1200 zł premii i bonusów z kartą kredytową Citi Simplicity

Czas na kolejną, rekordową promocję Citi Handlowego powiązaną z jego flagową kartą kredytową - Citi Simplicty. Tym razem można zdobyć aż 1200 zł w bonusach! 300 zł otrzymać możemy w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile (24 000 punktów), zaś 900 zł zostanie nam zwrócone na rachunek karty. Najważniejsze będzie regularne dokonywanie transakcji bezgotówkowych kartą. Pula nagród jest jednak ograniczona - tylko 1000 pierwszych wniosków będzie brane pod uwagę. Dowiedz się jak zgarnąć 1200 zł premii w najnowszej promocji Citi Handlowego!
Jak zdobyć 900 zł z kartą Citi Simplicty?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
 • 900 zł w zwrotach moneyback
 • 300 zł (24 000 punktów) programu Bezcenne Chwile
Do kiedy trwa promocja?
 • 30 września 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Z najnowszej promocji Citi Handlowy skorzystać mogą klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej w tym banku po 1 lipca 2023 roku. Okres karencji jest więc niezwykle krótki. Wymaganiem dla osób zatrudnionych na umowę o pracę lub zlecenie jest 3 miesięczny staż w obecnym miejscu pracy i zarobki netto 1200 zł. Dla prowadzących działalność gospodarczą są to: 2 lata działalności firmy i miesięczne dochody na poziomie 2500 zł netto. Z promocji wyłączeni są też obywatele Stanów Zjednoczonych oraz nierezydenci podatkowi.

Jak zdobyć 1200 zł z kartą Citi Simplicty?

Warunki, które należy spełnić w najnowszej promocji Citi nie są skomplikowane, chociaż rozbite są na wiele etapów. Bank będzie wymagał od nas przede wszystkim regularnego korzystania z karty i płacenia nią za transakcje na określoną kwotę. Oto jak zdobyć 1200 zł bonusu z kartą kredytową Citi Simplicity:

 1. Do 30 września 2023 roku złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicty i podpisz umowę. W promocji bierze udział tylko pierwszych 1000 wniosków, więc nie czekaj z tym na ostatnią chwilę.
 2. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na kontakt marketingowy drogą elektroniczną oraz telefoniczną – to warunek konieczny otrzymania nagrody.
 3. Aktywuj kartę w bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile.
 4. W miesiącu następującym po aktywowaniu karty jeszcze raz zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej oraz przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile rejestrując swoją nową kartę.
 5. W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po zawarciu umowy, wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł. Limit ten musisz przekroczyć w każdym miesiącu osobno.
 6. Za te trzy pierwsze miesiące otrzymasz 12 000 punktów Bezcenne Chwile (jeżeli Twoje wydatki wyniosą od 500 do 1999 zł) lub 24 000 punktów (dla wydatków powyżej 2000 zł). To równowartość odpowiednio 150 i 300 zł.
 7. W kolejnych miesiącach: od czwartego do jedenastego (łącznie 8 miesięcy) również dokonaj transakcji na łączną kwotę 500 zł (w każdym osobno).
 8. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz wydasz od 500 do 1999 zł otrzymasz zwrot 50 zł na konto karty. W każdym, w którym Twoje wydatki przekroczą 2000 zł – 100 zł!
 9. W dwunastym miesiącu za wydanie kredytówką 500 zł otrzymasz również 100 zł!
 10. Łatwo policzyć, że łącznie maksymalnie możesz uzyskać 300 zł w punktach Bezcenne Chwile i aż 900 zł w zwrotach – łącznie to aż 1200 zł bonusu!

Nagrodę otrzymasz zawsze do 30 dni od spełnienia warunków w danym miesiącu.

Karty i konta w Citi = dodatkowe korzyści!

Bank Citi Handlowy po raz kolejny udowadnia, że w kwestii promocji jest prawdziwym liderem rynku. Poza opisaną wyżej wciąż trwa loteria z kartami kredytowymi Citi, w której zgrnąć można vouchery wakacyjne na 15 000 zł! Jeżeli jednak poszukujemy rachunku osobistego, to otwierając CitiKonto możemy otrzymać aż 600 zł premii.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść