Od 200 do 300 zł w programie poleceń kart kredytowych Citi

Citi Handlowy powraca z nową odsłoną swojego programu poleceń kart kredytowych. Każda skuteczna rekomendacja to od 200 do 300 zł dla polecającego. Jednak także nowy klient może otrzymać dodatkową nagrodę. Zacznij polecać już dzisiaj i zgarniaj więcej z każdą nowo wyrobioną kartą kredytową w Citi.
Jak zdobyć od 200 do 300 zł za polecenie karty w Citi?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł za pierwszą i drugą poleconą kartę,
  • 250 zł za trzecią i czwartą poleconą kartę,
  • 300 zł za piątą i każdą kolejną poleconą kartę.
Do kiedy trwa promocja?
  • 16 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Polecającym w najnowszej promocji Citi Handlowego może być każdy, kto już posiada kartę kredytową z oferty banku. Zaś osoba, której polecimy “kredytówkę” musi być pełnoletnia, z pełną zdolnością do czynności prawnych oraz nie posiadać w Citi kart kredytowych. Jak zwykle w tym banku, z promocji wyłączeni są też nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych

Jak zdobyć od 200 do 300 zł za polecenie karty w Citi?

Zdobycie nagród za polecanie kart w Citi nie jest trudne. Oto instrukcja dla polecającego:

  1. Do 16.05.2023 roku wygeneruj swój kod polecający na specjalnej stronie internetowej promocji. Znajdziesz ją bez problemu na stronie banku.
  2. Przekaż kod osobie, której polecasz kartę. Kody mają termin ważności, więc zwróć uwagę, do kiedy Twój kod jest ważny.
  3. Przekonaj osobę, której polecasz kartę o złożenie wniosku o kartę BP Motokartę lub Citi Simplicity. Koniecznie poproś też o wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej dotyczącej spełnianie wymagań akcji. Bez tego nie otrzymasz nagrody.
  4. O przyznaniu nagrody dowiesz się najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym Twój znajomy aktywuje kartę. Pojawi się ona jako spłata zadłużenia na koncie Twojej kart lub nadpłata na nim (za co bank nie pobierze żadnych dodatkowych opłat)

Za pierwszą i drugą osobę, którą namówisz do podpisania umowy na kartę kredytową otrzymasz po 200 zł. Za trzecią i czwartą – po 250 zł. Zaś za piątą i każdą kolejną aż 300 zł. Maksymalnie możesz w ten sposób otrzymać aż 10 bonusów.

Nowy klient, któremu polecimy kartę kredytową, może zaś skorzystać z licznych promocji, które obecnie trwają w Citi Handlowym. Znajdziesz je na naszej stronie internetowej i na końcu tego artykułu.

Bonusy w Citi Handlowy nie tylko za polecanie kart

Citi Handlowy to bank, w którym znajdziemy wiele ciekawych promocji. Pozostając w temacie kart kredytowych: za wyrobienie i regularne korzystanie z karty Citi Simplicity otrzymamy bon do Biedronki o wartości 450 zł. Jeżeli zaś poszukujemy produktów z innych kategorii, to zainteresować może nas kredyt konsolidacyjny bez prowizji w Citi. Dzięki niemu możemy zyskać niższą ratę bez dodatkowych opłat. Warto śledzić promocje w Citi, bo dzięki nim możemy uzyskać naprawdę wymierne korzyści.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść