Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Informacje o Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka
Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - zobacz ofertę
4.7/5
3
opinii
Załóż konto
Opłata za prowadzenie:
0 zł
Opłata za kartę
0 zł
Płatności mobilne:
Tak
Ocena
7/10
SKOK Kasa Stefczyka zapewnia kompleksową obsługę klienta, umożliwiając również posiadanie rachunku osobistego. Klienci Kasy Stefczyka mogą za darmo założyć i prowadzić rachunek płatniczy, który umożliwia komfortowe zarządzanie zebranymi pieniędzmi. Sprawdź, jak prezentują się opłaty związane z kontem, przelewami i usługami dodatkowymi. Poznaj największe zalety rachunku płatniczego IKS Classic!

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka – Promocja do konta bankowego

Posiadacze rachunku płatniczego w Kasie Stefczyka mogą skorzystać z korzystnej promocji KASA WRACA, gdzie za zakupy zrealizowane kartą VISA w wybranych punktach: aptekach, kinach, stacjach benzynowych, otrzymamy zwrot części kosztów na konto. W ten sposób można uzyskać nawet 150 zł miesięcznie. By wziąć udział w promocji należy:

 • posiadać rachunek płatniczy IKS Classic lub Senior i posiadać miesięczne wpływy min. 500 zł/mies.,
 • zalogować się do aplikacji dedykowanej promocji – przez Internet, telefonicznie lub w placówce Kasy Stefczyka,
 • wykonać jednorazową transakcję bezgotówkową na kwotę powyżej 100 zł w jednym z miejsc, zaliczanych do punktów promocyjnych.
Promocje Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka
Kasa Stefczyka
4 kwietnia 2022 • 2 min czytania

Promocja Kasa Wraca – zyskaj do 150 zł miesięcznie w Kasie Stefczyka

Co można zyskać w promocji? Zwrot do 150 zł miesięcznie Do kiedy trwa promocja? Do odwołania Na czym polega promocja Kasa Wraca? Kasa Stefczyka wróciła z drugą edycją...

Klienci Kasy Stefczyka mogą skorzystać z wielu innych promocji, które są szansą na zdobycie dodatkowej gotówki lub wygranie wspaniałych nagród. Do licznych promocji dla nowych i stałych klientów zaliczamy: Wygraj rower, Konkursy krzyżówkowe czy KASA dla Seniora- promocja dedykowana seniorom, dzięki której mogą oni zyskać 50 zł. Kasa Stefczyka posiada również program poleceń Poleć Nas, dzięki któremu mamy szansę na otrzymanie aż 500 zł.

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka – Cechy szczególne

Wybierając rachunek płatniczy IKS Classic należy pamiętać, że Kasa Stefczyka nie jest bankiem. Ten rachunek płatniczy został stworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę, wygodę i dostępność usług finansowych. Klienci mają stały dostęp do swojego rachunku w ramach bankowości elektronicznej oraz możliwość skorzystania z kompleksowej obsługi przez specjalistów w ponad 400 placówkach stacjonarnych.

IKS Classic to w pełni darmowy rachunek osobisty pozwalający na bezpłatne przelewy internetowe, darmowe wypłaty środków z bankomatów SKOK24, do którego otrzymujemy kartę debetową VISA. Karta płatnicza VISA umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych zniżek i rabatów, ale przede wszystkim to szansa na wygodne i bezpieczne płatności zbliżeniowe Płacąc za zakupy czy usługi do kwoty 100 zł, transakcja odbywa się bez podawania kodu PIN.

Opłaty za kartę, bankomaty i BLIK w Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Podstawowa karta płatnicza VISA jest wydawana do rachunku IKS Classic za darmo. Z jej pomocą wygodnie zapłacimy za zakupy i usługi oraz wypłacimy gotówkę. Wypłaty z bankomatów SKOK24 oraz Euronet z logo SKOK24 są całkowicie bezpłatne. W pozostałych bankomatach na terenie Polski zapłacimy 5 zł za każdą transakcję.

Karta płatnicza w Kasie Stefczyka jest płatna – miesięczna opłata wynosi 5 zł. Dodatkowo pieniądze na konto za darmo, można wpłacić wyłącznie w placówce Kasy Stefczyka. Niestety SKOK nie umożliwia płatności BLIK, jednak klienci mogą skorzystać z płatności mobilnych za pośrednictwem Google Pay.

Rodzaj karty
 • VISA DEBIT
Transakcje kartą
 • 0 zł
Wypłaty z bankomatów
 • 0 zł w bankomatach SKOK24
 • 5 zł w pozostałych bankomatach
Wpłaty do wpłatomatów
 • -
Transakcje BLIK
 • brak

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - opłaty za przelewy

Konto IKS Classic posiada mocno ograniczone możliwości realizowania przelewów. Nie stanowi to jednak problemu, jeżeli planujemy zlecać jedynie przelewy krajowe i wyłącznie przez bankowość internetową. Wybierając tę metodę przelewy są całkowicie darmowe.

Wykonanie przelewu w placówce SKOK wiąże się z naliczeniem opłaty, która wzrasta zależnie od kwoty przelewu – im wyższa kwota, tym wyższy koszt. Klienci Kasy Stefczyka nie mają możliwości zlecenia przelewu ekspresowego, przelewu w obcej walucie, przelewu SEPA czy Swift.

Przelew internetowy
 • 0 zł
Przelew w placówce
 • od 3,50 do 80 zł
Przelew ekspresowy
 • brak
Przelew Swift
 • brak
Przelew SEPA
 • brak

Zaty i wady Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Rachunek płatniczy IKS Classic zapewnia wygodę, komfort i pełną kontrolę w dysponowaniu swoimi pieniędzmi. Korzystając z usług Kasy Stefczyka możemy wygodnie płacić za zakupy, dysponować środkami wypłacając je z bankomatów czy zlecając przelewy. Należy jednak pamiętać, że nie jest to konto bankowe! Zakres usług jest mocno ograniczony i należy o tym pamiętać zakładając rachunek. Osoby, które potrzebują jedynie podstawowych funkcji konta bankowego z pewnością będą zadowolone z możliwości jakie daje rachunek płatniczy w Kasie Stefczyka.

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - zalety

 • darmowe wypłaty z bankomatów SKOK24,
 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za polecenie przelewów internetowych,
 • bogata oferta promocyjna,
 • wygodne płatności kartą VISA,
 • profesjonalna obsługa klienta w ponad 400 placówkach w Polsce.

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - wady

 • brak przelewów ekspresowych i walutowych,
 • opłata za kartę debetową.

Podstawowe opłaty w Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Konto IKS Classic w Kasie Stefczyka można otworzyć za darmo i jeszcze na tym zarobić, jeśli tylko weźmiemy udział w programie poleceń Poleć Nas. Każdy namówiony znajomy, który zrealizuje warunki promocji to szansa na uzyskanie 50 zł premii.

Prowadzenie rachunku płatniczego może być w pełni darmowe, jednak pod pewnymi warunkami. Miesięczny koszt będzie wynosił 0 zł, jeżeli zapewnimy wpływy na konto w wysokości 2000 zł. W innym przypadku miesięczna opłata wyniesie 16,80 zł.

Opłata za otwarcie konta
 • 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku
 • 0/16,80 zł/mies.
Oprocentowanie w skali rocznej
 • brak

Opinie klientów o Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

4.7/5
3 opinii
2
1
0
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Gerdi
Ocena :
     

Kasa Stefczyka ma super ofertę pożyczkowo- kredytową, ale również ich konto totalnie daje radę! Zdecydowanie warto się zapoznac z ich ofertą.

Milan
Ocena :
     

Konto w Kasie założyłem gdy chciałem wziąć u nich pożyczkę… pożyczka w Kasie jest jedną z najlepszych na rynku- bo jest jednym z najtańszych! A konto jak konto- jest ok!

Krinki
Ocena :
     

Nie rozumiem obaw ludzi przed Stefczykiem. Super oferta! Maja najlepsze kredyty na rynku, spoko ofertę oszczędnościową, w przeciwieństwie do banków! No i konto tez na dobrych zasadach. Moim zdaniem zdecydowanie jest ok!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść