Darmowe konto na stałe i 700 zł premii w Nest Banku

Nest Bank przygotował promocję konta firmowego, na którą wszyscy czekali! W ramach oferty „BIZnest Konto z premią”, do 31 lipca 2023 roku możesz założyć darmowe konto firmowe, które będzie bezpłatne już zawsze! Z nowym kontem firmowym Nest Banku zyskasz za darmo: prowadzenie pierwszego konta firmowego, wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir, w tym do ZUS i US, wpłaty i wypłaty BLIKIEM z bankomatów, wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet w Polsce oraz pierwszą kartę debetową Visa. Konto jest darmowe bezwarunkowo! Sprawdź dokładnie instrukcje i skorzystaj już teraz!
BIZnest Konto z premią - nowe konto firmowe Nest Bank z szansą na 700 zł bonusu
Nest Konto w Nest Bank - zobacz ofertę
Nest Konto w Nest Bank

Najpopularniejszym produktem Nest Banku jest Nest Konto, czyli darmowe konto osobiste za 0 zł, które jest dostępne dla osób od 18 roku życia. Właściciele takiego konta mogą liczyć na bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy wewnątrzbankowe i zewnętrzne przez internet oraz wydanie karty płatniczej Visa Debit. W naszym artykule znajdziesz więcej informacji o Nest Koncie oraz opłatach z jakimi mogą wiązać się niektóre funkcje.

Złóż wniosek Opinie o Nest Konto w Nest Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Darmowe konto na stałe i bez warunków
  • 700 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 lipca 2023 roku

BIZnest Konto z premią – nowe konto firmowe Nest Bank z szansą na 700 zł bonusu

Nest Bank przygotował promocję dla nowych klientów zainteresowanych otwarciem nowego konta firmowego! „BIZnest Konto z premią” to całkowicie darmowe konto dla firm: bez warunków, na stałe! Dodatkowo masz szansę na otrzymanie do nawet 700 zł w gotówce. Wysokość nagrody jest uzależniona od aktywności klienta.

Promocja skierowana jest do nowych klientów Nest Banku, którzy spełniają następujące warunki:

są osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą lub spółki: cywilne, jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością a także fundacje i stowarzyszenia.
posiadają siedzibę oraz rezydencję podatkową w Polsce,
nie posiadają rachunku firmowego w Nest Banku od 01.01.2021 r. do dnia przystąpienia do promocji.

Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać całą nagrodę od Nest Banku?

Bezwarunkowo darmowe BIZnest Konto (na zawsze!) może założyć osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG, spółek: cywilnych, jawnych, partnerskich, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjnych; fundacji i stowarzyszeń. Aby skorzystać z promocji konta firmowego BIZnest Konto należy:

Do 31 lipca 2023 roku złożyć wniosek o otwarcie rachunku firmowego – możesz to zrobić dowolną metodą!
Do 29 lutego 2024 roku zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku.
Udziel zgód wszystkich zgód marketingowych.

Maksymalna wysokość nagrody w ramach „BIZnest Konto z premią” wynosi 700 zł. Nagroda została podzielona na kilka części, otrzymanie każdej z nich wymaga zrealizowania konkretnych warunków:

50 zł – za otwarcie konta firmowego oraz wykonanie jednej operacji kartą, najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu rachunku.
5 x 50 zł – przez pięć kolejnych miesięcy od otwarcia konta należy zapewnić miesięczne wpływy od kontrahentów na BIZnest Konto na kwotę min. 5 000 zł oraz wykonać min. 3 dowolne transakcje bezgotówkowe z konta firmowego.
100 – 400 zł – zamów i korzystaj z terminala płatniczego Fiserv Polska za 0 zł przez pierwsze 5 miesięcy.

Nagroda pieniężna za terminal może wynieść od 100 do maksymalnie 400 zł, jednorazowej premii. Wysokość tej premii jest zależna od średniej wysokości obrotu na terminalu z okresu 3 miesięcy:

Średnia, miesięczna wysokość obrotu na terminalu Wysokość premii
5 000 zł – 7 999,99 zł 100 zł
8 000 zł – 9 999,99 zł 200 zł
10 000 zł – 14 999,99 zł 300 zł
15 000 zł i więcej 400 zł

Promocje do konta firmowego w innych bankach

Praktycznie każdy popularny bank proponuje promocyjną ofertę konta firmowego. Co ciekawe, większość konkurencji Nest Bank oferuje większą nagrodę! Z drugiej strony, większa nagroda bardzo często łączy się z poważniejszymi wymaganiami i warunkami.

Poniżej przedstawiamy trzy, naszym zdaniem, najciekawsze kontroferty nowego konta firmowego w innych bankach:

Szczegóły na temat wszystkich promocji oraz jak otrzymać cały bonus znajdziesz w opisach poświęconych tym ofertom. Kliknij link ukryty pod nazwą promocji i sprawdź jak zwiększyć swoje zyski z nowym kontem dla firm.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść