Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Informacje o Karta kredytowa Santander Consumer Bank
Karta kredytowa Santander Consumer Bank
3.9/5
14
opinii
Ocena
7/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0/6,90 zł
Maks. okres bezodsetkowy
54 dni
Maksymalny limit
10000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
Oferta Santander Consumer Bank cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta i nie inaczej jest w przypadku karty kredytowej. Klienci dostają do wyboru trzy warianty karty kredytowej, która najlepiej współgra z limitem odnawialnym w koncie. Każdy z wariantów karty ma jednakowy limit główny i okres bezodsetkowy. Różnie się jednak między sobą korzyściami wynikającymi z ich posiadania - począwszy od różnej wysokości oprocentowania, po najrozmaitsze benefity. Sprawdź poniżej, jakie korzyści da Ci posiadanie konkretnej karty kredytowej od Santander Consumer Bank.

Santander Consumer Bank oferuje swoim klientom kilka rodzajów kart kredytowych i kart kredytowych-partnerskich. Najczęściej wybieranymi wariantami kart są:

 • Visa TurboKARTA (RRSO 22,01 proc.),
 • Karta Visa Comfort (RRSO 13,43 proc.),
 • Karta Visa Comfort Plus (RRSO 11,06 proc.).

Wszystkie cechuje ten sam okres bezodsetkowy i minimalna kwota spłaty. Różnice zauważyć można w dostępie do różnych korzyści dla posiadaczy karty oraz wyglądzie kart. Oferta Santander Consumer Bank jest polecana osobom aktywnie korzystającym z kredytu odnawialnego. Warunkiem darmowości karty jest zrealizowanie transakcji na kwotę powyżej 1000 zł, w okresie rozliczenia.

Karta kredytowa Santander Consumer Bank - zobacz ofertę

Karty Comfort i Comfort Plus – opłaty

Karty kredytowe Visa Comfort i Visa Comfort Plus umożliwiają płatności zbliżeniowe oraz płatności przez internet. Limit transakcji zbliżeniowych bez wpisywania PIN wynosi 100 zł. Transakcje przekraczające tę kwotę są autoryzowane kodem PIN. Bank nie nalicza opłaty za transakcje bezgotówkowe. Za transakcje gotówkowe z kolei (wypłatę gotówki z karty) nalicza opłaty w wysokości 6 proc. od wypłaconej kwoty (min. 10 zł).

Karty Comfort i Comfort Plus różnią się kolorem oraz dostępnymi promocjami za korzystanie z karty w wybranych punktach. Opłaty za używanie kart pozostają takie same.

Opłaty za kartę kredytową Comfort i Comfort Plus

Wydanie karty głównej 0 zł
Miesięczna opłata za kartę 0/9,50 zł
Miesięczna opłata za kartę dodatkową 2 zł
Warunki darmowej karty kredytowej Opłaty za obsługę karty są naliczane w przypadku braku transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł.
Bankomaty 6 proc. od transakcji (min. 10 zł)
Koszt przewalutowania 2, 52 proc. (przewalutowanie w kwocie innej niż euro)
1,26 proc. (przewalutowanie transakcji dokonanej w euro)

Karta kredytowa Visa TurboKARTA

Karta kredytowa Santander Consumer Bank Visa TurboKARTA skierowana jest przede wszystkim do osób zmotoryzowanych. Karta ta, podobnie jak poprzednie oferty Santandera, posiada opcję płatności zbliżeniowych oraz płatności przez Internet. Limit transakcji zbliżeniowych bez podania kodu PIN wynosi 100 zł.

TurboKarta w Santander Consumer Banku objęta jest promocją “Zakupy z premią”, która umożliwia otrzymanie częściowego zwrotu poniesionych wydatków w punktach handlowo-usługowych. Każdy użytkownik, który zapłaci kartą TurboKARTA w wybranych punktach oraz dotrzyma terminowego okresy spłaty kwoty minimalnej, może otrzymać do 5 proc. zwrotu od transakcji (maksymalnie 30 zł w okresie rozliczeniowym) w samodzielnych myjniach samochodowych, 3 proc. wartości transakcji w restauracjach oraz 1 proc. od płatności na stacjach paliw. Dodatkowo, do limitu odnawialnego TurboKARTA można przypisać dodatkową kartę dla innego użytkownika. Wszystkie transakcje realizowane kartami dodatkowymi obciążają limit karty głównej.

Opłaty za kartę kredytową TurboKARTA

Wydanie karty głównej 0 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 6,90 zł
Miesięczna opłata za kartę dodatkową 2 zł
Warunki darmowej karty kredytowej Opłaty nie są naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu klient wykonał transakcje powyżej 1000 zł w jednym miesiącu
Bankomaty 6 proc. (min. 10 zł)
Koszt przewalutowania 2, 52 proc. (przewalutowanie w kwocie innej niż euro)
1,26 proc. (przewalutowanie transakcji dokonanej w euro)

Zadłużenie na karcie kredytowej Santander Consumer Bank

Aby używać kart kredytowych Santander Consumer Bank, nie jest konieczne spłacanie co miesiąc całości zadłużenia. Wystarczy spłacić tylko jego wybraną część lub tzw. kwotę minimalną, określoną w miesięcznym zestawieniu transakcji.

 • Spłata minimalna zadłużenia na karcie ustalana jest w miesięcznym zestawieniu transakcji.
 • Opłat za kartę można uniknąć przez regulowanie całości zadłużenia w trakcie okresu bezodsetkowego – czyli 54 dni.
 • Okres bezodsetkowy obowiązuje zarówno przy transakcjach gotówkowych, jak i bezgotówkowych. Przy wypłacaniu gotówki z bankomatu trzeba się liczyć z pobraniem opłaty w wysokości 6 proc. od wypłacanej kwoty. Opłatą tą zostanie obciążone konto karty kredytowej.

Po każdej spłacie zadłużenia limit natychmiast, automatycznie się odnawia. Pilnowanie okresu bezodsetkowego gwarantuje bezpłatne korzystanie ze środków przyznanych na limicie. W przypadku skorzystania przez posiadacza karty z planu spłat ratalnych, spłata kredytu zaciągniętego w ramach limitu kredytowego może być rozłożona na: 3, 6, 10, 12, 18 lub 24 miesięczne raty. Plan spłat ratalnych dotyczy wybranej przez użytkownika transakcji lub zadeklarowanej części salda zadłużenia. Aby skorzystać z planu spłat ratalnych należy to zgłosić w oddziale banku, w Punkcie Obsługi Klienta/Punkcie Usług Finansowych lub skontaktować się telefonicznie z infolinią banku.

Promocje karty kredytowej Santander Consumer Bank

Płać kartami kredytowymi Visa od Santander Consumer Bank i weź udział w konkursie z nagrodami. Do wygrania bony na aż 10 000 zł do Wakacje.pl, hulajnogi elektryczne, walizki Wittchen i bony Allegro.

Promocje Karta kredytowa Santander Consumer Bank
Co można zyskać w promocji karty kredytowej Santander Consumer Bank?
8 sierpnia 2023 • 3 min czytania

Nawet 760 zł z kartą kredytową Santander Consumer Bank!

360 zł zwrotu moneyback oraz 400 zł na Allegro. Tak prezentuje się najnowsza promocja Santander Consumer Bank zachęcająca do założenia karty kredytowej Visa TurboKARTA.

Santander Consumer Bank proponuje TurboKARTĘ kredytową idealną dla zmotoryzowanych! Zakładając kartę kredytową TurboKarta masz szansę otrzymać voucher o wartości 300 zł do wydania w sklepach Biedronka, 360 zł zwrotów moneyback oraz roczne zwolnienie z opłat za kartę.

Korzyści karty kredytowej w Santander Consumer Bank

Karty kredytowe wydawane przez Santander Consumer Bank charakteryzują się niskimi opłatami za ich używanie. Te produkty finansowe dedykowane są w szczególności aktywnym klientom, którzy chcą mieć stały dostęp do dodatkowej gotówki, ale nie chcą za to płacić zbyt wiele.

Zalety karty Santander Consumer Bank: Comfort i Comfort Plus

 • stały dostęp do dodatkowych pieniędzy w limicie ustalonym na podstawie oceny zdolności kredytowej,
 • możliwość korzystania z ofert promocyjnych Visa Oferty,
 • długi okres bezodsetkowy – 54 dni,
 • możliwość wzięcia dodatkowych kart dla bliskich,
 • bezpłatna usługa 3D-Secure, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w internecie.

Zalety karty TurbkoKARTA

 • możliwość skorzystania z promocji zwrotu do 360 zł rocznie za wybrane zakupy – 5 proc. wartości transakcji w samodzielnych myjniach samochodowych, 3 proc. wartości transakcji w restauracjach oraz 1 proc. wartości transakcji na stacjach paliw,
 • możliwość skorzystania z promocji zwrotu do 360 zł rocznie za wybrane zakupy – 5 proc. wartości transakcji w samodzielnych myjniach samochodowych, 3 proc. wartości transakcji w restauracjach oraz 1 proc. wartości transakcji na stacjach paliw,
 • możliwość wzięcia dodatkowych kart dla bliskich,
 • bezpłatna usługa 3D-Secure,
 • możliwość korzystania z ofert promocyjnych Visa Oferty,
 • możliwość z korzystania z planu ratalnego – spłaty rozłożonej na 3, 6, 10, 12, 18 lub 24 miesięczne raty.

Karta kredytowa Santander Consumer Bank - zobacz ofertę

Jak założyć kartę kredytową w Santander Consumer Bank?

O kartę kredytową w Santander Consumer Bank można wnioskować osobiście w oddziale banku, przez Internet lub dzwoniąc na infolinię. Wystarczy dowód osobisty i dokument potwierdzający dochody, jeśli nie jesteśmy klientami Santandera. Jeśli już jesteśmy klientami tego banku, wystarczy dowód osobisty – bank widzi, czy posiadamy odpowiednie wpływy.

Formalności są ograniczone do minimum. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowej. Z reguły proces przyznania karty trwa jeden dzień. Jeśli wnioskujemy osobiście w oddziale banku o kartę Comfort, otrzymamy ją od ręki. Na karty Comfort Plus oraz TurboKARTA trzeba będzie poczekać dwa- trzy dni robocze.

Załóż kartę kredytową

Opinie klientów o Karta kredytowa Santander Consumer Bank

3.9/5
14 opinii
7
4
0
0
3
Subskrybuj
Powiadom o
guest
21 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Jolanta Pawlik

wole karty pozabankowe np. axi card ma fajna oferte. można dostać do 4k zl

Gerard
Ocena :
     

Świetna karta kredytowa i co najważniejsze- darmowa!

Toby

Santander Bank jest jednym z najlpeszych bankow na rynku. Ma bardzo uczciwą ofertę, tak więc uważam, że warto sie z nimi związać. Polecam ten bank. A jeśli chodzi o karty kredytowe, to faktem jest, że daja one poczucie spokoju i w dzisiejszych czasach posiadanie karty kredytowej jest wygoda, a czasami obowiazkiem- i zdecydowanie warto korzystac z kart kredytowych. (jak i wszytskich innych usług finansowych) w solidnych bankach, a santander niewatpliwie jest takim bankiem. Szczerze polecam.

Andrzej
Ocena :
     

Stanowczo nie polecam. Niejasne rozliczenia. Mimo wcześniejszej spłaty rat (wynik na koncie ujemny – nieprzeksięgowany). Przy zamknięciu kartu i spłacie Pani z telefonu twierdzi, że jeszcze za prowizję 300 + 500zł itd. XXI wiek a w ratach w systemie nie są wliczone. Dla przykładu kredyt 20 000 rozłożone na 50 rat z czego ok 5000 0% na 10 miesięcy, oprocentowanie ok. 10% na rok. Spłaciłem po ok. 20 miesiącach. Całkowita spłata wyniosła 25 000. Także policzcie sobie 20 000 – 5 000 =15 000 zł a odsetki i prowizje 5000zł czyli 1/3 kwoty kredytu!

Tadzio
Ocena :
     

jestem w szoku, że tak niewiele jest nieprzychylnych opinii, ale wiadomo, nie da się dogodzić wszytskim. Ja tam jestem z mojej karty kredytowej zadowolony, ale nie ukrywam- spełniam wszytskie warunki by karta mnie nie kosztowała!

Klaudyna
Ocena :
     

Karta kredytowa Santander Consumer Bank to bardzo dobra karta!
To co dla mnie ważne to bezpieczeństwo. Dość często robie zakupy w internecie i lubie mieć poczucie, że moje pieniądze są bezpieczne. Usługa 3d secure daje mi takie bezpieczenstwo i co wazne, jest ona bezplatna.

Mariusz Kowalik
Ocena :
     

6 rodzajów kart! Tyle w swojej ofercie ma Santander Consumer Bank. Szkoda tylko, że wszytskie te karty to karty kredytowe Visa!

Komcio
Ocena :
     

Świetna karta kredytowa z wieloma dodatkowymi funkcjami takimi jak Fast Cash, ChargeBack, Ratio i 3d securiti oraz wiele innych. Wszytsko to daje klientowi poczucie bezpieczeństwa ale również wygodę! To co ja sobie cenie to fakt, że kartę mozna zsynchronizować z telefonem, a nawet zegarkiem dzięki czemu korzystamy z takich uslug jak apple pay, google pay, fitbil pay oraz garmin pay! Nawet nie potrzebujemy karty w formie plastikowej plakietki!

Dominik Kiela
Ocena :
     

Karty kredytowe to dzisiaj podstawa! Pamiętacie jak weszły telefony komórkowe? To był jakis luksus, tylko dla nielicznych, a później miał je każdy, teraz mają je również dzieci- z kartami kredytowymi będzie tak samo- może jeszcze nie każdy ją ma, jeszcze nielicznym wydaje się, ze wcale jej nie potrzebują, ale niedługo będzie dokladnie tak jak z komórka! i tak jak masz operatora, tak bedziesz mial bank! I tak jak nie potrzebujesz darmowych sms, bo piszesz 2 w miesiacu, tak samo mozesz nie potrzebowac wypłat z bankomatów na całym swiecie- bo za granica ostatni raz byłeś w 2012! U operatora wybieramy taryfe/… Czytaj więcej »

Patryczek
Ocena :
     

Najlepsza oferta karty kredytowej na rynku! Nie ma co się oszukiwać- Santander jest świetnym bankiem, ma mega ofertę i zdecydowanie warto polecać ich wszystkim.

Agata

Nie polecam nikomu to najzwyklejsze robienie klienta w butelkę.Spłaciłam kredyt i cały czas przychodzą opłaty za nic. … Z tej niby karty. Nie było żadnego opóźnienia z tytułu płacenia (...) złodzieje i naciągacze.

Milosz

debetowka w santanderze to masakra, kazda wyplata,platnosc z debetu kosztuje krocie prowizji
przesada jak na 21 wiek przesada ! zeby 2 zl placic za wydanie 5

Sylwia
Ocena :
     

Jest to moja trzecia karta kredytowa i muszę przyznać że dwie poprzednie były o niebo lepsze. Wykorzystaną kwotę spłaciłam mieisiac później w całości, mimo to pobierane są opłaty w wysokości około 35 zł miesięcznie za obsługę karty czy ubezpieczenie kredytu. Miesiąc temu złożyłam wypowiedzenie a karta zostanie zamknięta dopiero za miesiąc… żenada. Około 100 zł wyłudzą za nic bo przecież cały dług splaciłam już w zeszłym miesiącu.

Mario
Ocena :
     

Mam u nich karte i bardzo sobie chwalę. Nie ma się do czego przypierdzielić.

Monia
Ocena :
     

Moim zdaniem dość droga oferta- co nie ukrywam- okazało się dla mnie szokiem- bo byłam pewna, że to bedzie petarda.

BEATA

Jak bierzesz towar na raty w media Markt Pani z Wrocławskiej Vroclavi twierdzi że karta jest obligatoryjna, mów I że nie ma opłat A opłata na koncie karty pojawia się na następny dzień na koncie twierdzi że okres kredytowy jest bez odsetkowy zgodnie z ofertą media Markt A oprocentowanie to 20% czyste oszustwo.

Asia

O co chodzi z tą kartą visa comfort?? Na ktoś taka z państwa kartę?? Jeśli tak to proszę więcej coś na temat tej karty?

Aga
Ocena :
     

Nie polecam, proces zamknięcia karty trwa 2 miesiące. Jakie kolwiek próby wcześniejszego zamknięcia niemożliwe. Staram się o kredyt hipoteczny i karta ta obniżyła mi tak zdolność kredytową że nie mam możliwości uzyskania kredytu przed zamknięciem karty. W oddziale banku i na infolinii nie są w stanie udzielić żadnych pomocnych informacji. Wciąż słyszę takie są procedury i koniec. Odradzam kartę.

eklko

Elegancka oferta!

wyka
Ocena :
     

Polecam

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść