Nawet 720 zł za korzystanie z karty kredytowej w Credit Agricole

Bank Credit Agricole powraca z kolejną promocją zachęcającą do korzystania z karty kredytowej. Tym razem zarówno nowi jak i obecni klienci mogą uzyskać moneyback w wysokości odpowiednio - 720 lub 360 zł. Wystarczy założyć w banku jedną z 4 kart kredytowych do wyboru i regularnie płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Promocja trwa do 30.04.2022 r.
Credit Agriole
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
 • moneyback – 720 zł dla nowych
 • i 360 zł dla obecnych klientów banku
Do kiedy trwa promocja?
 • 30 kwietnia 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza promocja Credit Agricole przeznaczona jest dla osób, które w ciągu 2 lat poprzedzających złożenie wniosku o kartę kredytową (co jest warunkiem uczestnictwa) nie posiadały żadnej kredytówki w tym banku. Objęci są nią zarówno klienci mający już konto w banku Credit Agricole, jak i ci którzy dopiero mają zamiar się z nim związać. Różne są za to korzyści, które mogą uzyskać.

Na jakie karty możemy podpisać umowę, by wziąć udział w akcji? Do wyboru będziemy mieli tym razem obu głównych dostawców znanych z polskiego rynku. W promocji biorą udział karty:

 • Visa Silver (minimalny limit 2000 zł),
 • Visa Gold (minimalny limit 5000 zł),
 • Mastercard Silver (minimalny limit 2000 zł),
 • Mastercard Gold (minimalny limit 5000 zł).

Co zrobić, by otrzymać 360 zł moneyback jeżeli już jesteś klientem Credit Agricole?

Promocja ma niezwykle proste zasady. Wszystko, co musisz zrobić zawiera się w dwóch krokach! Oto warunki, które musisz spełnić:

 1. Do 30 kwietnia 2022 roku złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver, Visa Gold, Mastercard Silver lub Mastercard Gold w Credit Agricole. Pamiętaj, by podczas wypełniania wniosku wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy.
 2. Przez kolejne 12 miesięcy aktywnie korzystaj z karty, płacąc nią zarówno w stacjonarnych jak i internetowych sklepach. Bank zwróci Ci za każde wydane 200 zł (minimalna wymagana miesięczna wysokość transakcji) 10 zł. W każdym miesiącu możesz otrzymać do 30 zł zwrotu.
 3. Twoja premia trafi na rachunek karty kredytowej już w dni zaksięgowania danej transakcji. Pojawi się tam jako pomniejszenie istniejącego zadłużenia lub nadpłaty (jeżeli Twoje saldo jest dodatnie).

Łatwo policzyć, że przez rok możesz zyskać aż 360 zł!

Bardzo ważną informacją jest wykaz branż, w których zakup nie bierze udział w promocji. Decyduje o tym kod MMC. Oto pełna lista punktów i kodów, które są z niej wyłączone:

 • kasyna i zakłady bukmacherskie (kod MMC: 7995),
 • instytucje finansowe (kod MMC: 6012),
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MMC: 6211),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MMC: 6051),
 • przekazy pieniężne internetowe (kod MMC: 4829),
 • miejsca, które świadczą profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

Niedozwolone są również doładowania portfeli wirtualnych lub rachunków typu Revolut, PayPal czy SkyCash.

Co zrobić, by otrzymać 720 zł moneyback, jako nowy klient?

Nowych klientów obowiązują podobne zasady, jednak oni będą mogli cieszyć się zwrotami o rok dłużej. Jak wziąć udział w akcji?

 1. Do 30 kwietnia 2022 roku złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver, Visa Gold, Mastercard Silver lub Mastercard Gold w Credit Agricole. Pamiętaj, by podczas wypełniania wniosku wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy.
 2. Przez kolejne 24 miesięcy aktywnie korzystaj z karty, płacąc nią zarówno w stacjonarnych jak i internetowych sklepach. Bank zwróci Ci za każde wydane 200 zł (minimalna wymagana miesięczna wysokość transakcji) 10 zł. W każdym miesiącu możesz otrzymać do 30 zł zwrotu.
 3. Twoja premia trafi na rachunek karty kredytowej już w dni zaksięgowania danej transakcji. Pojawi się tam jako pomniejszenie istniejącego zadłużenia lub nadpłaty (jeżeli Twoje saldo jest dodatnie).

Łatwo policzyć, że przez dwa lata możesz zyskać aż 720 zł! Lista wyłączeń jest identyczna, jak w przypadku obecnych klientów.

Połącz promocje, zyskaj więcej!

Chociaż udział w promocji karty kredytowej nie wymaga od nas założenia w Credit Agricole konta osobistego, to skłonić mogą nas do tego inne promocje banku. Za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole możemy otrzymać kolejne 300 zł. Jeżeli zaś jesteśmy abonentami Canal+ będziemy mieli szansę na kolejne 500 zł za otworzenie rachunku w Credit Agricole. Nie ulega wątpliwości, że bank bardzo mocno walczy o nowych klientów indywidualnych, warto to wykorzystać i zyskiwać więcej korzystając z ich usług.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść