900 zł premii i bonusów z kartą kredytową Citi Simplicity

Przedstawiamy kolejną, rekordową promocję Citi Handlowego powiązaną z jego flagową kartą kredytową - Citi Simplicty. Tym razem można zdobyć aż 900 zł w bonusach! 300 zł otrzymać możemy w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile (24 000 punktów), zaś 600 zł zostanie nam przekazane w postaci bonów Allegro. Najważniejsze będzie regularne dokonywanie transakcji bezgotówkowych kartą. Pula nagród jest jednak ograniczona - tylko 2500 pierwszych wniosków będzie brane pod uwagę. Dowiedz się jak zgarnąć 900 zł premii w najnowszej promocji Citi Handlowego!
Jak zdobyć 900 zł z kartą Citi Simplicty?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?  
 • 600 zł w bonach Allegro
 • 300 zł (24 000 punktów) programu Bezcenne Chwile
Do kiedy trwa promocja?
 • 31 sierpnia 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Z najnowszej promocji Citi Handlowy skorzystać mogą klienci, którzy nie posiadali żadnej karty kredytowej w tym banku po 1 stycznia 2023 roku. Okres karencji jest więc niezwykle krótki. Wymaganiem dla osób zatrudnionych na umowę o pracę lub zlecenie jest 3 miesięczny staż w obecnym miejscu pracy i zarobki netto 1200 zł. Dla prowadzących działalność gospodarczą są to: 2 lata działalności firmy i miesięczne dochody na poziomie 2500 zł netto.

Jak zdobyć 900 zł z kartą Citi Simplicty?

Warunki, które należy spełnić w najnowszej promocji Citi nie są skomplikowane. Bank będzie wymagał od nas przede wszystkim regularnego korzystania z karty i płacenia nią za transakcje na określoną kwotę. Oto jak zdobyć 900 zł bonusu z kartą kredytową Citi Simplicity:

 1. Do 31 sierpnia 2023 roku złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicty. W promocji bierze udział tylko pierwszych 2500 wniosków, więc nie czekaj z tym na ostatnią chwilę.
 2. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na kontakt materknigowy droga elektroniczna oraz telefoniczną – to warunek konieczny otrzymania nagrody.
 3. Aktywuj kartę w bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile.
 4. W miesiącu następującym po aktywowaniu karty jeszcze raz zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej oraz przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile rejestrując swoją nową kartę.
 5. W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po zawarciu umowy, wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Limit ten musisz przekroczyć w każdym miesiącu osobno.
 6. Za te trzy pierwsze miesiące otrzymasz 24 000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 300 zł.
 7. W kolejnych miesiącach: czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym i dziewiątym również dokonaj transakcji na łączną kwotę 300 zł (w każdym osobno).
 8. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek otrzymasz 100 zł w postaci bonu Allegro.
 9. Łatwo policzyć, że łącznie możesz uzyskać 300 zł w punktach Bezcenne Chwile i aż 600 zł do wydania na Allegro – łącznie to aż 900 zł bonusu!

Nagrodę otrzymasz zawsze do 30 dni od spełnienia warunków w danym miesiącu.

Karty i konta w Citi = dodatkowe korzyści!

Bank Citi Handlowy po raz kolejny udowadnia, że w kwestii promocji jest prawdziwym liderem rynku. Poza opisaną wyżej wciąż obowiązuje promocja, w której otrzymamy 100 zł za rejestrację karty Citi Handlowy w programe Bezcenne Chwile. Jeżeli jednak poszukujemy rachunku osobistego, to otwierając CitiKonto możemy otrzymać aż 350 zł premii.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść