Za konto dla nastolatków w Pekao także premia 50 zł

Pekao promuje swoje usługi także wśród nastolatków. Za nowe Konto Przekorzystne dla Młodych przyznawana jest dokładnie taka sama premia jak w przypadku rachunków dziecięcych. Nawet jeżeli 50 zł nie wydaje się komuś wystarczająco wysoką kwotą, na korzyść promocji Pekao zdecydowanie przemawiają proste warunki. Co konkretnie należy zrobić?
Jak założyć konto dla nastolatka z premią 50 zł od Pekao?
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł za nowe konto dla nastolatka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2021 roku

Pekao kusi bonusem za konto dla młodych 13-18

Badania przeprowadzane w 2019 roku wykazały, że rachunek w banku posiada niemal połowa Polaków poniżej 18 roku życia. Nie dziwi zatem fakt, że do skorzystania z szerokiej gamy kont bankowych dla nastolatków zachęcają coraz liczniejsze promocje. Kto ma szansę zostać beneficjentem okazji przygotowanej przez Pekao?

Do wzięcia udziału w XVI edycji promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom” zaproszeni są nastolatkowie z przedziału 13-18, których przedstawiciel ustawowy posiada w Pekao rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w złotówkach. Istotne jest również, aby dysponent nowego Konta Przekorzystnego dla Młodych nie miał rachunku w Pekao po 1 stycznia 2019 roku. Niestety, z promocji wyklucza również korzystanie w przeszłości z którejkolwiek odsłony okazji na kieszonkowe od Pekao dla dzieci do 12 roku życia.

Konto junior w Pekao z premią 50 zł

Podobnie jak inne promocje związane z kontami dla młodych, również ta zorganizowana przez Pekao stawia przed nowym klientem bardzo proste warunki. Wiąże się to niestety ze znacznie niższą premią, która w przypadku okazji dla dorosłych bywa kilkukrotnie wyższa. O ile tam wielu łowców promocji decyduje się na otwarcie konta dla samej nagrody, w przypadku Konta Przekorzystnego dla Młodych będzie to raczej miły bonus.

W jaki sposób nastolatek może zasłużyć na premię 50 zł od Pekao?

  1. Do 31 grudnia założyć Konto Przekorzystne dla Młodych za pośrednictwem rodziców, którzy zrobią to w oddziale stacjonarnym Pekao (ale nie w agencji czy placówce partnerskiej).
  2. W dniu zakładania konta otworzyć rachunek oszczędnościowy Mój Skarb.

To wszystkie warunki, które należy spełnić, aby Pekao przelało na nowe konta dla nastolatka bonus na start w wysokości 50 zł. Pieniądze pojawią się na koncie do 24. dnia następnego miesiąca po otwarciu konta i będą zwolnione z opodatkowania. Jeżeli rodzicom nie zależy jednak, aby ich pociecha miała rachunek w tym samym banku, warto zapoznać się z bardziej konkurencyjnymi propozycjami.

Nastolatkom opłaci się nie tylko Konto Przekorzystne dla Młodych

Promocje na konta bankowe dla nastolatków faktycznie nie są tak dochodowe jak okazje dla dorosłych, ale obrotni wyciągnąć mogą z nich znacznie więcej, niż w przypadku propozycji Pekao. Pod względem kwotowym zdecydowanie wygrywa 125 zł za nowe Konto Pierwsze w PKO BP. Nieco zbliża się do tej kwoty także Getin Bank z bonem 100 zł do Decathlonu za Konto Proste Zasady Junior.

Co z pozostałymi propozycjami? Te nie są już tak korzystne, ponieważ oprócz 80 zł z promocji BNP Paribas na Konto Samodzielniaka banki takie jak Millennium czy Santander nie dają nastolatkom z przedziału 13-18 więcej niż Pekao za Konto Przekorzystne dla Młodych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×