2000 zł dla Twojej działalności gospodarczej w Banku Millennium

Bank Millennium przygotował dla klientów biznesowych specjalną promocję, dzięki której można zyskać nawet 2000 zł dla swojej firmy. Oferta jest przeznaczona dla nowych klientów i dotyczy pierwszych 5000 kont. Szczegóły promocji w artykule.
Komu opłaca się założyć konto firmowe w Millennium?
Millennium Bank - zobacz ofertę
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • Do 2000 zł
  • 24 miesiące bez opłat za prowadzenia konta
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2022 r.

Komu opłaca się założyć konto firmowe w Millennium?

Chociaż wielkie firmy korzystają z usług bankowych niedostępnych dla zwykłych ludzi, osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze zazwyczaj szukają kont bankowych jak standardowi konsumenci. Zależy im na niskich kosztach prowadzenia rachunku, braku ukrytych opłat, a w wielu przypadkach także na bonusach pieniężnych za otworzenie konta. Właśnie do tych potrzeb odwołuje się w nowej promocji dla przedsiębiorców Bank Millennium.

Z propozycji ukrywającej się pod nazwą „Zyskaj do 2000 zł z Kontem Mój Biznes” skorzystać może przedsiębiorca, który rozumiany jest jako osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Jako biznesmen nie mógł być przy tym stroną umowy z bankiem lub spółką z grupy Millennium po 1 stycznia 2018 roku. Co z kontami osobistymi w tym banku? Ich posiadanie w przeszłości dyskwalifikuje wyłącznie wtedy, jeśli zostały zamknięte po skorzystaniu z promocji na Konto 360° lub Konto 360° Student.

Za co można otrzymać premie od Millennium dla przedsiębiorstw?

Promocją 2000 zł dla Twojej działalności gospodarczej objętych jest 4500 pierwszych kont firmowych założonych w okresie od 1 października 2022 do 31 grudnia 2022 roku. Jak skorzystać z okazji Millennium dla przedsiębiorstw jednoosobowych?

Do 31 grudnia 2022 roku założyć Konto Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes, przez Millenet, aplikację mobilną, w oddziale lub poprzez wniosek na stronie banku. Następnie należy aktywnie korzystać z konta biznesowego Millennium, za co otrzymasz nagrodę. Bonus 2000 zł jest podzielony na cztery części:

  • do 400 zł, jako 4% zwrotu (max. 100 zł miesięcznie) za składki ZUS w każdym z 4 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes,
  • do 400 zł, jako 4% zwrotu (max. 100 zł miesięcznie) z transakcji bezgotówkowych wykonanych pierwszą kartą debetową Millennium Visa Mój Biznes na stacjach paliw w każdym kolejnym z 4 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes,
  • 400 zł, jeśli podpiszesz umowę leasingu z Millennium Leasing Sp. z o.o. na kwotę min. 30 000 zł do końca stycznia 2023 roku,
  • 400 zł, jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczy i zapewnisz na nim wpływy min. 1000 zł do końca lutego 2023 roku.
  • 400 zł, jeśli weźmiesz min. 30 000 zł kredytu firmowego do końca lipca 2023 r.

Dodatkowo w ramach promocji do konta biznesowego Millennium „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja II” możesz nie płacić za obsługę rachunku nawet przez 2 lata! Jak skorzystać z promocji? Wystarczy, że założysz konto biznesowe i podpiszesz umowę. Promocja obowiązuje do odwołania.

Czy na rynku znajdziemy lepsze promocje bankowe dla firm?

Przed założeniem konta firmowego warto sprawdzić kilka ofert, aby porównać i wybrać najbardziej korzystną. Millennium to nie jedyny bank, który oferuje klientom biznesowym ciekawe promocje. Na uwagę zasługują również promocja banku Pekao, dzięki której otrzymamy 1200 zł za założenie konta firmowego oraz propozycja mBank „Otwórz firmę, zyskaj konto z księgowością”. Obydwa banki oferują inne premie i profity za otwarcie rachunku dla przedsiębiorstwa, dlatego warto się im przyjrzeć przed podjęciem decyzji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść