Nest Konto w Nest Bank

Informacje o Nest Konto w Nest Bank
Nest Konto w Nest Bank - zobacz ofertę
4.9/5
19
opinii
Załóż konto
Opłata za prowadzenie:
0 zł
Opłata za kartę
0 zł
Płatności mobilne:
Tak
Ocena
8/10
Najpopularniejszym produktem Nest Banku jest Nest Konto, czyli darmowe konto osobiste za 0 zł, które jest dostępne dla osób od 18 roku życia. Właściciele takiego konta mogą liczyć na bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy wewnątrzbankowe i zewnętrzne przez internet oraz wydanie karty płatniczej Visa Debit. W naszym artykule znajdziesz więcej informacji o Nest Koncie oraz opłatach z jakimi mogą wiązać się niektóre funkcje.

Nest Konto w Nest Bank – cechy szczególne

W Nest Bank nie mamy dużego wyboru kont osobistych, co czyni ofertę tego banku bardziej przejrzystą. Możemy tu założyć wspomniane Nest Konto, Nest Konto Waluta oraz Nest Konto Samodzielne, które jest rachunkiem bankowym dla dzieci. Otwierając Nest Konto klient zyskuje dostęp do atrakcyjnych lokat Nest Lokata Witaj oraz Nest Oszczędności. Główne konto w Nest Banku zostało docenione przez ekspertów bankowości, kilkukrotnie zdobywając tytuł najtańszego konta bankowego na rynku.

Nest Lokata Witaj dostępna dla nowych klientów

W ramach promocji dla nowych klientów, którzy założyli Nest Konto, bank udziela dostępu do korzystnej Nest Lokaty Witaj. Jest to szansa na skorzystanie z lokaty terminowej (czas trwania 3 lub 6 miesięcy) z oprocentowaniem 1,5%. Uruchomienie lokaty jest możliwe dla kwot od 1000 do 10 000 zł. Nowi klienci mogą otworzyć lokatę w terminie do 30 dni, liczonych od daty założenia konta w Nest Banku i 60 dni na spełnienie warunków utrzymania poziomu promocyjnego oprocentowania. Do warunków należą:

 • przelew wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości min. 1000 zł lub zapewnienie wpływów min. 6000 zł na BIZnest Konto,
 • wykonanie przelewu z Nest Konta do ZUS lub US.

Nest Konto w Nest Bank – promocje bankowe

Bonus w postaci premii gotówkowej w ramach promocji “Terminal płatniczy z Nest Bankiem”. Zawnioskuj o darmowy terminal płatniczy, podpisz umowę i otrzymaj nawet 400 zł!

Promocje Nest Konto w Nest Bank
BIZnest Konto z premią - nowe konto firmowe Nest Bank z szansą na 700 zł bonusu
6 lipca 2023 • 4 min czytania

Darmowe konto na stałe i 700 zł premii w Nest Banku

Potrzebujesz nowego konta dla swojej firmy? Sprawdź propozycję Nest Banku! Otwórz bezwarunkowo i na stałe darmowe konto firmowe w promocji „BIZnest Konto z premią”...

 

Opłaty za kartę, bankomaty i BLIK w Nest Konto w Nest Bank

Darmowa karta płatnicza Visa zapewnia bezpłatne wypłaty za pomocą BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z bankomatów sieci Euronet, wpłaty gotówki BLIKI-em oraz we wpłatomatach Euronet oraz usługę Cash Back za 0 zł. Karta Visa do Nest Konta umożliwia płatności smartfonem (po rejestracji karty w aplikacji Google Pay lub Apple Pay) oraz płatności zbliżeniowe zegarkiem poprzez Garmin Pay. Wszystkie karty objęte są usługą 3D Secure, która zapewnia bezpieczeństwo płatności internetowych. Dodatkowo korzystanie z karty debetowej Nest Banku umożliwia wypłaty gotówki za pomocą funkcji Cashback, podczas płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych.

Rodzaj karty
 • Karta VISA do Nest Konta
Transakcje kartą
 • 0 zł
Wypłaty z bankomatów
 • 0 zł - wypłaty BLIK z wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł - wypłaty z bankomatów sieci Euronet
 • 6 zł - wypłata z pozostałych bankomatów
 • 6 zł - w bankomatach za granicą
Wpłaty do wpłatomatów
 • 0 zł - we wpłatomatach sieci Euronet
 • 0 zł - za wpłaty BLIK we wszystkich bankomatach w Polsce
Transakcje BLIK
 • 0 zł - za transakcje BLIK

Nest Konto w Nest Bank - opłaty za przelewy

Użytkownicy Nest Konta za 0 zł mogą korzystać z bezpłatnych przelewów wewnętrznych niezależnie od kanału realizacji. Główne opłaty są naliczane za przelewy zewnętrzne zlecone w placówce banku, dlatego Nest Konto jest produktem korzystnym głównie dla klientów preferujących bankowość elektroniczną. Realizacja zleceń stałych nie generuje kosztów, jednak za wszelkie modyfikacje dokonane w placówce naliczona zostanie opłata w wysokości 10 zł.

Przelew internetowy
 • 0 zł
Przelew w placówce
 • 0 zł - przelew wewnętrzny
 • 10 zł - przelew do ZUS i US
 • 10 zł - przelew krajowy (ELIXIR)
Przelew ekspresowy
 • 4 zł - przez bankowość internetową lub mobilną
 • 14 zł - w oddziale lub przez serwis telefoniczny
Przelew SWIFT
 • 30 zł - przelew przez bankowość internetową lub mobilną
 • prowizja 0,2% (kwota min. 30 zł max. 200 zł) - przelew w oddziale lub przez serwis telefoniczny
Przelew SEPA
 • 0 zł - przelew przez bankowość internetową lub mobilną
 • 10 zł - przelew w oddziale lub przez serwis telefoniczny
Przelew SORBNET
 • 30 zł

Zaty i wady Nest Konto w Nest Bank

Nest Konto skierowane jest do osób szukających bezwarunkowo darmowego rachunku bankowego, który pozwoli także na oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy. Celem Nest Banku było stworzenie oferty przyjaznej rodzinom, pozwalającej na bezpieczne wprowadzenie dzieci w bankowość internetową. Nest Konto to idealny rachunek osobisty skierowany do osób aktywnie wykorzystujących nowoczesne technologie w płatnościach bezgotówkowych i lubiących sprawować pełną kontrolę nad swoimi finansami. Dodatkowo, nowi klienci mogą założyć korzystną Nest Lokatę Witaj, w terminie 30 dni od otwarcia konta. Ta promocja bankowa, pozwala ona skorzystać z lokaty terminowej trwającej 3 lub 6 miesięcy, ze stałym oprocentowaniem 1,5%.

Nest Konto w Nest Bank - zalety

 • brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta,
 • darmowe przelewy wewnątrzbankowe i zewnętrzne przez Internet,
 • bezpłatna karta płatnicza do konta Visa Debit,
 • cztery dostępne metody na otwarcie konta,
 • zniżki na zakupy w programie Visa Oferty i usługa Visa Cash Back,
 • dostęp do rozbudowanej oferty korzystnie oprocentowanych lokat i kont oszczędnościowych
 • bezpłatne konto walutowe Nest Waluta prowadzone w EURO, GBP lub USD,
 • możliwość złożenia wniosku o świadczenie Rodzina 500+ bez wychodzenia z domu,

Nest Konto w Nest Bank - wady

 • mało intuicyjny panel klienta i aplikacja mobilna,
 • brak oprocentowania konta,
 • płatne przelewy zlecane w oddziałach Nest Banku,wyciągi w formie papierowej, wydanie duplikatu karty i wypłaty z bankomatów za granicą.

Podstawowe opłaty w Nest Konto w Nest Bank

Otwarcie i prowadzenie rachunku w Nest Bank jest bezwarunkowo darmowe. Możliwe jest założenie wspólnego rachunku płatniczego dla osób w wieku 13-18 lat. Prowadzenie Nest Konta Samodzielnego jest darmowe i pozwala rodzicom na bieżąco monitorować wydatki swoich dzieci. Do założenia standardowego konta Nest wystarczy dowód osobisty. Bank umożliwia cztery sposoby zawarcia umowy: rozmowa wideo z konsultantem w dni robocze w godzinach 08:00 – 21:00 (aktywacja konta w 5 min.), przelew z konta w innym banku (aktywacja w 15 min.), podpisanie umowy w obecności kuriera (aktywacja w 5 dni) lub wizyta w oddziale banku lub placówce partnerskiej (aktywacja w wybranym przez klienta terminie).

Opłata za otwarcie konta
 • 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku
 • 0 zł
Oprocentowanie w skali rocznej
 • brak

Opinie klientów o Nest Konto w Nest Bank

4.9/5
19 opinii
17
2
0
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
22 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Jaro
Ocena :
     

Konto Nest ma super warnki i co ważne- mają serio bogatą ofertę. Nawet konto walutowe mają! i to najlpsze na rynku! POLECAM BARDZO!

Alexis

Najlepsze konto osobiste w Nest Bank! Ich ofertę wyróznia na rynku świetna obsługa! Drugiego takie banku nie znajdziecie. Polecam szczerze.

Malcolm
Ocena :
     

Konto w Nest bank jest jednym z najlepszych kont osobistych jakie znajdziecie. Nest Bank jest rewelacyjnym bankiem, który z czystym sumieniem mogę polecić.

Renata

A co jeśli zgubię kartę do konta? Ile kosztuje otrzymanie nowej karty?

HARRY
Ocena :
     

Bardzo dobra oferta banku Nest!
Konto za 0 zł jest darmowe tylko przy założeniu, że korzystamy z podstawowych usług bankowych! Natomiast jeśli chcemy trzymać na koncie większe środki to konto takie nie będzie oprocentowane- więc konto nie jest idealne, ale to co je wyróżnia to super obsługa!

lukı
Ocena :
     

zero negatywnych komentarzy. wiecie dlaczego bo to najlepsze konto bankowe.

Janka
Ocena :
     

Rewelacyjne konto za 0zl w nest banku nie jest tylko kontem damrowym w nazwie, ale prowadzenie go nie jest związane z zadnymi dodatkowymi kosztami. Moim zdaniem oferta turbo!!! Polecam serdecznie!

Michal
Ocena :
     

Rewelacyjne konto na super zasadach! Co najwazniejsze- konto jest darmowe, nie tylko w teorii. Posiadanie konta u nich i korzystanie z usług bankowych tez jest darmowe- wie nic nie placimy za przelewy, za korzystanie z bankomatów- zero kosztów. Polecam.

Logan
Ocena :
     

Mało popularne, a jednak najlepsze konto bankowe w Polsce. Polecam bardzo, bo ich oferta jest rewelacyjna! Nest robi to dobrze i dba o swojego klienta nie tylko do momentu założenia konta bankowego, ale na każdym etapie! Warto!

Edward
Ocena :
     

Można szukac i szukać, ale drugiego tak starającego sie i dbającego o klienta banku nie znajdziecie. Nest to najlepszy bank w polsce, a oferta konta osobistego jest super. czystym sumieniem polecam kazdemu.

Lucyna
Ocena :
     

Nest wie jak dbac o klienta, jak sprawić, że bedzie lubil sobie konto osobiste i swoj bank. Jak dla mnie oferta Nest Bank jest najlepszą ofertą w Polsce.

Monia
Ocena :
     

Niekonczaca sie wrecz lista plusow jest chyba najlepszym dowodem na to, ze to swietny bank! To konto to istna petarda! Polecam Nest Bank- bank, ktoremu zalezy na czlowieku- kazdym!

Krystian Walczyk
Ocena :
     

To jest idealny przykład na znaczenie słowa „starać się”! Im na serio zależy na kliencie i robia co mogą nie tylko by go zdobyć, ale i utrzymać!
Fajnie- bo jednak jest to dość nietypowe.
Koszta założenia i prowadzenia konta są zerowe- ale w razie jakichkolwiek problemów czy pytań to bank jest dla nas! Wspaniała obsługa. W nest każdy klient może poczuć się jak vip.

Kamil
Ocena :
     

Świetne konto osobiste. Poza tym, że jest w pełni darmowe to do tego przemiła obsługa, z jaką jeszcze w żadnym banku sie nie spotkałem.

Miłoszyński
Ocena :
     

konto osobiste w Nest Bank to doskonały przykład na to, że czasami warto poszukać, odejść od schematu, a nie iść na tłumem. Ja nie związałem się z bankiem potęgą, tylko mniejszym Bankiem, takim jak Nest i uważa to za super decyzje. Bank Nest sie stara i robi co może by zdobyć klienta- bo im zależy na klientach!

Mirek
Ocena :
     

Rewelacyjne konto osobiste w Nest bank- a co czyni je takim rewelacyjnym? bezkosztowość! Poza tym właśnie przez to, że bank Nest nie jest jakimś bankowym gigantem to musi się starać by przebic sie przez wszytskie oferty gigantów. I udało się! Ich oferta jest cenowo duzo bardzej atrakcyjna niz tych duzych banków! grunt to sie nie bac zwiazac sie z mniejszym bankiem- im zalezy i bardziej sie staraja!

Kimi
Ocena :
     

Konto w Nest Bank jest jednym z najlepszych kont bankowych!
Oczywiście otwarcie oraz prowadzenie konta w Nest Bank jest darmowe, tak jak transakcje kartą oraz wypłaty z bankomatów na terenie całego kraju! Generalnie konto ma wiele plusów ale największe to fakt, ze niemal wszytsko jest DARMOWE!

Ilona
Ocena :
     

Nest Bank jest doskonałym przykładem banku, który nie przychodzi nam na mysl jak mamy wymienic duze banki! Fakt- nie jest to bank gigant, ale co ciekawe, może nie jest to jeden z największych bankow w kraju, ale z pewnością jest to bank, który nadrabia super ofertą! Konto za 0zł w Nest Bank jest jednym z najlepszych kont osobistych w kraju! Oferta Banku jest na serio atrakcyjna i polecam sie z nia zapoznac.

Kamil Kopeć
Ocena :
     

Bardzo pozytywne zaskoczenie.
Na Nest natknąłem sie przez przypadek.
Wychodząc z (błędnego) założenia, że bank, który wybieram pownien być duży, miedzynarodowy, z historią, blablabla, odrzuciłem banki nie-giganty!
I tak przez zupełny przypadek gdy trafiłem na porównianie ofert i w zestawieniu był Nest Bank byłem w solidnym szoku, że jednak nie będąc gignatem mozna zaoferować tak dobre warunki. Zdecydowanie polecam zachować otwarty umysł, bo może sie okazać, że mniejszy bank wygrywa z większym!

Bartosz
Ocena :
     

Konto Nest Bank to jedno z najlepszych kont osobistych dostępnych na rynku. Co ważne-ich konto za 0 zł jest naprawdę kontem za 0 zł, a nie tylko z nazwy! Nawet wydanie karty debetowej Visa nic nas nie kosztuje! Do tego konto jest bardzo nowoczesne i możemy korzysta z takich rozwiązań jak Apple Pay, Garmin Pay oraz Google Pay!!! Konto rewelacja! A żeby yego było mało mamy inne opcje do wyboru- dla podróżujących albo dla nastolatków, konto oszczędnościowe- czyli dla każdego coś dobrego!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść