Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold

Informacje o Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
5/5
1
opinii
Ocena
7/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0/4 zł
Maks. okres bezodsetkowy
56 dni
Maksymalny limit
50000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Bank Credit Agricole oferuje klientom trzy rodzaje kart kredytowych i dwie karty kredytowo-partnerskie. Karta kredytowa w tym banku jest dostępna dla osób wykazujących dochody już na poziomie 500 zł. Wybierając kartę kredytową Credit Agricole, klient zyskuje możliwość wygodnych płatności bezgotówkowych: kartą, telefonem lub zegarkiem oraz dostęp do zniżek na zakupy nawet do 50%. Do podstawowych kart kredytowych Credit Agricole zaliczamy:

 • Classic (Visa Standard) (RRSO 12,72 proc.) z limitem do 10 000 zł,
 • Mastercard/Visa Silver (RRSO 12,68 proc.) z limitem do 20 000 zł,
 • Mastercard/Visa Gold (RRSO 12,66 proc.) z limitem do 50 000 zł.

Wspomniane partnerskie karty kredytowe, działają na podobnych zasadach co klasyczne karty kredytowe z oferty Credit Agricole. Dodatkowo odpowiednia karta umożliwia rozłożenie na raty kosztu zakupów w hipermarketach Auchan lub w sklepach Leroy Merlin na nieoprocentowane raty 0%. RRSO 0%, zależnie od wariantu karty. Te dwie karty to:

 • Visa Auchan (RRSO 9,02%),
 • Visa Leroy Merlin (RRSO 9,16%).
Karty kredytowe Credit Agricole
Wariant karty Classic Silver Gold
Oprocentowanie 7,2 proc. 7,2 proc. 7,2  proc.
Limit kredytowy do 10 000 zł do 20 000 zł do 50 000 zł
Okres bezodsetkowy 54 dni 54 dni 56 dni
Spłata minimalna 4% min. 30 zł 4% min. 30 zł 4% min. 30 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł 0 zł

Karty kredytowe Credit Agricole – opłaty

Wszystkie karty kredytowe banku Credit Agricole mogą być całkowicie darmowe. Warianty Standard i Silver są wydawane za darmo, w przypadku wersji Gold opłata za wydanie karty kredytowej wyniesie 200 zł, jeżeli klient nie zrealizuje minimum 3 transakcji, w okresie 90 dni od daty zawarcia umowy o kartę. Należy pamiętać, że prowadzenie rachunku karty jest powiązane z opłatą za kartę, jednak tych również można łatwo uniknąć.

Wystarczy, że klient zrealizuje transakcje na określoną kwotę za pomocą karty kredytowej, a będzie ona całkowicie darmowa. W innym przypadku należy liczyć się z miesięczną opłatą 4,90 zł przy karcie Standard, 7,90 zł przy karcie Silver oraz roczną do 200 zł przy wariancie Gold. Podobna sytuacja jest w przypadku kart dodatkowych. Pamiętajmy również o prowizji za wypłatę z bankomatów, która wynosi min. 11,90 zł za każdą transakcję oraz koszcie przewalutowania 3% od kwoty transakcji.

Opłaty za karty kredytowe Credit Agricole
Wariant karty kredytowej Standard Silver Gold
Wydanie karty głównej 0 zł 0 zł 0/200 zł

Opłata za wydanie karty kredytowej wyniesie 0 zł, jeżeli klient w 90 dni od otrzymania karty zrealizuje za jej pomocą 3 transakcje

Opłata za kartę i prowadzenie rachunku karty 0/4,90 zł/mies. 0/7,90 zł/mies. 0/75/200 zł/rok
Warunki darmowej karty kredytowej Opłata wyniesie 0 zł jeśli, suma transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych w okresie rozliczeniowym wynosi min. 400 zł Opłata wyniesie 0 zł jeśli, suma transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych w okresie rozliczeniowym wyniesie min. 700 zł Karta będzie darmowa, jeżeli łączna suma transakcji w poprzednim roku rozliczeniowym wyniesie 18 000 zł. W przypadku, gdy suma transakcji wyniesie 12 000 zł, opłata zmniejszy się do 75 zł.
Wydanie karty dodatkowej 18 zł 35 zł 75 zł
Opłata za kartę dodatkową 0/9/18 zł/rok 0/18/35 zł/rok 0/35/75 zł/rok
Warunek darmowości karty dodatkowej Karta będzie darmowa, gdy suma transakcji za poprzedni rok wyniesie min. 2400 zł. Karta będzie darmowa, gdy suma transakcji za poprzedni rok wyniesie min. 5000 zł. Karta będzie darmowa, gdy suma transakcji za poprzedni rok wyniesie min. 18 000 zł.
Bankomaty 5% min. 12,90 zł 5% min. 12,90 zł 4% min. 11,90 zł
Koszt przewalutowania 3% 3% 3%

Zadłużenie na karcie kredytowej Credit Agricole

Limit karty kredytowej można spłacać w całości lub wpłacając jedynie kwotę minimalną zadłużenia, wynoszącą 4% wykorzystanych środków, dzięki czemu karta pozostanie aktywna. Należy jednak pamiętać, że limit odnawia się automatycznie, dopiero po całkowitej spłacie zadłużenia. Warto skorzystać z okresu bezodsetkowego, którym objęte są wszystkie karty kredytowe Credit Agricole – 54 dni dla wariantów Classic i Silver oraz 56 dni przy wersji Gold. Pilnowanie okresu bezodsetkowego gwarantuje bezpłatne korzystanie ze środków przyznanych na limicie.

Można również skorzystać z możliwości uruchomienia Planu Ratalnego zakupów na kwoty powyżej 300 zł i rozłożenia kosztów na 24 wygodne raty, jednak wiąże się to z opłatą 1% od kwoty Planu Ratalnego. Spłata zadłużenia może odbywać się na kilka sposobów:

 • w serwisie internetowym CA24 eBank,
 • w aplikacji bankowości mobilnej CA24 Mobile,
 • przelewem na rachunek karty kredytowej,
 • podczas osobistej wizyty w wybranym oddziale banku Credit Agricole.

Promocje kart kredytowych w Credit Agricole

Credit Agricole zwraca część wydatków opłacanych kartą. Przez rok możemy w ten sposób otrzymać aż 480 zł w ciągu roku!

Promocje Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold
Jak zdobyć bon Allegro z kartą kredytową Credit Agricole?
11 lipca 2023 • 2 min czytania

200 zł na Allegro z kartą kredytową Mastercard od Credit Agricole

Credit Agricole zachęca do sięgnięcia po swoje karty kredytowe Visa. Regularne z nich korzystanie da nam bon Allegro na 200 zł i zwolnienie z opłat.

Korzyści kart kredytowych w Credit Agricole: Classic, Silver i Gold

Podstawowymi korzyściami związanymi z wszystkimi kartami kredytowymi są dostęp do zniżek, nawet do 50%, największego Klubu Rabatowego w Polsce oraz możliwość wygodnych płatności bezgotówkowych z wykorzystaniem telefonu (Google Pay, Apple Pay), zegarka (FitBit Pay, Garmin Pay) lub karty. Dodatkowo korzystając z aplikacji mobilnej bankowości CA24 mobile klient może realizować darmowe przelewy i wygodnie kontrolować wysokość posiadanego limitu.

Kolejną korzyścią jest możliwość rozłożenia większych zakupów, powyżej kwoty 300 zł na wygodne raty. Wszystkie płatności internetowe są zabezpieczone przez usługę 3D-Secure. Limitem kredytowym można wygodnie zarządzać przez bankowość internetową CA24 eBank oraz CA24 mobile.

Korzyści karty kredytowej Visa Classic

 • limit kredytowy do nawet 10 000 zł,
 • minimalny wymagany dochód netto to 500 zł,
 • okres bezodsetkowy trwający 54 dni,
 • niska opłata za prowadzenie rachunku i prosty sposób na uniknięcie kosztów.

Korzyści karty kredytowej Silver

 • odnawialny limit kredytowy do 20 000 zł,
 • karta Silver dostępna od dwóch operatorów – Mastercard i Visa,
 • karta kredytowa dostępna dla klientów wykazujących dochody netto 1400 zł,
 • okres bezodsetkowy trwający 54 dni,
 • funkcja “Twoje Rachunki” możliwość opłat za prąd, gaz czy telefon bez prowizji z rachunku karty.

Korzyści karty kredytowej Gold

 • wysoki limit kredytowy do 50 000 zł,
 • minimalny dochód wymagany do uzyskania karty to 3000 zł netto,
 • wydłużony do 56 dni okres bezodsetkowy,
 • 3 dodatkowe karty kredytowe do rachunku,
 • 0 zł za sprawdzenie salda rachunku w bankomacie,
 • niższa prowizja 4% za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą.

Jak założyć kartę kredytową w Credit Agricole?

Kartę kredytową w Credit Agricole można otrzymać po przejściu prostego procesu wnioskowania. Limit karty kredytowej dostępny dla klienta ustalany jest na podstawie wykazanej zdolności kredytowej. Poszczególne warianty kart kredytowych są dostępne od określonych dochodów: min. 500 zł przy karcie Classic, 1400 zł przy Silver oraz 3000 zł przy karcie Gold. Uzyskanie karty jest możliwa na cztery sposoby:

 • składając wniosek online,
 • odwiedzając wybraną placówkę banku Credit Agricole,
 • umawiając się na wizytę z doradcą przez Internet,
 • dzwoniąc na infolinię banku.

Najprostszą i obecnie najbezpieczniejszą metodą ubiegania się o kartę kredytową w Credit Agricole jest złożenie wniosku online, za pośrednictwem strony internetowej banku. Procedura ubiegania się o kartę w ten sposób składa się z czterech prostych kroków:

 1. Wypełnij wniosek online podając niezbędne dane osobowe i kontaktowe.
 2. Odbierz telefon od doradcy banku i ustal szczegóły.
 3. Poczekaj na otrzymanie karty kredytowej, która zostanie wysłana pocztą.
 4. Aktywuj kartę kredytową i korzystaj z niej wedle uznania.

Opinie klientów o Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold

5/5
1 opinii
1
0
0
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Alan
Ocena :
     

Credit Agricole jest bankiem, z którym można sie związać na stałe bo ma bardzo dobrą ofertę ogólną, zarówno kredytową jak i kart kredytowych, ale też mają bardzo atrakcyjną ofertę konta osobostego. Ja jestem ich klientem od lat i nigdy nie narzekałem na obslugę ani na koszta- bo prowadzenie konta jest darmowe, tak jak karta! Zdecydowanie dobry bank!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść