Powitalny kredyt gotówkowy w Crédit Agricole

Crédit Agricole przeprowadza wyjątkową promocję na kredyt do 3 000 zł z RRSO 0%. Oznacza to, że z pożyczki gotówkowej oddajesz tylko te pieniądze, które pożyczyłeś. Poznaj szczegóły oferty, aby zyskać na jej atrakcyjnych warunkach.
Credit Agriole
Credit Agricole - weź pożyczkę
Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska jest częścią jednej z największych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje 52 mln osób -  Grupy Credit Agricole.

Weź pożyczkę Opinie o Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt z RRSO 0%
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Darmowy kredyt gotówkowy dla nowych klientów Crédit Agricole

Oferty darmowych pożyczek regularnie pojawiają się na rynku pozabankowym. Rzadko jednak zdarza się, aby to bank zaoferował swoim klientom pieniądze, nie oczekując żadnego zysku. Na to zdecydował się właśnie Crédit Agricole, oferując nowym klientom powitalny kredyt gotówkowy, który nic nie kosztuje. Z uwagi na brak prowizji oraz oprocentowanie 0%, korzystając z oferty, otrzymasz pieniądze równe sumie, którą musisz następnie spłacić w ratach.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały żadnego produktu gotówkowego w Crédit Agricole. Oferta dostępna jest dla osób, które posiadają konto w banku, lub są chętni je założyć. W ramach powitalnego kredytu gotówkowego można otrzymać do 3 000 zł na okres maksymalnie 12 miesięcy. Ostateczna decyzja banku o udzieleniu pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej wnioskodawcy, określonej na podstawie dokumentów potwierdzających wysokość dochodów klienta.

Jak otrzymać kredyt, który nic nie kosztuje w banku Crédit Agricole?

Aby skorzystać z darmowego kredytu gotówkowego w Crédit Agricole, należy udać się na stronę ofert kredytowych w banku. Tam znajdziesz niewielkie pole dedykowane ofertom specjalnym, w których obecnie widnieje powitalny kredyt gotówkowy. W ten sposób przejdziesz na stronę promocji, gdzie znajdziesz formularz do wypełnienia.

Wypełniając formularz, należy podać swoje imię i nazwisko, ale również numer telefonu oraz adres e-mail. Niezbędne jest również wyrażenie zgody na używanie podanych informacji przez Crédit Agricole w celach kontaktowych. Na adres e-mail przyjdzie potwierdzenie odebrania zgłoszenia, po czym zadzwoni do ciebie doradca z banku. To z nim przedyskutujesz wysokość pożyczki oraz okres kredytowania.

Aby otrzymać kredyt, będziesz musiał dostarczyć również dokumenty potwierdzające uzyskiwane przez ciebie dochody. To te dokumenty będą miały największe znaczenie przy ocenie, jak wysoka będzie udzielona pożyczka.

Mnóstwo promocji od Crédit Agricole

Crédit Agricole jest bankiem, który bardzo aktywnie oferuje promocyjne warunki dla swoich klientów. Klienci banku mogą otrzymać nawet 100 zł premii w programie poleceń Credit Agricole. Z kolei posiadając konto wraz z kartą kredytową, do zdobycia jest nawet 300 za zakupy z kartą kredytową Credit Agricole. Jeżeli jesteś klientem, który kwalifikuje się do programu Rodzina 500+, możesz również zapisać się do loterii, w której można wygrać Kamper Roller Team Kronos 287 TL.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść