Loteria Credit Agricole – wygraj kampera!

Bank Credit Agricole ruszył z ciekawym konkursem dla swoich klientów! Warunki są bardzo proste, a nagroda warta udziału! Spróbuj swojego szczęścia i weź udział w loterii gdzie do wygrania jest nowoczesny Kamper! Spiesz się, gdyż udział można zgłosić tylko do 31 marca 2022 roku!
Credit Agriole
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Kamper Roller Team Kronos 287 TL
  • Smartwatch FITBIT Versa 2
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2022 roku

Wygraj Kampera z wnioskiem 500+ i CA24 eBank

Bank Credit Agricole wystartował z konkursem dla swoich klientów! Do wygrania w loterii są dwie nagrody: nagroda główna – Kamper Roller Team Kronos 287 TL oraz nagroda drugiego stopnia Smartwatch FITBIT Versa 2!

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy klienci posiadający konto indywidualne w Credit Agricole. Co ważne konieczne jest złożenie wniosku w programie Rodzina 500+ w bankowości internetowej CA24 eBank! Do wygrania jest 1180 smartwatchy oraz kamper w losowaniu głównym.

Jak wziąć udział w loterii Credit Agricole?

Udział w konkursie mogą wziąć także nowi klienci CA, którzy dopiero założyli konto. Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

  1. Zalogować się do bankowości internetowej CA24 eBank.
  2. Złożyć wniosek w programie Rodzina 500+ w bankowości internetowej CA24 eBank.
  3. Wysłać zgłoszenie do loterii za pomocą formularza na stronie promocji.
  4. Wyrazić potrzebne zgody na przetwarzanie danych oraz zgody marketingowe.

Losowania nagród II stopnia, czyli Smartwatch FITBIT Versa 2 ,odbędzie się kilkukrotnie – dokładne terminy są rozpisane w regulaminie promocji. Do rozlosowania jest aż 1180 zegarków.

Losowanie zwycięzcy nagrody głównej odbędzie się 20 kwietnia 2022 r. z puli wszystkich zgłoszeń dokonanych w okresie od 1 lutego 2022 r. do 31 marca 2022 r.

Promocje do nowego rachunku w Credit Agricole

Zainteresował Cię konkurs Credit Agricole, ale nie masz konta osobistego w tym banku? Masz kilka możliwości do wyboru, które dodatkowo pozwolą Ci zarobić na bankach! Pierwsze rozwiązanie to przeniesienie rachunku z innego banku. W ramach 3 edycji promocji “Przeniesienie konta” możesz zyskać od 100 do nawet 300 zł!

Nie musisz przenosić konta, jeśli warunki w Twoim banku Cię zadowalają. W Credit Agricole możesz założyć rachunek osobisty z darmową obsługą i dodatkowo otrzymać 555 zł w ramach zwrotu za aktywne korzystanie! Zapoznaj się z promocją Do 555 zł dla Ciebie i załóż rachunek już teraz!

To nie wszystko! Jeżeli Twoje nowe konto okaże się godne polecenia znajomym, możesz to zrobić w programie poleceń i dodatkowo zyskać. Aż “Do 500 zł dla Ciebie w Programie Poleceń” czeka na klientów, którzy skutecznie polecą konto w Credit Agricole 5 osobom.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść