Tankuj korzyści – promocja Moto Konta w Toyota Bank

Toyota Bank Polska posiada ofertę dedykowaną posiadaczom aut marki Toyota i Lexus. To właśnie Ci klienci mogą uzyskać od banku najwięcej i w pełni wykorzystać korzyści płynące z różnych funkcji. W promocji Tankuj Korzyści można otrzymać nawet 10% zwrotu kosztów paliwa i uzyskać funkcjonalną aplikację. Sprawdź warunki promocji i skorzystaj już teraz!
Kwota i warunki bonusu w promocji Tankuj Korzyści
Toyota Bank - zobacz ofertę
Konto w Toyota Bank

Sprawdź czym różni się Moto Konto od Konta Osobistego w Toyota Bank, jak otrzymać nawet 10 proc. zwrotu za paliwo i dlaczego w tym banku nie można dokonywać przelewów zagranicznych? Podajemy wady i zalety oferty Toyota Bank oraz opłaty za podstawowe czynności na rachunku.

Złóż wniosek Opinie o Konto w Toyota Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Zwrot kosztów paliwa od 5 do 10%
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2023 roku

Tankuj korzyści – na czym polega promocja Toyota Banku?

Toyota Bank Polska przygotował promocję dla kierowców – “Tankuj korzyści”! Aktualni i nowi klienci rachunku osobistego Moto Konto mogą pobrać aplikację mobilną o nazwie Tankuj Korzyści i zyskać do nawet 10% zwrotu kosztów paliwa!

Miesięcznie można otrzymać zwrot na kwotę do 30 lub 50 złotych – maksymalna kwota miesięcznego bonusu zależy od warunków jakie spełnisz. Warunki przedstawiamy w trzecim akapicie – Kwota i warunki bonusu w promocji Tankuj Korzyści.

Z promocji można skorzystać do 31 lipca 2023 roku. Toyota Bank informuje, że czas trwania oferty specjalnej może ulec zmianie.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać nagrodę w promocji Toyota Bank?

  1. Pobierz aplikację Tankuj Korzyści w Google Play lub App Store – aplikacja jest darmowa.
  2. Zarejestruj się w aplikacji i załóż swoje Moto Konto – podaj adres e-mail, ustal hasło, zaakceptuj zgody i potwierdź mailowo proces rejestracji.
  3. Aby uzyskać zwrot części kosztów za zakup paliwa, płać kartą wydaną do konta.
  4. W aplikacji możesz sprawdzić wysokość Twojego bonusu, zbierać punkty More i wymieniaj je na nagrody. Aplikacja Tankuj Korzyści oferuje wiele innych korzyści możliwość prowadzenia historii napraw, wgląd w dane techniczne pojazdu czy kontrolę statusu ubezpieczenia.

Kwota i warunki bonusu w promocji Tankuj Korzyści

W ramach korzystania z aplikacji i promocji “Tankuj Korzyści” można uzyskać 5 lub 10 procentowy zwrot kosztów poniesionych na zakup paliwa. Miesięcznie kwota zwrotu może wynieść maksymalnie 30 lub 50 złotych – wyższa kwota miesięcznego zwrotu jest dostępna wyłącznie dla klientów, którzy skorzystali z finansowania zakupu auta w Toyota Bank.

Warunki otrzymania bonusu są skomplikowane, a szczególnie trudne jeśli chcemy uzyskać bonus 10%. Przedstawiamy dokładne warunki promocji Tankuj Korzyści w Toyota Bank.

Uczestnik promocji nabywa prawo do premii w wysokości 5% od łącznej wartości płatności za paliwo jeśli spełni poniższe warunki:

Jest posiadaczem auta dowolnej marki Jest posiadaczem auta marki Toyota lub Lexus
Średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym wynosi 2000 zł Średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym wynosi 2000 zł
Średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym wynosi 10 000 zł Średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym wynosi 2500 zł
Wykona dowolne transkacje w miesiącu na kwotę 500 zł Wykona dowolne transkacje w miesiącu na kwotę 250 zł

Uczestnik promocji nabywa prawo do premii w wysokości 10% od łącznej wartości płatności za paliwo jeśli spełni poniższe warunki:

Jest posiadaczem auta marki Toyota lub Lexus Jest posiadaczem auta marki Toyota lub Lexus zakupionego w ramach finansowania Toyota Bank
Średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym wynosi 4000 zł Średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym wynosi 2000 zł
Średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym wynosi 50 000 zł Średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym wynosi 10 000 zł
Wykona dowolne transkacje w miesiącu na kwotę 1500 zł Wykona dowolne transkacje w miesiącu na kwotę 500 zł

Promocje dla zmotoryzowanych w innych bankach

Oferta promocyjna Tankuj Korzyści to ciekawa oferta, która może zainteresować szczególnie klientów posiadających auto marki Toyota lub Lexus. Dla innych osób promocja ta może być zwyczajnie nieopłacalna.

Ciekawe, a nawet ciekawsze oferty niż propozycja Toyota Bank Polska kierowane do klientów zmotoryzowanych, przedstawiają dwa inne banki: Citi Bank oraz Santander Consumer Bank. Co prawda, obie propozycje dotyczą kart kredytowych, a nie konta osobistego jak ma to miejsce w przypadku oferty Toyota Banku.

Pierwsza propozycja „Zdobądź do 720 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta” to szansa – jak sama nazwa wskazuje – na bardzo wysoki bonus, przy bardzo prostych warunkach.

Druga propozycja warta uwagi to „TurboKARTA z voucherem do Biedronki” proponowana przez Santander Consumer Bank. W promocji można zyskać 3 bony po 100 zł każdy do wykorzystania w Biedronce oraz zwrot kosztów za wybrane płatności do nawet 360 zł.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść