Za konto dla dziecka w Credit Agricole znów 50 zł kieszonkowego!

Credit Agricole przyznaje jednorazowe kieszonkowe w wysokości 50 zł za każde nowo otwarte Konto dla Ciebie GO! To jedna z licznych bankowych promocji na rachunki dla dzieci, ale Credit Agricole jako jedyna instytucja w Polsce pozwala nastolatkom na rekomendowanie swoich usług w ramach programu poleceń. Może być to solidną zachętą, więc warto przyjrzeć się szczegółom propozycji.
Credit Agricole przyznaje kieszonkowe nastolatkom
Credit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł za nowe konto dla dziecka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2021 roku

Credit Agricole przyznaje kieszonkowe nastolatkom

Wszystkie instytucje funkcjonujące na rynku doskonale zdają sobie sprawę, że klient pozyskany w młodym wieku może przynieść w przyszłości spore zyski. Stąd wysyp promocji, które zachęcają do założenia konta bankowego dzieci i nastolatków. Dość standardową propozycję wystosowuje wobec młodych Credit Agricole.

W trzeciej edycji „50 zł KieszonkoweGO” mogą wziąć udział nastolatkowie z przedziału wiekowego 13-18, którym na założenia konta dla dziecka w Credit Agricole pozwolą opiekunowie prawni. Chociaż do promocji dopuszczone są osoby, które miały już konto w tym banku, udział w akcji wykluczony jest dla osób pobierających premię w jednej z poprzednich edycji.

W promocji Credit Agricole wystarczy założyć nowe Konto dla Ciebie GO!

Jedną z najistotniejszych cech bankowych promocji na konta dla dzieci jest ich prostota. Stawia na nią również Credit Agricole, wymagając od uczestników akcji wyłącznie założenia Konta dla Ciebie GO! Nie trzeba zapewniać żadnych wpływów ani dokonywać transakcji, dokumentujących aktywność na świeżo otwartym rachunku. Wystarczy tylko udać się do placówki banku z opiekunem ustawowym i w jego obecności podpisać umowę.

50 zł premii za nowe Konto dla Ciebie GO! trafi na rachunek uczestnika promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Bonus nie podlega opodatkowaniu, zatem faktu jego otrzymania nie trzeba zgłaszać do Urzędu Skarbowego. Jako że konto nie generuje absolutnie żadnych opłat, nie trzeba myśleć o jego zamknięciu od razu po otrzymaniu nagrody. Co więcej, w przyszłości można na nim zarobić.

Po założeniu konta dla dziecka Credit Agricole możesz go polecać

Ewenementem wśród bankowych promocji jest dziecięcy program poleceń Credit Agricole. Każdy młody posiadacz konta w tym banku może wygenerować kod polecający i rekomendować usługi CA swoim rówieśnikom. Za każdego nowego klienta bank wypłaci 10 zł, a maksymalna premia sięgnąć może 100 zł. To kwoty zdecydowanie mniejsze niż w przypadku programów poleceń dla dorosłych, ale jak na razie Credit Agricole nie ma na tym polu żadnej konkurencji.

Znajdą się za to lepsze propozycje pod względem samych premii. 100 zł przyniesie Konto Junior w Millennium i nawet jeżeli kwota ta trafi na eKartę goodie, jej upłynnienie nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Uzyskanie większej kwoty nie wymaga przy tym namawiania rówieśników do założenia konta w konkretnym banku, co może być w wielu kręgach uznane za co najmniej kontrowersyjne.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×