7
Nasza ocena: (skala 1-10)

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - opłaty

Opłata za prowadzenie 0 zł
Opłata za kartę
Płatności mobilne Tak
Załóż konto Porównaj

SKOK Kasa Stefczyka zapewnia kompleksową obsługę klienta, umożliwiając również posiadanie rachunku osobistego. Klienci Kasy Stefczyka mogą za darmo założyć i prowadzić rachunek płatniczy, który umożliwia komfortowe zarządzanie zebranymi pieniędzmi. Sprawdź, jak prezentują się opłaty związane z kontem, przelewami i usługami dodatkowymi. Poznaj największe zalety rachunku płatniczego IKS Classic!

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka – Promocja do konta bankowego

Posiadacze rachunku płatniczego w Kasie Stefczyka mogą skorzystać z korzystnej promocji KASA WRACA, gdzie za zakupy zrealizowane kartą VISA w wybranych punktach: aptekach, kinach, stacjach benzynowych, otrzymamy zwrot części kosztów na konto. W ten sposób można uzyskać nawet 150 zł miesięcznie. By wziąć udział w promocji należy:

 • posiadać rachunek płatniczy IKS Classic lub Senior i posiadać miesięczne wpływy min. 500 zł/mies.,
 • zalogować się do aplikacji dedykowanej promocji – przez Internet, telefonicznie lub w placówce Kasy Stefczyka,
 • wykonać jednorazową transakcję bezgotówkową na kwotę powyżej 100 zł w jednym z miejsc, zaliczanych do punktów promocyjnych.

Klienci Kasy Stefczyka mogą skorzystać z wielu innych promocji, które są szansą na zdobycie dodatkowej gotówki lub wygranie wspaniałych nagród. Do licznych promocji dla nowych i stałych klientów zaliczamy: Wygraj rower, Konkursy krzyżówkowe, KASA dla Seniora czy program Poleć Nas. Więcej promocji i ich warunki znajdziemy na stronie internetowej Kasy Stefczyka.

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka – Cechy szczególne

Wybierając rachunek płatniczy IKS Classic należy pamiętać, że Kasa Stefczyka nie jest bankiem. Ten rachunek płatniczy został stworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę, wygodę i dostępność usług finansowych. Klienci mają stały dostęp do swojego rachunku w ramach bankowości elektronicznej oraz możliwość skorzystania z kompleksowej obsługi przez specjalistów w ponad 400 placówkach stacjonarnych.

IKS Classic to w pełni darmowy rachunek osobisty pozwalający na bezpłatne przelewy internetowe, darmowe wypłaty środków z bankomatów SKOK24, do którego otrzymujemy kartę debetową VISA. Karta płatnicza VISA umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych zniżek i rabatów, ale przede wszystkim to szansa na wygodne i bezpieczne płatności zbliżeniowe Płacąc za zakupy czy usługi do kwoty 100 zł, transakcja odbywa się bez podawania kodu PIN.

Podstawowe opłaty w Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Konto IKS Classic w Kasie Stefczyka można otworzyć za darmo i jeszcze na tym zarobić, jeśli tylko weźmiemy udział w programie poleceń Poleć Nas. Każdy namówiony znajomy, który zrealizuje warunki promocji to szansa na uzyskanie 50 zł premii.

Prowadzenie rachunku płatniczego może być w pełni darmowe, jednak pod pewnymi warunkami. Miesięczny koszt będzie wynosił 0 zł, jeżeli zapewnimy wpływy na konto w wysokości 2000 zł. W innym przypadku miesięczna opłata wyniesie 16,80 zł.

Opłata za otwarcie konta
 • 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku
 • 0/16,80 zł/mies.
Oprocentowanie w skali rocznej
 • brak

Opłaty za kartę, bankomaty i BLIK w Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Podstawowa karta płatnicza VISA jest wydawana do rachunku IKS Classic za darmo. Z jej pomocą wygodnie zapłacimy za zakupy i usługi oraz wypłacimy gotówkę. Wypłaty z bankomatów SKOK24 oraz Euronet z logo SKOK24 są całkowicie bezpłatne. W pozostałych bankomatach na terenie Polski zapłacimy 5 zł za każdą transakcję.

Karta płatnicza w Kasie Stefczyka jest płatna – miesięczna opłata wynosi 5 zł. Dodatkowo pieniądze na konto za darmo, można wpłacić wyłącznie w placówce Kasy Stefczyka. Niestety SKOK nie umożliwia płatności BLIK, jednak klienci mogą skorzystać z płatności mobilnych za pośrednictwem Google Pay.

Rodzaj karty
 • VISA DEBIT
Transakcje kartą
 • 0 zł
Wypłaty z bankomatów
 • 0 zł w bankomatach SKOK24
 • 5 zł w pozostałych bankomatach
Wpłaty do wpłatomatów
 • -
Transakcje BLIK
 • brak

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - opłaty za przelewy

Konto IKS Classic posiada mocno ograniczone możliwości realizowania przelewów. Nie stanowi to jednak problemu, jeżeli planujemy zlecać jedynie przelewy krajowe i wyłącznie przez bankowość internetową. Wybierając tę metodę przelewy są całkowicie darmowe.

Wykonanie przelewu w placówce SKOK wiąże się z naliczeniem opłaty, która wzrasta zależnie od kwoty przelewu – im wyższa kwota, tym wyższy koszt. Klienci Kasy Stefczyka nie mają możliwości zlecenia przelewu ekspresowego, przelewu w obcej walucie, przelewu SEPA czy Swift.

Przelew internetowy
 • 0 zł
Przelew w placówce
 • od 3,50 do 80 zł
Przelew ekspresowy
 • brak
Przelew Swift
 • brak
Przelew SEPA
 • brak

Zalety i wady Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Rachunek płatniczy IKS Classic zapewnia wygodę, komfort i pełną kontrolę w dysponowaniu swoimi pieniędzmi. Korzystając z usług Kasy Stefczyka możemy wygodnie płacić za zakupy, dysponować środkami wypłacając je z bankomatów czy zlecając przelewy. Należy jednak pamiętać, że nie jest to konto bankowe! Zakres usług jest mocno ograniczony i należy o tym pamiętać zakładając rachunek. Osoby, które potrzebują jedynie podstawowych funkcji konta bankowego z pewnością będą zadowolone z możliwości jakie daje rachunek płatniczy w Kasie Stefczyka.

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - zalety

 • darmowe wypłaty z bankomatów SKOK24,
 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za polecenie przelewów internetowych,
 • bogata oferta promocyjna,
 • wygodne płatności kartą VISA,
 • profesjonalna obsługa klienta w ponad 400 placówkach w Polsce.

Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - wady

 • brak przelewów ekspresowych i walutowych,
 • opłata za kartę debetową.

Opinie klientów o Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

OcenaLiczba głosów
5★
67%
2
4★
33%
1
3★
0%
0
2★
0%
0
1★
0%
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Gerdi
Ocena :
     

Kasa Stefczyka ma super ofertę pożyczkowo- kredytową, ale również ich konto totalnie daje radę! Zdecydowanie warto się zapoznac z ich ofertą.

Milan
Ocena :
     

Konto w Kasie założyłem gdy chciałem wziąć u nich pożyczkę… pożyczka w Kasie jest jedną z najlepszych na rynku- bo jest jednym z najtańszych! A konto jak konto- jest ok!

Krinki
Ocena :
     

Nie rozumiem obaw ludzi przed Stefczykiem. Super oferta! Maja najlepsze kredyty na rynku, spoko ofertę oszczędnościową, w przeciwieństwie do banków! No i konto tez na dobrych zasadach. Moim zdaniem zdecydowanie jest ok!

2021 © pozyczkaportal.pl

Złóż wniosek
Porównaj (0) ×