8
Nasza ocena: (skala 1-10)

Konto w Nest Bank

Konto w Nest Bank - opłaty

Opłata za prowadzenie 0 zł
Opłata za kartę 0 zł
Płatności mobilne Tak

Najpopularniejszym produktem Nest Banku jest Nest Konto, czyli darmowe konto osobiste za 0 zł, które jest dostępne dla osób od 18 roku życia. Właściciele takiego konta mogą liczyć na bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy wewnątrzbankowe i zewnętrzne przez internet oraz wydanie karty płatniczej Visa Debit. W naszym artykule znajdziesz więcej informacji o Nest Koncie oraz opłatach z jakimi mogą wiązać się niektóre funkcje.

W Nest Bank nie mamy dużego wyboru kont osobistych, co czyni ofertę tego banku bardziej przejrzystą. Możemy tu założyć wspomniane Nest Konto oraz Nest Konto Samodzielne, które jest rachunkiem bankowym dla dzieci.

Nest Konto z debetem do 30 000 zł dla nowych klientów

Nest Konto daje możliwość korzystania z usług dodatkowych oferowanych przez bank. Jedną z nich jest konto z debetem, który pozwoli sfinansować nieprzewidziane wydatki lub spłacić aktywny kredyt w innym banku (wówczas pieniądze zostaną przelane bezpośrednio na wskazane przez nas konto). Maksymalna kwota kredytu dostępnego online dla nowych klientów to 30 000 zł. Mogą oni także liczyć na skorzystanie z promocyjnej oferty 0% prowizji na dobry początek. Okres kredytowania to 12 miesięcy, ale jest możliwość odnowienia umowy. Do wzięcia kredytu wystarczy wyciąg z konta, a każda wpłata gotówki na nasz rachunek będzie jednocześnie spłatą części kredytu.

Posiadacze Nest Konta mogą wziąć udział w programie poleceń i pomagać innym. Za każde nowe Nest Konto otwarte z polecenia klienta bank przeznaczy 50 zł na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Stowarzyszenie jest częścią międzynarodowej organizacji, które pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Bank przekaże pieniądze pod warunkiem, że nowa osoba zakładająca konto bankowe wpisze w odpowiednie pola nasze imię i numer telefonu komórkowego oraz zacznie korzystać z Nest Konta i w ciągu 60 dni od jego otwarcia dokona pierwszej płatności swoją kartą Visa.

Podstawowe opłaty w Konto w Nest Bank

Otwarcie i prowadzenie rachunku w Nest Bank jest bezwarunkowo darmowe. Możliwe jest założenie wspólnego rachunku płatniczego dla osób w wieku 13-18 lat. Prowadzenie Nest Konta Samodzielnego jest darmowe i pozwala rodzicom na bieżąco monitorować wydatki swoich dzieci. Do założenia standardowego konta Nest wystarczy dowód osobisty. Bank umożliwia cztery sposoby zawarcia umowy: rozmowa wideo z konsultantem w dni robocze w godzinach 08:00 – 21:00 (aktywacja konta w 5 min.), przelew z konta w innym banku (aktywacja w 15 min.), podpisanie umowy w obecności kuriera (aktywacja w 5 dni) lub wizyta w oddziale banku lub placówce partnerskiej (aktywacja w wybranym przez klienta terminie).

Opłata za otwarcie konta
 • 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku
 • 0 zł
Oprocentowanie w skali rocznej
 • brak

Opłaty za kartę, bankomaty i BLIK w Konto w Nest Bank

Darmowa karta płatnicza Visa zapewnia bezpłatne korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty wpłaty gotówki w największej sieci wpłatomatów Euronet oraz usługę Cash Back za 0 zł. Karta Visa do Nest Konta umożliwia płatności smartfonem (po rejestracji karty w aplikacji Google Pay lub Cyfrowym Portfelu Apple Pay) oraz płatności zbliżeniowe zegarkiem poprzez Garmin Pay. Wszystkie karty objęte są usługą 3D Secure, która zapewnia bezpieczeństwo płatności internetowych. Możliwa łączna dzienna wartość operacji gotówkowych to 10 000 zł, a wartość operacji bezgotówkowych to 20 000 zł.

Rodzaj karty
 • Karta VISA do Nest Konta
Transakcje kartą
 • 0 zł
Wypłaty z bankomatów
 • 0 zł - we wszystkich bankomatach w kraju
 • 5 zł - w bankomatach za granicą
Wpłaty do wpłatomatów
 • 0 zł
Transakcje BLIK
 • brak

Konto w Nest Bank - opłaty za przelewy

Użytkownicy Nest Konta za 0 zł mogą korzystać z bezpłatnych przelewów wewnętrznych niezależnie od kanału realizacji. Główne opłaty są naliczane za przelewy zewnętrzne zlecane w placówce banku, dlatego Nest Konto jest produktem korzystnym głównie dla klientów preferujących bankowość mobilną. Maksymalna kwota pojedynczej transakcji płatniczej to 50 / 10 tysięcy* zł. Miesięczny limit transakcji ustalony został na 250 / 30 tysięcy* zł. Realizacja zleceń stałych nie generuje kosztów, jednak za wszelkie modyfikacje dokonane w placówce naliczona zostanie opłata w wysokości 5 zł.

Przelew internetowy
 • 0 zł
Przelew w placówce
 • 0 zł - przelew wewnętrzny
 • 5 zł - przelew zewnętrzny
Przelew ekspresowy
 • 1 zł - przez bankowość internetową lub mobilną
 • 5 zł - w oddziale lub przez serwis telefoniczny
Przelew SWIFT
 • 15 zł - przelew przez bankowość internetową lub mobilną
 • prowizja 0,2% (kwota min. 20 zł max. 200 zł) - przelew w oddziale lub przez serwis telefoniczny
Przelew SEPA
 • 0 zł - przelew przez bankowość internetową lub mobilną
 • 5 zł - przelew w oddziale lub przez serwis telefoniczny
Przelew SORBNET
 • 15 zł

Zalety i wady Konto w Nest Bank

Nest Konto skierowane jest do osób szukających bezwarunkowo darmowego rachunku bankowego, który pozwoli także na oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy. Celem Nest Banku było stworzenie oferty przyjaznej rodzinom, a także promowanie pomocy osobom potrzebującym. Z konta zadowolone będą zwłaszcza osoby korzystające głównie z podstawowych funkcji konta i preferujące dokonywanie transakcji finansowych w bankowości internetowej. Wadą oferty jest brak jakichkolwiek promocji bankowych (stan na wrzesień 2020 roku).

Konto w Nest Bank - zalety

 • brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta,
 • darmowe przelewy wewnątrzbankowe i zewnętrzne przez Internet,
 • bezpłatna karta płatnicza do konta Visa Debit,
 • cztery dostępne metody na otwarcie konta,
 • wyżej oprocentowane lokaty,
 • zniżki na zakupy w programie Visa Oferty,
 • możliwość wnioskowania o konto z debetem,
 • szansa na promocyjny zwrot 10 proc. raty kredytu w Nest Bank przez pół roku,
 • możliwość założenia wysokooprocentowanego konta oszczędnościowego (2,25% do kwoty 50 000 zł),
 • bezpłatne konto walutowe Nest Waluta prowadzone w EURO, GBP lub USD,
 • możliwość złożenia wniosku o świadczenia “Dobry Start” 300+ i Rodzina 500+ bez wychodzenia z domu,
 • ciekawa oferta poleceń.

Konto w Nest Bank - wady

 • mało intuicyjny panel klienta i aplikacja mobilna,
 • brak oprocentowania konta,
 • płatne polecenia zapłaty, przelewy zagraniczne, zmiana kodu PIN, wyciągi w formie papierowej, wydanie duplikatu karty i wypłaty z bankomatów zagranicy,
 • brak płatności BLIK.

Opinie klientów o Konto w Nest Bank

OcenaLiczba głosów
5★
94%
15
4★
6%
1
3★
0%
0
2★
0%
0
1★
0%
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
lukı
Ocena :
     

zero negatywnych komentarzy. wiecie dlaczego bo to najlepsze konto bankowe.

Janka
Ocena :
     

Rewelacyjne konto za 0zl w nest banku nie jest tylko kontem damrowym w nazwie, ale prowadzenie go nie jest związane z zadnymi dodatkowymi kosztami. Moim zdaniem oferta turbo!!! Polecam serdecznie!

Michal
Ocena :
     

Rewelacyjne konto na super zasadach! Co najwazniejsze- konto jest darmowe, nie tylko w teorii. Posiadanie konta u nich i korzystanie z usług bankowych tez jest darmowe- wie nic nie placimy za przelewy, za korzystanie z bankomatów- zero kosztów. Polecam.

Logan
Ocena :
     

Mało popularne, a jednak najlepsze konto bankowe w Polsce. Polecam bardzo, bo ich oferta jest rewelacyjna! Nest robi to dobrze i dba o swojego klienta nie tylko do momentu założenia konta bankowego, ale na każdym etapie! Warto!

Edward
Ocena :
     

Można szukac i szukać, ale drugiego tak starającego sie i dbającego o klienta banku nie znajdziecie. Nest to najlepszy bank w polsce, a oferta konta osobistego jest super. czystym sumieniem polecam kazdemu.

Lucyna
Ocena :
     

Nest wie jak dbac o klienta, jak sprawić, że bedzie lubil sobie konto osobiste i swoj bank. Jak dla mnie oferta Nest Bank jest najlepszą ofertą w Polsce.

Monia
Ocena :
     

Niekonczaca sie wrecz lista plusow jest chyba najlepszym dowodem na to, ze to swietny bank! To konto to istna petarda! Polecam Nest Bank- bank, ktoremu zalezy na czlowieku- kazdym!

Krystian Walczyk
Ocena :
     

To jest idealny przykład na znaczenie słowa „starać się”! Im na serio zależy na kliencie i robia co mogą nie tylko by go zdobyć, ale i utrzymać!
Fajnie- bo jednak jest to dość nietypowe.
Koszta założenia i prowadzenia konta są zerowe- ale w razie jakichkolwiek problemów czy pytań to bank jest dla nas! Wspaniała obsługa. W nest każdy klient może poczuć się jak vip.

Kamil
Ocena :
     

Świetne konto osobiste. Poza tym, że jest w pełni darmowe to do tego przemiła obsługa, z jaką jeszcze w żadnym banku sie nie spotkałem.

Miłoszyński
Ocena :
     

konto osobiste w Nest Bank to doskonały przykład na to, że czasami warto poszukać, odejść od schematu, a nie iść na tłumem. Ja nie związałem się z bankiem potęgą, tylko mniejszym Bankiem, takim jak Nest i uważa to za super decyzje. Bank Nest sie stara i robi co może by zdobyć klienta- bo im zależy na klientach!

Mirek
Ocena :
     

Rewelacyjne konto osobiste w Nest bank- a co czyni je takim rewelacyjnym? bezkosztowość! Poza tym właśnie przez to, że bank Nest nie jest jakimś bankowym gigantem to musi się starać by przebic sie przez wszytskie oferty gigantów. I udało się! Ich oferta jest cenowo duzo bardzej atrakcyjna niz tych duzych banków! grunt to sie nie bac zwiazac sie z mniejszym bankiem- im zalezy i bardziej sie staraja!

Kimi
Ocena :
     

Konto w Nest Bank jest jednym z najlepszych kont bankowych!
Oczywiście otwarcie oraz prowadzenie konta w Nest Bank jest darmowe, tak jak transakcje kartą oraz wypłaty z bankomatów na terenie całego kraju! Generalnie konto ma wiele plusów ale największe to fakt, ze niemal wszytsko jest DARMOWE!

Ilona
Ocena :
     

Nest Bank jest doskonałym przykładem banku, który nie przychodzi nam na mysl jak mamy wymienic duze banki! Fakt- nie jest to bank gigant, ale co ciekawe, może nie jest to jeden z największych bankow w kraju, ale z pewnością jest to bank, który nadrabia super ofertą! Konto za 0zł w Nest Bank jest jednym z najlepszych kont osobistych w kraju! Oferta Banku jest na serio atrakcyjna i polecam sie z nia zapoznac.

Kamil Kopeć
Ocena :
     

Bardzo pozytywne zaskoczenie.
Na Nest natknąłem sie przez przypadek.
Wychodząc z (błędnego) założenia, że bank, który wybieram pownien być duży, miedzynarodowy, z historią, blablabla, odrzuciłem banki nie-giganty!
I tak przez zupełny przypadek gdy trafiłem na porównianie ofert i w zestawieniu był Nest Bank byłem w solidnym szoku, że jednak nie będąc gignatem mozna zaoferować tak dobre warunki. Zdecydowanie polecam zachować otwarty umysł, bo może sie okazać, że mniejszy bank wygrywa z większym!

Bartosz
Ocena :
     

Konto Nest Bank to jedno z najlepszych kont osobistych dostępnych na rynku. Co ważne-ich konto za 0 zł jest naprawdę kontem za 0 zł, a nie tylko z nazwy! Nawet wydanie karty debetowej Visa nic nas nie kosztuje! Do tego konto jest bardzo nowoczesne i możemy korzysta z takich rozwiązań jak Apple Pay, Garmin Pay oraz Google Pay!!! Konto rewelacja! A żeby yego było mało mamy inne opcje do wyboru- dla podróżujących albo dla nastolatków, konto oszczędnościowe- czyli dla każdego coś dobrego!

eklko

Polecam!

Kasia25
Ocena :
     

Ciekawa oferta, chociaż bank na pierwszy rzut oka nie przekonuje, ale ja polecam!

Polecane oferty

Konto w Vialet
Opłata za konto:
Karta:
Przelewy:-
Bankomaty:-
Płatności mobilne:
Bonus za założenie
EKOkonto bez Kosztów w BOŚ Bank
Opłata za konto:
Karta:
Przelewy:-
Bankomaty:-
Płatności mobilne:
Bonus za założenie
Konto 360° w Banku Millennium
Opłata za konto:
Karta:
Przelewy:-
Bankomaty:-
Płatności mobilne:
Bonus za założenie

2021 © pozyczkaportal.pl