Do 1300 zł premii dla kont firmowych w Credit Agricole!

Otwarcie konta firmowego w Credit Agricole jest okazją do zyskania nawet 1300 zł, nie wspominając o rocznym zwolnieniu z opłat. Poznaj warunki udziału w promocji i skorzystaj z gotowej instrukcji - co dokładnie musisz zrobić aby zyskać całą nagrodę. Nie każdy może otrzymać maksymalną kwotę! Sprawdź dlaczego!
Co zrobić aby uzyskać premię za nowe konto w Credit Agricole?
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
 • Darmowe przelewy, brak opłat za prowadzenie konta, 1300 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 września 2023 roku

Otwórz Konto Biznes w Credit Agricole i zgarnij nagrodę!

Credit Agricole wystartował z nową promocją „1300 zł premii z Kontem Biznes w Credit Agricole”! Jest to oferta specjalna konta firmowego, kierowana do nowych klientów biznesowych, przedsiębiorców różnych sektorów. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały konta Biznes w Credit Agricole po 31 marca 2021 roku.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy otworzyć Konto Biznes z kartą debetową, spełnić proste warunki i aktywnie korzystać z funkcji konta. Spełniając określone przez bank warunki masz szansę na 1300 zł, podzielone na części z oddzielnymi zadaniami. Przedstawiamy wymagania, bonus i tłumaczymy jak je wywalczyć z kontem na firmę.

Warunki i bonusy premii promocyjnego Konta Biznes

Aby wziąć udział w promocji Konta Biznes, należy do 30 września 2023 r.:

 1. Złożyć wniosek o otwarcie Konta Solista, Konta Sonata lub Konta Symfonia w Credit Agricole,
 2. podpisać umowę konta wraz z kartą debetową,
 3. wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych,
 4. aktywować dostęp do przynajmniej jednego z serwisów: CA24 eBank, CA24 Mobile,
 5. podpisać dokument „Potwierdzenie przystąpienia do promocji”.

„1300 zł premii z Kontem Biznes w Credit Agricole” to wyjątkowa promocja, która zapewnia trzy podstawowe bonusy już w chwili otwarcia konta:

 • Zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku bieżącego na 12 miesięcy.
 • Zwolnienie z opłaty za przelewy Elixir (w tym do ZUS/US oraz Split Payment) zlecone w CA24 eBank i CA24 Mobile przez 12 miesięcy od kolejnego miesiąca po dniu otwarcia konta.
 • Możliwość otrzymania do nawet 1300 zł premii.

Jak wspominamy 1300 zł można uzyskać wykonując określone zadania. Przedstawiamy co musisz zrobić, żeby zgarnąć konkretny bonus:

 • 50 zł – Otwórz Konto Biznes w aplikacji mobilnej CA24, a dodatkowo w okresie do końca końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy na rachunek minimum 1000 zł.
 • 150 zł – Rób przelewy do ZUS i US od kolejnego miesiąca od otwarcia konta, co miesiąc przez pół roku, a otrzymasz 25 zł co miesiąc
 • 600 zł – Korzystaj z możliwości zwrotu za transakcje zrealizowane kartą płatniczą do Konta Biznes. Miesięcznie masz szansę na uzyskanie bonusu 100 zł – 3% od każdej transakcji zrealizowanej w miesiącu do wyznaczonego limitu. Na zebranie bonusu nowy klient ma 6 miesięcy kalendarzowych, od kolejnego miesiąca po otwarciu konta.
 • 200 zł – W przeciągu roku od otwarcia rachunku zawrzyj umowę o terminal płatniczy Elavon, a po otrzymaniu terminala zapewnić wpływy na konto przez POS na kwotę 500 zł miesięcznie, przez 3 miesiące po zawarciu umowy o terminal kart płatniczych.
 • 300 zł – W ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta skorzystaj z oferty kredytowej dla firm.

Oferty konta dla firm w innych bankach

Banki w Polsce oferują bardzo ciekawe promocje konto dla przedsiębiorców. Skorzystanie z takiej oferty może być bardzo istotną pomocą w odzyskaniu części poniesionych kosztów, które z pewnością przydadzą się młodym biznesmenom.

Alior Bank, posiada stałą ofertę promocyjną, która obowiązuje do odwołania. Oferta umożliwia zarobienie mniejszej sumy, bo 1500 zł. W tym przypadku zysk klienta zależy bezpośrednio od jego aktywności, a 1500 to kwota, którą można uzyskać w przeciągu roku. Co dokładnie należy zrobić? Sprawdź za co nagradza Alior Bank w promocji “1500 zł dla firm”.

Pekao proponuje nową promocję, w której można zyskać znacznie więcej, bo aż 2000 zł oraz darmową obsługę na dwa lata. Warunki promocji są jednak na nieco innych warunkach. Sprawdź propozycję Pekao przedstawioną w ofercie specjalnej “2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe przez 2 lata”.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść