Credit Agricole jest bankiem uniwersalnym, który skupia się przede wszystkim na długofalowej relacji z klientami. Bank udziela kredytów gotówkowych na kwotę do 250 000 zł na dowolny cel.

Credit Agricole Bank Polska pod aktualnym szyldem działa od 2011 roku. Główna siedziba banku mieści się we Wrocławiu. Do tego należy dodać ponad 460 placówek stacjonarnych własnych i partnerskich. Bank prowadzi także bankowość elektroniczną oraz telefoniczną. Credit Agricole zatrudnia blisko 5 tys. osób i obsługuje ponad 2,1 mln klientów, w tym małe firmy, rolników, korporacje oraz klientów indywidualnych.

Kredyt w Credit Agricole

Cechy kredytu gotówkowego w Credit Agricole
Czas wypłaty jeden dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – CA24 Mobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 6,84%

Credit Agricole – oferta

Credit Agricole posiada szeroki pakiet produktów bankowych. Usługi dedykowane są klientom indywidualnym, biznesowym i rolnikom – od darmowych kont osobistych, przez karty kredytowe, kredyty gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne, po ubezpieczenia oraz produkty związane z inwestowaniem lub oszczędzaniem.

Dzięki Credit Agricole można też skorzystać z kredytu ratalnego w e-sklepach i punktach usługowo-handlowych na terenie całego kraju, czyli kredytów ratalnych oraz kredytów fotowoltaicznych. Co więcej, bank oferuje atrakcyjne lokaty inwestycyjne.

Weź kredyt

Kredyt gotówkowy do 200 tys. zł w Credit Agricole

Credit Agricole przygotował atrakcyjną ofertę kredytów gotówkowych. Mogą z niej skorzystać osoby, które posiadają stałe dochody. Kredytobiorcy mogą wnioskować o kwotę w wysokości nawet 250 tys. zł na dowolny cel. W celu zaciągnięcia kredytu należy przedstawić zaświadczenie o zarobkach. Honorowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę oraz działalność gospodarcza. Z oferty mogą skorzystać także emeryci, renciści oraz rolnicy. Do innych form zatrudnienia bank podchodzi indywidualnie.

Okres kredytowania – od miesiąca do 120 miesięcy. Dodatkowo kredytobiorca może sam ustalić dzień spłaty raty. Biorąc kredyt, można również skorzystać z oferowanego ubezpieczenia kredytu gotówkowego – do wyboru Pakiet Podstawowy oraz Pakiet Rozszerzony.

Co ciekawe, w celu uzyskania wyższej kwoty kredytu, wystarczy zaciągnąć zobowiązanie razem z innym kredytobiorcą. Może to być współmałżonek, inny członek rodziny lub dowolna, niespokrewniona osoba. Wspólny kredyt to szansa na i tym samym przyznanie wyższej kwoty.

Powitalny kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Nowi klienci banku, którzy ubiegają się o kredyt w Credit Agricol pierwszy raz, mają dostęp do specjalnej, promocyjnej oferty kredytowej. Powitalny kredyt gotówkowy to szansa na uzyskanie pożyczki na kwotę do 3000 zł, na okres 12 miesięcy. Jest to kredyt całkowicie darmowy: RRSO, oprocentowanie i prowizja wynoszą 0%!

Jak wziąć kredyt w Credit Agricole?

Bank udostępnił kilka różnych sposobów, za pomocą których można wnioskować o kredyt. Można to zrobić osobiście, odwiedzając jeden z oddziałów Credit Agricole zlokalizowanych na terenie całego kraju. Dla ułatwienia na spotkanie z doradcą można umówić się elektronicznie.

Kolejnym sposobem jest rozmowa telefoniczna z konsultantem banku. Bank daje również możliwość wnioskowania o kredyt za pomocą sms. Po wysłaniu specjalnej wiadomości, doradca oddzwoni na nasz numer telefonu.

Ostatnim sposobem jest złożenie wniosku online. Wystarczy określić interesującą nas kwotę oraz wskazać termin kredytowania. Następnie należy uzupełnić formularz i podać swoje podstawowe dane osobowe, tj. imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania oraz adres do korespondencji. Po wysłaniu formularza należy poczekać na telefon od konsultanta banku i ustalić warunki kredytu. Wstępną decyzję kredytową otrzymamy nawet w 10 minut.

Kredyt gotówkowy dla aktualnych klientów Credit Agricole

Najszybszą drogą do otrzymania kredytu w Credit Agricole dla aktualnych klientów banku jest wnioskowanie przez bankowość internetową CA24 eBank. Kredyt otrzymamy spełniając 7 prostych kroków. Wystarczy zalogować się na swoje konto osobiste, na stronie CA24 eBank, znaleźć zakładkę “Oferty i Umowy” i złożyć wniosek. Decyzja kredytowa będzie błyskawiczna, podobnie jak uruchomienie środków.

Wymagania Credit Agricole

Każdy wniosek kredytowy rozpatrywany jest indywidualnie. Jeżeli po sprawdzeniu zdolności kredytowej proponowana kwota jest zbyt niska, można ją zwiększyć. Wystarczy połączyć dochody z innym współkredytobiorcą. W celu zaciągnięcia kredytu należy:

  • legitymować się dowodem osobistym,
  • być osobą pełnoletnią,
  • mieć stałe źródło dochodu.

Zapytaj o kredyt w Credit Agricole

 

Pozostałe produkty w Credit Agricole

Credit Agricole zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej gamy produktów kredytowych, obsługi rachunku bankowego oraz opłacalnych lokat. Klienci mają możliwość zabezpieczenia wszystkich produktów wybranym ubezpieczeniem. Otwartość wobec klientów sprawia, że bank posiada stabilną pozycję na rynku i proponuje konkurencyjne stawki oprocentowania oraz interesujące oferty promocyjne. Zapoznaj się ze szczegółami oferty tego banku.

Konto osobiste dla Ciebie w Credit Agricole

Oferta kont osobistych Dla Ciebie dostępna jest w czterech wariantach: podstawowe konto Dla Ciebie, Dla Ciebie GO!, Dla Ciebie MOVE! oraz Dla Ciebie VIP. Każdy typ konta osobistego Credit Agricole przynosi dodatkowe korzyści, a wszystkie pozwalają na darmowe przelewy internetowe i mobilne. Podstawowe konto daje korzyści w postaci: darmowego prowadzenia konta, karty wielowalutowej i wypłat z wszystkich bankomatów w Polsce. Warunkiem uzyskania tych dodatków są miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł i minimum jedna płatność bezgotówkowa.

Kredyt hipoteczny w banku Credit Agricole

Credit Agricole posiada rozbudowaną ofertę kredytów hipotecznych, podzielonych na konkretne produkty: Zielony DOM, na zakup mieszkania lub domu, budowa domu, zakup działki, remont i kredyt refinansowy. O kredyt hipoteczny Credit Agricole można wnioskować na kwotę maksymalnie 3 500 000 zł, z wkładem własnym w wysokości 10 % od wartości nieruchomości. Okres kredytowania klient może rozłożyć na 35 lat, z możliwością decyzji o formie rat: stałe lub malejące. Klient ma prawo zabezpieczyć kredyt ubezpieczeniem na życie oraz nieruchomości.

Kredyt konsolidacyjny w banku Credit Agricole

Propozycja kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole pozwala na uzyskanie dodatkowych środków przeznaczonych na dowolny cel w wysokości do 200 000 zł. Suma możliwej do otrzymania dodatkowej gotówki jest równa sumie skonsolidowanych pożyczek. Decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest nawet do 10 minut za sprawą skróconych do minimum formalności.

Karty kredytowe w Credit Agricole

Linia kart kredytowych w tym banku składa się z pięciu różnych kart, które zapewniają użytkownikom wyjątkowe benefity. Wszystkie karty kredytowe Credit Agricole dają dostęp do zniżek do 50% w największym Klubie Rabatowym w Polsce, stały dostęp do rachunku za pośrednictwem aplikacji, serwisu i infolinii oraz możliwość płacenia telefonem czy zegarkiem. Podstawowa karta Classic jest do uzyskania już przy dochodach 500 zł, z limitem kredytowym na kwotę 10 000 zł. Limit karty odnawia się wraz ze spłatą, a płatność bez odsetek możliwa jest przez 54 dni.

Lokaty bankowe w Credit Agricole

Credit Agricole proponuje trzy różne rodzaje lokat: lokatę standardową, mobilną lokatę dynamiczną oraz lokatę terminową w obcych walutach. Standardowa lokata bankowa Credit Agricole pozwala na uruchomienie od kwoty 1000 zł, na okres od 1 do 36 miesięcy. Mobilna lokata dynamiczna charakteryzuje się miesięcznie wzrastającym oprocentowaniem, a w przypadku, gdy środki pozostaną na rocznej lokacie do końca okresu umownego, oprocentowanie wyniesie 0,18%.

Podsumowanie Credit Agricole