Promocja Kasa Wraca – zyskaj do 150 zł miesięcznie w Kasie Stefczyka

Weź udział w nowej edycji promocji Kasy Stefczyka i zyskaj zwrot do nawet 1800 zł w skali roku! Wystarczy wypełnić proste warunki i regularnie płacić kartą we wskazanych punktach. Zapoznaj się z wymaganiami SKOK-u i dowiedz się co dokładnie trzeba zrobić!
Kasa Stefczyka
Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka - zobacz ofertę
Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

SKOK Kasa Stefczyka zapewnia kompleksową obsługę klienta, umożliwiając również posiadanie rachunku osobistego. Klienci Kasy Stefczyka mogą za darmo założyć i prowadzić rachunek płatniczy, który umożliwia komfortowe zarządzanie zebranymi pieniędzmi. Sprawdź, jak prezentują się opłaty związane z kontem, przelewami i usługami dodatkowymi. Poznaj największe zalety rachunku płatniczego IKS Classic!

Złóż wniosek Opinie o Rachunek płatniczy IKS Classic w KASA Stefczyka

Co można zyskać w promocji?
  • Zwrot do 150 zł miesięcznie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Na czym polega promocja Kasa Wraca?

Kasa Stefczyka wróciła z drugą edycją promocji Kasa Wraca! Każdy Członek Kasy, posiadający Rachunek płatniczy IKS, który jest zasilany miesięcznie kwotą co najmniej 500 zł. Dodatkowo, przynajmniej raz w miesiącu konieczne jest dokonanie płatności kartą na kwotę nie niższą niż 100 zł w aptece, kinie lub na stacji benzynowej.

Biorąc udział w promocji można uzyskać zwrot części kosztów (2% za każdą płatności w aptece, kinie lub na stacji benzynowej), do maksymalnie 150 zł miesięcznie. Tym sposobem można uzyskać całkiem sporą kwotę w skali roku.

Jak wziąć udział w promocji do rachunku płatniczego IKS Kasy Stefczyka?

Aby wziąć udział w promocji i otrzymywać zwrot za płatności w wybrany punktach, należy:

  1. Posiadać rachunek płatniczy IKS Classic lub IKS Senior oraz wydaną do niego aktywną kartę płatniczą VISA.
  2. Wykazywać miesięczny wpływ na rachunek płatniczy w Kasie na minimalną kwotę 500 zł.
  3. Zalogować się, samodzielnie lub w Placówce Kasy lub telefonicznie do aplikacji dedykowanej promocji, wyrazić wszystkie wymagane zgody marketingowe i związane z promocją oraz potwierdzić fakt zapoznania się z regulaminem promocji.
  4. Wykonać transakcję bezgotówkową (płatność kartą płatniczą Visa wydaną do rachunku płatniczego) na kwotę nie niższą niż 100 zł (jednorazowa transakcja) na stacji benzynowej lub w aptece lub w kinie.
  5. Regularnie płacić kartą w wyżej wymienionych punktach. Za każdą płatność otrzymamy zwrot 2% od wydanej kwoty. Jednorazowy zwrot nie może być wyższy niż 50 zł, a w skali miesiąca 150 zł.

Jakie inne promocje oferuje Kasa Stefczyka?

SKOK Kasa Stefczyka proponuje dwie inne promocje do konta osobistego. Jedna z nich jest dedykowana seniorom. Mowa tu o promocji Kasa dla Seniora, która umożliwia odebranie jednorazowego bonusu 50 zł za zapewnienie wpływu emerytury lub renty na rachunek IKS. Jest to aktualnie jedyna promocja skierowana do osób starszych.

Ponadto, Członkowie Kasy, zarówno nowi i stali klienci mogą wziąć udział w kolejnej, siódmej już edycji programu poleceń. Poleć Nas VII to możliwość uzyskania nawet 500 zł, za polecenie 10 nowych użytkowników! Warunki promocji do uzyskania nagrody są naprawdę proste!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść