BP Motokarta w Citi przyniesie kierowcom 720 zł przez 3 lata

Moneyback z BP Motokarta w Citi pozwoli nieźle zaoszczędzić kierowcom, którzy regularnie tankują na stacjach BP. Trzyletnie zwroty za paliwo przełożyć mogą się na 720 zł zarobku. Przed przystąpieniem do promocji warto jednak przekalkulować, czy na pewno jest tak opłacalna, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Czas na kolejną edycję promocji Citibank i BP!
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 720 zł zwrotów za tankowanie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 22 sierpnia 2023 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

Kto może przystąpić do promocji „Zdobądź do 720 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta”? Oprócz względów praktycznych, związanych z posiadaniem samochodu oraz bliskością odpowiedniej stacji, warto zwrócić uwagę również na wymogi formalne. Na zdobycie premii nie mają szans osoby, które od 1 stycznia 2021 r. posiadały główną kartę kredytową Citi. Do tego należy wspomnieć o dość nietypowym wykluczeniu, które dotyczy obywateli lub rezydentów podatkowych USA.

BP Motokarta to 720 zł zwrotów za paliwo w 3 lata – jak je zdobyć?

Jak więc wziąć udział w promocji i zgarnąć aż 720 zł moneybacku? Jest to niezwykle proste, ale też… czasochłonne. Będziemy musieli się bowiem związać z bankiem i “kredytówką” aż na trzy lata. Oto instrukcja jak wziąć udział w akcji krok po kroku:

  1. Do 22.08.2023 r. złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę na specjalnej podstronie promocji, którą znajdziesz na stronie internetowej Citibank. Możesz podać też od razu wysokość swoich dochodów, która będzie miała wpływ na to ile zwrotów moneyback uzyskasz, o czym za chwilę.
  2. W każdym następującym okresie rozliczeniowym wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł, w tym co najmniej 250 zł wydaj na stacjach BP.
  3. Po 3 dniach roboczych od zakończenia okresu rozliczeniowego wydaj dyspozycję w bankowości internetowej, by przekazać Twoją nagrodę (20 zł) na rachunek karty BP Motokarta. Możesz robić to co miesiąc lub kumulować nagrody i przelewać większe kwoty za jednym razem (maksymalnie do 13 nagród po 20 zł).
  4. Jak łatwo policzyć przez 3 lata (36 miesięcy) może zdobyć w sumie aż 720 zł!

Wróćmy jeszcze do kwestii potwierdzenia Twoich dochodów. Jeżeli tego nie zrobisz w ciągu 10 dni od złożenia wniosku o kartę, Twój udział w promocji zostanie ograniczony do 30 miesięcy. Zdobyć będziesz mógł więc 600 zł. Dokumenty, które będą konieczne zależne są od źródła Twoich zarobków i znajdziesz je w regulaminie promocji.

Sprawdź inne promocje Citi związane z kartami kredytowymi!

Jeżeli nie jesteś kierowcą lub nie chcesz czekać trzech lat na 720 zł z moneybacku BP Motokarty, powinieneś zainteresować się także pozostałymi promocjami banku. Co można dostać w tym banku za kartę kredytową? Z kartą Citi Simplicty możesz otrzymać smartfon Motorola Moto E22. Zaś inna promocja to program poleceń Citi, w którym zyskasz od 200 do 300 zł za poleconą kartę. Jak widać oferta bonusów i zniżek w tym sektorze rynku jest w Citi Handlowym naprawdę bogata.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść