W Citi bon 600 zł na Allegro za nową kartę kredytową

Regularne promocje z wysokimi premiami za wyrobienie karty kredytowej są w Citi standardem. Po zakończeniu ostatnich akcji premiowych rusza kolejna, tym razem premiująca nowych klientów bonem 600 zł do wydania na Allegro. Jako że dodatkowo uzyskać można roczne zwolnienie z opłat za obsługę karty, okazja wydaje się wyjątkowo kusząca. Jednak liczba promocyjnych umów jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
 • Bony Allegro o wartości 600 zł
 • Roczne zwolnienie z opłat za kartę
Do kiedy trwa promocja?
 • Do wyczerpania puli nagród (5000 nowych umów) lub 30 listopada 2022 roku

Promocja na Citi Simplicity – kto może wziąć udział?

Podczas gdy większość instytucji najwięcej energii poświęca na promocje związane z kontami bankowymi, w Citi prym wiodą okazje na karty kredytowe. Bank organizuje ich kilka jednocześnie, a wraz z końcem jednych natychmiast ruszają kolejne edycje podobnych akcji. Tak właśnie jest z promocją „Jeszcze więcej na start – IV edycja„, w której do zdobycia są bony Allegro o wartości 600 zł oraz roczne zwolnienie z opłat za kartę.

Kto ma szansę uzyskać premię za wyrobienie podstawowej karty kredytowej Citi? Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku po 03.03.2022 roku. Okres karencji jest więc niezwykle krótki. Jednak istnieje jedno, dodatkowe obostrzenie.

Jeżeli w przeszłości (po 01.01.2019 roku) mieliśmy w Citi kartę kredytową i zamknęliśmy ją szybciej niż po 24 miesiącach – jesteśmy wykluczeni z promocji. Bank w ten sposób chce odsiać osoby, które założyły kartę tylko dla jednej z promocji, które organizował w przeszłości, a gdy tylko ta się skończyła – wypowiedziały umowę.

Wymagania szczegółowe dotyczące klientów starających się o kartę kredytową w Citi pozostają bez zmian:

 • wiek – minimum 18 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie – minimum 3 miesiące.

Dla przedsiębiorców zaś:

 • działalność – minimum przez 2 lata,
 • dochód netto – minimum 2500 zł.

Jak otrzymać bon 600 zł na Allegro za nową kartę kredytową Citi?

Wymaganie stawiane klientom w ramach promocji „Jeszcze więcej na start” nie są zbyt wygórowane. Wystarczy spełnić kilka warunków, które wielu z nas i tak by osiągnęło przy normalnym użytkowaniu karty kredytowej. Aby otrzymać bony na Allegro o wartości 600 zł należy:

 1. Złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku, podpisać umowę i aktywować kartę w aplikacji Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online. Czas jest tu kluczowym czynnikiem, bowiem bank ograniczył promocję do 5000 pierwszych podpisanych umów. Limit ten z pewnością bardzo szybko się wyczerpie.
 2. W kolejnych 3 miesiącach od zawarcia umowy (w każdym z nich osobno) należy wykonać transakcję bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Jeżeli umowę zawarliśmy w maju, to w musimy wydać w czerwcu 300 zł, w lipcu kolejne 300, tak samo w sierpniu.
 3. Gdy spełnisz ten warunek bank poinformuje Cię o tym w serwisie Citibank Online (najpóźniej do końca kolejnego miesiąca). W ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz (również w bankowości internetowej) bon na kwotę 200 zł, do wydania w serwisie Allegro. Na szczęście kolejne bony uzyskamy znacznie łatwiej i szybciej.
 4. Od tej pory za każdy miesiąc, w którym wydasz za pomocą karty kredytowej min. 300 zł będziesz otrzymywał bon na 100 zł do wydania w serwisie Allegro. Możesz to robić przez kolejne 4 miesiące, więc łącznie uzbierać można nawet 600 zł!

Do wymaganego limitu 300 zł miesięcznie nie wliczają się transakcje związane z grami hazardowymi, wypłaty z bankomatów, transakcje zwrócone czy przelewy z rachunku karty. Można natomiast płacić zarówno kartą główną, jak i dodatkową czy naklejką lub telefonem. Bony zachowują swoją ważność przez 12 miesięcy od momentu ich otrzymania.

Jak uniknąć opłat za kartę Citi Simplicity?

Jeżeli bierzesz czynny udział w wyżej opisanej promocji, to już kwalifikujesz się do zwolnienia z opłat za kartę przez rok! Dotychczasowy miesięczny próg, który należało przekroczyć, by uniknąć opłat wynosił aż 1000 zł.

Citibank Handlowy obniżył go dla nowych klientów do 300 zł miesięcznie. Wystarczy więc wydawać taką kwotę, by automatycznie korzystać z obu korzystnych promocji. Niższy wymagany limit obowiązuje przez 12 miesięcy.

Ciekawe promocje w Citibanku

Korzystanie z usług Citi warto rozpocząć od promocji konta osobistego. Do zgarnięcia 270 zł za nowe CitiKonto! Warunki otrzymania nagrody są bardzo proste – to chyba najlepsza forma rozpoczęcia współpracy. Sprawdź warunki oferty specjalnej ”Nawet 270 zł z CitiKontem”.

Citi słynie z promocji wartych uwagi, szczególnie tych dotyczących kart kredytowych. Aktualnie można skorzystać z szansy na zgarnięcie 600 zł do Biedronki z Citi Simplicity – limit nie został wyczerpany. Sprawdź, która oferta specjalna jest lepsza dla Ciebie!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Małgośka

Akurat ta ich promka jest całkiem ok- bo zarówno Citi jest spoko jak ich karta! No i żeby dostac bon to nie trzeb się specjalnie napinać- dla mnie super! Dobra promka.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść