200 zł na Allegro z kartą kredytową Mastercard od Credit Agricole

Okres przedświąteczny zawsze związany jest z wydatkami. Dlatego też Credit Agricole proponuje swoim klientom promocję na karty kredytowe Mastercard. Do zdobycia będzie nie tylko roczne zwolnienie z opłat, ale też bon Allegro o wartości 200 zł. Akcja „Spokojnego całego roku - karta podarunkowa” skierowana jest do aktualnych klientów banku, którzy mają w nim konto, ale jeszcze nie zdecydowali się na kartę kredytową.
Jak zdobyć bon Allegro z kartą kredytową Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • Bon Allegro o wartości 200 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 stycznia 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Z najnowszej promocji Credit Agricole skorzystać mogą klienci, którzy nie posiadali żadnej karty kredytowej w tym banku w okresie dwóch lat od dnia złożenia wniosku. Wymagane jest także posiadanie konta osobistego w Credit Agricole. Dodatkowo będziemy musieli wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową, pełnoletnością i pełną zdolnością do czynności prawnych.

Jak zdobyć bon Allegro z kartą kredytową Credit Agricole?

Najnowsza promocja Credit Agricole i Mastercard nie ma skomplikowanych zasad. Będzie to miks przystąpienia do programu promocji banku i aktywnego korzystania z karty. Oto jak zdobyć 200 zł postaci bonu Allegro:

  1. Do 31.01.2023 roku złóż wniosek o jedną z kart kredytowych Mastercard w Credit Agricole. Do wyboru masz: Mastercard Silver (min. limit 4000 zł) i Mastercard Gold (min. limit 5000 zł). Wyraź też zgody na kontakt telefoniczny i mailowy.
  2. Po podpisaniu umowy aktywuj aplikację mobilną CA24 Mobile i przystąp do Klubu Korzyści. Znajdziesz go w zakładce “Korzyści: w aplikacji.
  3. W ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy wykonaj kartą kredytową co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe. Ich kwota jest dowolna, nie ma tu żadnych wymaganych limitów.
  4. Bank przekaże Ci nagrodę w sekcji “Moje nagrody” Klubu Korzyści. Będziesz miał 3 miesiące na jej odebranie.

3 transakcje w 90 dni od otrzymania karty zwalniają nas też z opłat za jej obsługę na 12 miesięcy. Korzyść jest więc podwójna!

Credit Agricole – promocje i konkursy nie tylko na kartę kredytową

Karty kredytowe to nie jedyne produkty Credit Agricole objęte aktualnie promocją. Szczególnie ciekawie przedstawiają się bonusy w przypadku kont tego banku. Otrzymać mozemy 100 zł kieszonkowego z kontem dziecka Credit Agricole. Na nieco starszych zaś karty podarunkowe na Steam oraz koszulka pashaBiceps wraz z autografem za konto osbiste w Credit Agrciole. Bank ten ma również promocyjną ofertę kredytów oraz kont firmowych, więc warto zaglądać na jego stronę internetową i skorzystać z okazji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść