Zyskaj nawet 500 zł w promocji Poleć Nas Kasy Stefczyka!

Kasa Stefczyka proponuje 50 zł za każdego poleconego klienta! Każdy aktywny Członek Kasy może uzyskać do nawet 500 zł polecając 10 nowych użytkowników! Sprawdź jakie dokładnie warunki stawia SKOK i odbierz łatwą gotówkę!
Kasa Stefczyka
Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - zobacz ofertę
Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

SKOK Kasa Stefczyka zapewnia kompleksową obsługę klienta, umożliwiając również posiadanie rachunku osobistego. Klienci Kasy Stefczyka mogą za darmo założyć i prowadzić rachunek płatniczy, który umożliwia komfortowe zarządzanie zebranymi pieniędzmi. Sprawdź, jak prezentują się opłaty związane z kontem, przelewami i usługami dodatkowymi. Poznaj największe zalety rachunku płatniczego IKS Classic!

Złóż wniosek Opinie o Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Co można zyskać w promocji?
  • 500 zł (10x50zł)
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Promocyjny program poleceń od Kasy Stefczyka!

Kasa Stefczyka kontynuuje promocję Poleć Nas, która umożliwia zarobienie nawet do 500 zł za samo polecanie nowych użytkowników. Aktywny Członek Kasy Stefczyka, posiadający Rachunek Płatniczy IKS, może za pomocą specjalnego kodu zaprosić znajomych lub rodzinę do korzystania z usług Kasy. Można zaprosić aż 10 osób, a za każdego poleconego klienta, który spełni jeden z trzech wyznaczonych warunków.

Promocja rozpoczęła 1 stycznia 2022 roku i obowiązuje do odwołania. Z promocji może skorzystać każdy Członek Kasy Stefczyka. Kod można wygenerować na kilka różnych sposobów zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej m.in.: udostępniając go znajomym na Facebooku lub jako kod SMS, który zostanie wysłany na numer osoby polecającej.

Co należy zrobić aby otrzymać gotówkę w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy:

  1. Zalogować się do się do bankowości internetowej za pomocą formularza na stronie promocji. W formularzu należy podać: numer członkowski, numer telefonu i wyrazić zgody na przetwarzanie danych.
  2. Wygeneruj kod i udostępnij go na kilka różnych sposobów.
  3. Przekaż kod znajomym i zachęć ich do wypełnienia warunków!

Samo zaproszenie znajomych do skorzystania z promocji nie wystarczy do otrzymania nagrody. 50 zł nagrody otrzymasz za każdą poleconą osobę, która założy rachunek płatniczy IKS z wykorzystaniem kodu polecającego. Dodatkowo klient zakładający konto musi wypełnić jeden z warunków:

  • skorzystać z pożyczki w kwocie minimum 1000 zł,
  • zapewnić łączny wpływ na rachunek płatniczy minimum 500 zł,
  • założyć lokatę lub rachunek płatniczy systematycznego oszczędzania z łącznym wpływem minimum 5000 zł na okres co najmniej 7 dni.

Wymienione powyżej warunki należy zrealizować w przeciągu 60 dni od nabycia członkostwa.

Pozostałe promocje dla klientów Kasy Stefczyka

Kasa Stefczyka regularnie odnawia swoje promocje, które umożliwiają uzyskanie dodatkowej gotówki za zrealizowanie prostych warunków. Jako jedyna instytucja finansowa proponuje ofertę łatwej do zgarnięcia nagrody dla seniorów. Nagroda w promocji Kasa dla Seniora umożliwia uzyskanie 50 zł. Nie jest to wysoka nagroda, jednak zawsze to dodatkowa pomoc w trudnych czasach.

Dodatkowo, SKOK Kasa Stefczyka rusza z drugą edycją promocji Kasa wraca! Jest to łatwy sposób na odzyskanie części wydanych pieniędzy za pomocą karty debetowej, do nawet 150 zł miesięcznie! Sprawdź warunki i skorzystaj z możliwości jakie oferuje Kasa!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść