Premia 150 zł za konto dla dziecka w Pekao

Nowe konto dla dziecka w Pekao można otworzyć w ramach promocji Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom! To już 24 edycja promocji, która daje szansę na otrzymanie 150 zł za założenie rachunku dla dziecka w wieku od 0 do 17 lat! W tej edycji dodatkowo możesz zarobić na koncie oszczędnościowym Mój Skarb. Zapoznaj się z warunkami promocji Pekao i skorzystaj już teraz!
Jak otrzymać 100 zł za nowe konto dla dziecka?
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 150 zł za nowe Konto Przekorzystne dla młodych
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 stycznia 2023 roku

Podwójna promocja od Pekao do Konta Przekorzystnego dla młodych

Bank Pekao ruszył z XXIV edycją popularnej promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”. W tej edycji oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Za założenie dziecku Konta Przekorzystnego i rachunku oszczędnościowego Mój Skarb, można otrzymać nagrodę 150 zł!

Konto możesz otworzyć swoim dzieciom w wieku od 0 do 17 lat. Warunki promocji są bardzo proste! Warto się pospieszyć, gdyż promocja trwa tylko końca stycznia 2023roku! Zapoznaj się z warunkami i zobacz co musisz zrobić aby otrzymać pełną nagrodę od Pekao!

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które skorzystały z poprzednich edycji
promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na
konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”. Co ważne, opiekun prawny dziecka musi posiadać konto osobiste w Banku Pekao.

Jak otrzymać 150 zł za nowe konto dla dziecka?

Nagroda w promocji Pekao jest podzielona na dwie części: 50 zł i 100 zł. Nagrody zostanie przelana na nowe konto dziecka po wypełnieniu warunków. Poniżej prezentujemy co dokładnie trzeba zrobić.

1. Zależnie od wieku dziecka, o okresie od 5 grudnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku załóż:

  • dla dziecka poniżej 6 lat – Konto Przekorzystne i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb,
  • dla dziecka w wieku 6-12 lat – Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, aplikacja PeoPay KIDS,

2. dla nastolatka w wieku 13-17 lat – Konto Przekorzystne dla młodych, Kartę i aplikację PeoPay.

3. Zapisz otwarte rachunki do udziału w promocji i zaakceptuj wymagane przez Pekao zgody.

Poczekaj na przelew nagrody 50 zł na Konto Przekorzystne dla dziecka.

Drugą część nagrody, 100 zł, otrzymamy po wypełnieniu jednego warunku zależnego od wieku dziecka:

  • dla dziecka w wieku do 13 lat – do 9 lutego 2023 roku na Koncie Przekorzystnym lub Moim Skarbie należy zgromadzić saldo powyżej 200 zł. Bank nie sumuje kwot na obu rachunkach. Kwota 200 złotych musi znajdować się przynajmniej na jednym z nich,
  • dla dziecka w wieku co najmniej 13 lat – do 9 lutego 2023 roku dziecko musi zrealizować min. 5 transakcji bezgotówkowych – kartą, BLIKiem lub aplikacją PeoPay.

Jak jeszcze można zarobić na promocjach w Banku Pekao?

Aktualnie Bank Pekao, ma niewiele aktywnych promocji. Jednakże, patrząc na historię ofert promocyjnych w tym banku, można mieć pewność, że powrócą one bardzo szybko.

Na dany moment warto zainteresować się programem poleceń Pekao – Polecam Przekorzystnie! W ramach oferty można uzyskać aż 1500 zł. Co ważne osoba otwierająca konto z naszego polecenia również może liczyć na spory bonus! Korzystaj i pomóż dokonać wyboru innym!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w banku Pekao, otwórz je w promocji: “Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja V”! Uruchom nowe konto bez wychodzenia z domu, wypełnij proste warunki, a następnie zwiększ swoją premię korzystając z dwóch wspomnianych powyżej ofert Pekao!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść