Łatwa gotówka dla seniorów od Kasy Stefczyka

Sprawdź kolejną edycję promocji Kasa dla Seniora od Kasy Stefczyka! Wystarczy spełnić klika prostych kroków aby otrzymać nagrodę. Ta oferta ma być wyrazem troski o osoby starsze! Sprawdź ofertę, skorzystaj już teraz, a jeśli nie możesz - pokaż promocję swoim bliskim!
Kasa Stefczyka
Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - zobacz ofertę
Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

SKOK Kasa Stefczyka zapewnia kompleksową obsługę klienta, umożliwiając również posiadanie rachunku osobistego. Klienci Kasy Stefczyka mogą za darmo założyć i prowadzić rachunek płatniczy, który umożliwia komfortowe zarządzanie zebranymi pieniędzmi. Sprawdź, jak prezentują się opłaty związane z kontem, przelewami i usługami dodatkowymi. Poznaj największe zalety rachunku płatniczego IKS Classic!

Złóż wniosek Opinie o Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Co można zyskać w promocji? 50 zł
Do kiedy trwa promocja? Do odwołania

Kasa Stefczyka rozpoczyna nową edycję promocji Kasa dla Seniora

IV edycja promocji Kasa dla Seniora, zorganizowana przez SKOK Kasa Stefczyka, wystartowała wraz z Nowym Rokiem! Od 1 stycznia 2022 roku, emeryci i renciści mogą uzyskać jednorazowy bonus 50 zł za przelewanie świadczenia na rachunek w Kasie Stefczyka.

Warunki do otrzymania nagrody są bardzo proste. Promocja jest skierowana do wszystkich seniorów otrzymujących świadczenie emerytalne bądź rentę, którzy dotychczas nie skorzystali z poprzednich edycji promocji Kasa dla Seniora lub promocji Senior z wpływem.

Z tej promocji Kasy Stefczyka mogą skorzystać zarówno osoby, które od lat korzystają z usług Kasy jak również nowi klienci.

Co należy zrobić aby otrzymać gotówkę w promocji?

Aby otrzymać nagrodę 50 zł, trzeba:

  1. Posiadać rachunek płatniczy IKS w Kasie (z wyłączeniem IKS Zero, IKS Zwykłe, IKS Podstawowy oraz SKOK-KONTO).
  2. Wypełnić formularz dostępny w serwisie internetowym Kasa Stefczyka i postępować zgodnie z instrukcjami lub przyjść do placówki i zgłosić chęć udziału w promocji.
  3. Zapewnić wpływ świadczenia z krajowego organu emerytalnego lub rentowego na rachunek płatniczy w Kasie.

Nagroda zostanie wypłacona na rachunek seniora po spełnieniu wszystkich warunków, nie później niż 25 dnia miesiąca.

Czy inne instytucje mają promocje dedykowane osobom starszym?

Kasa Stefczyka jako jedyna instytucja finansowa proponuje ofertę łatwej do zgarnięcia gotówki dla seniorów. Nagroda nie jest wysoka, bo to tylko 50 złotych, jednak zawsze to dodatkowa gotówka na trudne czasy.

Przede wszystkim ta promocja to miłe wyróżnienie seniorów przez SKOK Kasa Stefczyka. Banki nie proponują ofert dedykowanych osobom starszym. Z drugiej strony oferty banków są skierowane do wszystkich klientów, niezależnie od ich wieku. Promocje bankowe to szansa na uzyskanie naprawdę dużych pieniędzy, jednak wymagają sporego zaangażowania.

Dobrym przykładem takich promocji są programy poleceń. Taką promocję, w której można otrzymać nawet 500 zł oferuje aktualnie Credit Agricole. Dokładnie przyglądając się warunkom otrzymania nagrody, zobaczysz, że promocja Kasy Stefczyka to naprawdę łatwe pieniądze.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść