Podpisz aneks do karty kredytowej w Credit Agricole i odbierz 100 zł

Credit Agricole zachęca posiadaczy kart kredytowych do zmiany sposobu naliczania oprocentowania. Przejście na wzór oparty o stopę referencyjną wymaga podpisania aneksu do umowy o kartę. W zamian klienci mogą liczyć na bon do sieci sklepów Biedronka o wartości 100 zł. Poznaj szczegóły najnowszej promocji Credit Agricole i zyskaj dodatkowe korzyści.
Jak zdobyć 100 zł do Biedronki z kartą kredytową Credit Agricole?
Credit Agricole - weź pożyczkę
Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska jest częścią jednej z największych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje 52 mln osób -  Grupy Credit Agricole.

Weź pożyczkę Opinie o Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Bon o wartości 100 zł do Biedronki
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

W najnowszej promocji Credit Agricole wziąć udział mogą zaproszeni posiadacze kart kredytowych wydanych przez bank przed 26 kwietnia 2016 roku. Karta nie może być w trakcie okresu wypowiedzenia, nie może być też na niej zaległości w spłacie zadłużenia. Zaproszenia rozsyłane są za pośrednictwem powiadomień push w aplikacji mobilnej banku i wiadomości SMS.

Jak zdobyć 100 zł do Biedronki z kartą kredytową Credit Agricole?

Zasady promocji “Bon za aneks” w Credit Agricole są bardzo proste. Jedyną trudnością może być znalezienie się w gronie zaproszonych do niej klientów – bank nie ujawnia jakim kryterium będzie kierował się wybierając uczestników. Jak zdobyć bon na 100 zł do Biedronki?

  1. Otrzymaj zaproszenie do udziału w promocji w aplikacji mobilnej banku lub za pośrednictwem wiadomości SMS.
  2. Do 30 września 2023 roku podpisz aneks do umowy o kartę kredytową. Zmienia on sposób obliczania oprocentowania – w oparciu o stopę referencyjną. Aneks podpiszesz w placówce banku, aplikacji mobilnej CA24 Mobile lub bankowości internetowej CA24 eBank.
  3. Po podpisaniu aneksu wykonaj jedną transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę.
  4. Nagrodę – czyli bon do sieci sklepów Biedronka na kwotę 100 zł – otrzymasz najpóźniej do 30 dni od momentu zakończenia promocji (30 września 2023 roku).

Bon do Biedronki to ciąg cyfr, który otrzymasz w wiadomości SMS. Wystarczy podać go przy kasie, by skorzystać z dodatkowych środków.

Promocje na karty kredytowe i nie tylko w Credit Agricole!

Posiadacze kart kredytowych w Credit Agricole mogą liczyć także na inne promocje. Teraz założenie karty kredytowej Mastercard Credit Agricole to szansa na bon Allegro na 200 zł. Jednak także inne produkty tego banku wiążą się z dodatkowymi korzyściami. Konto firmowe w Credit Agricole to nawet 1300 zł w bonusach.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Google

Best best best..

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść