Credit Agricole odda nowym klientom nawet 555 zł w zwrotach

Chociaż klienci wolą zazwyczaj premie na start, Credit Agricole za nowe konto przyznaje zwroty za płatności. W ten sposób zyskać można znacznie wyższą nagrodę, sięgającą nawet 555 zł. Niestety, jest to okupione rozłożeniem promocji na kilkanaście miesięcy oraz potrzebą regularnego płacenia za zakupy z tego właśnie rachunku. Ile pieniędzy i przez jaki czas trzeba wydawać, aby uzyskać maksymalną premię?
Credit Agriole
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
 • 55 zł za nowe konto
 • 500 zł za 20 miesięcy płatności lub
 • 150 zł za 12 miesięcy płatności lub
 • 50 zł za 6 miesięcy płatności
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 czerwca 2023 roku

Kto dostanie premię za nowe konto od Credit Agricole?

Credit Agricole proponuje wiele ciekawych promocji, które umożliwiają zgarnięcie atrakcyjnych nagród finansowych. W ramach jednej z nowszych ofert nowi klienci banku CA mogą uzyskać nawet 555 zł. Kto na niej skorzysta?

Promocja „Do 555 zł dla Ciebie 5” kierowana jest do osób, które nie miały w Credit Agricole indywidualnego lub wspólnego Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP po 31 grudnia 2020 roku. Jeśli przystąpisz do promocji, nie możesz łączyć jej z innymi promocjami, które dotyczą otwarcia konta i przeniesienia konta oferowanymi przez Credit Agricole w tym samym czasie.

Jak zarobić od 105 do 555 zł w promocji Credit Agricole?

Pewną kwotą, którą za nowe konto oferuje Credit Agricole, jest 55 zł. Tę nagrodę otrzymamy już za otwarcie nowego rachunku i zapewnienie wpływu min. 300 zł.

Pozostała część premii zależna jest od sumy wydatków dokonywanych kartą, cyfrowym portfelem lub systemem płatności BLIK. W momencie otwierania konta należy zadeklarować, jak długo chce się otrzymywać zwrot 3% opłacanych zakupów. Od tej decyzji zależała będzie maksymalna wartość moneybacku, który przysługuje każdego miesiąca.

W jaki sposób uzyskać zwrot za płatności z nowego konta Credit Agricole?

 1. Do 30 czerwca 2023 roku założyć Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP na stronie banku, w aplikacji mobilnej CA24 Otwórz Konto, na infolinii CA24 lub w placówce stacjonarnej, wnioskując przy tym o przesyłanie wyciągów drogą elektroniczną.
 2. Wybrać okres zbierania premii za płatności: 6, 12 lub 20 miesięcy.
 3. Aktywować dostęp do konta przez CA24 ebank lub CA24 Mobile.
 4. Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta zapewnić łączne wpływy minimum 300 zł (nie mogą pochodzić z konta nowego klienta, nawet prowadzonego w innym banku. Na tym etapie otrzymuje się 55 zł).
 5. Przez 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta wykonywać co najmniej 3 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM . Łączny zwrot może wynieść 50 zł
 6. Przez 12 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta wykonywać co najmniej 5 płatności płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. Łączny może wynieść maksymalnie 150 zł.

Przez 20 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta wykonywać co najmniej 10 płatności płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. Łączny zwrot może wynieść do 500 zł.

Jeżeli wydatki będą mniejsze, proporcjonalnie zmniejszą się też kwoty premii. Zwroty oraz nagroda bazowa spływać będą na konto klienta do końca miesiąca następującego po tym, w którym udało się spełnić warunki. W przypadku pominięcia wymaganej liczby transakcji w danym miesiącu klient może wrócić do spełniania warunków promocji w kolejnym okresie. Co istotne, bonus przyznawany przez Credit Agricole zostanie zwolniony z podatku.

Nie wszystkie okazje bankowe wymagają tyle czasu

Chociaż pełna kwota możliwa do uzyskania w promocji Credit Agricole robi wrażenie, trzeba pracować na nią aż 20 miesięcy. Pamiętanie o dokonywaniu minimalnej liczby transakcji oraz pilnowaniu kwoty przez ponad 1,5 roku może okazać się niemożliwe, zatem wielu klientów uda się do mniej wymagającej konkurencji.

W promocji Alior Banku na nowe konto na 400 zł pracuje się płatnościami przez 8 miesięcy, a w celu uzyskania promocyjnych 400 zł dla nowych klientów Santandera warunki postawione przez bank należy spełniać zaledwie w 3 miesiące. To znacznie atrakcyjniejsze propozycje, przynajmniej w sytuacji, gdy zakładającemu konto zależy głównie na wysokości premii.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść