Za konto dla dziecka w Credit Agricole aż 100 zł kieszonkowego!

Credit Agricole przyznaje kieszonkowe w wysokości 100 zł za każde nowo otwarte Konto dla Ciebie GO! Zobacz jak łatwo możesz uzyskać bonus do swojego konta i zgarnij pieniądze za darmo! Może być to solidną zachętą, więc warto przyjrzeć się szczegółom propozycji.
Credit Agricole przyznaje kieszonkowe nastolatkom
Credit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł zł za nowe konto dla dziecka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 kwietnia 2022 roku

Credit Agricole przyznaje kieszonkowe nastolatkom

Credit Agricole po zakończeniu trzeciej edycji „50 zł KieszonkoweGO”, startuje z nową promocją “100 zł KieszonkoweGO!”! Wraz ze wzrostem nagrody zmieniają się wymagania do uzyskania tego bonusu, jak i sama forma wypłaty. Nagroda 100 zł jest podzielona na 5 części po 20 zł. W dalszej części wpisu tłumaczymy jak uzyskać te pieniądze

W promocji mogą wziąć udział nastolatkowie z przedziału wiekowego 13-18, którym na założenia konta dla dziecka w Credit Agricole pozwolą opiekunowie prawni. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały konto w tym banku po 31 grudnia 2020 r..

Warunki uzyskania premii za nowe konto dla nastolatków w Credit Agricole

Promocja jest bardzo prosta! Wystarczy spełnić warunki zgodnie z wymaganiami banku, aby otrzymać 100 zł na konto. Wymaga to czasu, bo aż 5 miesięcy, jednak warunki nie powinnym sprawić problemu nikomu.

Co należy zrobić aby zgarnąć całą nagrodę?

  1. Złóż wniosek o otwarcie konta w okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia 2022 roku – pamiętaj o zgodzie od rodziców!
  2. Podpisz umowę o Konto dla Ciebie GO! i zamów kartę debetową do konta.
  3. W każdym miesiącu po podpisaniu umowy, min. 3 razy zapłać kartą do konta (także przez internet podając dane widoczne na karcie). Możesz płacić też BLIKiem, telefonem (Apple Pay lub Google Pay) lub zegarkiem, jeśli dodałeś do niego kartę debetową.

Masz pięć szans, pięć miesięcy na otrzymanie bonusu 20 zł za każde spełnienie warunków. Jeśli w jednym z miesięcy nie uda Ci się zrealizować warunków, możesz to zrobić w kolejnym i otrzymać nagrodę.

Promocje dla nastolatków w innych bankach

Inne banki w Polsce, również dobrze wiedzą jak przyciągnąć młodych klientów. Kieszonkowe to dobra metoda! 100 zł przyniesie Konto Junior w Millennium i nawet jeżeli kwota ta trafi na eKartę goodie, jej upłynnienie nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Co ciekawe z tej promocji mogą skorzystać rodzice młodszych dzieci, którym postanowią otworzyć konto osobiste już od najmłodszych lat – produkt działa na zasadzie skarbonki-konta oszczędnościowego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×