400 zł do Biedronki za wyrobienie karty Citi Simplicity

Citibank ogłosił właśnie kolejną edycję promocji zachęcającej nowych klientów do wyrobienia karty kredytowej Citi Simplicity. Tym razem, za zawarcie umowy na kartę i wydanie za jej pomocą 1000 zł, otrzymać można aż 400 zł do wydania w Biedronce! Proste warunki oraz atrakcyjna nagroda - takie promocje lubimy najbardziej. Dowiedz się kto może wziąć udział w akcji oraz co należy zrobić, by zgarnąć 400 zł od Citibanku.
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Bon na 400 zł do Biedronka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 16 sierpnia 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Citibanku, którzy nie posiadają w nim karty kredytowej po 01.01.2020 roku. Posiadanie innych produktów w banku, takich jak np. konto osobiste, nie wyklucza nas z udziału w promocji.

Aby wniosek o wydanie karty Citi Simplicity został rozpatrzony pozytywnie, należy spełnić kilka warunków.

Dla klientów indywidualnych są to:

  1. wiek – minimum 18 lat,
  2. dochód netto – minimum 1200 zł,
  3. zatrudnienie w obecnym miejscu pracy – co najmniej 3 miesiące.

Zaś klienci biznesowi muszą spełnić następujące warunki:

  1. wiek – minimum 18 lat,
  2. dochód netto – minimum 2500 zł,
  3. czas prowadzenia działalności gospodarczej – co najmniej 2 lata.

Co zrobić, aby otrzymać bon na 400 zł do Biedronka

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to wniosek o wydanie karty musimy złożyć do 16 sierpnia 2022 roku. Następnie będziemy mieli 10 dni na dostarczenie dokumentów potwierdzających nasze zatrudnienie i zarobki. Ważne jest by wybrać kartę Citi Simplicity, a nie inną z oferty (np. z niższym limitem), bowiem jedynie ona bierze udział w promocji.

Kiedy otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić jeszcze kilka prostych warunków, by zgarnąć premię. Po pierwsze konieczna będzie jej aktywacja przez aplikację mobilną Citi Mobile lub bankowość internetową Citibank Online. Będziemy mieli na to miesiąc od podpisania umowy na kartę.

Następnie należy wykonać płatność kartą w sklepach stacjonarnych i/lub internecie na łączną kwotę 1000 zł. Na to zaś mamy aż 3 miesiące, więc przekroczenie wymaganej kwoty nie powinno być trudne, nawet robiąc tylko „codzienne” zakupy. Zwłaszcza, że nie ma tu żadnego limitu transakcji lub kwot minimalnych, które mogą wchodzić w skład wspomnianego 1000 zł. Z promocji wyłączone są, jak to zazwyczaj ma miejsce, transakcje do bukmacherów sportowych czy aplikacji wymiany walut (np. Revolut).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Po przekroczeniu wymaganej kwoty informacja o przyznaniu vouchera o wartości 400 zł pojawi się na naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online. Nastąpi to do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymamy kartę podarunkową (w formie e-kodu). Co ważne i bardzo wygodne, kwotę tę będziemy mogli wydawać stopniowo w ciągu dowolnej liczby zakupów. Będzie ważna przez kolejne 6 miesięcy.

Trzeba przyznać, że tym razem Citibank zaprezentował nam bardzo atrakcyjną promocję. Warunki, które trzeba spełnić wydają się niezwykle proste, a korzyść jest bardzo wymierna i nie obarczona, jak to często bywa, dodatkowymi obostrzeniami.

Wyrobienie karty kredytowej Citi to okazja na jeszcze więcej korzyści

Voucher do sklepów Biedronka to nie jedyna zachęta do założenia karty kredytowej, którą proponuje obecnie Citi Handlowy. Wciąż trwa loteria Citi związana z kartami, w której zdobyć można skutery Vespa i setki innych nagród. W promocjach związanych z kartami częstym wymogiem jest też posiadanie konta osobistego w danym banku. Także tutaj możemy liczyć na dodatkowe korzyści. Jest taką z pewnością program poleceń Citi, w którym 50 złotych premii otrzymują zarówno polecający, jak i nowi klienci.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Józef
Ocena :
     

Biedronkę mam pod domem, jestem w niej niemal codziennie, więc takie 3 stówki do wydania tam bardzo by się przydały!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść