Nowe Konto Direct lub Komfort w ING z premiami do 210 zł!

Założenie konta może nam przynieść gotówkę także w ING! Promocja Banku Śląskiego zachęca do zakładania kont Direct lub Komfort, a także realizowania celów oszczędnościowych na dedykowanym koncie OKO. W przeciwieństwie do innych programów tego typu, bank nie zmusza nas do pośpiechu!
Komu promocja ING przyniesie gotówkę, a kto obejdzie się smakiem?
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji?
  • Do 160 zł za nowe konto
  • 50 zł za wpisanie kodu polecającego
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 19 stycznia 2022 roku

Komu promocja ING przyniesie gotówkę, a kto obejdzie się smakiem?

Osoby śledzące z uwagą okazje bankowe wiedzą doskonale, że ING Bank Śląski lubi premiować przede wszystkim nowych klientów. Atrakcyjne oferty na świeżo zakładane konta bankowe są w przypadku tej instytucji normą. Kolejna edycja sztandarowego programu premiowego ruszyła z początkiem 2021 roku i skierowana jest właśnie do nowych klientów. Kto należy do tego grona według regulaminu promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”?

Za nowych klientów są uznawane przez bank te osoby, które nie posiadały w ING rachunków osobistych (Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP) po 1 lipca 2020 roku. Z okazji nie skorzystają też ci klienci ING, którzy wprawdzie konta osobistego nie posiadają, ale mają inne produkty finansowe banku, jak chociażby karty kredytowe czy pożyczki.

Jak dostać premię 160 zł za założenie konta?

Prosta i wszystko mówiąca nazwa promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” doskonale obrazuje, jaki podstawowy warunek spełnić muszą osoby chcące zgarnąć gotówkę. Co należy zrobić, aby wycisnąć z promocji ING Banku Śląskiego wszystkie soki?

  1. Do 19 stycznia 2022 roku założyć konto Direct lub Komfort za pośrednictwem strony internetowej banku lub aplikacji Moje ING Mobile, przy czym istotne jest także zawarcie umowy o kartę debetową oraz OKO, czyli otwarte konto oszczędnościowe.
  2. Przystępując do promocji, wyrazić zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
  3. Do 19 kwietnia 2022 roku wykonać transakcje bezgotówkowe kartą, płatnościami BLIK lub portfelem mobilnym na łączną kwotę minimum 1000 zł. To uprawnia do uzyskania premii w wysokości 110 zł.
  4. W tym samym terminie dokonać minimum 3 transakcji bezgotówkowych BLIK za zakupy w sklepach internetowych (wliczają się w to płatności wymagane do uzyskania mniejszej nagrody).
  5. Przed upływem 19 kwietnia przez 3 różne miesiące, niekoniecznie następujące po sobie, otrzymać łączny wpływ wynoszący przynajmniej 1000 zł, jednak nie może być on przekazywany z rachunku indywidualnego.
  6. Również do końca grudnia założyć co najmniej jeden cel oszczędnościowy na co najmniej 300 zł na dodatkowym koncie OKO, a następnie go zrealizować. Dzięki tym działaniom bonus wzrośnie do 160 zł.

Niezależnie od ostatecznie uzyskanej kwoty, zostanie ona przelana na konto klienta do 4 maja 2022 roku. Premia nie zostanie opodatkowana. A czy są jeszcze jakieś argumenty przemawiające za wzięciem udziału w promocji ING? Od kilku miesięcy Bank Śląski dołączył do grona banków, które w specjalnym programie nagradzają i klientów polecających usługi, i tych skutecznie zachęconych. To kolejne 50 zł do zgarnięcia!

Kolejny powód, aby założyć Konto Direct lub Komfort w ING

Kwota zdobyta dzięki aktywnemu płaceniu i oszczędzaniu może wzrosnąć, jeśli nowemu klientowi uda się przed założeniem konta znaleźć znajomego, który ma już rachunek osobisty w tym banku. Dopisując się do programu poleceń ING Banku Śląskiego stały klient ma szansę uzyskać nawet 1000 zł za rekomendowanie usług tej instytucji.

Uzupełnienie we wniosku o otwarcie rachunku pola z kodem polecającym i spełnienie prostych warunków aktywności zapewnia 100 zł dla rekomendującego i 50 zł dla zakładającego konto. Po skorzystaniu z promocji warto więc pozostać przy koncie Direct na dłużej. Bezpłatne utrzymanie go wymaga dokonania płatności kartą lub BLIKIEM na zaledwie 300 zł, a opłata za korzystanie z bankomatów innych niż te należące do ING oraz sieci Planet Cash jest w erze BLIKA kompletnie nieistotna.

Konto Komfort pod względem opłat nie jest już tak konkurencyjne jak Direct. To typowa oferta dla osób ceniących wygodę i chcących dopłacić za nią od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie. Nie zainteresuje więc raczej łowców promocji, dla których 210 zł w gotówce jest głównym wabikiem w ofercie Banku Śląskiego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Mateo
Ocena :
     

Polecam Bank ING bo ma super ofertę! Jestem ich klientem od lat i jeszcze nie zdażyło mi się jej żałować.

Maniek

ING to super bank, który dość często organizuje promocje dla swoich klientow- nie tylko tych nowych, ale i dla tych, którzy są z nimi od lat! No i co tu dużo mowić- bank sam w sobie jest fajny i ma bardzo dobre oferty kont czy kredytów. Jest to jeden z lepszych banków w Polsce i warto się z nim związać. Polecam.

Grażyna

Szkoda, że promocja skierowana jest do nowych klientów banku.
Większość banków organizuje promocje dla nowych klientów i jak już ich złowi to promocje się kończą! ING to nie wyróżnia… no coż.. a jeśli chodzi o sama promocje- to trzeba przyznać, że warunków do spełnienia jest faktycznie niewiele i niemal każdy będzie miał okazje je spełnić!

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×