W promocji Citi bon na 600 zł za nową kartę kredytową

Regularne promocje z wysokimi premiami za wyrobienie karty kredytowej są w Citi standardem. Po zakończeniu ostatnich akcji premiowych rusza kolejna, tym razem premiująca nowych klientów bonem 600 zł do wydania na Allegro. Jako że dodatkowo uzyskać można roczne zwolnienie z opłat za obsługę karty, okazja wydaje się wyjątkowo kusząca.
Jak uniknąć opłat za kartę Citi Simplicity?
Jak założyć kartę kredytową w Citi Bank Handlowy?

Karta kredytowa w Citi Bank Handlowy występuje w 4 wariantach. Każdy z nich jest skierowany do innej grupy klientów, którzy czerpią różne korzyści z systemów premiowych dołączonych do karty. Pakiety benefitów w kartach od Citi Banku są bardzo bogate.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Bony Allegro o wartości 600 zł
  • Roczne zwolnienie z opłat za kartę
Do kiedy trwa promocja?
  • Do wyczerpania puli nagród (500 nowych umów)

Promocja na Citi Simplicity wymaga zdolności kredytowej

Podczas gdy większość instytucji najwięcej energii poświęca na promocje związane z kontami bankowymi, w Citi prym wiodą okazje na karty kredytowe. Bank organizuje ich kilka jednocześnie, a wraz z końcem jednych natychmiast ruszają kolejne edycje podobnych akcji. Tak właśnie jest z promocją „Jeszcze więcej na start”, w której do zdobycia są bony Allegro o wartości 600 zł oraz roczne zwolnienie z opłat za kartę.

Kto ma szansę uzyskać premię za wyrobienie podstawowej karty kredytowej Citi? Oprócz obywateli i rezydentów podatkowych USA (kwestia pochodzenia kapitałowego banku) wykluczone są osoby, które po 1 stycznia 2021 roku posiadały analogiczny produkt finansowy tej instytucji. Okres karencji jest więc znacznie krótszy niż w porównywalnych promocjach konkurencji. Przeszkodą nie jest za to posiadanie konta osobistego czy innych produktów z oferty banku. Należy jednak pamiętać o spełnianiu kryteriów związanych ze zdolnością kredytową oraz dostarczeniem dokumentów potwierdzających stałość zarobków.

Jak otrzymać bon 600 zł na Allegro za nową kartę kredytową Citi?

Wymaganie stawiane klientom w ramach promocji „Jeszcze więcej na start” nie są zbyt wygórowane. Wystarczy spełnić kilka warunków, które wielu z nas i tak by osiągnęło przy normalnym użytkowaniu karty kredytowej. By otrzymać bony na Allegro o wartości 600 zł należy:

  1. Jak najszybciej złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku, podpisać umowę i aktywować kartę w aplikacji Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online. Czas jest tu kluczowym czynnikiem, bowiem bank ograniczył promocję do 500 pierwszych podpisanych umów. Limit ten z pewnością bardzo szybko się wyczerpie.
  2. W kolejnych 3 miesiącach od zawarcia umowy (w każdym z nich osobno) należy wykonać transakcję bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Jeżeli umowę zawarliśmy w styczniu, to w musimy wydać w lutym 300 zł, w marcu kolejne 300, tak samo w kwietniu.
  3. Gdy spełnisz ten warunek bank poinformuje Cię o tym w serwisie Citibank Online (najpóźniej do końca kolejnego miesiąca). W ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz (również w bankowości internetowej) bon na kwotę 200 zł, do wydania w serwisie Allegro. Na szczęście kolejne bony uzyskamy znacznie łatwiej i szybciej.
  4. Gdy spełnisz ten warunek bank poinformuje Cię o tym w serwisie Citibank Online (najpóźniej do końca kolejnego miesiąca). W ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz (również w bankowości internetowej) bon na kwotę 200 zł, do wydania w serwisie Allegro. Na szczęście kolejne bony uzyskamy znacznie łatwiej i szybciej.
  5. Od tej pory za każdy miesiąc, w którym wydasz za pomocą karty kredytowej min. 300 zł będziesz otrzymywał bon na 100 zł do wydania w serwisie Allegro. Możesz to robić przez kolejne 4 miesiące, więc łącznie uzbierać można nawet 600 zł!

Do wymaganego limitu 300 zł miesięcznie nie wliczają się transakcje związane z grami hazardowymi, wypłaty z bankomatów, transakcje zwrócone czy przelewy z rachunku karty. Można natomiast płacić zarówno kartą główną, jak i dodatkową czy naklejką lub telefonem. Bony zachowują swoją ważność przez 12 miesięcy od momentu ich otrzymania.

Jak uniknąć opłat za kartę Citi Simplicity?

Jeżeli bierzesz czynny udział w wyżej opisanej promocji, to już kwalifikujesz się do zwolnienia z opłat za kartę przez rok! Dotychczasowy miesięczny próg, który należało przekroczyć, by uniknąć opłat wynosił aż 1000 zł. Citibank Handlowy obniżył go dla nowych klientów do 300 zł miesięcznie. Wystarczy więc wydawać taką kwotę, by automatycznie korzystać z obu korzystnych promocji. Niższy wymagany limit obowiązuje przez 12 miesięcy.

Posiadacz karty kredytowej Citi może liczyć na częste promocje

Główną wadą promocji bankowych Citi jest ich duża liczba, więc trzeba uważnie śledzić komunikaty banku, aby nie umknęły akcje przynoszące największe profity. Liczy się jednak nie tylko kwota. 400 zł od Citi z promocji z bonem do Biedronki może być dla wielu osób znacznie bardziej użyteczne niż karta podarunkowa na Allegro, która opiewa na kwotę o 200 zł większą.

Mnogość różnorodnych okazji może być za to dobrym argumentem dla osób, które chcą rekomendować usługi banku w ramach programu poleceń kart kredytowych Citi. Przekonanie do skorzystania z tego produktu pięciorga znajomych przyniesie aż 1200 zł. Dołączenie do grona klientów tej instytucji jest zatem opłacalne nie tylko ze względu na powitalny bonus!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Małgośka

Akurat ta ich promka jest całkiem ok- bo zarówno Citi jest spoko jak ich karta! No i żeby dostac bon to nie trzeb się specjalnie napinać- dla mnie super! Dobra promka.

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×