jakie konta polecać aby zyskać najwięcej!
Citi
CitiKonto w Citibank Handlowy - weź pożyczkę
CitiKonto w Citibank Handlowy

Do największych atutów CitiKonta w banku Citi Handlowy, można zaliczyć: brak opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej. Rachunek można wygodnie założyć na stronie banku, również na selfie. W naszym artykule wskazaliśmy więcej cech CitiKonta, wskazaliśmy najważniejsze opłaty, jakie się z nim wiążą oraz omówiliśmy jego wady i zalety.

Złóż wniosek Opinie o CitiKonto w Citibank Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • Od 100 do 6000 zł za polecenie klienta.
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2023 roku

Polecam konta Citi – na czym polega promocja?

Citi wystartowało z ulepszonym programem poleceń „Polecam konta Citi”! W tej edycji bank umożliwia polecanie trzech typów kont: Konto CitiKonto, Konto Citigold oraz Konto Citigold Private Client. Za każde skuteczne polecenie jednego z tych produktów otrzymamy odpowiednio: 100, 1000 oraz 6000 zł! Nie dostaniesz nagrody za samo wysłanie kodu czy linku polecającego! Kasa trafi na Twoje konto dopiero, gdy nowy klient zrealizuje warunki promocji!

Co ważne, zarówno polecający i polecony otrzymają nagrody za skorzystanie z programu „Polecam konta Citi”. Kto może wziąć udział w promocji? Polecający musi mieć w Citi podstawowe konto osobiste lub główną kartę kredytową banku. Osoba polecana z kolei nie może być posiadaczem, współposiadaczem ani pełnomocnikiem rachunku osobistego lub oszczędnościowego w tej instytucji po dniu 1 września 2019 r.

Jakie warunki spełnić musi polecający CitiKonto?

Polecający CitiKonto lub któryś ze znacznie droższych rachunków Citi nie musi przesadnie się napracować. Wystarczy: wypełnić formularz polecenia, zatwierdzić wymagane zgody i wysłać wygenerowany link znajomym. Pamiętaj aby namówić nowego klienta, aby koniecznie wypełnił swoją część warunków.

Formularz zgłoszeniowy do promocji należy złożyć nie później niż ostatniego dnia promocji, czyli 31 marca 2023 roku. Rekomendowany klient musi mieć w końcu czas na złożenie wniosku i podpisanie umowy. Zależnie, które jakie konto otworzy polecona przez Ciebie osoba, otrzymasz inną nagrodę:

  • 100 zł za CitiKonto,
  • 1000 zł za Konto Citigold,
  • 6000 zł za Konto Citigold Private Client.

Pamiętaj! Wypłata nagrody nastąpi dopiero po zrealizowaniu wszystkich warunków!

Jakie wymagania stawia promocja przed nowym klientem Citi?

Uczestnik programu poleceń „Polecam konta Citi”, który zakłada konto z linku od znajomego to osoba polecona. Polecony klient również otrzyma nagrodę, pod warunkiem że wypełni wszystkie wymagania. Zależnie od rodzaju konta jakie otworzy osoba polecona, otrzyma inną nagrodę:

  • 50 zł za CitiKonto,
  • 500 zł za Konto Citigold,
  • 2000 zł za Konto Citigold Private Client.

Samo otwarcie konta nie wystarczy do otrzymania bonusu. Konieczne jest wypełnienie warunków, do których również zalicza się przestrzeganie terminów. Najważniejsze – konto z linku polecającego można otworzyć do 31 marca 2023 roku.

Warunki dotyczące CitiKonta

Nowy klient musi:

do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto dokona min. 3 transkacji BLIKIEM na łączną kwotę 300 zł

lub

jeśli posiada kartę kredytową Citibank i do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto CitiKonto spłaci zadłużenie karty za min. 500 zł przelewem z CitiKonta.

Nagroda – 100 zł dla polecającego, 50 zł dla nowego klienta.

Warunki dotyczące Konta Citigold

Nowy klient, w przeciągu miesiąca od założenia konta Citigold, musi dokonać wpłaty 400 000 zł i utrzymać takie saldo przez 3 miesiące.

Nagroda – 1000 zł dla polecającego, 500 zł dla nowego klienta.

Warunki dotyczące Konta Citigold Private Client

Nowy klient, w przeciągu miesiąca od założenia Konta Citigold Private Client, musi dokonać wpłaty 4 000 000 zł i utrzyma takie saldo przez 3 miesiące.

Nagroda – 6000 zł dla polecającego, 2000 zł dla nowego klienta.

Jak zwiększyć nagrody od Citi Banku?

Program poleceń Citi łączy się z innymi promocjami banku. Osoba otwierająca nowe konto w Citi Handlowym może skorzystać z ciekawej promocji, dzięki której można zarobić aż 270 zł. Mowa tu o promocji „Nawet 270 zł z CitiKontem”, która potrwa do końca czerwca. Możesz być pewny, że ta promocja zostanie odnowiona również w przyszłości – to już jej 4 edycja i cieszy się niezmienną popularnością.

Ponadto, Citi Handlowy posiada najciekawszą ofertę kart kredytowych wśród wszystkich banków i równie ciekawe promocje! Jedną z nich jest program poleceń kart kredytowych. Sprawdź jak zarobić aż 2700 zł za polecenie karty kredytowej Citi!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Kama

te programy polecajkowe to bezsensowna sprawa! Z bardzo prostego powodu- ludzie maja juz zazwyczaj po dwa konta bankowe i nie potrzebuja trzeciego! Do tego konto Citi to nie jest jakies konto petarda czy cos takiego. konto jak konto- niczym specjalnym sie nie wyroznia. Wiec jak dla mnie „promocja” kiepska.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść