Poleć kartę kredytową w Citibank – zgarnij do 2700 zł

Polecaj karty kredytowe od Citi Handlowy znajomym i zgarnaj bonus pieniężny. Każda nowa umowa podpisana za pośrednictwem Twojego kodu polecającego, to kolejne środki na koncie Twojej karty. Od każdej takiej transakcji otrzymasz od 200 do 300 zł, a w sumie nawet 2700 zł! Nowy klient, któremu polecisz kartę również może liczyć na korzyści w trwających promocjach. To rozwiązanie, które wszystkim się opłaca!
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł za pierwsze i drugie polecenie
  • 250 zł za trzecie i czwarte polecenie
  • 300 zł za piąte i każde kolejne polecenie
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 października 2022 r.

Kto może polecić kartę – komu można ją polecać?

By polecać innym kartę kredytową w Citi Handlowym i zgarniać za to bonus trzeba samemu być posiadaczem karty kredytowej wydanej przez bank. Nie gra roli jaką kartą się posługujemy – Citi Simplicity czy Citibank-BP Motokarta.

Nowym klientem, któremu polecimy kartę w Citi, może zostać zaś osoba pełnoletnia, która do tej pory nie posiadała tego produktu w Citi Handlowym. Dodatkowo będzie ona musiała spełnić wszystkie wymagania, jakie bank stawia przed każdym potencjalnym posiadaczem karty kredytowej. Dla klientów indywidualnych jest to dochód miesięczny wynoszący 1200 zł netto oraz zatrudnienie w aktualnym miejscu pracy od co najmniej 3 miesięcy. Jeżeli polecamy kartę przedsiębiorcy, to jego dochód musi przekraczać 2500 zł netto miesięcznie, a jego działalność musi być zarejestrowana co najmniej dwa lata temu.

Jak zdobyć premię za polecenie karty kredytowej w Citi Handlowy?

Sam proces polecania produktów w ramach akcji nie jest skomplikowany. Ważne, by osoba, której polecisz kartę, nie tylko złożyła wniosek, ale też podpisała umowę na kartę kredytową. Bez tego nie otrzymasz bonusu. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Do 30 października wygeneruj unikalny kod polecający na stronie internetowej promocji. Będziesz do tego potrzebował swoich danych osobowych i numeru telefonu. Ważne, by pokrywały się z tymi umieszczonymi w systemie banku – dzięki temu Citi sprawdzi czy jesteś jego klientem.
  2. Otrzymany kod przekaż osobie, której polecasz kartę kredytową.
  3. Osoba, która skorzysta z polecenie musi wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej! Dzięki temu bank będzie mógł Cię poinformować, że należy Ci się bonus.
  4. Nagrodę otrzymasz na konto swojej karty kredytowej (co zniweluje Twoje zadłużenie lub stworzy nadpłatę) do końca miesiąca następującego po tym, w którym korzystający z Twojego kodu zawrze umowę.
  5. Za pierwsze dwie osoby, którym polecisz kartę, otrzymasz po 200 zł. Za trzecią i czwartą – po 250 zł. Zaś piąta i każda kolejna osoba to aż 300 zł na konto Twojej karty. Maksymalnie możesz otrzymać 10 nagród za polecenie. (2 x 200 zł) + (2 x 250 zł) + (6 x 300 zł) = aż 2700 zł maksymalnego bonusu!

Co więcej, osoba której polecisz kartę, także może wziąć udział w wybranych promocjach Citi Handlowy dotyczących kart kredytowych! Tych zaś ostatnio nie brakuje.

Citi Handlowy bezkonkurencyjny w promocjach na kartę kredytową

Citi Handlowy i jego flagowa karta kredytowa – Citi Simplicity – są liderami rynku pod względem atrakcyjnych promocji towarzyszących temu produktowi. Kiedy Ty zgarniesz bonus za polecenie, nowy klient będzie mógł wziąć udział w innych akcjach promocyjnych. Może on zdobyć bon o wartości 600 zł na Allegro z Citi Simplicty czy kartę podarunkową do Biedronki o wartości 400 zł za wyrobienie nowej karty kredytowej w Citi Handlowy. Co więcej, promocje te często mają bardzo podobne wymagania, więc spełniając warunki jednej – automatycznie możemy wziąć udział w kolejnej! Obie strony polecenia mogą więc zyskać naprawdę dużo.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Grazyna

Wiecie co mnie najbardziej bawi w tych polecajkach? Ile znacie osob, ktore nie maja konta? Bo ja np. nawet jakbym chcial komus polecic konto czy zarekomendowac super oferte i karte to wszyscy juz posiadaja konta i karty i to zazwyczaj w dwoch bankach- wiec mozliwosci za duzo nie mamy! Banki moga oferowac spokojnie po 200zl, a nawet i wiecej- bo niewiele osob korzysta z takich promocji! Niestety! Czasami jakies dziecko jest juz na tyle duze, ze moze potrzebowac konta- to moze wtedy- ale to ciagle jedna osoba! wiec moim zdaniem polecayjkowe promki to promki widma.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść