Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Nasza ocena 7.5 /10

Credit Agricole - opinie

3.13 z 5 Na podstawie 15 opinii
(15 opinie o Credit Agricole)

Maksymalna kwota pożyczki: 150000 zł

Credit Agricole Bank Polska jest częścią jednej z największych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje 52 mln osób –  Grupy Credit Agricole.

Porównaj

Credit Agricole jest bankiem uniwersalnym, który skupia się przede wszystkim na długofalowej relacji z klientami. Bank udziela kredytów gotówkowych na kwotę do 150 000 zł na dowolny cel.

Credit Agricole Bank Polska pod aktualnym szyldem działa od 2011 roku. Główna siedziba banku mieści się we Wrocławiu. Do tego należy dodać ponad 460 placówek stacjonarnych własnych i partnerskich. Bank prowadzi także bankowość elektroniczną oraz telefoniczną. Credit Agricole zatrudnia blisko 5 tys. osób i obsługuje ponad 2,1 mln klientów, w tym małe firmy, rolników, korporacje oraz klientów indywidualnych.

Kredyt w Credit Agricole

Credit Agricole – oferta

Credit Agricole posiada szeroki pakiet produktów bankowych. Usługi dedykowane są klientom indywidualnym, biznesowym i rolnikom – od kont osobistych za 0 zł, przez karty kredytowe, kredyty gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne, po ubezpieczenia oraz produkty związane z inwestowaniem lub oszczędzaniem.

Można też skorzystać z kredytu ratalnego w e-sklepach i punktach usługowo-handlowych na terenie całego kraju, czyli kredytów ratalnych oraz kredytów fotowoltaicznych. Co więcej, bank oferuje atrakcyjne lokaty inwestycyjne.

Weź kredyt

Kredyt gotówkowy do 150 tys. zł

Credit Agricole przygotował atrakcyjną ofertę kredytów gotówkowych. Mogą z niej skorzystać osoby, które posiadają stałe dochody. Kredytobiorcy mogą wnioskować o kwotę w wysokości nawet 150 tys. zł na dowolny cel. W celu zaciągnięcia kredytu należy przedstawić zaświadczenie o zarobkach. Honorowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę oraz działalność gospodarcza. Z oferty mogą skorzystać także emeryci, renciści oraz rolnicy. Do innych form zatrudnienia bank podchodzi indywidualnie.

Okres kredytowania – od miesiąca do 120 miesięcy. Dodatkowo kredytobiorca może sam ustalić dzień spłaty raty. Biorąc kredyt, można również skorzystać z oferowanego ubezpieczenia kredytu gotówkowego – do wyboru Pakiet Podstawowy oraz Pakiet Rozszerzony.

Co ciekawe, w celu uzyskania wyższej kwoty kredytu, wystarczy zaciągnąć zobowiązanie razem z innym kredytobiorcą. Może to być współmałżonek, inny członek rodziny lub dowolna, niespokrewniona osoba. Wspólny kredyt to szansa na i tym samym przyznanie wyższej kwoty.

Porównaj pozostałe oferty kredytów dzięki naszemu rankingowi kredytów gotówkowych.

Jak wziąć kredyt w Credit Agricole?

Bank, udostępnił kilka różnych sposobów, za pomocą których można wnioskować o kredyt. Można to zrobić osobiście, odwiedzając jeden z oddziałów Credit Agricole zlokalizowanych na terenie całego kraju. Dla ułatwienia na spotkanie z doradcą można umówić się elektronicznie.
Kolejnym sposobem jest rozmowa telefoniczna z konsultantem banku. Numer można znaleźć na stronie internetowej Credit Agricole. Bank daje również możliwość wnioskowania o kredyt za pomocą sms. Po wysłaniu specjalnej wiadomości, odpowiedni doradca oddzwoni na nasz numer telefonu.

Ostatnim sposobem jest złożenie wniosku online. Wystarczy określić interesującą nas kwotę oraz wskazać termin kredytowania. Następnie należy uzupełnić formularz i podać swoje podstawowe dane osobowe, tj. imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania oraz adres korespondencji.

Wymagania Credit Agricole

Każdy wniosek kredytowy rozpatrywany jest indywidualnie. Jeżeli po sprawdzeniu zdolności kredytowej proponowana kwota jest zbyt niska, można ją zwiększyć. Wystarczy połączyć dochody z innym współkredytobiorcą. W celu zaciągnięcia kredytu należy:

 • legitymować się dowodem osobistym,
 • być osobą pełnoletnią,
 • mieć stałe źródło dochodu.

Zapytaj o kredyt w Credit Agricole

Credit Agricole – Podsumowanie

Zalety

 • Niewiele formalności
 • Możliwość wnioskowania o kredyt drogą elektroniczną
 • Dopasowanie terminu spłat rat do potrzeb klienta
 • Długi okres kredytowania, nawet do 120 miesięcy
 • Sposobność zaciągnięcia kredytu z innym kredytobiorcą

Wady

 • Osoby, które są zatrudnione na mocy umowy zlecenie lub o umowy dzieło mogą mieć utrudnioną drogę do uzyskania kredytu

Credit Agricole Bank Polska S.A.

pl. Orląt Lwowskich 1
Wrocław, Dolnośląskie 53-605
Polska
Telefon: 801 33 00 00
Fax: 71 355 30 05

Wejdź na credit-agricole.pl

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Okres spłaty

od 1 miesiąca do 10 lat

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 lat

Godziny pracy w dni powszednie

Infolinia czynna całą dobę

Godziny pracy w weekendy

Infolinia czynna całą dobę

Dodaj opinię o Credit Agricole

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Nie polecam, naciągają na promocję powitalna po czym się nie wywiązują z tego. Strata czasu. Odradzam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 3 / 5.00

  Sporo formalności- wiec jeśli komuś zależy na czasie to raczej nie do nich.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 2 / 5.00

  Jak dla mnie kwota kredytu za niska. Do tego przy takich kwotach dostępnych mogłiby mieć lepszy cennik- a oni phi! nie!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 2 / 5.00

  Niska kwota, krótki okres kredytowania, a raty wysokie. Bez sensu.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Bardzo fajna ofeeta- w szczegolnosci dla stalych klientow banku. Dla mnie wsyztsko na tip top

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 4 / 5.00

  To co ludzi zazwyczaj odstrasza od kredytów to formalności- bo faktycznie- zazwyczaj jest ich od groma! A tutaj? Rach Ciach i po formalnościach. Minimum!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  Formalności niemal brak, obsługa bardzo profesjonalna i idzie się dogadać! Super.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 5 / 5.00

  kredyty przyznawane bardzo szybko, pewnie związane jest to z minimalna ilościa formalności. Szybko i sprawnie. Oferta dobra. Warto!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 2 / 5.00

  Obsługa pozostawia wiele do życzenia i to zarówno ta stacjonarna jak i ta na infolinii. Informacje podawane przez pracowników są sprzeczne! Prawda jest taka, że trzeba samemu posadzić 4 litery i wszytsko przeczytać i na własną rękę poczytać. Nie jest to ofert dla tych, którzy są zabiegani i zapracowani i nie mają czasu na nic- bo tutaj w papierologii traci się bardzo dużo czasu!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 3 / 5.00

  W sumie to oferta jest mocno średnia. Kwota kredytu jest niska *fakt, nie każdy potrzebuje bańki:) więc znajdą się tacy, którym to nie przeszkadza. Okres kredytowania też jest króki0 ok dla osob, które chca szybko spłacić kredyt... a przy niskiej kwocie0 kredyt spłaca się raczej szybko! Pewnie dla jednych co jest minusem dla innych może być plusem. ale chyba nikt nie zaprzeczy by dobrze by obsługa była miła- a ich pracownicy nie należa do najmilszych.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 2 / 5.00

  Kwota kredytu nie należy do wysokich, okres spłaty też jest krótki przez co wysokość rat robi się nie do przyjęcia- przynajmniej przeze mnie!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 4 / 5.00

  Oferta vbardzo przyzwoita. Formalności mało, obsługa przyjemna, banki cieszą się dobrą opinia. Ja jestem zadowlony bo kredytu mocno nie odczuwam- a w tym duza zasługa banku!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 1 / 5.00

  Niska kwota kredytu. Krótki okres spłaty. Nie najnizsze raty. Jestem zdecydowanie na NIE dla tego kredytu!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 5 / 5.00

  Mało formalnosci, szybka decyzja i niskie raty- jak dla mnie to połączenie idealne! Posiadają wszystkie cechy dobrego kredytu- zatem polecam serdecznie!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 3 / 5.00

  Oferta banku jest niezła (nie rewelacyjna), natomiast obsługa pozostawia wiele do życzenia, nie mam na myśłi tylko samych "pań w okienku" ale również procedury, które w ogóle nie idą klientowi na rękę!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Wiedza o kredytach

Instytucje finansowe oferują wiele rodzajów kredytów.
Rodzaje kredytów – co to jest kredyt i który wybrać?
Na rynku usług bankowych dostępnych jest wiele rodzajów kredytów. Który kredyt wybrać, kiedy chcemy zrobić remont, kupić mieszkanie albo rozpocząć własną działalność? Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych rodzajów kredytów udzielanych przez banki. Poznajmy typy kredytów.
Od sierpnia wszystkie banki muszą oferować podstawowy rachunek płatniczy
Podstawowy rachunek płatniczy, czyli darmowe konto bankowe
Od lipca 2018 roku banki powinny przestać kusić klientów ofertami kont za 0 zł. Wszystko dlatego, że będą miały obowiązek oferowania darmowych rachunków każdemu zainteresowanemu. Prawo do bezpłatnego konta zapewnia nowelizacja ustawy o usługach płatniczych, wymuszona przez unijną dyrektywę PAD.
Kalkulator wydatków ślubnych pozwala oszacować koszty wesela i ewentualną wysokość pożyczki.
Kredyt na wesele – przekonaj się, że nie jest błędem!
Kredyt na wesele? Wiele osób odradza Młodej Parze takie posunięcie. A to wcale nie jest złe rozwiązanie na pokrycie wydatków ślubnych. Mądre pożyczanie będzie wsparciem naszego budżetu i nie zamieni przygotowań w weselny koszmar. Sprawdź, jak i dlaczego warto wziąć pożyczkę na wesele.
Kredyty dla wolnych zawodów i freelancerów
Kredyt dla wolnych zawodów – czy łatwiej go uzyskać?
Wykonywanie wolnego zawodu wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Czy automatycznie oznacza to lepsze traktowanie przez banki? Przekonaj się, kto może ubiegać się o kredyt dla profesjonalisty i z jakimi korzyściami może się to wiązać.
Kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach z Kartą Dużej Rodziny
Co to jest kredyt hipoteczny?
W kraju nad Wisłą spłaca się ponad 2 mln kredytów hipotecznych. Większość z nich jest w złotówkach. Zabezpieczeniem kredytu jest kupiona nieruchomość. Czym jest i kto może się starać o kredyt hipoteczny?
Co zrobić w sytuacji, gdy podamy błędny numer rachunku odbiorcy
Błędny przelew bankowy – jak odzyskać pieniądze?
Pan Mariusz płacąc ratę pożyczki pomylił rachunki bankowe i wysłał pieniądze osobie trzeciej. Niestety środki zostały zaksięgowane i na anulowanie transakcji było za późno. Jak postępować w takiej sytuacji? Zapraszamy do lektury!