Załóż konto i firmę z mBank i oszczędź do 2200 zł!

Nowa jednoosobowa działalność gospodarcza wiąże się z niewieloma formalnościami. Dzięki promocji na konto dla firm w mBanku cały proces jest zaś jeszcze przyjemniejszy. Świeżo upieczeni przedsiębiorcy nie tylko założą przez bank firmę, ale otrzymają także 500 zł premii oraz zwolnienie z opłat na dwa lata.
Mbank
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
 • 500 zł
 • darmowe prowadzenie konta
 • darmowy dostęp do programu mOrganizer
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 18 września 2023 r.

Promocja na nowe konto dla firm w mBanku

mBank przygotował promocję dla klientów, którzy chcą otworzyć firmę oraz konto firmowe z pomocą banku! Oferta specjalna „Konto firmowe za 0 zł na zawsze” to propozycja darmowego konta biznes z dostępem do narzędzi i funkcji, które ułatwią prowadzenie własnego biznesu.

Zakładając działalność za pośrednictwem mBanku zyskujesz gwarancję braku opłat prowadzenie konta firmowego i korzystanie z karty, przelewy wewnętrzne poza rachunkami własnymi, przelewy zewnętrznie, bankomaty, wpłatomaty oraz korzystanie z dodatkowego rachunku pomocniczego i walutowego przez cały czas trwania promocji.

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które:

 • w dniu składania wniosku prowadzą już jednoosobową działalność gospodarczą w rozumieniu ustawy z dnia 6 marca 2018 Prawo przedsiębiorców,
 • już korzystały z tej promocji, w ramach poprzednich edycji.

Co można zyskać w ramach promocji mBank do konta firmowego?

Promocja „Konto firmowe za 0 zł na zawsze” skierowana jest do przyszłych przedsiębiorców, którzy dopiero chcą zarejestrować działalność w CEIDG.

Co można zyskać w ramach promocji mBank? Oferta obejmuje 24 miesiące korzystania z konta dla firm bez opłat, w co zaliczamy:

 • prowadzenie rachunku bieżącego za 0 zł.
 • nielimitowany, darmowe przelewy internetowe w PLN (ELIXIR),
 • nielimitowany, darmowe przelewy internetowe w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii,
 • 0 zł za wydanie i obsługę pierwszej karty debetowej do rachunku bieżącego,
 • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski,
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski.

Ponadto, na okres 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy o konta firmowego, właściciel otrzyma możliwość:

 • skorzystania z mOrganizera finansów za 0 zł,
 • zawnioskowania o usługę mKsięgowość Komfort z dedykowanym księgowym za 1 zł w ciągu 30 dni od założenia rachunku, pod warunkiem skorzystania z usługi mOrganizera.

Premia za założenie firmy przez mBank oraz za podstawową aktywność na koncie

Dodatkowo, w ramach promocji można otrzymać 500 zł w formie przelewu na konto. Jak zasłużyć na 500 zł za konto dla firm w mBanku?

 1. Do 18 września 2023 roku złożyć wniosek promocyjny o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej za pośrednictwem mBanku i jednoczesne otwarcie mBiznes konta Standard z kartą debetową Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP lub Mastercard Business WOŚP Mobilną w placówce banku, przez infolinię, na stronie banku albo u wymienionych tam partnerów instytucji. To zapewni zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku, darmowe przelewy i kilka innych przywilejów na okres 24 miesięcy.
 2. Przez 30 dni od ostatecznego podpisania umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą debetową na łączną kwotę sięgającą minimum 1000 zł. Czas ten liczony jest od złożenia podpisu, a nie rozpoczęcia okresu rozliczeniowego.

Osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę przedsiębiorcy powinny pamiętać, że w prowadzeniu firmy niezwykle istotne są skrupulatne rozliczenia z fiskusem. Nagroda z promocji bankowej traktowana jest tymczasem jako przychód firmy. Gdy tylko spłynie na konto (bank ma na jej wysłanie czas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków), należy zaliczyć ją jako przychód i odprowadzić należny podatek.

Prosta, choć nie najbardziej dochodowa promocja dla firm

Przedsiębiorcy zakładający firmę i nie chcący dorzucać sobie dodatkowych obowiązków związanych z kilkumiesięcznym pilnowaniem warunków promocji jak najbardziej poprzestać mogą na propozycji mBanku. Kwota jest jak na obecnie standardy wystarczająco wysoka, przynajmniej jeżeli chodzi o premie podstawowe.

Jeśli szczególnie zależy Ci na wysokiej nagrodzie pieniężnej zapoznaj się z ofertą Alior Banku. Alior proponuje dwie łączone promocje: “Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2” oraz „1500 zł dla firm”, dzięki którym łącznie możesz zyskać nawet 3300 zł!

Również warte uwagi są propozycje w Pekao oraz Credit Agricole. W pierwszym można dostać nawet 2000 zł i darmowe prowadzenie konta przez rok – sprawdź warunki i zobacz czy warto skorzystać z tej oferty. Credit Agricole również zapewnia darmowe konto na rok i jeszcze wyższą nagrodę! Sprawdź co możesz zyskać i na jakich warunkach w promocji Konta Biznes Credit Agricole!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść