Zyskaj z kontem dla Biznesu w Banku Millennium

Bank Millennium przygotował dla klientów biznesowych specjalną promocję, dzięki której możesz zyskać niezawodne konto za darmo przez dwa lata! Promocja obowiązuje do odwołania. Szczegóły promocji w artykule.
Komu opłaca się założyć konto firmowe w Millennium?
Millennium Bank - zobacz ofertę
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • 24 miesiące bez opłat za prowadzenia konta
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Komu opłaca się założyć konto firmowe w Millennium?

Chociaż wielkie firmy korzystają z usług bankowych niedostępnych dla zwykłych ludzi, osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze zazwyczaj szukają kont bankowych jak standardowi konsumenci. Zależy im na niskich kosztach prowadzenia rachunku, braku ukrytych opłat, a w wielu przypadkach także na bonusach pieniężnych za otworzenie konta. Właśnie do tych potrzeb odwołuje się w nowej promocji dla przedsiębiorców Bank Millennium.

W ramach promocji do konta biznesowego Millennium „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja III” możesz nie płacić za obsługę rachunku nawet przez 2 lata! Jak skorzystać z promocji? Wystarczy, że założysz konto biznesowe i podpiszesz umowę. Promocja obowiązuje do odwołania.

Co zyskasz w promocji konta dla firm w Millennium?

Z Kontem Mój Biznes w promocji uzyskasz zwolnienie z wszelkich opłat!

  • Zero złotych za prowadzenie rachunku płatniczego
  • Zero złotych za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium
  • Zero złotych za 20 przelewów internetowych w miesiącu
  • Zero złotych za przelewy internetowe do ZUS/US

Czy na rynku znajdziemy lepsze promocje bankowe dla firm?

Bank Millennium wrócił z ofertą promocyjną Konta Mój Biznes, która zapewnia spory zastrzyk gotówki za aktywne korzystanie z usług dla biznesu! W promocji ”Wybierz konto firmowe z premią” możesz otrzymać premię do nawet 2000 zł i cieszyć się darmowych kontem biznesowym przez dwa lata, gdyż opisywane tutaj oferty łączą się!

Równie dobrą propozycję przedstawia Bank Pekao, który oprócz darmowej obsługi konta przez okres roku dodatkowo umożliwia uzyskanie aż 2000 zł! Wystarczy aktywnie korzystać z konta i spełnić warunki promocji. Wszystkie najważniejsze informacje przedstawiamy w opisie oferty: „2000 zł i darmowe prowadzenie konta przez rok.

Jeszcze ciekawszą ofertę dla firm przygotował Alior Bank. W ramach dwóch promocji: “Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2” oraz „1500 zł dla firm”, łączny bonus do zgarnięcia dla przedsiębiorcy, który założy konto i zamówi kartę wynosi aż 3300 zł!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść