BP Motokarta w Citi przyniesie kierowcom ponad 1000 zł przez 3 lata

BP Motokarta w Citi pozwoli nieźle zaoszczędzić kierowcom, którzy regularnie tankują na stacjach BP. Bonus na start oraz trzyletnie zwroty za paliwo przełożyć mogą się na ponad 1000 zł zarobku. Przed przystąpieniem do promocji warto jednak przekalkulować, czy na pewno jest tak opłacalna, jak wydaje się na pierwszy rzut oka.
Jazda z Motokartą Citi zaczyna się z bonem 300 zł na paliwo
Jak założyć kartę kredytową w Citi Bank Handlowy?

Karta kredytowa w Citi Bank Handlowy występuje w 4 wariantach. Każdy z nich jest skierowany do innej grupy klientów, którzy czerpią różne korzyści z systemów premiowych dołączonych do karty. Pakiety benefitów w kartach od Citi Banku są bardzo bogate.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł za kartę kredytową Citibank-BP MOTOKARTA
  • 720 zł zwrotów za tankowanie na stacjach BP
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 24 września 2021 roku

BP Motokarta w Citi z promocją idealną dla kierowców

Ze względu na prostotę otwierania kont bankowych oraz niskie koszty prowadzenia rachunków osobistych promocje z nimi związane cieszą się znacznie większą popularnością. Wiąże się to jednak z niższymi premiami. Klienci ze zdolnością kredytową powinni zainteresować się okazjami na karty kredytowe. W najnowszej akcji Citi Handlowego premiowani są kierowcy, którzy regularnie tankują na stacjach BP.

Kto może przystąpić do promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank-BP MOTOKARTA i zdobądź 300 zł do BP”? Oprócz względów praktycznych, związanych z posiadaniem samochodu oraz bliskością odpowiedniej stacji, warto zwrócić uwagę również na wymogi formalne. Na zdobycie premii nie mają szans osoby, które po 1 stycznia 2020 r. posiadały główną kartę kredytową Citi. Do tego należy wspomnieć o dość egzotycznym wykluczeniu, które dotyczy obywateli lub rezydentów podatkowych USA.

Istotny jest również fakt posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej. Zarobki wnioskodawcy powinny wynosić minimum 2500 zł netto. Poświadczenie powinno nastąpić na bazie jednego z szeregu dokumentów. Na liście znajdują się nie tylko umowa o pracę czy 3-miesięczny wyciąg z rachunku bankowego, ale także PIT czy księga przychodów i rozchodów dla przedsiębiorców.

Jazda z Motokartą Citi zaczyna się z bonem 300 zł na paliwo

Do zdobycia podstawowej premii wystarczy wyrobienie karty kredytowej Citibank-BP Motokarta. Co istotne, jest ona bezwarunkowo darmowa, czyli pozbawiona zarówno jednorazowej opłaty za wydanie, jak i comiesięcznych kosztów utrzymania. Oznacza to, że stracić można wyłącznie wówczas, gdy zwróci się wydanych pieniędzy w okresie bezodsetkowym.

A w jaki sposób uzyskać bon 300 zł do wydania na stacjach BP?

  1. Do 24 września 2021 roku złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej na stronie https://www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/karta300bp-lp/ i na jego podstawie zawrzeć umowę z Citi.
  2. W ciągu 10 dni od podpisania umowy dostarczyć wymagany przez bank dokument potwierdzający dochody.
  3. Aktywować BP Motokartę za pomocą aplikacji mobilnej Citi.
  4. W październiku 2021 roku choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.
  5. Do końca grudnia 2021 roku przeznaczyć na płatności kartą w sklepach internetowych i stacjonarnych łącznie co najmniej 1000 zł.

Im szybciej zostanie spełniony ostatni warunek, tym szybciej bon na 300 zł na paliwo ze stacji BP trafi do klienta. Od miesiąca następującego po miesiącu wypełnienia warunków Citi ma na to 90 dni, w co wlicza się czas potrzebny na przesłanie pocztą karty paliwowej. Bonus nie jest w żaden sposób opodatkowany, a na jego wykorzystanie klient będzie miał dwa lata. Na tym jednak nie koniec zysków, które dać może kierowcy BP Motokarta.

BP Motokarta to także 720 zł zwrotów z paliwo w 3 lata

Sam bonus za wyrobienie BP Motokarty nie robi wrażenia. W końcu sam Citi Handlowy za standardową kartę kredytową przyznaje 400 zł na Allegro, a w bardzo podobnej promocji otrzymamy też 5 bonów po 100 zł od BNP Paribas. Okazja dla kierowców jest jednak atrakcyjna ze względu na kilkuletnie zwroty za płatności na stacjach benzynowych BP. Jak je uzyskać?

Każdego miesiąca posiadacz BP Motokarty będzie mógł złożyć w bankowości internetowej Citi wniosek o wypłatę 20 zł, jeżeli w poprzednim okresie rozliczeniowym wykonał transakcje w sklepach internetowych i stacjonarnych na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Co istotne, połowa tej kwoty musi być wydana na stacjach oznaczonych logiem BP na terenie Polski. Miesięcznych nagród uzbierać można maksymalnie 36, co przekłada się na 720 zł w trzy lata. Dyspozycję wypłaty pojedynczych zwrotów należy złożyć w ciągu maksymalnie 12 miesięcy po ich uzyskaniu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×