Dzieci też mają program poleceń. Póki co tylko w Credit Agricole

Chociaż pomysł ten wydawać może się kontrowersyjny, Credit Agricole rusza z kolejną edycją programu poleceń dla… dzieci. Nastolatkowie w wieku 13-18 lat mogą rekomendować swoim rówieśnikom założenie Konta dla Ciebie GO! i otrzymać 10 zł za każdą osobę namówioną do skorzystania z oferty Credit Agricole dla młodych. W ten sposób uzyskają maksymalnie 100 zł premii!
Program poleceń kont bankowych dla dzieci
Credit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Do 100 zł za skuteczne polecanie kont dla dzieci
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2021 roku

Program poleceń kont bankowych dla dzieci

O tym, że warto założyć konto bankowe dla dziecka, przekonanych jest coraz więcej rodziców. To już kwestia nie tylko edukacji finansowej, ale także wygody. Według badań z 2019 roku rachunek w banku miała już niemal połowa Polaków do 18 roku życia, więc nikogo nie powinien dziwić wysyp promocji na nowe konta dla młodych. Pewnym zdziwieniem było za to uruchomienie przez Credit Agricole nastoletniego programu poleceń, chociaż pomysł musiał się przyjąć. Właśnie rusza bowiem druga edycja akcji.

W promocji „Program Poleceń Konta dla Ciebie GO! II” mogą wziąć udział klienci Credit Agricole, którzy mieszczą się w przedziale wiekowym 13-18 i posiadają Konto dla Ciebie GO! Założenie identycznego rachunku mogą rekomendować swoim rówieśnikom, którzy nie posiadali konta w Credit Agricole po 31 marca 2020 roku. Oczywiście na otwarcie rachunku nowego klienta poniżej 18 roku życia będą musieli zgodzić się jeszcze jego rodzice.

Do 100 zł za polecanie Konta dla Ciebie GO!

Dotychczasowy klient Credit Agricole otrzymuje 10 zł za każdy rachunek założony z jego rekomendacji. Bank przyzna maksymalnie 10 takich premii, a więc górny pułap zarobku w programie poleceń dla nastolatków wynosi 100 zł. Co istotne, taką samą kwotę otrzyma też zaproszony klient, więc namówienie rówieśnika do założenia konta może być znacznie prostsze.

Jak polecać Konto dla Ciebie GO!, aby otrzymać premię od Credit Agricole?

  1. Do 31 grudnia 2021 roku zgłosić się do programu poleceń kont dla dzieci w oddziale banku lub na infolinii.
  2. Udostępnić potencjalnemu nowemu klientowi Credit Agricole kod poleceń przesłany pocztą elektroniczną oraz SMS-em.
  3. Poczekać, aż polecony spełni warunki promocji związane z aktywnością na nowym koncie.

Po spełnieniu przez nowego klienta warunków stawianych przez Credit Agricole premia 10 zł netto pojawi się na koncie polecającego do końca następnego miesiąca kalendarzowego. Należny podatek w wysokości 19% od kwoty brutto odprowadzi do Urzędu Skarbowego bank.

Co musi zrobić polecony, aby wraz z polecającym otrzymać identyczną kwotę?

  1. Do 31 grudnia 2021 roku w obecności przedstawicieli ustawowych założyć w oddziale Credit Agricole (ale nie agencji czy placówce partnerskiej) Konto dla Ciebie GO!.
  2. Podczas wnioskowania o konto podać kod polecający.
  3. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać 3 transakcje kartą debetową na dowolne kwoty.

Premia dla poleconego wypłacana jest na tych samych zasadach, tyle że w tym przypadku nie ma potrzeby prowadzenia rozliczeń z fiskusem. Nowy klient już dzień po założeniu konta może sam zapisać się do programu i wyrobić własny kod rekomendujący.

Są też mniej kontrowersyjne promocje bankowe dla dzieci

Trzeba przyznać, że propozycja Credit Agricole jest bardzo odważna. Nie wszyscy rodzice będą zachwyceni faktem, że ich dziecko namawiane jest przez rówieśników do założenia konta bankowego. Sama premia za otwarcie konta z polecenia również pozostawia wiele do życzenia, ponieważ w ramach innej promocji bez kodu poleceń Credit Agricole przyznaje 50 zł za założenie Konta dla Ciebie GO!.

Jeżeli Credit Agricole nie musi być jedynym rozwiązaniem (na przykład ze względu na konto rodziców prowadzone w tym właśnie banku), nastolatek ma do wyboru równie dobre lub znacznie lepsze szanse na kieszonkowe z konta bankowego. Premia za nowe Konto Junior w Millennium sięga nawet 100 zł, przy czym nie trzeba nikogo do niczego namawiać. Jedynym warunkiem jest złożenie za pośrednictwem otwartego rachunku wniosku o 300+ z rządowego programu Dobry Start.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×