Zyskaj 150 z kontem dla młodych Credit Agricole

Bank Credit Agricole proponuje prostą promocję dla młodych klientów, zainteresowanych otwarciem konta MOVE. W rok możesz zarobić 150 zł dodatkowo. Nie musisz robić praktycznie nic, a pieniądze wrócą na Twoje konto. Wystarczy regularnie płacić kartą lub BLIKiem! Sprawdź warunki promocji i zgarnij łatwą gotówkę od Credit Agricole!
Promocja dla młodych klientów od Credit Agricole
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • 150 zł w ramach zwrotu za płatności
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2022 roku

Promocja dla młodych klientów od Credit Agricole

Bank Credit Agricole kontynuuje promocję “Konto MOVE z premią do 150 zł”. Jest to już piąta edycja oferty skierowanej do młodych klientów. Udział w promocji może wziąć każda osoba w wieku od 18 do 26 lat, która założy konto MOVE. Można to zrobić na każdy z dostępnych sposobów: w placówce banku, przez Internet czy przez telefon.

Z tej promocji Credit Agricole nie mogą skorzystać klienci, którzy w posiadali konto w tym banku po 31 grudnia 2020 roku.Co więcej, promocja nie łączy się z innymi promocjami, które dotyczą otwarcia lub przeniesienia konta.

Jak uzyskać 150 zł w promocji?

Oferta promocyjna przygotowana dla młodych klientów konta MOVE to szansa na zarobienie 150 zł w skali roku. Nie jest to wysoka kwota, jednak udział w promocji nie wymaga spełniania wygórowanych warunków.

Wystarczy aktywnie korzystać z konta płacąc kartą, BLIKiem lub portfelem wirtualnym np. zegarkiem, telefonem. Przez 12 miesięcy od założenia konta, bank będzie zwracał 3% wartości Twoich wydatków, jednak nie więcej niż 12,50 zł miesięcznie.

Aby wziąć udział w promocji i dodatkowo zarobić wystarczy:

  • podpisać umowę otwarcia konta MOVE z kartą płatniczą,
  • aktywować dostęp do konta przez jeden z serwisów CA24: CA24 ebank lub CA24 Mobile,
  • wybrać wyciągi z konta w formie elektronicznej,
  • wyrazić zgody na otrzymywanie ofert marketingowych,
  • aktywnie korzystać z konta, płacąc za zakupy i usługi kartą, BLIKiem, telefonem.

Inne promocje do nowego rachunku w Credit Agricole

Promocja skierowana do młodych klientów Credit Agricole nie oferuje zbyt atrakcyjnej nagrody. Nim zdecydujesz się na otwarcie konta MOVE w promocji CA, rozważ inne możliwości. Jedną z nich jest przeniesienie rachunku z innego banku. W ramach 5 edycji promocji Credit Agricole “Przeniesienie konta” możesz zyskać 100 lub nawet 300 zł! Wystarczy, że przeniesiesz swoje konto z innego banku, a będziesz miał szansę zarobić dwa razy tyle i znacznie szybciej!

Jeżeli przeniesiesz swoje konto, a warunki Credit Agricole okażą się godne polecenia, możesz to zrobić w programie poleceń i dodatkowo zyskać. Aż “Do 500 zł dla Ciebie w Programie Poleceń” czeka na osoby, które skutecznie polecą konto swoim znajomym. Sprawdź dokładnie warunki promocji i zacznij korzystać już teraz!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść