W promocji Citi bon na 400 zł za nową kartę kredytową

Regularne promocje z wysokimi premiami za wyrobienie karty kredytowej są w Citi standardem. Po zakończeniu ostatnich akcji premiowych rusza kolejna, tym razem premiująca nowych klientów bonem 400 zł do wydania na Allegro. Jako że dodatkowo uzyskać można roczne zwolnienie z opłat za obsługę karty, okazja wydaje się wyjątkowo kusząca.
Jak otrzymać bon 400 zł na Allegro za nową kartę kredytową Citi?
Jak założyć kartę kredytową w Citi Bank Handlowy?

Karta kredytowa w Citi Bank Handlowy występuje w 4 wariantach. Każdy z nich jest skierowany do innej grupy klientów, którzy czerpią różne korzyści z systemów premiowych dołączonych do karty. Pakiety benefitów w kartach od Citi Banku są bardzo bogate.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Bon 400 zł na Allegro
  • Roczne zwolnienie z opłat na preferencyjnych warunkach
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 11 października 2021 roku

Promocja bankowa dla osób ze zdolnością kredytową

Podczas gdy większość instytucji najwięcej energii poświęca na promocje związane z kontami bankowymi, w Citi prym wiodą okazje na karty kredytowe. Bank organizuje ich kilka jednocześnie, a wraz z końcem jednych natychmiast ruszają kolejne edycje podobnych akcji. Tak właśnie jest z VII edycją promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro”.

Kto ma szansę uzyskać premię za wyrobienie podstawowej karty kredytowej Citi? Oprócz obywateli i rezydentów podatkowych USA (kwestia pochodzenia kapitałowego banku) wykluczone są osoby, które po 1 stycznia 2020 roku posiadały analogiczny produkt finansowy tej instytucji. Przeszkodą nie jest posiadanie konta osobistego czy innych produktów z oferty banku, ale należy pamiętać o spełnianiu kryteriów związanych ze zdolnością kredytową oraz dostarczeniem dokumentów potwierdzających stałość zarobków.

Jak otrzymać bon 400 zł na Allegro za nową kartę kredytową Citi?

O atrakcyjnych nagrodach informuje już sama nazwa promocji, podkreślając nie tylko obecność bonu (nota bene wartego więcej niż w trwającej aż do stycznia promocji Citi na 300 zł do Biedronki), ale również rocznego zwolnienia z opłat na preferencyjnych warunkach. Standardowo w celu jej uniknięcia wydawać trzeba kartą co najmniej 1000 zł miesięcznie, a dzięki promocji kwota ta maleje do 300 zł.

Co trzeba natomiast zrobić, aby otrzymać od Citi bon na 400 zł do wydania na Allegro?

  1. Do 11 października 2021 roku złożyć wniosek o kartę na stronie promocji https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/allegro i w ciągu 10 dni dopełnić formalności związanych z udokumentowaniem dochodu oraz aktywowaniem karty.
  2. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  3. Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonać dowolną liczbę transakcji kartą na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 1000 zł.

Informację o nagrodzie bank prześle maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania zadania związanego z łącznymi wydatkami, zatem klienci wyrabiający kartę we wrześniu mogą załatwić wszystko już w październiku. Od tego momentu Citi będzie miało 60 dni na przesłanie e-kodu za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Voucher należy wykorzystać w ciągu roku, pamiętając przy tym, że jest on jednorazowy (choć opłacić można jednocześnie kilka transakcji od różnych sprzedawców).

Nagłówek Posiadacz karty kredytowej Citi może liczyć na częste promocje

Główną wadą promocji bankowych Citi jest ich duża liczba, więc trzeba uważnie śledzić komunikaty banku, aby nie umknęły akcje przynoszące największe profity. Liczy się jednak nie tylko kwota. 300 zł ze wspomnianej już promocji z bonem do Biedronki może być dla wielu osób znacznie bardziej użyteczne niż karta podarunkowa na Allegro, która opiewa na kwotę o 100 zł większą.

Mnogość różnorodnych okazji może być za to dobrym argumentem dla osób, które chcą rekomendować usługi banku w ramach programu poleceń kart kredytowych Citi. Przekonanie do skorzystania z tego produktu pięciorga znajomych przyniesie aż 1200 zł. Dołączenie do grona klientów tej instytucji jest zatem opłacalne nie tylko ze względu na powitalny bonus!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Małgośka

Akurat ta ich promka jest całkiem ok- bo zarówno Citi jest spoko jak ich karta! No i żeby dostac bon to nie trzeb się specjalnie napinać- dla mnie super! Dobra promka.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×