Konto w Toyota Bank

Informacje o Konto w Toyota Bank
Toyota Bank - zobacz ofertę
4.3/5
3
opinii
Załóż konto
Opłata za prowadzenie:
0 zł
Opłata za kartę
0 zł
Płatności mobilne:
Tak
Ocena
7/10
Sprawdź czym różni się Moto Konto od Konta Osobistego w Toyota Bank, jak otrzymać nawet 10 proc. zwrotu za paliwo i dlaczego w tym banku nie można dokonywać przelewów zagranicznych? Podajemy wady i zalety oferty Toyota Bank oraz opłaty za podstawowe czynności na rachunku.

Moto Konto a Konto Osobiste w Toyota Bank

W Toyota Bank mamy dostęp do dwóch atrakcyjnych rachunków bankowych. Konto Osobiste to dość standardowa oferta rachunku. Mamy na nim dostęp do trzech darmowych wypłat z bankomatów i atrakcyjnego Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 0,80 proc..

Z kolei Moto Konto to bardzo atrakcyjna opcja dla zmotoryzowanych. Za odpowiednią kwotę miesięcznego salda, depozytów oraz transakcji kartą płatniczą możemy uzyskać nawet 10 proc. zwrotu za paliwo! Kwota operacji konieczna do otrzymania zwrotu jest zależna od marki posiadanego samochodu i sposobu w jaki jest finansowany. Najniższe wymagania będą obowiązywały właścicieli Toyoty lub Lexusa, który był kupiony na kredyt w Toyota Bank. W tym przypadku do 10 proc. zwrotu wystarczy średnie miesięczne saldo w wysokości 2 000 zł, średnie saldo depozytów w wysokości 10 000 zł i minimalne transakcje kartą na kwotę 500 zł.

Opłaty za kartę, bankomaty i BLIK w Konto w Toyota Bank

W Toyota Bank mamy do wyboru dwie karty debetowe: Super Red III i Ruby Passion. Na obu widnieje logo Toyoty, różnią się za to kolorem. Jak łatwo się domyślić Super Red jest czerwona, a Ruby Passion to karta o kolorze bordowym.

Rodzaj karty
 • Super Red III / Ruby Passion
Transakcje kartą
 • 0 zł
Wypłaty z bankomatów
 • 0 zł - do 3 operacji miesięcznie, kolejne 4,5 zł
Wpłaty do wpłatomatów
 • -
Transakcje BLIK
 • -

Konto w Toyota Bank - opłaty za przelewy

Tak jak w większości nowoczesnych banków przelewy z Konta Osobistego i Moto Konta w większości przypadków są całkowicie darmowe. Większą kwotę zapłacimy jedynie za przelew systemem SORBNET, który jest przeznaczony do przelewów wysokokwotowych. Niestety, Toyota Bank nie obsługuje przelewów zagranicznych, nie mamy tu więc dostępu do przelewów Swift i SEPA. Bank posiada kod SWIFT, ale zagraniczne przelewy w walutach obcych przychodzące na rachunek w Toyota Bank zostaną zwrócone na rachunek nadawcy.

Przelew internetowy
 • 0 zł
Przelew w placówce
 • 0 zł
Przelew ekspresowy
 • -
Przelew Swift
 • -
Przelew SEPA
 • -

Zaty i wady Konto w Toyota Bank

W Toyota Bank dostępne są dwa atrakcyjne rachunki. Konto Osobiste spodoba się osobom szukającym prostego rachunku. Korzystając z podstawowych funkcji konta nie natkniemy się na żadne poważne wady Toyota Bank. Po spełnieniu bardzo prostych warunków nie natkniemy się tu też na żadne opłaty za kartę czy konto. MotoKonto to podobna propozycja, ale osoby posiadające samochód będa bardzo zadowolone z doskonałej oferty zwrotu nawet 10 proc. wydatków na paliwo.

Konto w Toyota Bank - zalety

 • doskonała promocja zwrotu 10 proc. za paliwo
 • darmowa karta płatnicza
 • darmowe prowadzenie konta
 • 3 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • dodatkowe premie i rabaty dla posiadaczy lub kupujących samochody Toyota i Lexus

Konto w Toyota Bank - wady

 • brak przelewów zagranicznych i rachunków walutowych
 • brak BLIK
 • brak wpłatomatów

Podstawowe opłaty w Konto w Toyota Bank

Konto w Toyota Bank może być potencjalnie darmowe. Wystarczy dokonać operacji bezgotówkowych na kwotę 1000 zł kartami Super Red III lub Ruby Passion, czyli jedną z dwóch kart debetowych Toyota Bank. W przypadku, gdy warunek nie zostanie spełniony, to opłata za prowadzenie rachunku wyniesie zaledwie 2,5 zł miesięcznie.

Oprócz konta osobistego w Toyota Bank mamy dostęp do Moto Konta przeznaczonego dla osób posiadających samochód (najlepiej jednej z marek Toyota). Obowiązują na nim podobne zasady, ale do darmowości konta należy zapewnić minimalne saldo na koncie w wysokości 1000 zł lub 2500 zł na lokatach w Toyota Bank lub spłacać z konta kredyt na samochód w tym samym banku.

Opłata za otwarcie konta
 • 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku
 • 0 zł/2,5 zł
Oprocentowanie w skali rocznej
 • do 0,80%
Promocje Konto w Toyota Bank
 • Kwota i warunki bonusu w promocji Tankuj Korzyści Tankuj korzyści – promocja Moto Konta w Toyota Bank

  Promocja konta osobistego Toyota Banku jest zarazem promocją nowej aplikacji mobilnej dedykowanej dla kierowców. Bonus jest warty uwagi, podobnie jak sama aplikacja, która zapewnia dostęp do bardzo ciekawych funkcji. Przekonaj się!

Opinie klientów o Konto w Toyota Bank

4.3/5
3 opinii
2
0
1
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Zbyszek
Ocena :
     

Spoko konto- w szczegolności sprawdzi sie dla zmotoryzowanych wlascicieli Toyota, albo chcacych dokonac zakupu samochodu tej marki! Do konta mozemy dobrac karty kredytowe, ktore pozwola nam na zwrot czesci kosztów oraz inne „okolo motoryzacyjne” benefity.

Mirek
Ocena :
     

Rachunek jest bardzo podstawowy! Myślę, że młodzi ludzie mogą czuć się rozczarowani z powodu braku BLIK oraz braku przelewów walutowych czy zagranicznych.

Krzysiu
Ocena :
     

Super opcja z tymi zwrotami częsci kosztow za paliwo! Posiadając takie konto to jeszcze można zarobić. Super sprawa!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść