700 zł premii z nowym kontem BIZnest w Nest Banku

Nowe konto firmowe to szansa na otrzymanie niemałej nagrody! Nest Bank oferuje 700 zł za założenie rachunku BIZnest i aktywne korzystanie z usług konta! Sprawdź co dokładnie musisz zrobić i zacznij korzystać już teraz!
BIZnest Konto z premią - nowe konto firmowe Nest Bank z szansą na 700 zł bonusu
Nest Konto w Nest Bank - zobacz ofertę
Nest Konto w Nest Bank

Najpopularniejszym produktem Nest Banku jest Nest Konto, czyli darmowe konto osobiste za 0 zł, które jest dostępne dla osób od 18 roku życia. Właściciele takiego konta mogą liczyć na bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy wewnątrzbankowe i zewnętrzne przez internet oraz wydanie karty płatniczej Visa Debit. W naszym artykule znajdziesz więcej informacji o Nest Koncie oraz opłatach z jakimi mogą wiązać się niektóre funkcje.

Złóż wniosek Opinie o Nest Konto w Nest Bank

Co można zyskać w promocji?
 • 700 zł
 • Darmowy terminal płatniczy przez 5 miesięcy
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 15 września 2022 roku

BIZnest Konto z premią – nowe konto firmowe Nest Bank z szansą na 700 zł bonusu

Nest Bank przygotował promocję dla nowych klientów zainteresowanych otwarciem nowego konta firmowego! „BIZnest Konto z premią – edycja 3” to szansa na otrzymanie do nawet 700 zł w gotówce, darmowy terminal płatniczy oraz roczne zwolnienie z opłat za korzystanie z terminala. Wysokość nagrody jest uzależniona od aktywności klienta.

Promocja skierowana jest do nowych klientów Nest Banku, którzy spełniają następujące warunki:

 • są osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą lub spółki: cywilne, jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością a także fundacje i stowarzyszenia.
 • posiadają siedzibę oraz rezydencję podatkową w Polsce,
 • nie posiadają rachunku firmowego w Nest Banku od 01.01.2020 r. do dnia przystąpienia do promocji.

Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać całą nagrodę od Nest Banku?

Aby skorzystać z promocji konta firmowego BIZnest Konto należy:

 1. Do 15 września 2022 roku złożyć wniosek o otwarcie rachunku firmowego wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego
 2. Do 30 września 2022 roku zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku.
 3. Udziel zgód wszystkich zgód marketingowych.

Maksymalna wysokość nagrody w ramach „BIZnest Konto z premią” wynosi 700 zł. Nagroda została podzielona na kilka części, otrzymanie każdej z nich wymaga zrealizowania konkretnych warunków:

 • 50 zł – za otwarcie konta firmowego oraz wykonanie jednej operacji kartą, najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu rachunku.
 • 5 x 50 zł – przez pięć kolejnych miesięcy od otwarcia konta należy zapewnić miesięczne wpływy od kontrahentów na BIZnest Konto na kwotę min. 5 000 zł oraz wykonać min. 3 dowolne transakcje bezgotówkowe z konta firmowego.
 • 100 – 400 zł – zamów i korzystaj z terminala płatniczego Fiserv Polska za 0 zł przez pierwsze 5 miesięcy.

Nagroda pieniężna za terminal może wynieść od 100 do maksymalnie 400 zł, jednorazowej premii. Wysokość tej premii jest zależna od czasu trwania umowy terminala płatniczego:

Okres trwania umowy Wysokość premii
12 miesięcy 100 zł
24 miesiące 200 zł
36 miesięcy 300 zł
48 miesięcy 400 zł

Promocje do konta firmowego w innych bankach

Praktycznie każdy popularny bank proponuje promocyjną ofertę konta firmowego. Co ciekawe, większość konkurencji Nest Bank oferuje większą nagrodę! Z drugiej strony, większa nagroda bardzo często łączy się z poważniejszymi wymaganiami i warunkami.

Poniżej przedstawiamy trzy, naszym zdaniem, najciekawsze kontroferty nowego konta firmowego w innych bankach:

Szczegóły na temat wszystkich promocji oraz jak otrzymać cały bonus znajdziesz w opisach poświęconych tym ofertom. Kliknij link ukryty pod nazwą promocji i sprawdź jak zwiększyć swoje zyski z nowym kontem dla firm.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść