Wygraj Motorola Moto E22 z kartą kredytową Citi Simplicity

"Telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity" to najnowsza promocja banku Citi Handlowy zachęcająca do sięgnięcia po kartę kredytową z jego oferty. Tym razem podpisanie umowy na kartę Citi Simplicity i aktywne z niej korzystanie przez 2 miesiące da nam możliwość odbioru smartfona Motorola Moto E22. Dodatkowo będziemy mogli też uniknąć opłat za obsługę karty przez rok. Pula nagród jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.
Jak zdobyć smartfon Motorola Moto E22 z kartą kredytową Citi?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Telefon Motorola Moto E22
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 września 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja „Telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity” przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 lipca 2023 roku nie posiadały w Citi Handlowym głównej karty kredytowej. Dodatkowo z promocji wyłączeni są nierezydenci podatkowi przebywający w Polsce oraz obywatele i rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. By skutecznie złożyć wniosek o kartę Citi Simplicty będziemy musieli dokumentować swoją zdolność kredytową (1200 zł netto miesięcznego dochodu i min. 3 miesiące pracy w aktualnym miejscu zatrudnienia).

Jak zdobyć smartfon Motorola Moto E22 z kartą kredytową Citi?

Promocja Citibanku ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć nagrodę w postaci smartfona:

  1. Do 30.09.2023 roku złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie internetowej banku.
  2. Po podpisaniu umowy aktywuj swoją kartę logując się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Zrób to do końca miesiąca, w którym podpisałeś umowę oraz kolejny raz w następnym miesiącu.
  3. W każdym z 2 miesięcy następujących po tym, w którym podpisałeś umowę, wykonaj kartą przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.
  4. Jeżeli spełnisz te warunki i znajdziesz się w gronie 250 najszybciej złożonych wniosków (pula nagród), to smartfon Motorola Moto E22 zostanie wysłany na Twój adres! Zostaniesz o tym poinformowany najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania promocji.

Dodatkowo dzięki promocji „Telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity” możesz łatwiej uniknąć miesięcznych opłat za kartę. Wystarczy wykonać nią transakcję na 300 zł miesięcznie. W normalnej ofercie ten limit wynosi aż 1000 zł. Niższy limit będzie obowiązywał przez 12 miesięcy.

Moc promocji w Citi Handlowy!

Citi Handlowy zachęca promocjami do sięgnięcia po wiele produktów ze swojej oferty. Aż 600 zł można zgarnąć za założenie nowego konta w Citi. Zaś loteria kart kredytowych Citi to szansa na vouchery wakacyjne na 15 000 zł! Klienci tego banku nie mogą narzekać na brak ciekawych promocji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść