BP Motokarta w Citi przyniesie kierowcom 720 zł przez 3 lata

Moneyback z BP Motokarta w Citi pozwoli nieźle zaoszczędzić kierowcom, którzy regularnie tankują na stacjach BP. Trzyletnie zwroty za paliwo przełożyć mogą się na 720 zł zarobku. Przed przystąpieniem do promocji warto jednak przekalkulować, czy na pewno jest tak opłacalna, jak wydaje się na pierwszy rzut oka.
Jazda z Motokartą Citi zaczyna się z bonem 300 zł na paliwo
Jak założyć kartę kredytową w Citi Bank Handlowy?

Karta kredytowa w Citi Bank Handlowy występuje w 4 wariantach. Każdy z nich jest skierowany do innej grupy klientów, którzy czerpią różne korzyści z systemów premiowych dołączonych do karty. Pakiety benefitów w kartach od Citi Banku są bardzo bogate.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 720 zł zwrotów za tankowanie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 14 lutego 2022 roku

BP Motokarta w Citi z promocją idealną dla kierowców

Ze względu na prostotę otwierania kont bankowych oraz niskie koszty prowadzenia rachunków osobistych promocje z nimi związane cieszą się znacznie większą popularnością. Wiąże się to jednak także z niższymi premiami. Klienci ze zdolnością kredytową powinni zainteresować się okazjami na karty kredytowe. W najnowszej akcji Citi Handlowego premiowani są kierowcy, którzy regularnie tankują na stacjach BP.

Kto może przystąpić do promocji „Zdobądź do 720 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta”? Oprócz względów praktycznych, związanych z posiadaniem samochodu oraz bliskością odpowiedniej stacji, warto zwrócić uwagę również na wymogi formalne. Na zdobycie premii nie mają szans osoby, które od 1 stycznia 2020 r. posiadały główną kartę kredytową Citi. Do tego należy wspomnieć o dość nietypowym wykluczeniu, które dotyczy obywateli lub rezydentów podatkowych USA.

Istotny jest również fakt posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej. Zarobki wnioskodawcy powinny wynosić minimum 2500 zł netto. Poświadczenie powinno nastąpić na bazie jednego z szeregu dokumentów. Na liście znajdują się nie tylko umowa o pracę czy 3-miesięczny wyciąg z rachunku bankowego, ale także PIT czy księga przychodów i rozchodów dla przedsiębiorców.

BP Motokarta to 720 zł zwrotów za paliwo w 3 lata

Okazja dla kierowców jest atrakcyjna nie tylko ze względu na kilkuletnie zwroty za płatności na stacjach benzynowych BP. BP Motokarta w Citi jest bezwarunkowo darmowa, czyli pozbawiona zarówno jednorazowej opłaty za wydanie, jak i comiesięcznych kosztów utrzymania. Oznacza to, że stracić można wyłącznie wówczas, gdy nie zwróci się wydanych pieniędzy w okresie bezodsetkowym. Jak zasłużyć na moneyback?

Każdego miesiąca posiadacz BP Motokarty będzie mógł złożyć w bankowości internetowej Citi wniosek o wypłatę 20 zł, jeżeli w poprzednim okresie rozliczeniowym wykonał transakcje w sklepach internetowych i stacjonarnych na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Co istotne, połowa tej kwoty musi być wydana na stacjach oznaczonych logiem BP na terenie Polski. Miesięcznych nagród uzbierać można maksymalnie 36, co przekłada się na 720 zł w trzy lata. Dyspozycję wypłaty pojedynczych zwrotów należy złożyć w ciągu maksymalnie 12 miesięcy po ich uzyskaniu.

Sprawdź inne okazje Citi związane z kartami kredytowymi

Jeżeli nie jesteś kierowcą lub nie chcesz czekać trzech lat na 720 zł z moneybacku BP Motokarty, powinieneś zainteresować się także pozostałymi promocjami Citi. Co można dostać w tym banku za kartę kredytową? W chwili publikacji tego artykułu aktywne są dwie okazje:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×