Premia 200 zł za konto dla dziecka w Pekao

Nowe konto dla dziecka w Pekao można otworzyć w ramach promocji Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom! To już 28 edycja promocji z szansą na otrzymanie 200 zł za założenie rachunku dla dziecka w wieku od 0 do 17 lat! W tej edycji dodatkowo możesz zarobić na koncie oszczędnościowym Mój Skarb. Zapoznaj się z warunkami promocji Pekao i skorzystaj już teraz!
Jak otrzymać 100 zł za nowe konto dla dziecka?
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
 • 200 zł za nowe Konto Przekorzystne dla młodych
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 2 lipca 2023 roku

Podwójna promocja od Pekao do Konta Przekorzystnego dla młodych

Bank Pekao ruszył z XXVII edycją popularnej promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”. W tej edycji oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Za założenie dziecku Konta Przekorzystnego i rachunku oszczędnościowego Mój Skarb, można otrzymać nagrodę 150 zł!

Konto możesz otworzyć swoim dzieciom w wieku od 0 do 17 lat. Warunki promocji są bardzo proste! Warto się pospieszyć, gdyż promocja trwa tylko końca do początku lipca 2023 roku! Zapoznaj się z warunkami i zobacz co musisz zrobić aby otrzymać pełną nagrodę od Pekao!

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które skorzystały z poprzednich edycji
promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na
konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”. Co ważne, opiekun prawny dziecka musi posiadać konto osobiste w Banku Pekao.

Jak otrzymać 200 zł za nowe konto dla dziecka?

Nagrodę otrzymasz za otwarcie nowego konta dla dziecka i spełnienie wszystkich warunków, odpowiednich dla wieku Twojego dziecka. Poniżej prezentujemy co dokładnie trzeba zrobić, zależnie od wieku pociech.

Dziecko w wieku do 6 lat

 • W okresie od 16 maja do 2 lipca 2023 roku otwórz Konto Przekorzystne dla młodych.
 • Złóż wymagane oświadczenia i zapisz konto dziecka w promocji – wystarczy zapoznać się z treścią i wyrazić odpowiednie zgody.
 • Zadbaj o to aby na dzień 31.07.2023 r. saldo na nowym koncie dziecka wynosiło na 200 zł.

Dziecko w wieku 6-12 lat

 1. Do 2 lipca 2023 r. otwórz dziecku Konto Przekorzystne z kartą Mastercard PeoPay KIDS, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i aplikacja PeoPay KIDS – pamiętaj, konto możesz otworzyć przez aplikację.
 2. Złóż oświadczenia i zapisz dziecko do promocji w dniu otwarcia konta.
 3. Do 31 lipca 2023 r. pomóż dziecku zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS – to dobry moment na nauczenie dziecka jak korzystać z aplikacji banku.
 4. Do 31 lipca 2023 r. zadbaj aby dziecko zapłaciło za zakupy swoją kartą Mastercard PeoPay KIDS lub BLIKIEM min. 3 razy.

Nastolatki w wieku 13-17 lat

 1. Do 2 lipca 2023 r. otwórz swojemu dziecku Konto Przekorzystne Konto Przekorzystne z kartą do konta Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay.
 2. Złóż oświadczenia i zapisz dziecko do promocji w dniu otwarcia konta.
 3. Do 31 lipca 2023 r. Twoje dziecko musi zalogować się do aplikacji banku min. jeden raz.
 4. Również do 31 lipca 2023 r. użytkownik konta musi zapłacić kartą do konta lub z użyciem BLIKA min. 3 razy.

Nagroda 200 zł za nowe Konto Przekorzystne dla młodych zostanie wypłacona po zrealizowaniu warunków w terminie do 15 września 2023 roku!

Dodatkowo w ramach promocji warto skorzystać z wyjątkowo wysokiego oprocentowania na rachunku Mój Skarb – 7% w skali roku przez 6 miesięcy od otwarcia rachunku Mój Skarb dla salda do 5000 zł.

Jak jeszcze można zarobić na promocjach w Banku Pekao?

Aktualnie Bank Pekao, ma niewiele aktywnych promocji. Jednakże, patrząc na historię ofert promocyjnych w tym banku, można mieć pewność, że powrócą one bardzo szybko.

Na dany moment warto zainteresować się programem poleceń Pekao – Polecam Przekorzystnie! W ramach oferty można uzyskać aż 1500 zł. Co ważne osoba otwierająca konto z naszego polecenia również może liczyć na spory bonus! Korzystaj i pomóż dokonać wyboru innym!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w banku Pekao, otwórz je w promocji: “Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A”! Uruchom nowe konto bez wychodzenia z domu, wypełnij proste warunki i zgarnij 200 zł na start!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść