Za nowe Konto Mobi w ING dostać możesz do 210 zł!

O tym, jak ważni są dla banków młodzi klienci, świadczą kolejne bonusy za założenie konta oferowane osobom poniżej 26. roku życia. Nawet 160 zł w gotówce pozwoli im odebrać promocja ING Banku Śląskiego, a kolejne 50 zł odbiorą za otwarcie rachunku z polecenia dotychczasowego klienta. Co warto wiedzieć o promocji na Konto Mobi?
Do kogo skierowana jest promocja ING Banku Śląskiego?
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji?
  • Do 160 zł za nowe konto
  • 50 zł za wpisanie kodu polecającego
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 19 stycznia 2022 roku

W promocji ING Banku Śląskiego „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” nowi klienci mający mniej niż 26 lat otrzymają od banku gotówkę za założenie konta osobistego. Jeżeli będą chcieli uzyskać maksymalną nagrodę, muszą dodatkowo wyznaczyć cel oszczędnościowy i skutecznie go zrealizować. Sprawdzamy, w jaki sposób otrzymać nagrodę.

Do kogo skierowana jest promocja ING Banku Śląskiego?

Jeżeli osoba poniżej 26 roku życia nie posiada jeszcze rachunku osobistego, w atrakcyjnych ofertach na konta bankowe może wręcz przebierać. Większość z nich ma jednak podobne parametry. Dlatego coraz częściej o wyborze konkretnej instytucji decydują promocje. ING Bank Śląski zdecydowanie wie, jak wyróżnić się pod tym względem z tłumu. Kto skorzysta na konkurencyjnej ofercie banku?

Podobnie jak w przypadku innych bankowych promocji, i tutaj bonus trafi wyłącznie do nowych klientów. Aby mieć szansę na zdobycie premii, nie mogliśmy posiadać po 1 lipca 2020 roku któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP. Wykluczeni są także właściciele kart kredytowych czy pożyczkobiorcy w ING Banku Śląskim.

Mimo iż Konto Mobi dostępne jest od 13 roku życia, na uzyskanie bonusu z trwającej obecnie promocji liczyć mogą wyłącznie osoby z przedziału wiekowego 18-26. Starsze osoby, które myślą o otwarciu rachunku w tym banku, powinny zainteresować się analogiczną okazją. ING Bank Śląski oferuje obecnie również 160 zł za założenie Konta Direct lub Komfort.

W jaki sposób otrzymać 160 zł na nowym koncie Mobi dla młodych?

Promocja ING Banku Śląskiego „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” podzielona jest na dwa etapy. Otrzymanie 110 zł w gotówce wymaga zazwyczaj znacznie większej gimnastyki, a tu dostaniemy bonus już za:

  1. Otworzenie do 19 stycznia 2022 roku konta Mobi za pośrednictwem strony internetowej www.ing.pl lub aplikacji mobilnej Moje ING Mobile, a następnie zawarcie umowy o kartę bankową oraz OKO, czyli otwarte konto oszczędnościowe.
  2. Wyrażenie wszelkich wymaganych zgód na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
  3. Wykonanie do 19 lutego 2022 roku co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą, portfelem mobilny lub BLIKiem.

Tyle wystarczy na zdobycie 110 zł. Dodatkowe 50 zł otrzymamy, jeżeli oprócz założenia konta i dokonywania za jego pomocą podstawowych płatności zdecydujemy się także na zbudowanie nawyków związanych z oszczędzaniem. Ta część promocji oprócz spełnienia wcześniejszych warunków wymagała będzie od nas:

  1. Wykonania do 19 lutego 2022 roku minimum 3 transakcji bezgotówkowych BLIK za zakupy w sklepach internetowych (wliczają się w to płatności potrzebne do otrzymania 110 zł).
  2. Ustawienia w tym samym terminie co najmniej jednego celu oszczędnościowego na koncie oszczędnościowym.
  3. Zrealizowania celów oszczędnościowych na łączną kwotę wynoszącą minimum 100 zł w tym samym okresie.

Na którąkolwiek nagrodę byśmy nie zasłużyli, premia spłynie na nasze konto oszczędnościowe najpóźniej do 8 marca. Nagroda zwolniona jest z opodatkowania. Dodatkowo przy otwieraniu konta w ING Banku Śląskim bardzo łatwo zasłużyć na kolejne 50 zł.

Konto w ING Banku Śląskim warto założyć z polecenia

Odkąd ruszył program poleceń kont w ING Banku Śląskim, każda kolejne promocja związana z otwieraniem rachunku staje się automatycznie bardziej zyskowna. Przed złożeniem wniosku trzeba tylko znaleźć wśród znajomych osobę, która posiada już rachunek w tym banku. Każdy dotychczasowy klient ING ma prawo wygenerować kod poleceń, którego wpisanie przy otwieraniu konta przyniesie dodatkowe 50 zł.

Co najistotniejsze, z przekonaniem znajomego na udostępnienie kodu nie powinno być problemu. Za każdego klienta, który założy konto przy pomocy kodu promocyjnego, rekomendujący otrzymuje 100 zł. Odebrać może maksymalnie 10 takich nagród, a samo przystąpienie do programu poleceń jest błyskawiczne!

ING dla młodych jest darmowe praktycznie bezwarunkowo!

Przy tak atrakcyjnych bonusach gotówkowych zawsze warto przeliczyć, czy nawet kilkumiesięczne utrzymanie konta do spełnienia warunków premii nie będzie wiązało się z dodatkowymi opłatami. Mogą one pożreć częściowo zyski z promocji, a ich unikanie zabierać mnóstwo czasu.

Konto Mobi, do którego odnosi się promocja ING Banku Śląskiego, nie stawia przed nami takich problemów. W przeciwieństwie do innych rachunków osobistych tego typu, darmowe funkcje podstawowe oferuje bez żadnych warunków. Nie musimy dokonywać określonej liczby transakcji bezgotówkowych, płatności BLIKIEM czy minimalnych wpływów na konto.

Uważać powinniśmy jedynie na wypłaty z bankomatów innych niż te należące do ING lub sieci Planet Cash. Bezpłatnie podejmiemy pieniądze tylko raz w miesiącu, a każda kolejna operacja kosztowała będzie nas 5 zł. W dobie aplikacji BLIK, pozwalającej na zrobienie tego samego bez angażowania karty, ograniczenie to nie ma większego znaczenia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Witold

Super konto Mobi bez opłat! Takie konto jest sens zakładać i bez promki.

Niedzwiedz
Ocena :
     

Promocja jest całkiem ok, ale to co najważniejsze- konto Mobi to żadna mina. Odnoszę wrażenie, że banki coraz częsciej oferują kasę za założenie konta, które jest beznajdziejne, a korzystanie z niego kosztuje krocie- bo większość podstawowych usług jest płatna! W przypadku tego konta Mobi jest spoko bo konto jest bezwarunkowo bezpłatne. Jedyną płatną usługą są wyplaty z bankomatów innych niż bankomaty ING oraz bankomatu Cash Planet, których jest jednak sporo. Do tego w dzisiejszych czasach, gdzie nawet u kuriera możemy płacić blikiem posiadanie gotówki staje się niemal bezcelowe. Dlatego polecam to konto.

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×