Credit Agricole posiada w ofercie bardzo dobry kredyt gotówkowy. Bank prowadzi również częste promocje kredytowe. Oprócz kredytu gotówkowego na kwotę nawet 250 000 zł można tu dostać m.in. kredyt hipoteczny, konsolidacyjny i kartę kredytową. W ofercie banku znajdują się też konta osobiste i lokaty.

Credit Agricole jest bankiem uniwersalnym, który skupia się przede wszystkim na długofalowej relacji z klientami. Bank udziela kredytów gotówkowych na kwotę do 250 000 zł na dowolny cel.

Credit Agricole Bank Polska pod aktualnym szyldem działa od 2011 roku. Główna siedziba banku mieści się we Wrocławiu. Do tego należy dodać ponad 460 placówek stacjonarnych własnych i partnerskich. Bank prowadzi także bankowość elektroniczną oraz telefoniczną. Credit Agricole zatrudnia blisko 5 tys. osób i obsługuje ponad 2,1 mln klientów, w tym małe firmy, rolników, korporacje oraz klientów indywidualnych.

Kredyt w Credit Agricole

Cechy kredytu gotówkowego w Credit Agricole
Czas wypłaty jeden dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – CA24 Mobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 6,84%
Weź kredyt

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Credit Agricole przygotował atrakcyjną ofertę kredytów gotówkowych. Mogą z niej skorzystać osoby, które posiadają stałe dochody. Kredytobiorcy mogą wnioskować o kwotę w wysokości nawet 250 tys. zł na dowolny cel. W celu zaciągnięcia kredytu należy przedstawić zaświadczenie o zarobkach. Honorowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę oraz działalność gospodarcza. Z oferty mogą skorzystać także emeryci, renciści oraz rolnicy. Do innych form zatrudnienia bank podchodzi indywidualnie.

Okres kredytowania – od miesiąca do 120 miesięcy. Dodatkowo kredytobiorca może sam ustalić dzień spłaty raty. Biorąc kredyt, można również skorzystać z oferowanego ubezpieczenia kredytu gotówkowego – do wyboru Pakiet Podstawowy oraz Pakiet Rozszerzony.

Co ciekawe, w celu uzyskania wyższej kwoty kredytu, wystarczy zaciągnąć zobowiązanie razem z innym kredytobiorcą. Może to być współmałżonek, inny członek rodziny lub dowolna, niespokrewniona osoba. Wspólny kredyt to szansa na i tym samym przyznanie wyższej kwoty.

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,86%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 17 100 zł, całkowita kwota do zapłaty 27 900,57 zł, oprocentowanie stałe 10,50%, całkowity koszt kredytu 10 800,57 zł (w tym: prowizja 2 725,74 zł, odsetki 7 103,37 zł, ubezpieczenie nieobowiązkowe 971,46 zł), 69 miesięcznych równych rat w wysokości 398,58 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 398,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.12.2021 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Credit Agricole?

Bank udostępnił kilka różnych sposobów, za pomocą których można wnioskować o kredyt. Można to zrobić osobiście, odwiedzając jeden z oddziałów Credit Agricole zlokalizowanych na terenie całego kraju. Dla ułatwienia na spotkanie z doradcą można umówić się elektronicznie.

Kolejnym sposobem jest rozmowa telefoniczna z konsultantem banku. Bank daje również możliwość wnioskowania o kredyt za pomocą sms. Po wysłaniu specjalnej wiadomości, doradca oddzwoni na nasz numer telefonu.

Ostatnim sposobem jest złożenie wniosku online. Wystarczy określić interesującą nas kwotę oraz wskazać termin kredytowania. Następnie należy uzupełnić formularz i podać swoje podstawowe dane osobowe, tj. imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania oraz adres do korespondencji. Po wysłaniu formularza należy poczekać na telefon od konsultanta banku i ustalić warunki kredytu. Wstępną decyzję kredytową otrzymamy nawet w 10 minut.

Wymagania wobec kredytobiorcy

Każdy wniosek kredytowy rozpatrywany jest indywidualnie. Jeżeli po sprawdzeniu zdolności kredytowej proponowana kwota jest zbyt niska, można ją zwiększyć. Wystarczy połączyć dochody z innym współkredytobiorcą. W celu zaciągnięcia kredytu należy:

  • legitymować się dowodem osobistym,
  • być osobą pełnoletnią,
  • mieć stałe źródło dochodu.
Zapytaj o kredyt w Credit Agricole

Promocje kredytu gotówkowego w Credit Agricole

Promocja gwarantująca stałe raty to oferta skierowana do klientów banku Credit Agricole, którzy planują pożyczkę do 20 000 zł. Oferta pozwoli otrzymać kredyt z niezmienna ratą przez 5 lat.

Promocje Credit Agricole
Kredyt ze stałą ratą do 20 000 zł
4 lipca 2022 • 2 min czytania

Gwarancja stałych rat w Credit Agricole

Credit Agricole oferuje kredyty z gwarancją stałej raty, atrakcyjną w okresie ciągłych wzrostów stóp procentowych.

„Szybki kredyt i wozisz się Hondą” to najnowsza promocja Credit Agricole. Kupując na raty Credit Agricole motocykl, motorower lub skuter marki Honda masz szansę na otrzymanie vouchera 200 zł na akcestoria.

Konkurs Wakacje za jeden kredyt skierowany jest do klientów Credit Agricole, którzy do 31 sierpnia dokonają zakupu ratalnego, który sfinansują z pomocą banku. Do wygrania voucher na wynajem kampera oraz karty podarunkowe Travelplanet.

Powitalny kredyt gotówkowy to oferta skierowana do nowych kredytobiorców Credit Agricole. Promocyjna pożyczka pozwala na wzięcie do 3 000 zł na okres 12 miesięcy całkowicie za darmo.

Pozostałe produkty w Credit Agricole

Credit Agricole zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej gamy produktów kredytowych, obsługi rachunku bankowego oraz opłacalnych lokat. Klienci mają możliwość zabezpieczenia wszystkich produktów wybranym ubezpieczeniem. Otwartość wobec klientów sprawia, że bank posiada stabilną pozycję na rynku i proponuje konkurencyjne stawki oprocentowania oraz interesujące oferty promocyjne. Zapoznaj się ze szczegółami oferty tego banku.

Konto osobiste dla Ciebie w Credit Agricole

Oferta kont osobistych Dla Ciebie dostępna jest w czterech wariantach: podstawowe konto Dla Ciebie, Dla Ciebie GO!, Dla Ciebie MOVE! oraz Dla Ciebie VIP. Każdy typ konta osobistego Credit Agricole przynosi dodatkowe korzyści, a wszystkie pozwalają na darmowe przelewy internetowe i mobilne. Podstawowe konto daje korzyści w postaci: darmowego prowadzenia konta, karty wielowalutowej i wypłat z wszystkich bankomatów w Polsce. Warunkiem uzyskania tych dodatków są miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł i minimum jedna płatność bezgotówkowa.

Kredyt hipoteczny w banku Credit Agricole

Credit Agricole posiada rozbudowaną ofertę kredytów hipotecznych, podzielonych na konkretne produkty: Zielony DOM, na zakup mieszkania lub domu, budowa domu, zakup działki, remont i kredyt refinansowy. O kredyt hipoteczny Credit Agricole można wnioskować na kwotę maksymalnie 3 500 000 zł, z wkładem własnym w wysokości 10 % od wartości nieruchomości. Okres kredytowania klient może rozłożyć na 35 lat, z możliwością decyzji o formie rat: stałe lub malejące. Klient ma prawo zabezpieczyć kredyt ubezpieczeniem na życie oraz nieruchomości.

Kredyt konsolidacyjny w banku Credit Agricole

Propozycja kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole pozwala na uzyskanie dodatkowych środków przeznaczonych na dowolny cel w wysokości do 200 000 zł. Suma możliwej do otrzymania dodatkowej gotówki jest równa sumie skonsolidowanych pożyczek. Decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest nawet do 10 minut za sprawą skróconych do minimum formalności.

Karty kredytowe w Credit Agricole

Linia kart kredytowych w tym banku składa się z pięciu różnych kart, które zapewniają użytkownikom wyjątkowe benefity. Wszystkie karty kredytowe Credit Agricole dają dostęp do zniżek do 50% w największym Klubie Rabatowym w Polsce, stały dostęp do rachunku za pośrednictwem aplikacji, serwisu i infolinii oraz możliwość płacenia telefonem czy zegarkiem. Podstawowa karta Classic jest do uzyskania już przy dochodach 500 zł, z limitem kredytowym na kwotę 10 000 zł. Limit karty odnawia się wraz ze spłatą, a płatność bez odsetek możliwa jest przez 54 dni.

Lokaty bankowe w Credit Agricole

Credit Agricole proponuje trzy różne rodzaje lokat: lokatę standardową, mobilną lokatę dynamiczną oraz lokatę terminową w obcych walutach. Standardowa lokata bankowa Credit Agricole pozwala na uruchomienie od kwoty 1000 zł, na okres od 1 do 36 miesięcy. Mobilna lokata dynamiczna charakteryzuje się miesięcznie wzrastającym oprocentowaniem, a w przypadku, gdy środki pozostaną na rocznej lokacie do końca okresu umownego, oprocentowanie wyniesie 0,18%.

Credit Agricole – podsumowanie

Kredyt gotówkowy od Credit Agricole to nawet 250 000 z możliwością spłaty w 120 ratach. Credit Agricole przede wszystkim stawia na budowanie długofalowych relacji, dla nich najważniejszy jest dobry kontakt z klientem. Wnioskowanie o kredyt gotówkowy uproszczone jest do minimum, wniosek jest prosty i przejrzysty. Credit Agricole nie stawia wysokich wymagań wnioskującym. Co więcej, wniosek o kredyt w Credit Agricole można złożyć w pełni online. Od rozpoczęcia wniosku, po zdalne zaakceptowanie umowy. Wszystko to naprawdę potrzebuje dopełnienia niewielu formalności. Credit Agricole również wychodzi z inicjatywą do klienta i daje dowolność w wyborze terminu spłaty rat. To klient wybiera, jaki dzień miesiąca najbardziej będzie mu odpowiadał. Bardzo istotne jest również to, że kredyt gotówkowy w Credit Agricole można uzyskać w więcej osób. O kredyt może wnioskować np. małżeństwo. Jedynym minusem oferty kredytu w Credit Agricole, może być fakt, że pracujący na umowie zleceniu, czy umowie o dzieło, mogą mieć trudności z uzyskaniem zobowiązania, gdyż Credit Agricole niezbyt przychylnie patrzy na tę formę zatrudnienia. Niemniej oferta jest ciekawa i warta uwagi.

Credit Agricole - zalety

  • Niewiele formalności,
  • Możliwość wnioskowania o kredyt drogą elektroniczną,
  • Dopasowanie terminu spłat rat do potrzeb klienta,
  • Długi okres kredytowania, nawet do 120 miesięcy,
  • Sposobność zaciągnięcia kredytu z innym kredytobiorcą.

Credit Agricole - wady

  • Osoby, które są zatrudnione na mocy umowy zlecenie lub o umowy dzieło mogą mieć utrudnioną drogę do uzyskania kredytu.

Informacje o Credit Agricole

Nazwa firmy

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Adres pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław
Telefon +48 71 35 49 009
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek