PashaBiceps i Credit Agricole oferują bonusy do konta

Koszulki z autografem pashaBiceps oraz karty podarunkowe na nawet 60 zł do wydania na platformie Steam. Dowiedz się, co można wygrać w promocji “Konto z korzyściami dla gracza" w Credit Agricole i jak skorzystać z nowej oferty.
Nagrody dla nowych klientów Credit Agricole
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
 • Koszulki z autografem i karty podarunkowe Steam
Do kiedy trwa promocja?
 • 31 marca 2023 r.

Nagrody dla nowych klientów Credit Agricole

W czwartej edycji oferty “Konto z korzyściami dla gracza” bank Credit Agricole oferuje szereg bonusów dla nowych klientów zakładających konto w banku. Jakie to nagrody?

 • Koszulka turniejowa z autografem pashyBicepsa.
 • Karty podarunkowe Steam o wartości 60 zł – 3 kart o wartości 20 zł, za aktywne płacenie kartą i korzystanie z bankowości mobilnej.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały konto w banku założone po 31 grudnia 2020 roku. Oferty nie można łączyć z innymi promocjami mającymi miejsce w tym samym czasie.

Jak zdobyć nagrody za konto z bonusami dla graczy?

Aby skorzystać z promocji należy założyć konto w Credit Agricole w okresie od 1 kwietnia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku. Można to zrobić w placówce banku, stronie internetowej, lub przez Internet. Oferta dostępna jest również dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat. W tym celu należy założyć Konta dla Ciebie GO. Można tego dokonać wyłącznie w placówce w obecności przedstawiciela ustawowego.

Promocją objęte są następujące konta bankowe:

 • Konto dla Ciebie
 • Konto dla Ciebie GO!
 • Konto dla Ciebie MOVE!
 • Konto dla Ciebie VIP

Oprócz założenia konta, konieczne jest zamówienie do niego karty bankowej Mastercard Debit Standard lub Mastercard debit Platinum. Jeśli w okresie promocji zamówisz kartę do Konta dla Ciebie GO! lub Konta dla Ciebie MOVE!, kartę z wizerunkiem wybranym z katalogu otrzymasz za darmo.

Zakładając konto w ramach promocji, musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych od banku oraz podmiotów współpracujących.

Jak otrzymać koszulkę podpisaną przez pashaBiceps? To proste, wystarczy wypełnić dodatkowy formularz po założeniu konta. Link do formularzu otrzymasz poprzez SMS po założeniu konta. Należy w nim podać:

 • Imię i nazwisko
 • Adres do wysyłki
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Pożądany rozmiar koszulki

Formularz nie będzie pytał o twoje dane bankowe. Koszulka zostanie wysłana w ciągu 3 tygodni od wypełnienia formularza.

Karty podarunkowe Steam możesz otrzymywać co miesiąc – każda karta to 20 zł na Steam. Aby dostać nagrodę należy wykonać 5 transakcji kartą przypisaną do konta oraz zalogować się do CA24 Mobile lub CA24 eBanku co najmniej raz w danym miesiącu.

Jeżeli nie spełnisz tych warunków, nie otrzymasz karty podarunkowej za dany miesiąc. Możesz jednak spróbować ponownie w następnym. Oferta ta będzie obowiązywać przez trzy miesiące od założenia konta, dzięki czemu możesz uzbierać maksymalnie 60 zł.

Bonusy za założenie konta również w gotówce

Koszulki z autografem pashyBiceps są idealną okazją dla jego fanów. Bank posiada jednak promocje nie tylko dla graczy. Nowy klient Credit Agricole może wybrać promocję “555 zł dla Ciebie 5” i otrzymać ponad pół tysiąca złotych za aktywne płacenie kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKiem. Pamiętaj! Nie możesz połączyć tych dwóch promocji!

Młodzi mogą się oglądać również za ofertami z innych banków. Pekao oferuje promocyjne 150 zł za konto dla dziecka. Założenie Konta Przekorzystnego dla młodych pozwala nowym klientom do 17 roku życia na zarobienie nawet 150 zł, jeżeli nie korzystali z poprzednich edycji promocji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść