Program poleceń Konta dla Ciebie GO! od Crédit Agricole

Chociaż pomysł ten wydawać może się kontrowersyjny, Credit Agricole rusza z kolejną edycją programu poleceń dla… dzieci. Nastolatkowie w wieku 13-18 lat mogą rekomendować swoim rówieśnikom założenie Konta dla Ciebie GO! i otrzymać 10 zł za każdą osobę namówioną do skorzystania z oferty Credit Agricole dla młodych. W ten sposób uzyskają maksymalnie 100 zł premii!
W promocji "Program Poleceń Konta dla Ciebie GO! IV" mogą wziąć udział klienci Credit Agricole
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł – 10 za każde skuteczne polecenie nowego klienta
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2023 roku

Program poleceń kont bankowych dla dzieci

O tym, że warto założyć konto bankowe dla dziecka, przekonanych jest coraz więcej rodziców. To już kwestia nie tylko edukacji finansowej, ale także wygody. Credit Agricole traktuje swoich młodych klientów praktycznie na równi z dorosłymi i udostępnia program poleceń dla użytkowników Konta dla Ciebie GO!

W promocji „Program Poleceń Konta dla Ciebie GO! VI” mogą wziąć udział klienci Credit Agricole, którzy mieszczą się w przedziale wiekowym 13-18 i posiadają Konto dla Ciebie GO! Założenie identycznego rachunku mogą rekomendować swoim rówieśnikom, którzy nie posiadali konta w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 roku. Oczywiście na otwarcie rachunku nowego klienta poniżej 18 roku życia będą musieli zgodzić się jeszcze jego rodzice.

Do 100 zł za polecanie Konta dla Ciebie GO!

Dotychczasowy klient Credit Agricole otrzymuje 10 zł za każdy rachunek założony z jego rekomendacji. Bank przyzna maksymalnie 10 takich premii, a więc górny pułap zarobku w programie poleceń dla nastolatków wynosi 100 zł. Co istotne, taką samą kwotę otrzyma też zaproszony klient, więc namówienie rówieśnika do założenia konta może być znacznie prostsze.

Jak polecać Konto dla Ciebie GO!, aby otrzymać premię od Credit Agricole?

  1. Do 30 czerwca 2023 roku zgłosić się do programu poleceń kont dla dzieci w oddziale banku lub na infolinii.
  2. Udostępnić potencjalnemu nowemu klientowi Credit Agricole kod poleceń przesłany pocztą elektroniczną oraz SMS-em.
  3. Poczekać, aż polecony spełni warunki promocji związane z aktywnością na nowym koncie.

Po spełnieniu przez nowego klienta warunków stawianych przez Credit Agricole premia 10 zł netto pojawi się na koncie polecającego do końca następnego miesiąca kalendarzowego. Należny podatek w wysokości 19% od kwoty brutto odprowadzi do Urzędu Skarbowego bank.

Co musi zrobić polecony, aby wraz z polecającym otrzymać identyczną kwotę?

  1. Do 30 czerwca 2023 roku w obecności przedstawicieli ustawowych założyć w oddziale Credit Agricole (ale nie agencji czy placówce partnerskiej) Konto dla Ciebie GO!.
  2. Podczas wnioskowania o konto podać kod polecający.
  3. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać 3 transakcje kartą debetową na dowolne kwoty.

Premia dla poleconego wypłacana jest na tych samych zasadach, tyle że w tym przypadku nie ma potrzeby prowadzenia rozliczeń z fiskusem. Nowy klient już dzień po założeniu konta może sam zapisać się do programu i wyrobić własny kod rekomendujący.

Inne promocje bankowe dla dzieci

Trzeba przyznać, że propozycja Credit Agricole jest bardzo odważna. Nie wszyscy rodzice będą zachwyceni faktem, że ich dziecko namawiane jest przez rówieśników do założenia konta bankowego. Sama premia za otwarcie konta z polecenia również pozostawia wiele do życzenia, gdyż jest po prostu niska.

Z drugiej strony, otwierając rachunek dla młodych w Credit Agricole, w ramach promocji “100 zł KieszonkoweGO!”, można uzyskać dodatkowy bonus 100 zł! Gdy założymy konto dla młodych w ramach promocji i aktywnie skorzystamy z programu poleceń, całkowita premia robi się znacznie bardziej atrakcyjna!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść