Założenie firmy za pośrednictwem mBanku przyniesie 350 zł

Nowa jednoosobowa działalność gospodarcza wiąże się z niewieloma formalnościami. Dzięki promocji na konto dla firm w mBanku cały proces jest zaś jeszcze przyjemniejszy. Świeżo upieczeni przedsiębiorcy nie tylko założą przez bank firmę, ale otrzymają także 350 zł premii oraz zwolnienie z opłat na dwa lata.
Mbank
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
 • 350 zł
 • darmowe prowadzenie konta
 • darmowy dostęp  do programu mOrganizer
Do kiedy trwa promocja?
 • 16 października 2022 roku

Promocja na nowe konto dla firm w mBanku

Zakładając działalność gospodarczą można korzystać z dotychczasowego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub otworzyć standardowe konto bankowe, tyle że korzystać z niego do rozliczeń z kontrahentami. Atrakcyjne premie gotówkowe oraz zwolnienia z opłat sprawiają jednak, że nie opłaca się unikać założenia oddzielnego konta dla firm. Rachunek dla jednoosobowej działalności gospodarczej z bonusem na start oferuje mBank.

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które:

 • w dniu składania wniosku prowadzą już jednoosobową działalność gospodarczą w rozumieniu ustawy z dnia 6 marca 2018 Prawo przedsiębiorców,
 • już korzystały z tej promocji, w ramach poprzednich edycji.

Co można zyskać w ramach promocji mBank do konta firmowego?

Promocja „Otwórz firmę z mBankiem” skierowana jest do przyszłych przedsiębiorców, którzy dopiero chcą zarejestrować działalność w CEIDG. Co można zyskać w ramach promocji mBank? Oferta obejmuje 24 miesiące korzystania z konta dla firm bez opłat, w co zaliczamy:

 • prowadzenie rachunku bieżącego za 0 zł.
 • nielimitowany, darmowe przelewy internetowe w PLN (ELIXIR),
 • nielimitowany, darmowe przelewy internetowe w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii,
 • 0 zł za wydanie i obsługę pierwszej karty debetowej do rachunku bieżącego,
 • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski,
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski.

Ponadto, na okres 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy o konta firmowego, właściciel otrzyma możliwość:

 • skorzystania z mOrganizera finansów za 0 zł,
 • zawnioskowania o usługę mKsięgowość Komfort z dedykowanym księgowym za 1 zł w ciągu 30 dni od założenia rachunku, pod warunkiem skorzystania z usługi mOrganizera.

Dodatkowo, w ramach promocji można otrzymać 350 zł w formie przelewu na konto. Aby otrzymać nagrodę pieniężną i inne wymienione bonusy do konta firmowego konieczne jest spełnienie wszystkich warunków.

Premia za założenie JDG przez mBank i podstawową aktywność

Promocja mBanku dla firm jest najprostszą okazją na zgarnięcie premii za nowe konto dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Świeżo upieczeni przedsiębiorcy będą czekali na przelew rekordowo krótko, ponieważ bonus trafi na konto w ciągu dwóch miesięcy. Tak szybki zastrzyk 350 zł będzie dla wielu nowych firm niezwykle istotny!

Jak zasłużyć na 350 zł za konto dla firm w mBanku?

 1. Do 16 października 2022 roku złożyć wniosek promocyjny o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej za pośrednictwem mBanku i jednoczesne otwarcie mBiznes konta Standard z kartą debetową MasterCard Debit Business w placówce banku, przez infolinię, na stronie banku albo u wymienionych tam partnerów instytucji. To zapewni zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku, darmowe przelewy i kilka innych przywilejów na okres 24 miesięcy.
 2. Przez 30 dni od ostatecznego podpisania umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą debetową na łączną kwotę sięgającą minimum 1000 zł. Czas ten liczony jest od złożenia podpisu, a nie rozpoczęcia okresu rozliczeniowego.

Osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę przedsiębiorcy powinny pamiętać, że w prowadzeniu firmy niezwykle istotne są skrupulatne rozliczenia z fiskusem. Nagroda z promocji bankowej traktowana jest tymczasem jako przychód firmy. Gdy tylko spłynie na konto (bank ma na jej wysłanie czas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków), należy zaliczyć ją jako przychód i odprowadzić należny podatek.

Prosta, choć nie najbardziej dochodowa promocja dla firm

Przedsiębiorcy zakładający firmę i nie chcący dorzucać sobie dodatkowych obowiązków związanych z kilkumiesięcznym pilnowaniem warunków promocji jak najbardziej poprzestać mogą na propozycji mBanku. Kwota jest jak na obecnie standardy wystarczająco wysoka, przynajmniej jeżeli chodzi o premie podstawowe. Biznesy korzystające z terminali płatniczych czy mające kontrahentów za granicą liczyć mogą na większe kumulacje nagród, jak chociażby w przypadku promocji na konto firmowe w Pekao czy okazji na rachunek firmowy w Millennium.

Co w sytuacji, jeśli młody stażem przedsiębiorca nie korzysta z zaawansowanych operacji finansowych, a jednocześnie chce postarać się o wyższą premię? Wówczas dobrą propozycją będzie podstawowe 700 zł za konto dla firm w Credit Agricole przy zapewnianiu przez pół roku miesięcznych przychodów na poziomie 3000 zł albo 540 zł zbierane przez rok w promocji na nowe iKonto Biznes w Alior Banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść