Co można zyskać w promocji?160 zł za założenie konta Mobi dla młodych i zrealizowany cel oszczędnościowy
Do kiedy trwa promocja?Do 31 marca 2021 roku

W promocji ING Banku Śląskiego „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” nowi klienci mający mniej niż 26 lat otrzymają od banku gotówkę za założenie konta osobistego. Jeżeli będą chcieli uzyskać maksymalną nagrodę, muszą dodatkowo wyznaczyć cel oszczędnościowy i skutecznie go zrealizować. Sprawdzamy, w jaki sposób otrzymać nagrodę.

Do kogo skierowana jest promocja ING Banku Śląskiego?

Jeżeli osoba poniżej 26. roku życia nie posiada jeszcze rachunku osobistego, w atrakcyjnych ofertach na konta bankowe może wręcz przebierać. Większość z nich ma jednak podobne parametry. Dlatego coraz częściej o wyborze konkretnej instytucji decydują promocje. ING Bank Śląski zdecydowanie wie, jak wyróżnić się pod tym względem z tłumu.
Kto skorzysta na konkurencyjnej ofercie banku?

Podobnie jak w przypadku innych bankowych promocji, i tutaj bonus trafi wyłącznie do nowych klientów. Aby mieć szansę na zdobycie premii, nie mogliśmy posiadać w ING któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP do 1 października 2019 roku.

Mimo iż Konto Mobi dostępne jest od 13 roku życia, na uzyskanie bonusu z trwającej obecnie promocji liczyć mogą wyłącznie osoby z przedziału wiekowego 18-26. Starsze osoby, które myślą o otwarciu rachunku w tym banku, powinny zainteresować się analogiczną okazją. ING Bank Śląski oferuje obecnie również 160 zł za założenie Konta Direct lub Mobi.

W jaki sposób otrzymać 160 zł na nowym koncie Mobi dla młodych?

Promocja ING Banku Śląskiego „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” podzielona jest na dwa etapy. Otrzymanie 100 zł w gotówce wymaga zazwyczaj znacznie większej gimnastyki, a tu dostaniemy bonus już za:

  1. Otworzenie do 31.03.2021 r. konta Mobi za pośrednictwem strony internetowej www.ing.pl lub aplikacji mobilnej Moje ING Mobile, a następnie zawarcie umowy o kartę bankową oraz OKO, czyli otwarte konto oszczędnościowe (UWAGA: nie weźmiemy udziału w promocji, zakładając konto przez system bankowości internetowej Moje ING).
  2. Wyrażenie wszelkich wymaganych zgód na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
  3. Wykonanie co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM do 30.04.2021 r.

Tyle wystarczy na zdobycie 100 zł. Dodatkowe 60 zł otrzymamy, jeżeli oprócz założenia konta i dokonywania za jego pomocą podstawowych płatności zdecydujemy się także na zbudowanie nawyków związanych z oszczędzaniem. Ta część promocji oprócz spełnienia wcześniejszych warunków wymagała będzie od nas:

  1. Wykonania minimum 3 transakcji bezgotówkowych BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (wliczają się w to płatności potrzebne do otrzymania 100 zł) do 30.04.2021 r.
  2. Do tego samego dnia ustawienia co najmniej jednego celu oszczędnościowego na koncie oszczędnościowym.
  3. Zrealizowania celów oszczędnościowych na łączną kwotę wynoszącą minimum 102 zł również do końca kwietnia.

Na którąkolwiek nagrodę byśmy nie zasłużyli, premia spłynie na nasze konto oszczędnościowe już do 14 maja. Oczywiście stanie się tak tylko wówczas, gdy do dnia otrzymania bonusu nie cofniemy zgód marketingowych ani nie zamkniemy konta. Na całe szczęście ING Bank Śląski nie daje powodów, abyśmy mieli to zrobić.

Konto ING dla młodych jest darmowe praktycznie bezwarunkowo!

Przy tak atrakcyjnych bonusach gotówkowych zawsze warto przeliczyć, czy nawet kilkumiesięczne utrzymanie konta do spełnienia warunków premii nie będzie wiązało się z dodatkowymi opłatami. Mogą one pożreć częściowo zyski z promocji, a ich unikanie zabierać mnóstwo czasu.

Konto Mobi, do którego odnosi się promocja ING Banku Śląskiego, nie stawia przed nami takich problemów. W przeciwieństwie do innych rachunków osobistych tego typu, darmowe funkcje podstawowe oferuje bez żadnych warunków. Nie musimy dokonywać określonej liczby transakcji bezgotówkowych, płatności BLIKIEM czy minimalnych wpływów na konto.

Uważać powinniśmy jedynie na wypłaty z bankomatów innych niż te należące do ING lub sieci Planet Cash. Bezpłatnie podejmiemy pieniądze tylko raz w miesiącu, a każda kolejna operacja kosztowała będzie nas 5 zł. W dobie aplikacji BLIK, pozwalającej na zrobienie tego samego bez angażowania karty, ograniczenie to nie ma większego znaczenia.