Bon 450 zł do Biedronki za wyrobienie karty Citi Simplicity

Citibank ogłosił właśnie kolejną edycję promocji zachęcającej nowych klientów do wyrobienia karty kredytowej Citi Simplicity. Tym razem, za zawarcie umowy na kartę i regularne z niej korzystanie, otrzymać można aż 450 zł do wydania w Biedronce! Proste warunki oraz atrakcyjna nagroda - takie promocje lubimy najbardziej. Dowiedz się kto może wziąć udział w akcji oraz co należy zrobić, by zgarnąć 450 zł od Citibanku.
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
 • Bon na 450 zł do Biedronka
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 16 stycznia 2021 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do obecnych i nowych klientów Citibanku, którzy nie posiadają w nim karty kredytowej po 01.09.2020 roku. Posiadanie innych produktów w banku, takich jak np. konto osobiste, nie wyklucza nas z udziału w promocji.

Aby wniosek o wydanie karty Citi Simplicity został rozpatrzony pozytywnie, należy spełnić kilka warunków.

Dla klientów indywidualnych są to:

 1. wiek – minimum 18 lat,
 2. dochód netto – minimum 1200 zł,
 3. zatrudnienie w obecnym miejscu pracy – co najmniej 3 miesiące.

Zaś klienci biznesowi muszą spełnić następujące warunki:

 1. wiek – minimum 18 lat,
 2. dochód netto – minimum 2500 zł,
 3. czas prowadzenia działalności gospodarczej – co najmniej 2 lata.

Co zrobić, aby otrzymać bon na 450 zł do sieci Biedronka?

By otrzymać bony o wartości 450 zł do sklepów Biedronka wystarczy nam systematyczność i sumienność w pilnowaniu terminów. Oto jak zdobyć premię krok po kroku:

 1. Do 16.01.2023 r. złóż wniosek o wydanie karty City Simplicty (inne karty nie biorą udziału w promocji). Następnie, w ciągu 10 dni, dostarcz dokumenty potwierdzające zatrudnienie i zarobki. Warto się pospieszyć, bowiem pula nagród jest ograniczona.
 2. Podczas składania wniosku zaznacz zgody marketingowe i utrzymaj je przez 3 miesiące trwania umowy, a otrzymasz bon o wartości 50 zł do sklepów Biedronka.
 3. Do końca pierwszego miesiąca od otrzymania karty chociaż raz zaloguj się do bankowości internetowej.
 4. W pierwszych trzech miesiącach od otrzymania karty wykonaj nią transakcje na co najmniej 1000 zł. To łączna kwota, którą możesz uzyskać z wielu transakcji.
 5. W ten sposób zdobędziesz kolejny kod, tym razem na 400 zł!

Jak łatwo policzyć łącznie możemy zdobyć aż 450 zł (50 zł za zgody marketingowe i 400 zł za wypełnienie wymaganego limitu transakcji). Nagroda w formie kodu zostanie Ci przekazana w wiadomości w Twojej bankowości internetowej w ciągu 60 dni od spełnienia warunków.

Promocje w Citi nie tylko z kartą kredytową

Bank Citi Handlowy kusi obecnych i nowych klientów promocjami powiązanymi z różnymi produktami. Zacznijmy od premii 450 zł za założenie konta osobistego w Citi. Gdy już będziemy klientem banku zacznijmy zarabiać na programie poleceń Citi – nawet 6000 zł do zdobycia. A to nie wszystkie akcje promocyjne tego banku. Warto trzymać rękę na pulsie, śledzić najnowsze doniesienia i korzystać na promocjach w Citi.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Józef
Ocena :
     

Biedronkę mam pod domem, jestem w niej niemal codziennie, więc takie 3 stówki do wydania tam bardzo by się przydały!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść