Wygraj Motorola Moto E22 z kartą kredytową Citi Simplicity

"Odbierz telefon z kartą kredytową Citi Simplicity" to najnowsza promocja banku Citi Handlowy zachęcająca do sięgnięcia po kartę kredytową z jego oferty. Tym razem podpisanie umowy na kartę Citi Simplicity i aktywne z niej korzystanie przez 3 miesiące da nam możliwość odbioru smartfona Motorola Moto E22. Dodatkowo będziemy mogli też uniknąć opłat za obsługę karty przez rok. Pula nagród jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.
Jak zdobyć smartfon Motorola Moto E22 z kartą kredytową Citi?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Telefon Motorola Moto E22
Do kiedy trwa promocja?
  • 9 lutego 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja „Odbierz telefon z kartą kredytową Citi Simplicity” przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2021 roku nie posiadały w Citi Handlowym karty kredytowej. Dodatkowo z promocji wyłączeni są nierezydenci podatkowi przebywający w Polsce oraz obywatele i rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. By skutecznie złożyć wniosek o kartę Citi Simplicty będziemy musieli dokumentować swoją zdolność kredytową (1200 zł netto miesięcznego dochodu i min. 3 miesiące pracy w aktualnym miejscu zatrudnienia).

Jak zdobyć smartfon Motorola Moto E22 z kartą kredytową Citi?

Promocja „Odbierz telefon z kartą kredytową Citi Simplicity” ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć nagrodę w postaci smartfona:

  1. Do 09.02.2023 roku złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie internetowej banku.
  2. Po podpisaniu umowy aktywuj swoją kartę logując się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Zrób to do końca miesiąca, w którym podpisałeś umowę oraz kolejny raz w następnym miesiącu.
  3. W każdym z 3 miesięcy następujących po tym, w którym podpisałeś umowę, wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł. Nie musi być do jeden zakup, liczy się łączna kwota w danym miesiącu.
  4. Jeżeli spełnisz te warunki i znajdziesz się w gronie 450 najszybciej złożonych wniosków (pula nagród), to smartfon Motorola Moto E22 zostanie wysłany na Twój adres! Zostaniesz o tym poinformowany najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania promocji.

Dodatkowo dzięki promocji „Odbierz telefon z kartą kredytową Citi Simplicity” możesz łatwiej uniknąć miesięcznych opłat za kartę. Wystarczy wykonać nią transakcję na 300 zł miesięcznie. W normalnej ofercie ten limit wynosi aż 1000 zł. Niższy limit będzie obowiązywał przez 12 miesięcy.

Moc promocji na karty kredytowe w Citi Handlowy!

Citi Handlowy zachęca do sięgnięcia po karty kredytowe ze swojej oferty nie tylko nagrodami rzeczowymi. Wciąż aktualna pozostaje promocja pozwalająca na zgarnięcie 450 zł do wydania w Biedronce za wyrobienie karty Citi Simpicty. Wiele tego typu akcji przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów. Jeżeli jednak posiadamy już kartę kredytową w tym banku, to możemy zdobyć od 200 do 300 zł za polecenie kart kredytowych Citi znajomym. Oni zaś również będą mogli cieszyć się korzyściami, jakie niosą ze sobą akcje promocyjne w Citi Handlowym.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść