Za konto dla nastolatków w Pekao także premia 50 zł

Pekao promuje swoje usługi także wśród nastolatków. Za nowe Konto Przekorzystne dla Młodych przyznawana jest dokładnie taka sama premia jak w przypadku rachunków dziecięcych. Nawet jeżeli 50 zł nie wydaje się komuś wystarczająco wysoką kwotą, na korzyść promocji Pekao zdecydowanie przemawiają proste warunki. Co konkretnie należy zrobić?
Jak założyć konto dla nastolatka z premią 50 zł od Pekao?
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł za nowe konto dla nastolatka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2021 roku

Pekao kusi bonusem za konto dla nastolatków

Badania przeprowadzane w 2019 roku wykazały, że rachunek w banku posiada niemal połowa Polaków poniżej 18 roku życia. Nie dziwi zatem fakt, że do skorzystania z szerokiej gamy kont bankowych dla nastolatków kuszą coraz liczniejsze promocje. Kto ma szansę zostać beneficjentem okazji przygotowanej przez Pekao?

Do wzięcia udziału w XVI edycji promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom” zaproszeni są nastolatkowie z przedziału 13-18, których przedstawiciel ustawowy posiada w Pekao rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w złotówkach. Istotne jest również, aby dysponent nowego Konta Przekorzystnego dla Młodych nie miał już rachunku w Pekao po 1 stycznia 2019 roku. Niestety, z promocji wyklucza również korzystanie w przeszłości z którejkolwiek odsłony okazji na kieszonkowe od Pekao dla dzieci do 12 roku życia.

Jak założyć konto dla nastolatka z premią 50 zł od Pekao?

Podobnie jak inne promocje związane z kontami dla młodych, również ta zorganizowana przez Pekao stawia przed nowym klientem bardzo proste warunki. Wiąże się to niestety ze znacznie niższą premią, która w przypadku okazji dla dorosłych bywa kilkukrotnie wyższa. O ile tam wielu łowców promocji decyduje się na otwarcie konta dla samej nagrody, w przypadku Konta Przekorzystnego dla Młodych będzie to raczej miły bonus.

W jaki sposób nastolatek może zasłużyć na premię 50 zł od Pekao?

  1. Do 30 września założyć Konto Przekorzystne dla Młodych za pośrednictwem rodziców, którzy zrobią to w oddziale stacjonarnym Pekao (ale nie w agencji czy placówce partnerskiej).
  2. W dniu zakładania konta otworzyć rachunek oszczędnościowy Mój Skarb.

To wszystkie warunki, które należy spełnić, aby Pekao przelało na nowe konta dla nastolatka bonus na start w wysokości 50 zł. Pieniądze pojawią się na koncie do 24. dnia następnego miesiąca po otwarciu konta i będą zwolnione z opodatkowania. Jeżeli rodzicom nie zależy jednak, aby ich pociecha miała rachunek w tym samym banku, warto zapoznać się z bardziej konkurencyjnymi propozycjami.

Nastolatkowie mają szeroki wybór promocji bankowych

Promocje na konta bankowe dla nastolatków faktycznie nie są tak dochodowe jak okazje dla dorosłych, ale obrotni wyciągnąć mogą z nich znacznie więcej, niż w przypadku propozycji Pekao. Pod względem kwotowym zdecydowanie wygrywa 100 zł za nowe Konto Junior w Millennium, ale tam trzeba dodatkowo skutecznie zawnioskować o 300+ z rządowego programu Dobry Start. W sierpniu i we wrześniu nie jest to jednak żadnym problemem.

Ciekawą i potencjalnie dochodową propozycję dla nastolatków przygotował też Credit Agricole. Oprócz identycznej jak w przypadku Pekao premii 50 zł za otwarcie Konta dla Ciebie GO!, młody klient może zapisać się do programu poleceń kont Credit Agricole dla dzieci w wieku 13-18 lat i otrzymać 10 zł za każdą skuteczną rekomendację!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×