Założenie firmy za pośrednictwem mBanku przyniesie 350 zł

Nowa jednoosobowa działalność gospodarcza wiąże się z niewieloma formalnościami. Dzięki promocji na konto dla firm w mBanku cały proces jest zaś jeszcze przyjemniejszy. Świeżo upieczeni przedsiębiorcy nie tylko założą przez bank firmę, ale otrzymają także 350 zł premii oraz zwolnienie z opłat na dwa lata.
Premia za założenie JDG przez mBank i podstawową aktywność
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 350 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 lutego 2022 roku

Promocja na nowe konto dla firm w mBanku

Zakładając działalność gospodarczą można korzystać z dotychczasowego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub otworzyć standardowe konto bankowe, tyle że korzystać z niego do rozliczeń z kontrahentami. Atrakcyjne premie gotówkowe oraz zwolnienia z opłat sprawiają jednak, że nie opłaca się unikać założenia oddzielnego konta dla firm. Rachunek dla jednoosobowej działalności gospodarczej z bonusem na start oferuje mBank.

Promocja “Otwórz firmę, zyskaj konto z księgowością” kierowana jest do przyszłych przedsiębiorców, którzy dopiero chcą zarejestrować działalność w CEIDG. mBank proponuje im 24 miesiące korzystania z konta dla firm bez opłat oraz 350 zł w formie przelewu na konto. Z szansy na otrzymanie premii dyskwalifikuje jedynie wcześniejsze korzystanie z tej promocji lub prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej w dniu składania wniosku o otwarcie firmy.

Premia za założenie JDG przez mBank i podstawową aktywność

Promocja mBanku dla firm jest najprostszą okazją na zgarnięcie premii za nowe konto dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Świeżo upieczeni przedsiębiorcy będą czekali na przelew rekordowo krótko, ponieważ bonus trafi na konto w ciągu dwóch miesięcy. Tak szybki zastrzyk 350 zł będzie dla wielu nowych firm niezwykle istotny!

Jak zasłużyć na 350 zł za konto dla firm w mBanku?

  1. Do 28 lutego 2022 roku złożyć wniosek promocyjny o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej za pośrednictwem mBanku i jednoczesne otwarcie mBiznes konta Standard z kartą debetową MasterCard Debit Business w placówce banku, przez infolinię, na stronie www.mbank.pl albo u wymienionych tam partnerów instytucji. To zapewni zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku, darmowe przelewy i kilka innych przywilejów na okres 24 miesięcy.
  2. Przez 30 dni od ostatecznego podpisania umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą debetową na łączną kwotę sięgającą minimum 1000 zł. Czas ten liczony jest od złożenia podpisu, a nie rozpoczęcia okresu rozliczeniowego.

Osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę przedsiębiorcy powinny pamiętać, że w prowadzeniu firmy niezwykle istotne są skrupulatne rozliczenia z fiskusem. Nagroda z promocji bankowej traktowana jest tymczasem jako przychód firmy. Gdy tylko spłynie na konto (bank ma na jej wysłanie czas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków), należy zaliczyć ją jako przychód i odprowadzić należny podatek.

Prosta, choć nie najbardziej dochodowa promocja dla firm

Przedsiębiorcy zakładający firmę i nie chcący dorzucać sobie dodatkowych obowiązków związanych z kilkumiesięcznym pilnowaniem warunków promocji jak najbardziej poprzestać mogą na propozycji mBanku. Kwota jest jak na obecnie standardy wystarczająco wysoka, przynajmniej jeżeli chodzi o premie podstawowe. Biznesy korzystające z terminali płatniczych czy mające kontrahentów za granicą liczyć mogą na większe kumulacje nagród, jak chociażby w przypadku promocji na konto firmowe w Pekao czy okazji na rachunek firmowy w Millennium.

Co w sytuacji, jeśli młody stażem przedsiębiorca nie korzysta z zaawansowanych operacji finansowych, a jednocześnie chce postarać się o wyższą premię? Wówczas dobrą propozycją będzie podstawowe 700 zł za konto dla firm w Credit Agricole przy zapewnianiu przez pół roku miesięcznych przychodów na poziomie 3000 zł albo 540 zł ciułane przez rok w promocji na nowe iKonto Biznes w Alior Banku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×