200 zł na Allegro z kartą kredytową Mastercard od Credit Agricole

Okres wakacyjny zawsze związany jest z wydatkami. Dlatego też Credit Agricole proponuje swoim klientom promocję na karty kredytowe Visa. Do zdobycia będzie nie tylko roczne zwolnienie z opłat, ale też bon Allegro o wartości 200 zł. Akcja „Żyj jak lubisz – karta podarunkowa” skierowana jest do aktualnych klientów banku, którzy mają w nim konto, ale jeszcze nie zdecydowali się na kartę kredytową.
Jak zdobyć bon Allegro z kartą kredytową Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • Bon Allegro o wartości 200 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Z najnowszej promocji Credit Agricole skorzystać mogą klienci, którzy nie posiadali żadnej karty kredytowej w tym banku w okresie dwóch lat od dnia złożenia wniosku. Wymagane jest także posiadanie konta osobistego w Credit Agricole. Dodatkowo będziemy musieli wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową, pełnoletnością i pełną zdolnością do czynności prawnych.

Jak zdobyć bon Allegro z kartą kredytową Credit Agricole?

Najnowsza promocja Credit Agricole i Visa nie ma skomplikowanych zasad. Będzie to miks przystąpienia do programu promocji banku i aktywnego korzystania z karty. Oto jak zdobyć 200 zł postaci bonu Allegro:

  1. Do 31.08.2023 roku złóż wniosek o jedną z kart kredytowych Visa w Credit Agricole. Do wyboru masz: Visa Silver i Visa Gold (obie z minimalnym limitem 5000 zł). Wyraź też zgody na kontakt telefoniczny i mailowy.
  2. Po podpisaniu umowy aktywuj aplikację mobilną CA24 Mobile i przystąp do Klubu Korzyści. Znajdziesz go w zakładce “Korzyści” w aplikacji.
  3. W ciągu 45 dni od podpisania umowy wykonaj kartą kredytową transakcje na łączną kwotę co najmniej 500 zł.
  4. Bank przekaże Ci nagrodę w sekcji “Moje nagrody” Klubu Korzyści. Będziesz miał 3 miesiące na jej odebranie.

3 transakcje w 90 dni od otrzymania karty zwalniają nas też z opłat za jej obsługę na 12 miesięcy. Korzyść jest więc podwójna!

Credit Agricole – promocje na konta firmowe, dla dzieci i nie tylko

Karty kredytowe Visa to nie jedyny produkt Credit Agricole, z którym wiąże się obecnie atrakcyjna promocja. Aż 1300 zł premii zdobyć mogą posiadacze konta firmowego w Credit Agricole. Zaś Konto Dziecka Credit Agricole to szansa na 50 zł KieszonkoweGO! W każdym sektorze swojej oferty bank ten przygotował coś ciekawego dla nowych i obecnych klientów.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść