100 zł kieszonkowego za konto dla dziecka w Credit Agricole

Credit Agricole przyznaje kieszonkowe w wysokości 100 zł za każde nowo otwarte Konto dla Ciebie GO! Zobacz jak łatwo możesz uzyskać bonus do swojego konta i zgarnij pieniądze za darmo! Może być to solidną zachętą, więc warto przyjrzeć się szczegółom propozycji.
Credit Agricole przyznaje kieszonkowe nastolatkom
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł zł za nowe konto dla dziecka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2023 roku

Credit Agricole przyznaje kieszonkowe nastolatkom

Credit Agricole kontynuuje promocję “100 zł KieszonkoweGO!” startując z V edycją! Nagroda 100 zł jest podzielona na 5 części po 20 zł. W dalszej części wpisu tłumaczymy jak uzyskać te pieniądze

W promocji mogą wziąć udział nastolatkowie z przedziału wiekowego 13-18, którym na założenia konta dla dziecka w Credit Agricole pozwolą opiekunowie prawni. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały konto w tym banku po 31 grudnia 2020 r..

Warunki uzyskania premii za nowe konto dla nastolatków w Credit Agricole

Promocja jest bardzo prosta! Wystarczy spełnić warunki zgodnie z wymaganiami banku, aby otrzymać 100 zł na konto. Wymaga to czasu, bo aż 5 miesięcy, jednak warunki nie powinnym sprawić problemu nikomu.

Co należy zrobić aby zgarnąć całą nagrodę?

  1. Złóż wniosek o otwarcie konta w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 roku – pamiętaj o zgodzie od rodziców!
  2. Podpisz umowę o Konto dla Ciebie GO! i zamów kartę debetową do konta.
  3. W każdym miesiącu po podpisaniu umowy, min. 3 razy zapłać kartą do konta (także przez internet podając dane widoczne na karcie). Możesz płacić też BLIKiem, telefonem (Apple Pay lub Google Pay) lub zegarkiem, jeśli dodałeś do niego kartę debetową.

Masz pięć szans, pięć miesięcy na otrzymanie bonusu 20 zł za każde spełnienie warunków. Jeśli w jednym z miesięcy nie uda Ci się zrealizować warunków, możesz to zrobić w kolejnym i otrzymać nagrodę.

Promocje dla nastolatków w innych bankach

Inne banki w Polsce, również dobrze wiedzą jak przyciągnąć młodych klientów. Kieszonkowe to bardzo dobra metoda! W promocji zorganizowanej przez ING, klienci w wieku od 16 do 26 lat mogą uzyskać aż 250 zł!

Promocja “Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” od ING to oferta zapewniająca znacznie wyższą nagrodę, niż propozycja Credit Agricole. Sprawdź czym się różnią i oceń, z której z nich lepiej skorzystać!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Jadwiga MegaWonsz9
Ocena :
     

Ok.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść