Credit Agricole przyznaje 300 zł za przeniesienie konta do banku

Niektóre promocje bankowe obliczone są wprost na podbieranie klientów innym instytucjom. Tak właśnie jest z okazją Credit Agricole, w której nawet 300 zł przyznawane jest osobom przenoszącym konto, czyli kończącym definitywnie współpracę z dotychczasowym bankiem. Sprawdźmy, czy taka decyzja się opłaca.Co można zyskać w promocji? Od 100 do 300 zł za przeniesienie konta Do kiedy trwa promocja? Do 31 grudnia 2021 roku
Promocja Credit Agricole wymaga sporych wpływów na konto
Credit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji? Od 100 do 300 zł za przeniesienie konta
Do kiedy trwa promocja? Do 31 grudnia 2021 roku

Promocja dla osób zamykających konto w dotychczasowym banku

Liczba rachunków w polskich bankach zwiększa się rokrocznie o co najmniej kilkaset tysięcy, a między I kwartałem 2019 i 2020 roku zwiększyła się o niemal milion. Nie wszystkie osoby otwierają jednak nowe konto bankowe tylko po to, aby spełnić kilka prostych warunków, otrzymać premię na start, zamknąć rachunek i wrócić do korzystania z wcześniejszego. Są także osoby, które zostając klientami nowej instytucji, zrywają współpracę z dotychczasową. Do nich właśnie kieruje swoją promocję Credit Agricole.

Według regulaminu promocji „Przeniesienie konta II” z grona potencjalnych uczestników akcji wykluczeni są wyłącznie posiadacze jakichkolwiek rachunków osobistych w Credit Agricole po 31 marca 2018 roku. Na premię za przeniesienie konta liczyć mogą zatem wszyscy nowi klienci, którzy nie mają problemu z zamknięciem starego konta w innym banku. Co konkretnie muszą zrobić?

Promocja Credit Agricole wymaga sporych wpływów na konto

Głównym warunkiem otrzymania premii od Credit Agricole jest złożenie dyspozycji o przeniesienie konta, ale poza tym trzeba zapewnić również odpowiednie wpływy na konto. Od ich wysokości zależy kwota nagrody. O ile zarobki od 1000 zł zapewnią startowy bonus w wysokości zaledwie 100 zł, zapewnienie comiesięcznych wpływów na minimum 3000 zł podniesie tę kwotę do 300 zł. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że promocją nie są objęte konta zakładane przez internet.

W jaki sposób zarobić na przeniesieniu konta do Credit Agricole?

  1. Do 31 grudnia 2021 roku założyć Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP z kartą debetową w oddziale banku lub na infolinii CA 24 pod numerem 19 019.
  2. W ciągu 7 dni od podpisania umowy złożyć w banku upoważnienie do przeniesienia konta i zamknięcia starego, pamiętając o złożeniu podpisu identycznego jak w przypadku jego zakładania.
  3. Przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu otwarcia rachunku zapewnić łączne wpływy minimum 1000 zł, które nie pochodzą z rachunku klienta ani w Credit Agricole, ani w żadnym innym banku.

Premia zależna od wysokości wpływów zostanie wysłana do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostały wszystkie warunki promocji Credit Agricole. Zwolniona jest też z podatku, zatem nie trzeba informować o niej fiskusa. Warto jednak pamiętać, że bank ma dla nowych klientów jeszcze kilka propozycji. W niektórych przypadkach mogą być znacznie bardziej zyskowne!

Cierpliwi liczyć mogą na jeszcze większe premie

Credit Agricole organizuje jednocześnie aż trzy promocje dla klientów, którzy zastanawiają się nad nowym rachunkiem bankowym. Oprócz łatwej do zdobycia premii 300 zł za przeniesienie konta można też rozważyć dwie okazje na zarobienie 500 zł. Do uzyskania takiej sumy z moneybacku na nowym koncie Credit Agricole potrzeba jednak aż 18 miesięcy, podczas gdy zwrot za opłacanie abonamentu Canal+ wymaga umowy z tym właśnie operatorem i wielomiesięcznego regulowania faktur.

Łatwiejsze i szybsze premie dostępne są także w innych bankach. Założenie konta w tej instytucji wiąże się jednak z możliwością zarobienia nawet 500 zł w programie poleceń Credit Agricole, a także okazjami dla wybranych stałych klientów. Do końca 2021 roku bank zaprasza ich telefonicznie oraz mailowo do wzięcia udziału w promocji, która pozwoli zarobić 200 zł za regularne wpływy na Konto dla Ciebie oraz Konto dla Ciebie VIP.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×