Credit Agricole przyznaje nawet 300 zł za przeniesienie konta do banku

Niektóre promocje bankowe obliczone są wprost na podbieranie klientów innym instytucjom. Tak właśnie jest z okazją Credit Agricole, w której nawet 300 zł przyznawane jest osobom przenoszącym konto, czyli kończącym definitywnie współpracę z dotychczasowym bankiem. Sprawdźmy, czy taka decyzja się opłaca.
Credit Agriole
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • 100 lub 300 zł za przeniesienie konta
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2023 roku

Promocja dla osób zamykających konto w dotychczasowym banku

Według regulaminu promocji „Przeniesienie konta 7” z grona potencjalnych uczestników akcji wykluczeni są wyłącznie posiadacze jakichkolwiek rachunków osobistych w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 roku.

Na premię za przeniesienie konta liczyć mogą zatem wszyscy nowi klienci, którzy nie mają problemu z zamknięciem starego konta w innym banku. Co konkretnie muszą zrobić?

Promocja Credit Agricole wymaga sporych wpływów na konto

Głównym warunkiem otrzymania premii od Credit Agricole jest złożenie dyspozycji o przeniesienie konta, ale poza tym trzeba zapewnić również odpowiednie wpływy na konto. Od wysokości wpływów na konto zależy kwota nagrody:

  • 100 zł- za wpływy na konto 1000 zł w każdym z 3 miesięcy po założeniu konta.
  • 300 zł – za wpływy na konto 3000 zł w każdym z 3 miesięcy po założeniu konta.

O ile zarobki od 1000 zł zapewnią startowy bonus w wysokości zaledwie 100 zł, zapewnienie comiesięcznych wpływów na minimum 3000 zł podniesie tę kwotę do 300 zł.

Ważne! Wpływy na nowe konto w Credit Agricole nie mogą pochodzić z Twoich rachunków w innych bankach oraz z innych rachunków w Credit Agricole.

W jaki sposób zarobić na przeniesieniu konta do Credit Agricole?

  1. Do 30 czerwca 2023 roku założyć Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP z kartą debetową w oddziale banku lub na infolinii CA24 pod numerem 19 019.
  2. W ciągu 7 dni od podpisania umowy złożyć w banku upoważnienie do przeniesienia konta i zamknięcia starego, pamiętając o złożeniu podpisu identycznego jak w przypadku jego zakładania.
  3. Przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu otwarcia rachunku zapewnić łączne wpływy minimum 1000 zł, które nie pochodzą z rachunku klienta ani w Credit Agricole, ani w żadnym innym banku.

Jakie inne promocje do konta proponuje Credit Agricole?

Credit Agricole organizuje jednocześnie kilka promocje dla klientów, którzy zastanawiają się nad nowym rachunkiem bankowym, których nie można połączyć!Całkiem prawdopodobne, że w najbliższym czasie będzie ich więcej!

Oprócz łatwej do zdobycia premii 300 zł za przeniesienie konta należy też rozważyć okazję na zarobienie 555 zł. Do uzyskania takiej sumy z promocyjnego moneybacku na nowym koncie Credit Agricole potrzeba jednak aż 20 miesięcy.

Możesz więc wybrać szybkie 300 zł lub promocję zapewniających znacznie większą nagrodę, ale wymagającą dłuższej i większej aktywności.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść