Credit Agricole jest bankiem uniwersalnym, który skupia się przede wszystkim na długofalowej relacji z klientami. Bank udziela kredytów gotówkowych na kwotę do 150 000 zł na dowolny cel.

Credit Agricole Bank Polska pod aktualnym szyldem działa od 2011 roku. Główna siedziba banku mieści się we Wrocławiu. Do tego należy dodać ponad 460 placówek stacjonarnych własnych i partnerskich. Bank prowadzi także bankowość elektroniczną oraz telefoniczną. Credit Agricole zatrudnia blisko 5 tys. osób i obsługuje ponad 2,1 mln klientów, w tym małe firmy, rolników, korporacje oraz klientów indywidualnych.

Kredyt w Credit Agricole

Credit Agricole – oferta

Credit Agricole posiada szeroki pakiet produktów bankowych. Usługi dedykowane są klientom indywidualnym, biznesowym i rolnikom – od darmowych kont osobistych, przez karty kredytowe, kredyty gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne, po ubezpieczenia oraz produkty związane z inwestowaniem lub oszczędzaniem.

Można też skorzystać z kredytu ratalnego w e-sklepach i punktach usługowo-handlowych na terenie całego kraju, czyli kredytów ratalnych oraz kredytów fotowoltaicznych. Co więcej, bank oferuje atrakcyjne lokaty inwestycyjne.

Weź kredyt

Kredyt gotówkowy do 150 tys. zł

Credit Agricole przygotował atrakcyjną ofertę kredytów gotówkowych. Mogą z niej skorzystać osoby, które posiadają stałe dochody. Kredytobiorcy mogą wnioskować o kwotę w wysokości nawet 150 tys. zł na dowolny cel. W celu zaciągnięcia kredytu należy przedstawić zaświadczenie o zarobkach. Honorowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę oraz działalność gospodarcza. Z oferty mogą skorzystać także emeryci, renciści oraz rolnicy. Do innych form zatrudnienia bank podchodzi indywidualnie.

Okres kredytowania – od miesiąca do 120 miesięcy. Dodatkowo kredytobiorca może sam ustalić dzień spłaty raty. Biorąc kredyt, można również skorzystać z oferowanego ubezpieczenia kredytu gotówkowego – do wyboru Pakiet Podstawowy oraz Pakiet Rozszerzony.

Co ciekawe, w celu uzyskania wyższej kwoty kredytu, wystarczy zaciągnąć zobowiązanie razem z innym kredytobiorcą. Może to być współmałżonek, inny członek rodziny lub dowolna, niespokrewniona osoba. Wspólny kredyt to szansa na i tym samym przyznanie wyższej kwoty.

Porównaj pozostałe oferty kredytów dzięki naszemu rankingowi kredytów gotówkowych.

Jak wziąć kredyt w Credit Agricole?

Bank, udostępnił kilka różnych sposobów, za pomocą których można wnioskować o kredyt. Można to zrobić osobiście, odwiedzając jeden z oddziałów Credit Agricole zlokalizowanych na terenie całego kraju. Dla ułatwienia na spotkanie z doradcą można umówić się elektronicznie.

Kolejnym sposobem jest rozmowa telefoniczna z konsultantem banku. Numer można znaleźć na stronie internetowej Credit Agricole. Bank daje również możliwość wnioskowania o kredyt za pomocą sms. Po wysłaniu specjalnej wiadomości, odpowiedni doradca oddzwoni na nasz numer telefonu.

Ostatnim sposobem jest złożenie wniosku online. Wystarczy określić interesującą nas kwotę oraz wskazać termin kredytowania. Następnie należy uzupełnić formularz i podać swoje podstawowe dane osobowe, tj. imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania oraz adres korespondencji.

Wymagania Credit Agricole

Każdy wniosek kredytowy rozpatrywany jest indywidualnie. Jeżeli po sprawdzeniu zdolności kredytowej proponowana kwota jest zbyt niska, można ją zwiększyć. Wystarczy połączyć dochody z innym współkredytobiorcą. W celu zaciągnięcia kredytu należy:

  • legitymować się dowodem osobistym,
  • być osobą pełnoletnią,
  • mieć stałe źródło dochodu.

Zapytaj o kredyt w Credit Agricole